Bağdat Caddesi İstanbul

Daphne Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Bağdat Caddesi
0533 380 33 12
Bağdat Caddesi Daphne
WhatsApp

Bağdat Caddesi Daphne Lazer

Daphne lazer Bağdat Caddesi şubesi Bağdat caddesi üzerinde yer almaktadır. Bu merkezimizde lazer epilasyon, cilt tedavileri için fraksiyonel lazer ve medikal cilt bakımı hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca uzman doktorlardan oluşan kadromuzla size en üst düzey hizmet verilmesi amaçlanmıştır. Bu nedenle Lazer uzmanlarımız başından sonuna kadar süreci titizlikle takip ederler.

Bağdat Caddesi Alexandrite Lazer Epilasyon
Bağdat Caddesi Alexandrite Lazer Epilasyon

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

Daphne lazer Bağdat caddesi lazer epilasyon merkezinde iki çeşit lazer ile hizmet vermekteyiz. Bunlar diode ve alexandrite lazerlerdir. Ayrıca cildinize, kıl renginize, kıl yapınıza en etkili lazerle hizmet vermeyi amaçladık. Bu nedenle iki lazer tipini birlikte bu klinikte bulunduruyoruz.

Çok bilinen ve buz lazer olarak da bilinen diode lazerlerin en bilinen markalarından biri olan LightSheer Diode lazer kullanmaktayız. Diode lazer bilindiği gibi ince kıllarda bile yüksek etkinlik gösterebilmektedir. Ayrıca koyu tenlilerde ve erkeklerde en çok kullanılan cihazdır. Bir çok kişi buz lazer veya buz başlıklı lazer olarak adlandırmaktadır. Bunun nedeni başlıkta soğutma sisteminin bulunmasıdır. Ütüleme epilasyon olarak da söylenmektedir. Ütüleme epilasyonla cildi ütüler gibi tarama yapıldığı için bu ad verilmiştir.

Bir diğer lazerimiz ise Alexandrite lazerdir. Alexandrite lazer de bilinen en etkili lazerlerden biridir. Ayrıca kılları atış yapıldığı anda yüzeyden buharlaştırması ve anında kılsız bölge oluşturması istenen bir durumdur. Hava soğutmalı bir lazer olan Apogee 5500 Elite Alexandrite lazer bu merkezimizde en sık kullandığımız lazerlerdir. Alexandrite lazer koltukaltı, genital, bacak gibi bölgelerde ve kadınlarda çok tercih edilmektedir.

Bağdat Caddesi Buz diode lazer epilasyon
Bağdat Caddesi Buz diode lazer epilasyon

Bağdat Caddesi Fraksiyonel Lazer

Karbondioksit fraksiyonel lazer en çok kullanılan lazerlerden biridir. Bağdat caddesi merkezimizde hem fraksiyonel hem de klasik yada cerrahi başlık ile bir çok cilt tedavisi ve kozmetik dermatolojik işlem yapılabilmektedir.

Sivilce izleri ergenlik sonrası ortaya çıkan önemli bir sorundur. Akne izi olarak da isimlendirilmektedir. Ciltte hem yüzey de pürüzlü bir görünüm oluşturabilir hem de istenmeyen renk değişim ve lekelere neden olabilirler. Neyse ki günümüzde bu lekelerden kurtulmanız mümkündür. Fraksiyonel lazerle sivilce izleri tedavisi için merkezimize başvurabilirsiniz. Ayrıca Dermatoloji uzmanı doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmanızı öneririz.

Sivilce izlerinde en iyi yöntem
Sivilce izlerinde en iyi yöntem

Cildimizde yaşla birlikte lekelenme, kuruma, ciltte incelme gibi problemler meydana gelir. Ciltteki bu sorunları önemli derecede azaltmak için fraksiyonel lazerle cilt yenileme işlemi yapmaktayız. Aslında Fraksiyone lazer cildin üst tabakalarındaki ölü dokuyu adeta buharlaştırır. Derinin alt tabakaları cildi yeniler. Daha az lekeli ve daha canlı bir doku oluşur.

Çatlaklar ciltteki en önemli ve kalıcı sorunlardan biridir. Özellikle Kadınlarda çatlak oluşumu daha sıktır. Bunun sebebi hormonların cilde etkisidir. Çatlak tedavisine lazerle kalıcı bir çözüm mümkündür. Lütfen uzman doktorlarımızdan randevu alalınız.

Bu merkezimizde kullandığımız FDA onaylı Fraksiyonel lazerin en çok kullanıldığı tedaviler sivilce izleri tedavisi, çatlak tedavisi, cilt gençleştirme işlemleridir. Ayrıca cerrahi başlık sayesinde ksantelazma, siringoma, siğil gibi çok zor cilt sorunları tedavi edilebilmektedir.

Fraksiyonel karbondioksit lazer
Fraksiyonel karbondioksit lazer

Cilt Bakımı

Merkezimizde lazerlerin yanında cilt bakımı için dermal infüzyon cihazı kullanılmaktadır. Silk peel ismi de verilen bu cihazla medikal cilt bakımı yapılmaktadır. Bu cihaz yüzeyindeki mikrokristaller sayesinde mikrodermabrazyon yöntemi ile cildin ölü dokuları temizlenir. Daha sonra dermal infüzyon adı verilen yöntemle uygun serumlar cilde yedirilir. Ayrıca Bu cihaz için geliştirilmiş özel serumlar mevcuttur. Aynı zamanda bu serumlar leke için, cilt yenileme ve canlandırma için ve ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak için ihtiyaca göre doktor tarafından belirlenmektedir. Böylece serumlarla desteklenen bu yöntem cildin yenilenmesine ve daha pürüssüz daha lekesiz bir cilt oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Medikal cilt bakımı adı da verilen bu yöntem ayda bir uygulanabilmektedir. Üç seanslık uygulamadan sonra ciltte gözle görülür düzelmeler gözlenmektedir. Fraksiyonel lazer uygulaması bizim asıl uygulamamız olsa da özellikle yaz aylarında bu yöntem de tercih edilebilmektedir.

Medikal cilt bakımı silk peel
Medikal cilt bakımı silk peel

Merkeze Nasıl Ulaşırım?

Merkezimiz Cadde üzerinde ve Caddebostanda bulunmaktadır. Bu merkeze özel aracınızla veya toplu taşıma ile kolayca ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla gelmek isterseniz merkezimizde vale hizmeti ve otopark bulunmaktadır.

Merkezimiz; Toplu taşıma için dolmuş, belediye otobüsü, metro veya Marmaray güzergâhında olduğundan size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki google haritalar konumundan talimatları takip etmenizi öneririz. Mobil telefonunuzdan isterseniz toplu taşıma seçeneğini seçerek size en kısa mesafe ve en hızlı alternatifi verecektir.

Aslında Cadde çok popüler olduğundan alışveriş merkezlerinin mağazaların fazlaca bulunduğu bu alana ulaşım her zaman kolay olmuştur. Fakat sadece bazı saatlerde caddede trafik çok yoğun olabilmektedir. Bu nedenle bunu göz önüne olarak randevunuza gelmenizde yarar var.

Merkezimizde randevu alarak gelmenizi öneririz. Merkezimizde ön görüşmeler ücretsiz yapılmaktadır. Randevu almak için yukarıdaki telefonu arayabilir yada whatsapp üzerinden yazabilir veya sesli mesaj yollayabilirsiniz. Merkezimize geldiğinizde öncelikle doktor ön görüşmesi yapacaksınız. Burada dilediğiniz tüm özel sorularınızı iletebilirsiniz.

Merkezlerimizin hepsinde standart lazer fiyatları uyguluyoruz. Ek olarak seans olarak satın alabileceğiniz gibi kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bu amaçla oluşturduğumuz paket fiyatlar uygulanmaktadır. Paket fiyatlarımız için uzmanlarımız size detaylı bilgi verecekler. Bağdat Caddesi

Caddebostan, Bağdat Cd. No:314 D:2, 34728 Kadıköy/İstanbul Türkiye

Bağdat Cadddesi Lazer Epilasyon

Yorum yapın