Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer

Koltuk alti alexandrite lazer uygulaması
Koltukaltı alexandrite lazer uygulaması

Koltuk Altı Lazer Epilasyon en sık yapılan lazer uygulamasıdır. Koltukaltı için alexandrite lazer yada diode lazer uyguluyoruz. Aslında lazerin en etkili olduğu bölge olduğundan çok hızlı sonuç alıyoruz. Genellikle ortalama 6 seansta tüm kıllardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Aslında Koltuk altı kıllarını bir çok kadın istemiyor. Bunun yanında bu kıllar aslında Kadın ve erkekte doğal olarak bulunan kıllardır. Sonuçta bu kıllar ergenlikteki hormonsal değişimle ortaya çıkarlar. Diğer bir deyişle hormonlara duyarlı kıllardır. Genellikle kalın, sert ve siyah olurlar. Bu yüzden koltuk altı kılları lazer için uygundur.

Seans aralıkları genellikle iki aydır. Yalnız seans aralarında koltuk altı bölgesi jilet ile kısaltma öneririz. Özellikle Ağda, epilatör gibi kökten yolan yöntemler kullanmamalısınız. Ayrıca seanstan dört gün önce kılları kısaltın.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Ayrıca size daha fazla yardımcı olup daha fazla bilgi vermek isteriz. Özellikle bizi arayıp randevu almanızı öneririz. Sonuçta ön görüşmelerden ücret alınmadığını bilmenizi isteriz. Böylelikle uzman doktorumuzdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

Sık Sorulan Sorular

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Aslında bunun cevabı hayırdır. Aslında acı olarak tarif etmek doğru olmaz. Şöyle diyebiliriz ki Kıl köklerinde hafif bir elektriklenme, küçük miktarda acı olur. Sonuçta kökler etkilendiği için bu normaldir. Kısacası lazer atışı sırasında olur ve geçer. Sonunda bu acı ve yanma hissi seans sonrası geçer.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazerin koltukaltına uygulanması çok basittir. İlk olarak koltuk altı kılları uzunsa kısaltıyoruz. Aslında ilk seansa üç dört gün önce jiletle kısaltarak gelirseniz daha iyi olur. Kısaltmadan sonra ıslak mendil ile temizlik yapılır. Deodarant, parfüm kalıntıları ve varsa kıllar ortamdan uzaklaştırılır. Daha sonra lazer ile bölge taranır. İşlem en fala 5 dakika sürer.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Koltuk Altı Lazer Zararlı mı?

Koltuk altı lazerin bilinen bir zararı yoktur. Sonuçta Lazer bilindiği gibi cilt altın geçmez. Bu nedenle bu bölgedeki lenf bezlerine, damarlara, sinirlere bir zararı yoktur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Ağda veya epilatör gibi yöntemleri kullananlar bu acıya her ay katlanmak zorundadır. Fakat lazer epilasyon 6 seans sonunda kökten çözüm sağlar. Böylece kalıcı epilasyon oluşur ve bir daha bu tür yöntemlere gerek kalmaz. Bu nedenle yaptıranların yorumları çok olumludur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Ter Kokusu Yapar Mı?

Lazer epilasyon sonrası bazı kişilerde ter salgısında artış olabilmektedir. Bir başka deyişle herkeste görülmez. Bu ter kokusu genellikle zaman içinde kendiliğinden kaybolur. Yani endişe etmeye gerek yoktur.

Koltuk altı beyazlatmak için ne yapılır?

Bu amaçla en çok kullanılan lazerler fraksiyonel karbondioksit lazerlerdir. Koltukaltı kararmalarında rengin kalıcı olarak açılmasını sağlar. Bunun için 6 seans gerekebilir.

Koltukaltı Batıkları Lazerle Geçer mi?

Bu sorunun cevabı evettir. Kıllar batıklara sebep olur. Sonuçta lazer epilasyon kılları kalıcı olarak yok eder. Böylece batık sorunundan kurtulursunuz.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Lazer epilasyonSaç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Bağdat Caddesi İstanbulSeyhan AdanaÇankaya AnkaraAtakent İstanbulAtaşehir İstanbulBakırköy İstanbulBeylikdüzü İstanbulEtiler İstanbulFulya İstanbulGaziantepKadıköy İstanbulKocaeliŞişli İstanbul

Ataşehir Lazer Epilasyon

Yorum yapın