Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Sık Sorulanlar

Koltuk altı kılları kaç seansta biter?

Genellikle 6 seans yeterli olur. Koltukaltı seans aralıkları ortalama 2 aydır.

Koltuk altı lazer epilasyon zararlı mı?

Lazer sadece kıl köklerine etkilidir. Bu nedenle deri altına bile inmez. Lenf bezlerine bir zararı yoktur.

Koltuk altı lazer kaç ayda bir yapılır?

Genellikle 2 ayda bir yapılır. Son seanslara doğru bu ara biraz uzayabilir. Fakat ilk seanslar biraz daha kısa aralarla yapılabilir.

Koltuk altı lazer acıyor mu?

Kıl köklerinde geçici bir ağrı olur. Fakat lazer atışlarından hemen sonra geçer. Buz ve soğuk uygulama yeterli olacaktır.

Koltuk altı lazer kaç para?

Bunun için merkezlerimiz arayın. Size farklı seçenekler sunabiliriz. Küçük bölge olduğundan koltukaltı lazer epilasyon ucuzdur.

Lazer koltuk altı rengini açar mı?

Koltuk altınız koyu ise hafif bir açılma olur. Fakat asıl beyazlatmak isterseniz karbondioksit fraksiyonel lazer yaptırmalısınız. Bu lazerde bizim tüm merkezlerimizde var.

Lazer kıl köklerini uyutuyor mu?

Hayır. Lazer kıl köklerini tamamen kalıcı olarak etkiler. Yani kılların tekrar uyanması söz konusu olmaz. Lazer ömür boyu ve kalıcı epilasyon yapar.

Koltuk altında hangi lazer daha etkili?

Bu bölgede en etkili lazerler alexandrite ve diode lazerdir. Fakat etkili dozlarda kullanılmalıdır. Profesyonel merkezlerde uygun dozlarla yapılan lazerden çok hızlı sonuç alırsınız. Bazen bu iki lazeri birlikte de kullanıyoruz. Bu iki lazerde bizim merkezlerimizde bulunmaktadır.

Koltuk altında alexandrite lazer etkili mi?

Evet kesinlikle etkilidir. Uygun dozlarda kullanılırsa 6 seansta sonuç alırsınız. Çok ince tüylerde veya sarı beyaz tüylerde etkili olmaz. Doğru seçim ve uygun dozlarda etkili ve başarılıdır. Bu nedenle bizim gibi doktorların çalıştığı profosyonel merkezleri tercih edin.

Koltuk altında diode lazer etkili mi?

Evet etkilidir. Diode lazer kıllar ince bile olsa etki eder. Fakat beyaz ve sarı tüylerde etki etmez. Profesyonel merkezlerde uygulanır. Koyu ciltlerde de kullanılabilmesi avantajdır. Uygun dozlarda yapılırsa mutlaka başarılı olur.

Koltukaltı Lazer Epilasyonu Nedir?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon en sık yapılan lazer uygulamasıdır. Koltukaltı için alexandrite lazer yada diode lazer uyguluyoruz. Aslında lazerin en etkili olduğu bölge olduğundan çok hızlı sonuç alıyoruz. Genellikle ortalama 6 seansta tüm kıllardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Aslında Koltuk altı kıllarını bir çok kadın istemiyor. Bunun yanında bu kıllar aslında Kadın ve erkekte doğal olarak bulunan kıllardır. Sonuçta bu kıllar ergenlikteki hormonsal değişimle ortaya çıkarlar. Diğer bir deyişle hormonlara duyarlı kıllardır. Genellikle kalın, sert ve siyah olurlar. Bu yüzden koltuk altı kılları lazer için uygundur.

Seans aralıkları genellikle iki aydır. Yalnız seans aralarında koltuk altı bölgesi jilet ile kısaltma öneririz. Özellikle Ağda, epilatör gibi kökten yolan yöntemler kullanmamalısınız. Ayrıca seanstan dört gün önce kılları kısaltın.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Koltuk Altı Lazer Yaptıranlar Memnun Mu?
Koltuk Altı Lazer Yaptıranlar Memnun Mu?

Ayrıca size daha fazla yardımcı olup daha fazla bilgi vermek isteriz. Özellikle bizi arayıp randevu almanızı öneririz. Sonuçta ön görüşmelerden ücret alınmadığını bilmenizi isteriz. Böylelikle uzman doktorumuzdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

5 dk 5 dakika.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

 1. Doktor Ön Görüşmesi

  Uzman doktorumuzla ön görüşme yaparsınız. Size uygun dozu ve lazeri belirler.Lazer Epilasyon Uzman doktor görüşmesi

 2. Lazer Odasına Geçiş, Traş

  Lazer odasında hazırlıklar yapılır. Koltukaltı kılları kısaltılır. Islak mendille silinir.Lazer Epilasyon Öncesi Kılları Kısaltma

 3. Lazerin Hazırlanması

  Lazerin dozu ayarlanır. Koruyucu gözlükler takılır.
  Buz Lazer Yaptıranların Yorumları

 4. Lazerle Bölgeyi Tarama

  Kılların olduğu koltukaltı alanı lazerle taranır.
  Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?

 5. Lazer sonrası

  Tarama bitince bölgeye nemlendirici krem uygulanır. Soğuk kompres uygulanır. İşlem sonlandırılır.
  Lazer Epilasyon Yapıldı

Sık Sorulan Sorular

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Aslında bunun cevabı hayırdır. Aslında acı olarak tarif etmek doğru olmaz. Şöyle diyebiliriz ki Kıl köklerinde hafif bir elektriklenme, küçük miktarda acı olur. Sonuçta kökler etkilendiği için bu normaldir. Kısacası lazer atışı sırasında olur ve geçer. Sonunda bu acı ve yanma hissi seans sonrası geçer.

KoltukAltı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazerin koltukaltına uygulanması çok basittir. İlk olarak koltuk altı kılları uzunsa tıraş ederiz. Aslında ilk seansa üç dört gün önce jiletle kısaltarak gelirseniz daha iyi olur. Kısaltmadan sonra ıslak mendil ile temizlik yapılır. Deodarant, parfüm kalıntıları ve varsa kıllar ortamdan uzaklaştırılır. Daha sonra lazer ile bölge taranır. İşlem en fala 5 dakika sürer.

Koltuk Altı Lazer Zararlı mı?

Öncelikle Koltuk altı lazerin bilinen bir zararı yoktur. Sonuçta Lazer bilindiği gibi cilt altın geçmez. Bu nedenle bu bölgedeki lenf bezlerine, damarlara, sinirlere bir zararı yoktur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Ağda veya epilatör gibi yöntemleri kullananlar bu acıya her ay katlanmak zorundadır. Fakat lazer epilasyon 6 seans sonunda kökten çözüm sağlar. Böylece kalıcı epilasyon oluşur ve bir daha bu tür yöntemlere gerek kalmaz. Bu nedenle yaptıranların yorumları çok olumludur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Ter Kokusu Yapar Mı?

Lazer epilasyon sonrası bazı kişilerde ter salgısında artış olabilmektedir. Bir başka deyişle herkeste görülmez. Bu ter kokusu genellikle zaman içinde kendiliğinden kaybolur. Yani endişe etmeye gerek yoktur.

Koltuk altı beyazlatmak için ne yapılır?

Bu amaçla en çok kullanılan lazerler fraksiyonel karbondioksit lazerlerdir. Koltukaltı kararmalarında rengin kalıcı olarak açılmasını sağlar. Bunun için 6 seans gerekebilir.

Koltukaltı Batıkları Lazerle Geçer mi?

Bu sorunun cevabı evettir. Kıllar batıklara sebep olur. Sonuçta lazer epilasyon kılları kalıcı olarak yok eder. Böylece batık sorunundan kurtulursunuz.

Lazer epilasyonSaç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Ataşehir Lazer Epilasyon