Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Koltuk Altı Lazer Epilasyonu

İletişim sayfasından randevu alarak uzman doktorlarımızda ön görüşme yapmanızı öneririz. Koltuk altı lazer epilasyon hakkında soru ve cevaplar aşağıdadır.

Koltuk altı lazer kaç seansta biter?

Genellikle 6 seans yeterli olur. Koltukaltı seans aralıkları ortalama 2 aydır.

Koltuk altı lazer epilasyon zararlı mı?

Lazer sadece kıl köklerine etkilidir. Bu nedenle deri altına bile inmez. Lenf bezlerine bir zararı yoktur.

Koltuk altı lazer epilasyon kaç ayda bir yapılır?

Genellikle 2 ayda bir yapılır. Son seanslara doğru bu ara biraz uzayabilir. Fakat ilk seanslar biraz daha kısa aralarla yapılabilir.

Koltuk altı lazer epilasyon acıtıyor mu?

Kıl köklerinde geçici bir ağrı olur. Fakat lazer atışlarından hemen sonra geçer. Buz ve soğuk uygulama yeterli olacaktır.

Koltuk altında hangi lazer daha etkili?

Bu bölgede en etkili lazerler alexandrite ve diode lazerdir. Fakat etkili dozlarda kullanılmalıdır. Profesyonel merkezlerde uygun dozlarla yapılan lazerden çok hızlı sonuç alırsınız. Bazen bu iki lazeri birlikte de kullanıyoruz. Bu iki lazerde bizim merkezlerimizde bulunmaktadır.

Koltuk altı lazer kaç para?

Bunun için merkezlerimiz arayın. Size farklı seçenekler sunabiliriz. Küçük bölge olduğundan koltukaltı lazer epilasyon ucuzdur.

Lazer koltuk altı epilasyon rengini açar mı?

Koltuk altınız koyu ise hafif bir açılma olur. Fakat asıl beyazlatmak isterseniz karbondioksit fraksiyonel lazer yaptırmalısınız. Bu lazerde bizim tüm merkezlerimizde var.

Koltuk altında alexandrite lazer etkili mi?

Evet kesinlikle etkilidir. Uygun dozlarda kullanılırsa 6 seansta sonuç alırsınız. Çok ince tüylerde veya sarı beyaz tüylerde etkili olmaz. Doğru seçim ve uygun dozlarda etkili ve başarılıdır. Bu nedenle bizim gibi doktorların çalıştığı profosyonel merkezleri tercih edin.

Koltuk altında diode lazer etkili mi?

Evet etkilidir. Diode lazer kıllar ince bile olsa etki eder. Fakat beyaz ve sarı tüylerde etki etmez. Profesyonel merkezlerde uygulanır. Koyu ciltlerde de kullanılabilmesi avantajdır. Uygun dozlarda yapılırsa mutlaka başarılı olur.

Koltuk altı Lazer Nedir?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon en sık yapılan lazer uygulamasıdır. Koltukaltı için alexandrite lazer yada diode lazer uyguluyoruz. Aslında lazerin en etkili olduğu bölge olduğundan çok hızlı sonuç alıyoruz. Genellikle ortalama 6 seansta tüm kıllardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Aslında Koltuk altı kıllarını bir çok kadın istemiyor. Bunun yanında bu kıllar aslında Kadın ve erkekte doğal olarak bulunan kıllardır. Sonuçta bu kıllar ergenlikteki hormonsal değişimle ortaya çıkarlar. Diğer bir deyişle hormonlara duyarlı kıllardır. Genellikle kalın, sert ve siyah olurlar. Bu yüzden koltuk altı kılları lazer için uygundur.

Seans aralıkları genellikle iki aydır. Yalnız seans aralarında koltuk altı bölgesi jilet ile kısaltma öneririz. Özellikle Ağda, epilatör gibi kökten yolan yöntemler kullanmamalısınız. Ayrıca seanstan dört gün önce kılları kısaltın.

Koltuk Altı Lazer Fiyat 2023

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın. koltuk altı lazer fiyatları bir çok farklı ve ödeme seçeneği ile size sunulacaktır. Koltuk altı epilasyon fiyat iki koltukaltını kapsar. Aşağıdaki numaraları hemen arayın.

Ayrıca size daha fazla yardımcı olup daha fazla bilgi vermek isteriz. Özellikle bizi arayıp randevu almanızı öneririz. Sonuçta ön görüşmelerden ücret alınmadığını bilmenizi isteriz. Böylelikle uzman doktorumuzdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

5 dk 5 dakika

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

 1. Doktor Ön Görüşmesi

  Uzman doktorumuzla ön görüşme yaparsınız. Size uygun dozu ve lazeri belirler.Lazer Epilasyon Uzman doktor görüşmesi

 2. Lazer Odasına Geçiş, Traş

  Lazer odasında hazırlıklar yapılır. Koltukaltı kılları kısaltılır. Islak mendille silinir.Lazer Epilasyon Öncesi Kılları Kısaltma

 3. Lazerin Hazırlanması

  Lazerin dozu ayarlanır. Koruyucu gözlükler takılır.
  Buz Lazer Yaptıranların Yorumları

 4. Lazerle Bölgeyi Tarama

  Kılların olduğu koltukaltı alanı lazerle taranır.
  Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?

 5. Lazer sonrası

  Tarama bitince bölgeye nemlendirici krem uygulanır. Soğuk kompres uygulanır. İşlem sonlandırılır.
  Lazer Epilasyon Yapıldı

Sık Sorulan Sorular

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Aslında bunun cevabı hayırdır. Aslında acı olarak tarif etmek doğru olmaz. Şöyle diyebiliriz ki Kıl köklerinde hafif bir elektriklenme, küçük miktarda acı olur. Sonuçta kökler etkilendiği için bu normaldir. Kısacası lazer atışı sırasında olur ve geçer. Sonunda bu acı ve yanma hissi seans sonrası geçer.

KoltukAltı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazerin koltukaltına uygulanması çok basittir. İlk olarak koltuk altı kıllarını uzunsa tıraş ediyoruz. Aslında ilk seansa üç dört gün önce jiletle kısaltıp gelmenizi istiyoruz. Kısaltmadan sonra ıslak mendil ile temizlik yapıyoruz. Deodarant, parfüm kalıntıları ve varsa kıllar ortamdan uzaklaştırıyoruz. Daha sonra lazer ile bölgeyi tarıyoruz. İşlem en fala 5 dakika sürer.

Koltuk Altı Lazer Zararlı mı?

Öncelikle Koltuk altı lazerin bilinen bir zararı yoktur. Sonuçta Lazer bilindiği gibi cilt altın geçmez. Bu nedenle bu bölgedeki lenf bezlerine, damarlara, sinirlere bir zararı yoktur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Ağda veya epilatör gibi yöntemleri kullananlar bu acıya her ay katlanmak zorundadır. Fakat lazer epilasyon 6 seans sonunda kökten çözüm sağlar. Böylece kalıcı epilasyon oluşur ve bir daha bu tür yöntemlere gerek kalmaz. Bu nedenle yaptıranların yorumları çok olumludur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Ter Kokusu Yapar Mı?

Lazer epilasyon sonrası bazı kişilerde ter salgısında artış olabilmektedir. Bir başka deyişle herkeste görülmez. Bu ter kokusu genellikle zaman içinde kendiliğinden kaybolur. Yani endişe etmeye gerek yoktur.

Koltuk altı beyazlatmak için ne yapılır?

Bu amaçla en çok kullanılan lazerler fraksiyonel karbondioksit lazerlerdir. Koltukaltı kararmalarında rengin kalıcı olarak açılmasını sağlar. Bunun için 6 seans gerekebilir.

Koltukaltı Batıkları Lazerle Geçer mi?

Bu sorunun cevabı evettir. Kıllar batıklara sebep olur. Sonuçta lazer epilasyon kılları kalıcı olarak yok eder. Böylece batık sorunundan kurtulursunuz.

Lazer Epilasyon Etkili Mi?
Lazer Epilasyon Etkili Mi?

Koltukaltı lazer epilasyon sonrası

Koltukaltı lazer sonrası ter kokusu sorunu olur mu?

Aslında durum genellikle olmaz. Ancak bazı kişilerde ter salgısında artış olur. Bu oran yüksek değildir ancak mümkündür. Bunun nedeni lazerin kıl köklerine etki etmesidir. Kıl köklerine bağlı olan ter bezleri bu etkiden sonra aşırı reaksiyon verir. Fakat zaman içinde bu reaksiyon geçer. Yani her şey normale döner. Bunun geçici bir yan etkidir.

Koltukaltı lazer epilasyon ter kokusunu azaltır mı?

Evet azaltır. Yapılan klinik çalışmalarda koltukaltı kıllarındaki azalmanın ter kokusunda azalmaya neden olduğunu göstermiştir. Lazer epilasyon sayesinde koltukaltı kılları azalır. Koltukaltı terleme azalır. Bu azalma dolaylı olarak ter kokusunu da azaltır. Bu etki özellikle uzun dönemde çok daha belirgindir. Yani aslında lazer epilasyon koltukaltı terleme ve koku için iyi bir çözümdür.

Lazer kıl köklerini uyutuyor mu?

Hayır. Lazer kıl köklerini tamamen kalıcı olarak etkiler. Yani kılların tekrar uyanması söz konusu olmaz. Lazer ömür boyu ve kalıcı epilasyon yapar.

Koltuk altı lazer epilasyon zararları nedir?

Bilinen bir zararı yoktur. Lazer cilt altına bile inmez. Bu nedenle koltuk altı lenf bezlerine herhangi bir yan etkisi yoktur. Nadiren koyu ciltlerde kabuklanma olur. Bu geçicidir. Bir iki hafa içinde geçer. Endişe etmeye gerek yoktur.

Koltuk altı lazer kanser yapar mı?

Röntgen veya Ultraviole gibi iyonize ışınlar kanser yapar. Lazer ise iyonize ışın değildir. Bu nedenle kanser yapmaz.

Lazer ter bezlerini bozar mı?

Lazer sadece kıl köklerine etki eder. Ter bezlerini bozması söz konusu değildir.

Koltuk altı lazerden sonra ne yapılmalı?

Özel bir şey yapmaya gerek yoktur. Sadece nemlendirici kullanmak gerekir.

Koltukaltı Lazerin Yan etkisi var mı?

Lazer koltuk altını karartır mı?

Böyle bir yan etkisi yoktur. Aslında tam tersine renkte bir açılma olur. Fakat seanstan sonra nadiren kahve renkli kabuklanma olur. Yüksek doz uygulamalarında olan normal bir durumdur. Bir iki hafa içinde kendiliğinden geçecektir.

Lazer sağlığa zararlı mı?

Lazerin sağlığa bir zararı yoktur. Lazerin güvenli olduğunu bir çok bilimsel çalışma gösterdi. Ayrıca lazer epilasyona FDA uzun yıllar önce onay verdi.

Erkek koltuk altı lazer yapılır mı?

Evet merkezlerimizde biz erkeklere de koltuk altı lazer yapıyoruz. Hiçbir sakıncası olmaz.

Lazer epilasyonSaç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Laser Haarentfernung