Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer

Koltuk alti alexandrite lazer uygulaması
Koltukaltı alexandrite lazer uygulaması

Koltuk Altı Lazer Epilasyon en sık yapılan lazer uygulamasıdır. Koltukaltı için alexandrite lazer yada diode lazer uyguluyoruz. Aslında lazerin en etkili olduğu bölge olduğundan çok hızlı sonuç alıyoruz. Genellikle ortalama 6 seansta tüm kıllardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Aslında Koltuk altı kıllarını bir çok kadın istemiyor. Bunun yanında bu kıllar aslında Kadın ve erkekte doğal olarak bulunan kıllardır. Sonuçta bu kıllar ergenlikteki hormonsal değişimle ortaya çıkarlar. Diğer bir deyişle hormonlara duyarlı kıllardır. Genellikle kalın, sert ve siyah olurlar. Bu yüzden koltuk altı kılları lazer için uygundur.

Seans aralıkları genellikle iki aydır. Yalnız seans aralarında koltuk altı bölgesi jilet ile kısaltma öneririz. Özellikle Ağda, epilatör gibi kökten yolan yöntemler kullanmamalısınız. Ayrıca seanstan dört gün önce kılları kısaltın.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Ayrıca size daha fazla yardımcı olup daha fazla bilgi vermek isteriz. Özellikle bizi arayıp randevu almanızı öneririz. Sonuçta ön görüşmelerden ücret alınmadığını bilmenizi isteriz. Böylelikle uzman doktorumuzdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

Koltukaltı Lazer Epilasyon Video

Sık Sorulan Sorular

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Aslında bunun cevabı hayırdır. Aslında acı olarak tarif etmek doğru olmaz. Şöyle diyebiliriz ki Kıl köklerinde hafif bir elektriklenme, küçük miktarda acı olur. Sonuçta kökler etkilendiği için bu normaldir. Kısacası lazer atışı sırasında olur ve geçer. Sonunda bu acı ve yanma hissi seans sonrası geçer.

KoltukAltı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

5 dk 5 dakika.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

 1. Doktor Ön Görüşmesi

  Uzman doktorumuzla ön görüşme yaparsınız. Size uygun dozu ve lazeri belirler.Lazer Epilasyon Uzman doktor görüşmesi

 2. Lazer Odasına Geçiş, Traş

  Lazer odasında hazırlıklar yapılır. Koltukaltı kılları kısaltılır. Islak mendille silinir.Lazer Epilasyon Öncesi Kılları Kısaltma

 3. Lazerin Hazırlanması

  Lazerin dozu ayarlanır. Koruyucu gözlükler takılır.
  Buz Lazer Yaptıranların Yorumları

 4. Lazerle Bölgeyi Tarama

  Kılların olduğu koltukaltı alanı lazerle taranır.
  Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?

 5. Lazer sonrası

  Tarama bitince bölgeye nemlendirici krem uygulanır. Soğuk kompres uygulanır. İşlem sonlandırılır.
  Lazer Epilasyon Yapıldı

Lazerin koltukaltına uygulanması çok basittir. İlk olarak koltuk altı kılları uzunsa tıraş ederiz. Aslında ilk seansa üç dört gün önce jiletle kısaltarak gelirseniz daha iyi olur. Kısaltmadan sonra ıslak mendil ile temizlik yapılır. Deodarant, parfüm kalıntıları ve varsa kıllar ortamdan uzaklaştırılır. Daha sonra lazer ile bölge taranır. İşlem en fala 5 dakika sürer.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Koltuk Altı Lazer Zararlı mı?

Öncelikle Koltuk altı lazerin bilinen bir zararı yoktur. Sonuçta Lazer bilindiği gibi cilt altın geçmez. Bu nedenle bu bölgedeki lenf bezlerine, damarlara, sinirlere bir zararı yoktur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Ağda veya epilatör gibi yöntemleri kullananlar bu acıya her ay katlanmak zorundadır. Fakat lazer epilasyon 6 seans sonunda kökten çözüm sağlar. Böylece kalıcı epilasyon oluşur ve bir daha bu tür yöntemlere gerek kalmaz. Bu nedenle yaptıranların yorumları çok olumludur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Ter Kokusu Yapar Mı?

Lazer epilasyon sonrası bazı kişilerde ter salgısında artış olabilmektedir. Bir başka deyişle herkeste görülmez. Bu ter kokusu genellikle zaman içinde kendiliğinden kaybolur. Yani endişe etmeye gerek yoktur.

Koltuk altı beyazlatmak için ne yapılır?

Bu amaçla en çok kullanılan lazerler fraksiyonel karbondioksit lazerlerdir. Koltukaltı kararmalarında rengin kalıcı olarak açılmasını sağlar. Bunun için 6 seans gerekebilir.

Koltukaltı Batıkları Lazerle Geçer mi?

Bu sorunun cevabı evettir. Kıllar batıklara sebep olur. Sonuçta lazer epilasyon kılları kalıcı olarak yok eder. Böylece batık sorunundan kurtulursunuz.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Lazer epilasyonSaç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Ataşehir Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…

Yorum yapın