Şişli İstanbul

Daphne Şişli lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Şişli 0538 445 17 17Şişli Daphne
WhatsApp

Şişli Daphne Lazer

Merkezimizde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmeti verilmektedir. Lazer epilasyon için alexandrite lazer ve diode lazerleri tercih ediyoruz. Ayrıca lazer epilasyon ön görüşmelerinden ücret alınmamaktadır. Çünkü Cilt ve kıl yapınıza en uygun lazer il epilasyon yapılmasının önemli olduğunu, bölgeye göre farklı lazer tiplerinin daha etkili olduğunu bilmenizi isteriz.

Şişli Lazer Epilasyon

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki lazer epilasyon konusunda kafanız karışık olabilir. Çünkü bir çok reklam kampanyası en iyi sonuçları vadediyor. Kimileri diode lazer en iyi derken kimileri ise alexandrite lazeri öneriyor. Bu nedenle kafanızın karışık olması çok doğal. Bu yüzden biz kafanızı karıştırmamak için bu iki lazeri birlikte merkezimizde bulunduruyoruz.

Şişli Buz Lazer epilasyon Diode lazer epilasyon
Şişli Buz Lazer epilasyon Diode lazer epilasyon

Lazer epilasyon için en etkili iki yöntem diode ve alexandrite lazerdir. Genellikle diode lazer demeyi tercih etsek bile son yıllarda buz lazer olarak da kullanıldığını görmekteyiz. Yani buz lazer olarak bilinen diode lazer merkezimizde bulunmaktadır.

Özellikle yüz bölgesinde, erkeklerde sırt bölgesi ve kollardaki kıllar için diode lazer en iyi seçenektir. Ayrıca Alexandrite lazer ise pratik kullanımı ve etkili bir lazer olması sebebiyle kadın genital, koltukaltı gibi hassas bölgelerde tercih edilmektedir. Fakat bu iki lazerde birlikte kullanılabilir.

Şişli Fraksiyonel Lazer

Sivilce izleri birçok kişide ergenlikten sonra kalan ve genellikle tedavisi olmayan kozmetik bir sorundur. Kimi zaman leke gibi kimi zaman çukur izler şeklindedir. Günümüzde bu izlerin tedavisi lazerlerle mümkündür. Çoğu zaman tamamına yakın tedavi mümkün olur.

Çatlaklar kadınlarda görülen önemli bir cilt problemidir. Bu problem için birçok yöntem denendi. Fakat çoğunlukla sonuç alınamadı. Lazerle çatlak tedavisi çok iyi sonuçları olan yüz güldürücü yeni bir alternatiftir.

Ksantelazma göz kapağında görülen yağ birikimleridir. Bu yüzden tedavisi zordur. Fakat günümüzde cerrahi dışında lazerlerle tedavi edebiliyoruz. Siringoma yine benzer bölgelerde görülen ve lazerle tedavi edilebilen bir cilt sorunudur. Şişli Lazer Merkezi

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler

“Şişli İstanbul” üzerine bir yorum

Yorum yapın