Şişli İstanbul

Daphne Şişli lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Şişli 0538 445 17 17Şişli Daphne
WhatsApp

Şişli Daphne Lazer

Merkezimizde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmeti verilmektedir. Lazer epilasyon için alexandrite lazer ve diode lazerleri tercih ediyoruz. Ayrıca lazer epilasyon ön görüşmelerinden ücret alınmamaktadır. Çünkü Cilt ve kıl yapınıza en uygun lazer il epilasyon yapılmasının önemli olduğunu, bölgeye göre farklı lazer tiplerinin daha etkili olduğunu bilmenizi isteriz.

Şişli Alexandrite Lazer Epilasyon
Şişli Alexandrite Lazer Epilasyon

Şişli Lazer Epilasyon

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki lazer epilasyon konusunda kafanız karışık olabilir. Çünkü bir çok reklam kampanyası en iyi sonuçları vadediyor. Kimileri diode lazer en iyi derken kimileri ise alexandrite lazeri öneriyor. Bu nedenle kafanızın karışık olması çok doğal. Bu yüzden biz kafanızı karıştırmamak için bu iki lazeri birlikte merkezimizde bulunduruyoruz.

Şişli Buz Lazer epilasyon Diode lazer epilasyon
Şişli Buz Lazer epilasyon Diode lazer epilasyon

Lazer epilasyon için en etkili iki yöntem diode ve alexandrite lazerdir. Genellikle diode lazer demeyi tercih etsek bile son yıllarda buz lazer olarak da kullanıldığını görmekteyiz. Yani buz lazer olarak bilinen diode lazer merkezimizde bulunmaktadır.

Özellikle yüz bölgesinde, erkeklerde sırt bölgesi ve kollardaki kıllar için diode lazer en iyi seçenektir. Ayrıca Alexandrite lazer ise pratik kullanımı ve etkili bir lazer olması sebebiyle kadın genital, koltukaltı gibi hassas bölgelerde tercih edilmektedir. Fakat bu iki lazerde birlikte kullanılabilir.

Şişli Fraksiyonel Lazer

Sivilce izleri birçok kişide ergenlikten sonra kalan ve genellikle tedavisi olmayan kozmetik bir sorundur. Kimi zaman leke gibi kimi zaman çukur izler şeklindedir. Günümüzde bu izlerin tedavisi lazerlerle mümkündür. Çoğu zaman tamamına yakın tedavi mümkün olur.

Çatlaklar kadınlarda görülen önemli bir cilt problemidir. Bu problem için birçok yöntem denendi. Fakat çoğunlukla sonuç alınamadı. Lazerle çatlak tedavisi çok iyi sonuçları olan yüz güldürücü yeni bir alternatiftir.

Ksantelazma göz kapağında görülen yağ birikimleridir. Bu yüzden tedavisi zordur. Fakat günümüzde cerrahi dışında lazerlerle tedavi edebiliyoruz. Siringoma yine benzer bölgelerde görülen ve lazerle tedavi edilebilen bir cilt sorunudur. Şişli Lazer Merkezi

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler
 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Her Lazer Öncesi Jilet Şart mı?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın popüler bir yöntemidir. Ancak, birçok kişi lazer epilasyon öncesinde jilet kullanmanın gerekip gerekmediğini merak eder. İşte bu konuda bilmeniz gereken her şey. Lazer Epilasyon Öncesi Jilet Kullanımı Lazer epilasyon öncesinde jilet kullanımı, tedavinin etkinliğini artırmak ve cilt sağlığını korumak için önemlidir. Lazer epilasyon işlemi sırasında, lazer ışınları kıl foliküllerine ulaşarak…


 • Lazer Epilasyon Kaç Ayda Biter?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın etkili ve popüler bir yoludur. Ancak, birçok kişi lazer epilasyon sürecinin ne kadar sürdüğünü merak eder. İşte lazer epilasyonun tamamlanma süresi hakkında bilmeniz gerekenler. Lazer Epilasyon Nedir? Lazer epilasyon, cildin altındaki kıl köklerini hedef alarak tüyleri kalıcı olarak yok eden bir yöntemdir. Lazer ışınları, kıl foliküllerine nüfuz ederek…


 • En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için en etkili yöntemlerden biridir. Ancak, bu tedaviyi yaptırmayı düşünenlerin aklındaki en büyük sorulardan biri, “En iyi lazer epilasyon cihazı hangisidir?” Bu makalede, piyasadaki en iyi lazer epilasyon cihazlarını, özelliklerini ve hangi cilt ve tüy tipleri için en uygun olduklarını inceleyeceğiz. Lazer Epilasyon Cihazları: Türleri ve Özellikleri…


1 thoughts on “Şişli İstanbul”

 1. Geri bildirim: Yüz Bölgesi İçin En İyi Lazer Hangisi? Yüz Tüyleri Kaç Seansta Biter?

Yorumlar kapalı.