Şişli İstanbul

Daphne Şişli lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Şişli 0538 445 17 17Şişli Daphne
WhatsApp

Şişli Daphne Lazer

Merkezimizde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmeti verilmektedir. Lazer epilasyon için alexandrite lazer ve diode lazerleri tercih ediyoruz. Ayrıca lazer epilasyon ön görüşmelerinden ücret alınmamaktadır. Çünkü Cilt ve kıl yapınıza en uygun lazer il epilasyon yapılmasının önemli olduğunu, bölgeye göre farklı lazer tiplerinin daha etkili olduğunu bilmenizi isteriz.

Şişli Lazer Epilasyon

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki lazer epilasyon konusunda kafanız karışık olabilir. Çünkü bir çok reklam kampanyası en iyi sonuçları vadediyor. Kimileri diode lazer en iyi derken kimileri ise alexandrite lazeri öneriyor. Bu nedenle kafanızın karışık olması çok doğal. Bu yüzden biz kafanızı karıştırmamak için bu iki lazeri birlikte merkezimizde bulunduruyoruz.

Şişli Buz Lazer epilasyon Diode lazer epilasyon
Şişli Buz Lazer epilasyon Diode lazer epilasyon

Lazer epilasyon için en etkili iki yöntem diode ve alexandrite lazerdir. Genellikle diode lazer demeyi tercih etsek bile son yıllarda buz lazer olarak da kullanıldığını görmekteyiz. Yani buz lazer olarak bilinen diode lazer merkezimizde bulunmaktadır.

Özellikle yüz bölgesinde, erkeklerde sırt bölgesi ve kollardaki kıllar için diode lazer en iyi seçenektir. Ayrıca Alexandrite lazer ise pratik kullanımı ve etkili bir lazer olması sebebiyle kadın genital, koltukaltı gibi hassas bölgelerde tercih edilmektedir. Fakat bu iki lazerde birlikte kullanılabilir.

Şişli Fraksiyonel Lazer

Sivilce izleri birçok kişide ergenlikten sonra kalan ve genellikle tedavisi olmayan kozmetik bir sorundur. Kimi zaman leke gibi kimi zaman çukur izler şeklindedir. Günümüzde bu izlerin tedavisi lazerlerle mümkündür. Çoğu zaman tamamına yakın tedavi mümkün olur.

Çatlaklar kadınlarda görülen önemli bir cilt problemidir. Bu problem için birçok yöntem denendi. Fakat çoğunlukla sonuç alınamadı. Lazerle çatlak tedavisi çok iyi sonuçları olan yüz güldürücü yeni bir alternatiftir.

Ksantelazma göz kapağında görülen yağ birikimleridir. Bu yüzden tedavisi zordur. Fakat günümüzde cerrahi dışında lazerlerle tedavi edebiliyoruz. Siringoma yine benzer bölgelerde görülen ve lazerle tedavi edilebilen bir cilt sorunudur. Şişli Lazer Merkezi

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler
 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Lumecca IPL

  Lumecca IPl sistemi leke tedavisi, kılcal varislerin giderilmesi ve cilt gençleştirme için çok güçlü bir çözüm sunuyor. Dermatoloji uzmanlarımızın uyguladığı bu yeni yöntem hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Lumecca Nedir? Lumecca ile Yüz Gençleştirme Lumecca Leke Tedavisi Kılcal Varis Tedavisi El Gençleştirme Çil Tedavisi IPL


 • Genital Lazer Epilasyonu

  Genital Lazer Epilasyon hakkında sorduklarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Özel bölge yada genital, vajina bölgesine lazer yapılır mı? Kadın ve erkekte bir fark var mı? Cinsel Bölge Lazer Epilasyonu Sorular Özel Bölge Lazer Epilasyonu Genital Bölge Lazer Epilasyonu Nedir? Genital bölgede tüylenme ergenlikle birlikte başlar. Bu bölge tümüyle hormonlara duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgedeki kıllarda…


 • Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

  Altın iğne Morpheus8 Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Özellikle bunun için tasarlanmış çok ince iğneleri olan bir cihazdır. Böylece cildin alt tabakalarına kadar radyofrekans enerjisi iletebiliyoruz. Aslında radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Ayrıca kırışıklıklar düzleşir. Bunun nedeni aslında cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasıdır. Böylece…


“Şişli İstanbul” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.