Gaziantep

0
(0)

Daphne Gaziantep Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

GaziAntep
0533 926 58 12
GaziAntep Daphne
WhatsApp

Gaziantep Daphne Lazer

Gaziantep lazer merkezimizde alexandrite lazer, diode lazer ve fraksiyonel lazer ile hizmet verilmektedir. Bu lazer merkezinde lazer epilasyonun yanı sıra kılcal varislerin lazerle tedavisi, çatlak tedavisi, akne izlerinin lazerle tedavisi, cilt yenileme gibi dermatolojik işlemlerde yapılmaktadır.

Gaziantep Alexandrite lazer epilasyon
Gaziantep Alexandrite lazer epilasyon

Gaziantep Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon günümüzde en sık başvurulan kozmetik uygulamadır. Özellikle alexandrite lazer ve diode lazerlerle yapılan epilasyon en çok tercih edilen epilasyon türleridir. Bu nedenle bu iki lazer türü de merkezimizde bulunmaktadır. Bier başka deyişle buz lazer olarak nitelendirilen diode lazer özellikle yüz bölgesinde bilinen en etkili lazerdir. Buz başlıklı denmesinin sebebi başlıktaki soğutma sistemidir.

Bilindiği gibi alexandrite lazer hızı ve tüyleri anında yok etmesi ile fark yaratmaktadır. Bu nedenle biz merkezimizde tüm bu avantajlardan yararlanmak için bu iki lazer tipini de kullanmaktayız. Ayrıca uzman doktorlardan ön görüşme için ücret alınmadığını bildirmek isteriz.

Diode lazerin bir başka avantajı da koyu esmer tenli kişilerde çok başarılı epilasyon sağlayabilmesidir. Bir başka avantajı da ince tüylerde en etkili lazer olmasıdır. Ayrıca kılcal varislerin tedavisinde diode lazer başarıyla kullanılır. Sizin için daha ayrıntılı bilgi vermek isteriz. Hemen bizi arayarak randevu almanızı öneririz.

Gaziantep Buz lazer Diode lazer epilasyon
Gaziantep Buz lazer Diode lazer epilasyon

Gaziantep Fraksiyonel Lazer

Akne izleri yada sivilce izleri olarak bildiğimiz cilt izleri bir çok kişinin ortak sorunu. Neyse ki günümüzdeki lazer teknolojisi sayesinde bu sorun büyük oranda giderilebiliyor. Sivilce izlerini lazer tedavisi ile yok etmek artık mümkündür. Dermatoloji uzmanımız ve plastik cerrahi uzmanımız bu konuda size yardımcı olacak. Nasıl mı? Hemen bizi arayın randevu alın size detaylı bilgi verelim.

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler

Fraksiyonel lazerin çok iyi sonuç verdiği bir başka uygulama da çatlak tedavisidir. Bilindiği gibi çatlaklar daha çok hormonsal nedenlerle daha çok kadınları etkiler. Fakat maalesef çatlakların tedavisi zordur. Çatlak kremleri, çatlak masajları gibi bir çok yöntem denenmiştir. Ama hiç biri şu ana kadar uygulanan fraksiyonel karbondioksit tedavisinden başarılı değildir.

Bir başka cilt sorunu ksantelazma ve siringomalardır. Bunları fraksiyonel lazerle tek seansta bile tedavi etmek mümkün olabilmektedir.

Cilde derin peeling etkisi yaparak cilt lekeleri, yaşlılık lekeleri fraksiyonel lazerle giderilir. Cildinizin daha genç görünmeye ihtiyacı varsa fraksiyonel lazerle cilt gençleştirme tedavisi size uygun olabilir.

İncili Pınar, No:45 Güzellik merkezi, Ali Fuat Cebesoy Blv., 27090 Şehitkamil/Gaziantep Türkiye

Gaziantep

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  5 (3) Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? … Devamını oku…


 • Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  5 (3) Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu? Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı … Devamını oku…


 • Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  5 (3) Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur? Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur? Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022 Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince … Devamını oku…


Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Tıklayın puan verin

Ortalama Puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz yorum yok. İlk oy veren siz olun!

“Gaziantep” üzerine bir yorum

Yorum yapın