Gaziantep

Daphne Gaziantep Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

GaziAntep
0533 926 58 12
GaziAntep Daphne
WhatsApp

Gaziantep Daphne Lazer

Gaziantep lazer merkezimizde alexandrite lazer, diode lazer ve fraksiyonel lazer ile hizmet verilmektedir. Bu lazer merkezinde lazer epilasyonun yanı sıra kılcal varislerin lazerle tedavisi, çatlak tedavisi, akne izlerinin lazerle tedavisi, cilt yenileme gibi dermatolojik işlemlerde yapılmaktadır.

Gaziantep Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon günümüzde en sık başvurulan kozmetik uygulamadır. Özellikle alexandrite lazer ve diode lazerlerle yapılan epilasyon en çok tercih edilen epilasyon türleridir. Bu nedenle bu iki lazer türü de merkezimizde bulunmaktadır. Bier başka deyişle buz lazer olarak nitelendirilen diode lazer özellikle yüz bölgesinde bilinen en etkili lazerdir. Buz başlıklı denmesinin sebebi başlıktaki soğutma sistemidir.

Bilindiği gibi alexandrite lazer hızı ve tüyleri anında yok etmesi ile fark yaratmaktadır. Bu nedenle biz merkezimizde tüm bu avantajlardan yararlanmak için bu iki lazer tipini de kullanmaktayız. Ayrıca uzman doktorlardan ön görüşme için ücret alınmadığını bildirmek isteriz.

Diode lazerin bir başka avantajı da koyu esmer tenli kişilerde çok başarılı epilasyon sağlayabilmesidir. Bir başka avantajı da ince tüylerde en etkili lazer olmasıdır. Ayrıca kılcal varislerin tedavisinde diode lazer başarıyla kullanılır. Sizin için daha ayrıntılı bilgi vermek isteriz. Hemen bizi arayarak randevu almanızı öneririz.

Gaziantep Buz lazer Diode lazer epilasyon
Gaziantep Buz lazer Diode lazer epilasyon

Gaziantep Fraksiyonel Lazer

Akne izleri yada sivilce izleri olarak bildiğimiz cilt izleri bir çok kişinin ortak sorunu. Neyse ki günümüzdeki lazer teknolojisi sayesinde bu sorun büyük oranda giderilebiliyor. Sivilce izlerini lazer tedavisi ile yok etmek artık mümkündür. Dermatoloji uzmanımız ve plastik cerrahi uzmanımız bu konuda size yardımcı olacak. Nasıl mı? Hemen bizi arayın randevu alın size detaylı bilgi verelim.

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler

Fraksiyonel lazerin çok iyi sonuç verdiği bir başka uygulama da çatlak tedavisidir. Bilindiği gibi çatlaklar daha çok hormonsal nedenlerle daha çok kadınları etkiler. Fakat maalesef çatlakların tedavisi zordur. Çatlak kremleri, çatlak masajları gibi bir çok yöntem denenmiştir. Ama hiç biri şu ana kadar uygulanan fraksiyonel karbondioksit tedavisinden başarılı değildir.

Bir başka cilt sorunu ksantelazma ve siringomalardır. Bunları fraksiyonel lazerle tek seansta bile tedavi etmek mümkün olabilmektedir.

Cilde derin peeling etkisi yaparak cilt lekeleri, yaşlılık lekeleri fraksiyonel lazerle giderilir. Cildinizin daha genç görünmeye ihtiyacı varsa fraksiyonel lazerle cilt gençleştirme tedavisi size uygun olabilir.

İncili Pınar, No:45 Güzellik merkezi, Ali Fuat Cebesoy Blv., 27090 Şehitkamil/Gaziantep Türkiye

Gaziantep

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Lumecca IPL

  Lumecca IPl sistemi leke tedavisi, kılcal varislerin giderilmesi ve cilt gençleştirme için çok güçlü bir çözüm sunuyor. Dermatoloji uzmanlarımızın uyguladığı bu yeni yöntem hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Lumecca Nedir? Lumecca ile Yüz Gençleştirme Lumecca Leke Tedavisi Kılcal Varis Tedavisi El Gençleştirme Çil Tedavisi IPL


 • Genital Lazer Epilasyonu

  Genital Lazer Epilasyon hakkında sorduklarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Özel bölge yada genital, vajina bölgesine lazer yapılır mı? Kadın ve erkekte bir fark var mı? Cinsel Bölge Lazer Epilasyonu Sorular Özel Bölge Lazer Epilasyonu Genital Bölge Lazer Epilasyonu Nedir? Genital bölgede tüylenme ergenlikle birlikte başlar. Bu bölge tümüyle hormonlara duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgedeki kıllarda…


 • Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

  Altın iğne Morpheus8 Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Özellikle bunun için tasarlanmış çok ince iğneleri olan bir cihazdır. Böylece cildin alt tabakalarına kadar radyofrekans enerjisi iletebiliyoruz. Aslında radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Ayrıca kırışıklıklar düzleşir. Bunun nedeni aslında cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasıdır. Böylece…


“Gaziantep” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.