Gaziantep

Daphne Gaziantep Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

GaziAntep
0533 926 58 12
GaziAntep Daphne
WhatsApp

Gaziantep Daphne Lazer

Gaziantep lazer merkezimizde alexandrite lazer, diode lazer ve fraksiyonel lazer ile hizmet verilmektedir. Bu lazer merkezinde lazer epilasyonun yanı sıra kılcal varislerin lazerle tedavisi, çatlak tedavisi, akne izlerinin lazerle tedavisi, cilt yenileme gibi dermatolojik işlemlerde yapılmaktadır.

Gaziantep Alexandrite lazer epilasyon
Gaziantep Alexandrite lazer epilasyon

Gaziantep Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon günümüzde en sık başvurulan kozmetik uygulamadır. Özellikle alexandrite lazer ve diode lazerlerle yapılan epilasyon en çok tercih edilen epilasyon türleridir. Bu nedenle bu iki lazer türü de merkezimizde bulunmaktadır. Bier başka deyişle buz lazer olarak nitelendirilen diode lazer özellikle yüz bölgesinde bilinen en etkili lazerdir. Buz başlıklı denmesinin sebebi başlıktaki soğutma sistemidir.

Bilindiği gibi alexandrite lazer hızı ve tüyleri anında yok etmesi ile fark yaratmaktadır. Bu nedenle biz merkezimizde tüm bu avantajlardan yararlanmak için bu iki lazer tipini de kullanmaktayız. Ayrıca uzman doktorlardan ön görüşme için ücret alınmadığını bildirmek isteriz.

Diode lazerin bir başka avantajı da koyu esmer tenli kişilerde çok başarılı epilasyon sağlayabilmesidir. Bir başka avantajı da ince tüylerde en etkili lazer olmasıdır. Ayrıca kılcal varislerin tedavisinde diode lazer başarıyla kullanılır. Sizin için daha ayrıntılı bilgi vermek isteriz. Hemen bizi arayarak randevu almanızı öneririz.

Gaziantep Buz lazer Diode lazer epilasyon
Gaziantep Buz lazer Diode lazer epilasyon

Gaziantep Fraksiyonel Lazer

Akne izleri yada sivilce izleri olarak bildiğimiz cilt izleri bir çok kişinin ortak sorunu. Neyse ki günümüzdeki lazer teknolojisi sayesinde bu sorun büyük oranda giderilebiliyor. Sivilce izlerini lazer tedavisi ile yok etmek artık mümkündür. Dermatoloji uzmanımız ve plastik cerrahi uzmanımız bu konuda size yardımcı olacak. Nasıl mı? Hemen bizi arayın randevu alın size detaylı bilgi verelim.

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler

Fraksiyonel lazerin çok iyi sonuç verdiği bir başka uygulama da çatlak tedavisidir. Bilindiği gibi çatlaklar daha çok hormonsal nedenlerle daha çok kadınları etkiler. Fakat maalesef çatlakların tedavisi zordur. Çatlak kremleri, çatlak masajları gibi bir çok yöntem denenmiştir. Ama hiç biri şu ana kadar uygulanan fraksiyonel karbondioksit tedavisinden başarılı değildir.

Bir başka cilt sorunu ksantelazma ve siringomalardır. Bunları fraksiyonel lazerle tek seansta bile tedavi etmek mümkün olabilmektedir.

Cilde derin peeling etkisi yaparak cilt lekeleri, yaşlılık lekeleri fraksiyonel lazerle giderilir. Cildinizin daha genç görünmeye ihtiyacı varsa fraksiyonel lazerle cilt gençleştirme tedavisi size uygun olabilir.

İncili Pınar, No:45 Güzellik merkezi, Ali Fuat Cebesoy Blv., 27090 Şehitkamil/Gaziantep Türkiye

Gaziantep

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Her Lazer Öncesi Jilet Şart mı?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın popüler bir yöntemidir. Ancak, birçok kişi lazer epilasyon öncesinde jilet kullanmanın gerekip gerekmediğini merak eder. İşte bu konuda bilmeniz gereken her şey. Lazer Epilasyon Öncesi Jilet Kullanımı Lazer epilasyon öncesinde jilet kullanımı, tedavinin etkinliğini artırmak ve cilt sağlığını korumak için önemlidir. Lazer epilasyon işlemi sırasında, lazer ışınları kıl foliküllerine ulaşarak…


 • Lazer Epilasyon Kaç Ayda Biter?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın etkili ve popüler bir yoludur. Ancak, birçok kişi lazer epilasyon sürecinin ne kadar sürdüğünü merak eder. İşte lazer epilasyonun tamamlanma süresi hakkında bilmeniz gerekenler. Lazer Epilasyon Nedir? Lazer epilasyon, cildin altındaki kıl köklerini hedef alarak tüyleri kalıcı olarak yok eden bir yöntemdir. Lazer ışınları, kıl foliküllerine nüfuz ederek…


 • En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için en etkili yöntemlerden biridir. Ancak, bu tedaviyi yaptırmayı düşünenlerin aklındaki en büyük sorulardan biri, “En iyi lazer epilasyon cihazı hangisidir?” Bu makalede, piyasadaki en iyi lazer epilasyon cihazlarını, özelliklerini ve hangi cilt ve tüy tipleri için en uygun olduklarını inceleyeceğiz. Lazer Epilasyon Cihazları: Türleri ve Özellikleri…


1 thoughts on “Gaziantep”

 1. Geri bildirim: Yüz Bölgesi İçin En İyi Lazer Hangisi? Yüz Tüyleri Kaç Seansta Biter?

Yorumlar kapalı.