Kadıköy İstanbul

Daphne Kadıköy Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Kadıköy
05333803372
Kadıköy Daphne
WhatsApp

Kadıköy Daphne Lazer

Merkezimizde alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Bunun yanında fraksiyonel lazerler ile sivilce izleri tedavisi, çatlak tedavisi, leke tedavisi ve cilt yenileme gibi bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması da yapılmaktadır. Genellikle lazer epilasyon için en çok alexandrite ve diode lazer tercih edilmektedir. Bu nedenle merkezimizde bu iki lazer de bulunmaktadır. Bazen diode lazer buz lazer veya buz başlıklı lazer olarak da adlandırılmaktadır. Ayrıca sizin için hangi lazerin daha uygun olacağına uzman doktorlarımız karar vermektedir.

Kadıköy Alexandrite Lazer
Kadıköy Alexandrite Lazer

Kadıköy Lazer Epilasyon

Diode lazer veya diğer adıyla buz lazer bu merkezimizde kullanılan lazerlerden biridir. Bir diğeri ise yine çok bilinen alexandrite lazerdir. Farklı bölgelerde farklı nedenlerle bu iki lazerden bir tanesi kullanılmaktadır. Bu nedenle size uygun lazeri tespit etmemiz gerekecek. Lazer ön görüşmelerinden ücret almıyoruz. Şimdi hemen randevu alıp ön görüşme randevusu oluşturabilirsiniz.

Diode lazer veya buz lazer ince ve kalın tüm tüy çeşitlerinde oldukça etkilidir. Erkek epilasyonunda en çok tercih ettiğimiz lazer tipidir. Özellikle yüz bölgesinde diode lazer dışında lazer kullanmıyoruz. Bir başka avantajlı olduğu bölge ise sırt, omuz ve kollardır.

Alexandrite lazer tüyleri anında yüzeyden yok ettiğinden özellikle genital koltukaltı gibi bölgelerde kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bacak bölgesinde ise hız ve pratikliği açısından ön plana geçer. Fakat merkezimide gerek duyulursa bu iki yöntem birlikte de kullanılmaktadır.

Bir çok kişinin bildiği gibi lazer epilasyon genellikle 6 seans yeterli olmaktadır. Bu nedenle size uygun paket fiyatlar uygulamaktayız.

Kadıköy diode lazer buz lazer
Kadıköy diode lazer buz lazer

Kadıköy Fraksiyonel Lazer

Bilindiği gibi fraksiyonel karbondioksit lazer kozmetik dermatolojide çok sık kullanılan bir lazer türüdür. Aslında ciltte mikron çapında küçük delikler oluşturur. Böylece oluşan delikleri cildimiz kendi kendine onarır. Bu sayede yeni doku oluşur. Fakat yeni doku eskisinden daha lekesiz ve pürüzsüzdür. Bu nedenle cilt kendini yeniler.

Sivilce izleri bir çok kişide ergenlik döneminde sivilcelerin kötü iyileşmesi yüzünden oluşur. Aslında lazerlerin keşfine kadar sivilce izlerinin etkili bir tedavisi yoktu. Fakat bu lazerlerin tıbbi uygulama halini alması ile izlerden büyük oranda kurtulmak mümkündür.

Bir başka kullanım alanı çatlak tedavisidir. Hasarlı dokuyu kısmen yok etmesinden dolayı çatlak tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Aslında çatlaklarda kullanılan kremler, losyanlar genellikle çözüm sağlamaz. Bu nedenle fraksiyonel lazer önemli bir alternatiftir.

Ksantelazma olarak bilinen ve cilt altında yağ birikmesi sonucu oluşan cilt sorunu özellikle göz kapaklarında gözlenir. Sadece cerrahi tedavi dışında tedavisi maalesef yoktu. Günümüzde ise lazerlerle bu cilt sorunu tek seansta çözülebilmektedir.

Siringoma bir çeşit iyi huylu ter bezi tümörü olup göğüste, yüzde, göz kapaklarında görülür. Genellikle bazı ilaçlar ileri aşamalarında tercih edilir. Fakat tam çözüm olmaz. Yine lazer tedavisi siringomları bir kaç seansta yok edebilen bir yöntemdir.

Ayrıca klasik yöntemlere alternatif olarak siğil tedavisinde çok başarılı sonuçlar alıyoruz. Özellikle tedavisi zor siğillerin çözümünde karbondioksit lazer birinci tercihtir. Kadıköy

Sivilce izlerinin lazerle tedavisi
Sivilce izlerinin lazerle tedavisi

Acıbadem, Tekin Sk. No:8 D:Kat 4, 34718 Kadıköy/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Morpheus8 Microneedling

  Cilt Gençleştirmeyi Yeniden Tanımlamak Genç ve ışıltılı bir cilt arayışında, teknolojik gelişmeler yenilikçi çözümler getirmiştir. Morpheus8 mikroiğneleme, cilt gençleştirme için dönüştürücü bir yaklaşım sunarak bu devrimin ön saflarında yer almaktadır. Bu makalede, Morpheus8 mikroiğnelemenin ne anlama geldiğini, nasıl çalıştığını, faydalarını ve bu son teknoloji prosedürden neler beklenebileceğini ele alıyoruz. Morpheus8 Microneedling nedir? Morpheus8, mikroiğnelemeyi radyofrekans…


 • Alexandrite Lazer Yaptıranların Yorumları

  Alexandrite Lazer Yorumları: Kullanıcıların Deneyimleri ve Etkililik Alexandrite lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmanın popüler bir yöntemidir ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ancak, bu lazerin gerçek kullanıcı deneyimleri ve etkililiği hakkında bilgi edinmek önemlidir. İşte Alexandrite lazer hakkında kullanıcı yorumları ve deneyimleri: Alexandrite Lazer Nedir? Alexandrite lazer, kıl köklerini hedef alarak tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini…


 • Etkili ve Kalıcı Tüy Alma Çözümü

  Lazer Epilasyon Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın birçok yolu bulunmaktadır, ancak bunların arasında en etkili ve kalıcı çözüm olarak bilinenlerden biri lazer epilasyondur. Bu yöntem, pürüzsüz ve tüysüz bir cilde sahip olmak isteyenler için popüler bir seçenektir. İşte lazer epilasyon hakkında bilmeniz gerekenler: Lazer Epilasyon Nedir? Lazer epilasyon, lazer ışığının kullanılmasıyla tüy köklerini hedef alarak kalıcı…