Kadıköy İstanbul

Daphne Kadıköy Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Kadıköy
05333803372
Kadıköy Daphne
WhatsApp

Kadıköy Daphne Lazer

Merkezimizde alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Bunun yanında fraksiyonel lazerler ile sivilce izleri tedavisi, çatlak tedavisi, leke tedavisi ve cilt yenileme gibi bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması da yapılmaktadır. Genellikle lazer epilasyon için en çok alexandrite ve diode lazer tercih edilmektedir. Bu nedenle merkezimizde bu iki lazer de bulunmaktadır. Bazen diode lazer buz lazer veya buz başlıklı lazer olarak da adlandırılmaktadır. Ayrıca sizin için hangi lazerin daha uygun olacağına uzman doktorlarımız karar vermektedir.

Kadıköy Lazer Epilasyon

Diode lazer veya diğer adıyla buz lazer bu merkezimizde kullanılan lazerlerden biridir. Bir diğeri ise yine çok bilinen alexandrite lazerdir. Farklı bölgelerde farklı nedenlerle bu iki lazerden bir tanesi kullanılmaktadır. Bu nedenle size uygun lazeri tespit etmemiz gerekecek. Lazer ön görüşmelerinden ücret almıyoruz. Şimdi hemen randevu alıp ön görüşme randevusu oluşturabilirsiniz.

Diode lazer veya buz lazer ince ve kalın tüm tüy çeşitlerinde oldukça etkilidir. Erkek epilasyonunda en çok tercih ettiğimiz lazer tipidir. Özellikle yüz bölgesinde diode lazer dışında lazer kullanmıyoruz. Bir başka avantajlı olduğu bölge ise sırt, omuz ve kollardır.

Alexandrite lazer tüyleri anında yüzeyden yok ettiğinden özellikle genital koltukaltı gibi bölgelerde kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bacak bölgesinde ise hız ve pratikliği açısından ön plana geçer. Fakat merkezimide gerek duyulursa bu iki yöntem birlikte de kullanılmaktadır.

Bir çok kişinin bildiği gibi lazer epilasyon genellikle 6 seans yeterli olmaktadır. Bu nedenle size uygun paket fiyatlar uygulamaktayız.

Kadıköy diode lazer buz lazer
Kadıköy diode lazer buz lazer

Kadıköy Fraksiyonel Lazer

Bilindiği gibi fraksiyonel karbondioksit lazer kozmetik dermatolojide çok sık kullanılan bir lazer türüdür. Aslında ciltte mikron çapında küçük delikler oluşturur. Böylece oluşan delikleri cildimiz kendi kendine onarır. Bu sayede yeni doku oluşur. Fakat yeni doku eskisinden daha lekesiz ve pürüzsüzdür. Bu nedenle cilt kendini yeniler.

Sivilce izleri bir çok kişide ergenlik döneminde sivilcelerin kötü iyileşmesi yüzünden oluşur. Aslında lazerlerin keşfine kadar sivilce izlerinin etkili bir tedavisi yoktu. Fakat bu lazerlerin tıbbi uygulama halini alması ile izlerden büyük oranda kurtulmak mümkündür.

Bir başka kullanım alanı çatlak tedavisidir. Hasarlı dokuyu kısmen yok etmesinden dolayı çatlak tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Aslında çatlaklarda kullanılan kremler, losyanlar genellikle çözüm sağlamaz. Bu nedenle fraksiyonel lazer önemli bir alternatiftir.

Ksantelazma olarak bilinen ve cilt altında yağ birikmesi sonucu oluşan cilt sorunu özellikle göz kapaklarında gözlenir. Sadece cerrahi tedavi dışında tedavisi maalesef yoktu. Günümüzde ise lazerlerle bu cilt sorunu tek seansta çözülebilmektedir.

Siringoma bir çeşit iyi huylu ter bezi tümörü olup göğüste, yüzde, göz kapaklarında görülür. Genellikle bazı ilaçlar ileri aşamalarında tercih edilir. Fakat tam çözüm olmaz. Yine lazer tedavisi siringomları bir kaç seansta yok edebilen bir yöntemdir.

Ayrıca klasik yöntemlere alternatif olarak siğil tedavisinde çok başarılı sonuçlar alıyoruz. Özellikle tedavisi zor siğillerin çözümünde karbondioksit lazer birinci tercihtir. Kadıköy

Sivilce izlerinin lazerle tedavisi
Sivilce izlerinin lazerle tedavisi

Acıbadem, Tekin Sk. No:8 D:Kat 4, 34718 Kadıköy/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Alexandrite Lazer Epilasyon

  Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir? Neden Alexandrite Lazer Epilasyon? Konu hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Alexandrite lazer epilasyon nedir? Teknik olarak 755nm dalga boyunda bir lazerdir. Özellikle epilasyon için kullanıyoruz. Çok etkili bir lazerdir. FDA onaylı Apogee 5500 cynosure alexandrite lazer epilasyon cihazı kullanmaktayız. Alexandrite lazer fiyat listesi için iletişim bölümünden size en uygun merkezimize … Devamını oku…


 • Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Bütün Vücut Lazer Epilasyonu Hakkında Vücut lazer epilasyon neleri kapsar? Lazer epilasyon tüm vücut için kullandığımız bir yöntemdir. Fakat sadece göz bölgesine uygulamıyoruz. Genellikle tüm vücut lazer epilasyon için en çok tercih edilen bölgeler koltukaltı, bacak, yüz ve genital bölgedir. Eğer istenmeyen tüylerinizi tıraş etmekten, ağda yada epilatör ile yolmaktan ve en önemlisi acı çekmekten … Devamını oku…


 • Ksantelazma

  Ksantelazma nedir? Nasıl tedavi edilir? Ksantelazma Nedir? Soru: Göz kapaklarımda sarı noktalar oluştu. Doktora gittim ksantelazma hastalığı olduğu söylendi. Tedavisinin lazerle yapılabileceğini söyledi. Yine de tam olarak anlamak istiyorum. Ksantelazma nedir? Ahmet *** Kadıköy İstanbul Şubat 2022 Daphne Lazer:  Yanıt: Ksantelazma tıpta Ksantelazma palpebrarum adı verilen bir hastalıktır. Bu hastalıkta göz kapaklarının derisinde kolestetol birikir. … Devamını oku…