Kadıköy İstanbul

Daphne Kadıköy Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Kadıköy
05333803372
Kadıköy Daphne
WhatsApp

Kadıköy Daphne Lazer

Merkezimizde alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Bunun yanında fraksiyonel lazerler ile sivilce izleri tedavisi, çatlak tedavisi, leke tedavisi ve cilt yenileme gibi bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması da yapılmaktadır. Genellikle lazer epilasyon için en çok alexandrite ve diode lazer tercih edilmektedir. Bu nedenle merkezimizde bu iki lazer de bulunmaktadır. Bazen diode lazer buz lazer veya buz başlıklı lazer olarak da adlandırılmaktadır. Ayrıca sizin için hangi lazerin daha uygun olacağına uzman doktorlarımız karar vermektedir.

Kadıköy Lazer Epilasyon

Diode lazer veya diğer adıyla buz lazer bu merkezimizde kullanılan lazerlerden biridir. Bir diğeri ise yine çok bilinen alexandrite lazerdir. Farklı bölgelerde farklı nedenlerle bu iki lazerden bir tanesi kullanılmaktadır. Bu nedenle size uygun lazeri tespit etmemiz gerekecek. Lazer ön görüşmelerinden ücret almıyoruz. Şimdi hemen randevu alıp ön görüşme randevusu oluşturabilirsiniz.

Diode lazer veya buz lazer ince ve kalın tüm tüy çeşitlerinde oldukça etkilidir. Erkek epilasyonunda en çok tercih ettiğimiz lazer tipidir. Özellikle yüz bölgesinde diode lazer dışında lazer kullanmıyoruz. Bir başka avantajlı olduğu bölge ise sırt, omuz ve kollardır.

Alexandrite lazer tüyleri anında yüzeyden yok ettiğinden özellikle genital koltukaltı gibi bölgelerde kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bacak bölgesinde ise hız ve pratikliği açısından ön plana geçer. Fakat merkezimide gerek duyulursa bu iki yöntem birlikte de kullanılmaktadır.

Bir çok kişinin bildiği gibi lazer epilasyon genellikle 6 seans yeterli olmaktadır. Bu nedenle size uygun paket fiyatlar uygulamaktayız.

Kadıköy diode lazer buz lazer
Kadıköy diode lazer buz lazer

Kadıköy Fraksiyonel Lazer

Bilindiği gibi fraksiyonel karbondioksit lazer kozmetik dermatolojide çok sık kullanılan bir lazer türüdür. Aslında ciltte mikron çapında küçük delikler oluşturur. Böylece oluşan delikleri cildimiz kendi kendine onarır. Bu sayede yeni doku oluşur. Fakat yeni doku eskisinden daha lekesiz ve pürüzsüzdür. Bu nedenle cilt kendini yeniler.

Sivilce izleri bir çok kişide ergenlik döneminde sivilcelerin kötü iyileşmesi yüzünden oluşur. Aslında lazerlerin keşfine kadar sivilce izlerinin etkili bir tedavisi yoktu. Fakat bu lazerlerin tıbbi uygulama halini alması ile izlerden büyük oranda kurtulmak mümkündür.

Bir başka kullanım alanı çatlak tedavisidir. Hasarlı dokuyu kısmen yok etmesinden dolayı çatlak tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Aslında çatlaklarda kullanılan kremler, losyanlar genellikle çözüm sağlamaz. Bu nedenle fraksiyonel lazer önemli bir alternatiftir.

Ksantelazma olarak bilinen ve cilt altında yağ birikmesi sonucu oluşan cilt sorunu özellikle göz kapaklarında gözlenir. Sadece cerrahi tedavi dışında tedavisi maalesef yoktu. Günümüzde ise lazerlerle bu cilt sorunu tek seansta çözülebilmektedir.

Siringoma bir çeşit iyi huylu ter bezi tümörü olup göğüste, yüzde, göz kapaklarında görülür. Genellikle bazı ilaçlar ileri aşamalarında tercih edilir. Fakat tam çözüm olmaz. Yine lazer tedavisi siringomları bir kaç seansta yok edebilen bir yöntemdir.

Ayrıca klasik yöntemlere alternatif olarak siğil tedavisinde çok başarılı sonuçlar alıyoruz. Özellikle tedavisi zor siğillerin çözümünde karbondioksit lazer birinci tercihtir. Kadıköy

Sivilce izlerinin lazerle tedavisi
Sivilce izlerinin lazerle tedavisi

Acıbadem, Tekin Sk. No:8 D:Kat 4, 34718 Kadıköy/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Lumecca IPL

  Lumecca IPl sistemi leke tedavisi, kılcal varislerin giderilmesi ve cilt gençleştirme için çok güçlü bir çözüm sunuyor. Dermatoloji uzmanlarımızın uyguladığı bu yeni yöntem hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Lumecca Nedir? Lumecca ile Yüz Gençleştirme Lumecca Leke Tedavisi Kılcal Varis Tedavisi El Gençleştirme Çil Tedavisi IPL


 • Genital Lazer Epilasyonu

  Genital Lazer Epilasyon hakkında sorduklarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Özel bölge yada genital, vajina bölgesine lazer yapılır mı? Kadın ve erkekte bir fark var mı? Cinsel Bölge Lazer Epilasyonu Sorular Özel Bölge Lazer Epilasyonu Genital Bölge Lazer Epilasyonu Nedir? Genital bölgede tüylenme ergenlikle birlikte başlar. Bu bölge tümüyle hormonlara duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgedeki kıllarda…


 • Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

  Altın iğne Morpheus8 Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Özellikle bunun için tasarlanmış çok ince iğneleri olan bir cihazdır. Böylece cildin alt tabakalarına kadar radyofrekans enerjisi iletebiliyoruz. Aslında radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Ayrıca kırışıklıklar düzleşir. Bunun nedeni aslında cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasıdır. Böylece…