Alexandrite Lazer Yorumları

Alexandrite Lazer YorumlarıAlexandrite Lazer Yorumları
Alexandrite Lazer Yorumları

Alexandrite Lazer Yorumları Nasıl?

Soru: Genital bölgeme alexandrite lazer yaptıracağım. Sonuçların çok iyi olduğunu duydum. Fakat alexandrite lazer yaptıranların yorumlarını da merak ediyorum. Alexandrite Lazer Yorumları Nasıl?

Sevilay *** Kuzguncuk İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet Alexandirte lazer yaptıranların yorumları bizim merkezlerimiz özelinde çok iyi. Bildiğiniz gibi sadece lazerin tipi yeterli olmaz. Aynı zamanda kullanılan dozlar da çok önemlidir. Bir başka önemli nokta lazerin markasıdır. Yani doğal olarak teknolojisi basit bir lazerin etkinliği düşüktür. Biz batı kökenli lazerler kullanıyoruz. Kesinlikle ülkelerin ürettiği lazerler daha başarılıdır. Bu arada bizim kullandığımız alexandrite lazer FDA onaylıdır. Yani epilasyon için Amerika’da en üst otoriteden belge almıştır. Sonuç olarak çok iyi bir cihazınızda olsa doğru şekilde kullanmıyorsanız istenen sonucu alamazsınız. Bu nedenle bizim gibi sadece doktorların yönettiği merkezleri tercih edin. Alexandrite lazeri mutlaka doktor kontrolünde yaptırım. Zaten yasal olan ve doğru olan da budur.

Alexandrite Lazer Epilasyon İyi Mi?

Soru: Kimileri diode lazerin çok iyi olduğunu söylüyor. Buz lazer en etkili diyen var. Hangi lazer gerçekten iyi? Alexandrite lazer epilasyon iyi mi?

Şule *** Fatih İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Diode lazer ve Alexandrite lazer epilasyon için kullandığımız en etkili lazerdir. Aslında buz lazer diye bir şey yoktur. Aslında buz lazer denen şey diode lazerden başka bir şey değildir. Fakat sadece lazerin diode lazer veya alexandrite lazer olması yetmez. Aynı zamanda iyi bir marka olmalıdır. Ayrıca gelişmiş bir teknolojiye sahip olmalıdır. Her şeyden önce en önemli noktalardan biri de cihazın doğru şekilde kullanılmasıdır. Yani , lazer doğru şekilde ve doğru dozlarda kullanılırsa etkili olur. Sizin sorunuza gelirsek. Yani, Evet alexandrite lazer iyi bir lazerdir. Fakat hangi marka? Hangi dozda? Nerede? Kimin kontrolünde yapılıyor? Bunlar önemli sorulardır. Cevap basittir doktor kontrolünde güvendiğiniz bir sağlık kuruluşunda alexandrite lazer yaptırın.

Diode Lazer Mi İyi Alexandrite Mi?

Soru: En iyi lazer hangisi? Bir türlü karar veremiyorum. İnternette çok farklı bilgiler var. Diode lazer mi iyi Alexandrite mi?

Kadriye *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında Epilasyon için bilinen en iyi iki lazer diode lazer ve alexandrite lazerdir. Ancak lazerler doğru şekilde kullanılırsa iyi sonuçlar alırsınız. Ayrıca Lazerin tipi kadar markası da önemlidir. Aynı zamanda lazeri yaptırdığınız merkez çok önemlidir. Bir başka gereklilik merkezde doktor bulunmasıdır. Ancak öte yandan zaten doktor olmayan yerlerin yasal olarak lazer epilasyon yapması yasaktır. Bizim merkezlerimizde hem alexandrite hem de diode lazer var. Bu lazerlerin ikisini birlikte atış yapan diolaze isminde bizim ikiz lazer olarak adlandırdığımız bir lazerimiz daha var. Bizim doktorlarımız sizin için hangi lazer uygunsa onu öneriyor. Böylece sizin için en iyi çözümü sunuyoruz.

Alexandrite Lazer Yakar Mı?

Soru: Bazı kişiler alexandrite lazerden sonra yandığını söylüyor. Bu doğru mu? Alexandrite lazer cildi yakar mı? Bu neden olur? Alexandrite lazer yakar mı?

Melek *** Acıbadem İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında bilinçsiz kullanılırsa tüm lazerler cildi yakar. Çünkü aslında lazer yakıcı bir ışık enerjisidir. Fakat sadece melanin tarafından emilirse ısıya dönüşür. Cildimizde de az da olsa melanin vardır. Yüksek dozlarda ciltteki melanin ısınır ve yanık oluşur. Bu nedenle uygulanan dozlar çok önemlidir. Yani epilasyon için gittiğiniz merkezi doğru seçmelisiniz. Bu merkezin doktor kontrolünde olması şarttır. Ciltte lazer yanığına neden olan başka bir durum da bronzluktur. Bronz tende hiçbir lazer uygulanmaz. Bu kural çok nettir. Özellikle bronz tende alexandrite lazer yapılırsa mutlaka yanık olur. Yani özetle işini bilen yasal olarak çalışan merkezlerde lazer yaptırın. Hem cildiniz koruyun hem de mağdur olmayın. Güzellik salonlarını, kuaförlerin lazer yapmaya yetkisi yoktur. Bunun altını özellikle çizmek isteriz.

Alexandrite Lazer Epilasyon İyi Mi?
Alexandrite Lazer Epilasyon İyi Mi?

Alexandrite Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Soru: Ben tüm bacak alexandrite yaptırmaya karar verdim. Sizin merkezlerinizden 6 seans paket satın alacağım. Bu kadar seans yetecek mi? Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

Saliha *** Suadiye İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet alexandrite lazer bacak bölgesinde en etkili lazerlerden biridir. Özellikle tüyleriniz koyu ve cildiniz açık renkliyse avantajlısınız. Kesinlikle altı seans yeterli olacaktır. Fakat nadiren ilave birkaç toparlama seansı gerekebilir. Bu durum genel kural değildir. Bu nedenle size önerimiz bacak paketi satın almanızdır. Altı seans sonunda %90 civarında sonuç alırsınız. Doktorlarımızdan ön görüşme randevusu alın. Sizi görürsek daha net şeyler söyleyebiliriz. Bizim merkezlerimizde koyu tenlilerde uygulanabilen diode lazerlerde mevcuttur. Yani her durumda size çözüm sağlayabiliyoruz. Doktor kontrolünde en iyi en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bize duyduğunuz güven için şimdiden teşekkür ederiz.

Alexandrite Lazer Kaç Seans Olmalı?

Soru: Alexandrite lazerle koltukaltı epilasyon yaptıranların yorumlarını okudum. Çoğu çok memnun. Memnun olmayanlar çok az. Fakat bazıları çok seans gittiğini söylüyor. Alexandrite lazer kaç seans olmalı?

Birce *** Ataşehir İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında yeterli ve etkili doz kullanılırsa 6 seans yeterlidir. Fakat maalesef yetkisiz veya acemice iş yapan bazı merkezlerde bu sayı artar. Sizin okuduğunuz olumsuz yorumların bu tip merkezlere gidenler olduğunu düşünüyoruz. Çünkü koltukaltı en iyi ve en hızlı sonuç alınan bölgedir. İnce tüylerde bile diode lazerle çok iyi sonuç alırız. Bu nedenle doğru merkezi bulmalısınız. Bizim merkezlerimizde ekonomik 6 seans paketler mevcuttur. Ön görüşmede tüm bunları görevli personelimiz size anlatacak.

Alexandrite Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?
Alexandrite Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Bağdat Caddesi İstanbulSeyhan AdanaÇankaya AnkaraAtakent İstanbulAtaşehir İstanbulBakırköy İstanbulBeylikdüzü İstanbulEtiler İstanbulFulya İstanbulGaziantepKadıköy İstanbulKocaeliŞişli İstanbul

Saç ekimi

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…

“Alexandrite Lazer Yorumları” üzerine bir yorum

Yorum yapın