Alexandrite Lazer Yorumları

Alexandrite Lazer Yorumları
Alexandrite Lazer Yorumları

Sık Sorulanlar

Alexandrite lazer epilasyon iyi mi?

Biz merkezlerimizde farklı lazer tipleri kullanıyoruz. Bunların başlıcaları alexandrite ve diode lazerdir. Diode lazere buz lazer diyenlerde var. Aslında alexandrite lazerin markası da önemlidir. Bizim kullandığımız alexandrite lazer Amerikan malıdır. Dünyada bilinen en iyi alexandrite lazerden biridir. Fakat sadece iyi bir lazeriniz olması yetmez. Bunu nasıl kullandığınız da önemlidir.

Alexandrite lazer kesin çözüm mü?

Evet aslında alexandrite lazer kesin çözümdür. Alexandrite lazer kıl köklerine etki eder. Bu etki kalıcıdır. Yani ömür boyu kalıcı epilasyon yapar.

Alexandrite lazer kalıcı mı?

Evet alexandrite lazer kalıcı epilasyon yapar. Yani sonuçları kalıcıdır.

Alexandrite lazer leke yapar mı?

Evet özellikle bilinçsiz ve eğitimsiz kişiler bu lazeri kullanırsa leke yapar. Neyse ki çoğunlukla bu lekeler geçicidir. Özellikle bronzken bu lazer kesinlikle uygulanmamalıdır. Esmer kişilerde çok dikkatli kullanılmalıdır. Fakat en iyisi böyle kişilere bizim merkezlerimizde olduğu gibi diode lazer uygulamaktır.

Alexandrite lazer kararma yapar mı?

Doğru şekilde uygulanırsa elbette böyle bir yan etkisi yoktur. Fakat yanlış uygulamalar koyu lekelenmelere neden olur. Fakat çoğunlukla bu yan etki bile geçicidir.

Alexandrite lazer kaç dakika sürer?

Aslında alexandrite lazer çok hızlı uygulanan bir lazerdir. Örneğin bir koltukaltı 1-2 dakikada taranır. Bir bacak bile 20-30 dakika sürer. Böyle bakıldığında en hızlı uygulamalardan biridir.

Alexandrite lazerden kaç gün sonra kıllar dökülür?

Uygulanır uygulanmaz alexandrite lazer kılları yok eder. Fakat az etkilenmiş az sayıda kıl 5-10 gün içinde kendiliğinden dökülür.

Alexandrite lazer yaptıranların yorumları nasıl?

Bizim merkezlerimizde alexandrite lazer yaptıranlar çok memnun. Fakat biz hem doktorlarla çalışıyoruz hem de en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. Ayrıca herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda alternatif olarak diode lazer yani buz lazerde merkezlerimizde mevcut.

Alexandrite Lazer Yorumları Nasıl?

Alexandrite lazer kıl artırır mı?

Evet arttırabilir. Özellikle esmer tenli kişilerde düşük dozlarda uygulanırsa kıllar artabilir.Bu nedenle doğru yerde lazer yaptırın. Biraz pahalı bile olsa doktorların çalıştığı bizim gibi merkezlere gidin. Böyle kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Alexandrite lazer kaç ayda bir?

Aslında sadece vücuda alexandrite uyguluyoruz. Bu nedenle 2 ayda bir ortalama süredir.

Alexandrite lazer sonrası jilet yapılır mı?

Evet yapılabilir. Jiletin sakıncası yoktur. Tüyleri arttırmaz. Yanlış uygulamalar tüylerde artışa neden olan şeydir. Seans aralarında ağda, cımbız, epilatör kullanmayınız.

Alexandrite lazerden kaç saat sonra duş alınır?

Hemen seanstan sonra bile ılık duş alabilirsiniz. Fakat kese, lif gibi tahriş edici şeyler kullanmayın. İsterseniz bölgeyi elinizle şampuanla yıkayabilirsiniz. İyice durulayın. Aşırı sıcak su kullanmayın. Banyo sonrası bölgeyi güzelce nemlendirin. Bilinçsizce yazılan 24-48 saat su değdirmeyin yazılarına itibar etmeyin. Lazer ciltte önemli bir hassasiyet yaratmaz.

Alexandrite lazer batık yapar mı?

Hayır yapmaz. Tam tersi batıkları yok eder. Çünkü batık adı üstünde kılların içe doğru büyümesi nedeniyle oluşuyor. Yani kıl ortadan kalkınca batıkta kaybolur.

Alexandrite lazer tamamen bitirir mi?

Bu lazerler çok etkili epilasyon lazerleridir. Lazer epilasyon için FDA tarafından onay almış markalar mevcuttur. Bizim kullandığımız lazer FDA onaylıdır. Fakat sadece bu yetmez. Profesyonel kişilerce kullanılmalıdır. Bu kliniklerde mümkündür. Doğru dozlarda ve doğru şekilde yapılırsa alexandrite lazer tüyleri bitirir.

En iyi lazer hangisi?

Lazerin tipi kadar markası ve teknolojisi de önemlidir. Özellikle FDA onayı almış lazerler en iyilerdir diyebiliriz. Fakat sadece iyi bir lazer olması yeterli olmaz. Doğru dozlarda ve profesyonel kliniklerde doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Daha Fazla Soru

Alexandrite lazer iyi mi?

Alexandrite lazer en etkili lazerlerden biridir. Bu lazer 755 nm dir. Aslında melanin tarafından çok iyi tutulur. Bu lazer epilasyon için iyi bir özelliktir. Bu nedenle profesyonel ellerde alexandrite lazer iyidir.

Alexandrite lazer epilasyon için iyi midir?

Aslında epilasyon için en iyi lazerlerden biri alexandrite lazerdir. Bu lazer FDA onayı almıştır. Yani epilasyon için tam onaya sahiptir. Biz Cynosure marka Apogee 5500 alexandrite lazeri kliniklerimizde uzun yıllardır kullanıyoruz. Çok başarılı bir lazer. Fakat sadece profesyonel merkezler kullanmalıdır.

En acısız lazer epilasyon hangisidir?

Esasında lazerlerin acısı birbirine çok yakındır. Bu acı abartılacak kadar değildir. Ayrıca kıl kökünde acı hissedilmesi köklerin etkilendiğini gösterir. Yani maalesef acı gereklidir. Bizim lazerlerimizdeki soğutma sistemi sayesinde acı en aza indirgenir. Biz merkezlerimizde Alexandrite ve Diode lazer kullanıyoruz.

Alexandrite lazerden önce tıraş olmalı mıyım?

İlk seansta kılları görmemiz gerekiyor. Bu nedenle tıraş yapmayın. Fakat daha sonraki seanslarda 3-4 gün önce kısaltmanızı isteriz . Bu sayede sizi hazırlık yapmadan doğrudan seansa alabiliriz.

Alexandrite lazer yüz için güvenli midir?

Biz yüz için alexandrite lazer kullanımını önermiyoruz. Bazı kişilerde tüylerde artışa neden olabiliyor. Biz bu sebeple yüz bölgesinde diode lazer öneriyoruz. Elbette doğru dozlarda yapılırsa sonuç alınır. Bu nednle doktorların çalıştığı profesyonel merkezleri öneriyoruz.

Genital için Alexandrite Lazer

Soru: Genital bölgeme alexandrite lazer yaptıracağım. Sonuçların çok iyi olduğunu duydum. Fakat alexandrite lazer yaptıranların yorumlarını da merak ediyorum. Alexandrite Lazer Yorumları Nasıl?

Sevilay *** Kuzguncuk İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet Alexandirte lazer yaptıranların yorumları bizim merkezlerimiz özelinde çok iyi. Bildiğiniz gibi sadece lazerin tipi yeterli olmaz. Aynı zamanda kullanılan dozlar da çok önemlidir. Bir başka önemli nokta lazerin markasıdır. Yani doğal olarak teknolojisi basit bir lazerin etkinliği düşüktür. Biz batı kökenli lazerler kullanıyoruz. Kesinlikle ülkelerin ürettiği lazerler daha başarılıdır. Bu arada bizim kullandığımız alexandrite lazer FDA onaylıdır. Yani epilasyon için Amerika’da en üst otoriteden belge almıştır. Sonuç olarak çok iyi bir cihazınızda olsa doğru şekilde kullanmıyorsanız istenen sonucu alamazsınız. Bu nedenle bizim gibi sadece doktorların yönettiği merkezleri tercih edin. Alexandrite lazeri mutlaka doktor kontrolünde yaptırım. Zaten yasal olan ve doğru olan da budur.

Alexandrite Lazer Epilasyon İyi Mi?

Soru: Kimileri diode lazerin çok iyi olduğunu söylüyor. Buz lazer en etkili diyen var. Hangi lazer gerçekten iyi? Alexandrite lazer epilasyon iyi mi?

Şule *** Fatih İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Diode lazer ve Alexandrite lazer epilasyon için kullandığımız en etkili lazerdir. Aslında buz lazer diye bir şey yoktur. Aslında buz lazer denen şey diode lazerden başka bir şey değildir. Fakat sadece lazerin diode lazer veya alexandrite lazer olması yetmez. Aynı zamanda iyi bir marka olmalıdır. Ayrıca gelişmiş bir teknolojiye sahip olmalıdır. Her şeyden önce en önemli noktalardan biri de cihazın doğru şekilde kullanılmasıdır. Yani , lazer doğru şekilde ve doğru dozlarda kullanılırsa etkili olur. Sizin sorunuza gelirsek. Yani, Evet alexandrite lazer iyi bir lazerdir. Fakat hangi marka? Hangi dozda? Nerede? Kimin kontrolünde yapılıyor? Bunlar önemli sorulardır. Cevap basittir doktor kontrolünde güvendiğiniz bir sağlık kuruluşunda alexandrite lazer yaptırın.

Alexandrite Lazer Kesin Çözüm Mü
Alexandrite Lazer Kesin Çözüm Mü

Diode Lazer Mi İyi Alexandrite Mi?

Soru: En iyi lazer hangisi? Bir türlü karar veremiyorum. İnternette çok farklı bilgiler var. Diode lazer mi iyi Alexandrite mi?

Kadriye *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında Epilasyon için bilinen en iyi iki lazer diode lazer ve alexandrite lazerdir. Ancak lazerler doğru şekilde kullanılırsa iyi sonuçlar alırsınız. Ayrıca Lazerin tipi kadar markası da önemlidir. Aynı zamanda lazeri yaptırdığınız merkez çok önemlidir. Bir başka gereklilik merkezde doktor bulunmasıdır. Ancak öte yandan zaten doktor olmayan yerlerin yasal olarak lazer epilasyon yapması yasaktır. Bizim merkezlerimizde hem alexandrite hem de diode lazer var. Bu lazerlerin ikisini birlikte atış yapan diolaze isminde bizim ikiz lazer olarak adlandırdığımız bir lazerimiz daha var. Bizim doktorlarımız sizin için hangi lazer uygunsa onu öneriyor. Böylece sizin için en iyi çözümü sunuyoruz.

Alexandrite Lazer Yakar Mı?

Soru: Bazı kişiler alexandrite lazerden sonra yandığını söylüyor. Bu doğru mu? Alexandrite lazer cildi yakar mı? Bu neden olur? Alexandrite lazer yakar mı?

Melek *** Acıbadem İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında bilinçsiz kullanılırsa tüm lazerler cildi yakar. Çünkü aslında lazer yakıcı bir ışık enerjisidir. Fakat sadece melanin tarafından emilirse ısıya dönüşür. Cildimizde de az da olsa melanin vardır. Yüksek dozlarda ciltteki melanin ısınır ve yanık oluşur. Bu nedenle uygulanan dozlar çok önemlidir. Yani epilasyon için gittiğiniz merkezi doğru seçmelisiniz. Bu merkezin doktor kontrolünde olması şarttır. Ciltte lazer yanığına neden olan başka bir durum da bronzluktur. Bronz tende hiçbir lazer uygulanmaz. Bu kural çok nettir. Özellikle bronz tende alexandrite lazer yapılırsa mutlaka yanık olur. Yani özetle işini bilen yasal olarak çalışan merkezlerde lazer yaptırın. Hem cildiniz koruyun hem de mağdur olmayın. Güzellik salonlarını, kuaförlerin lazer yapmaya yetkisi yoktur. Bunun altını özellikle çizmek isteriz.

Alexandrite lazer nasıl yapılır?
Alexandrite lazer nasıl yapılır?

Alexandrite Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Soru: Ben tüm bacak alexandrite yaptırmaya karar verdim. Sizin merkezlerinizden 6 seans paket satın alacağım. Bu kadar seans yetecek mi? Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

Saliha *** Suadiye İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet alexandrite lazer bacak bölgesinde en etkili lazerlerden biridir. Özellikle tüyleriniz koyu ve cildiniz açık renkliyse avantajlısınız. Kesinlikle altı seans yeterli olacaktır. Fakat nadiren ilave birkaç toparlama seansı gerekebilir. Bu durum genel kural değildir. Bu nedenle size önerimiz bacak paketi satın almanızdır. Altı seans sonunda %90 civarında sonuç alırsınız. Doktorlarımızdan ön görüşme randevusu alın. Sizi görürsek daha net şeyler söyleyebiliriz. Bizim merkezlerimizde koyu tenlilerde uygulanabilen diode lazerlerde mevcuttur. Yani her durumda size çözüm sağlayabiliyoruz. Doktor kontrolünde en iyi en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bize duyduğunuz güven için şimdiden teşekkür ederiz.

Alexandrite Lazer Kaç Seans Olmalı?

Soru: Alexandrite lazerle koltukaltı epilasyon yaptıranların yorumlarını okudum. Çoğu çok memnun. Memnun olmayanlar çok az. Fakat bazıları çok seans gittiğini söylüyor. Alexandrite lazer kaç seans olmalı?

Birce *** Ataşehir İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında yeterli ve etkili doz kullanılırsa 6 seans yeterlidir. Fakat maalesef yetkisiz veya acemice iş yapan bazı merkezlerde bu sayı artar. Sizin okuduğunuz olumsuz yorumların bu tip merkezlere gidenler olduğunu düşünüyoruz. Çünkü koltukaltı en iyi ve en hızlı sonuç alınan bölgedir. İnce tüylerde bile diode lazerle çok iyi sonuç alırız. Bu nedenle doğru merkezi bulmalısınız. Bizim merkezlerimizde ekonomik 6 seans paketler mevcuttur. Ön görüşmede tüm bunları görevli personelimiz size anlatacak.

Koltukaltı Alexandrite Lazer Uygulama
Koltukaltı Alexandrite Lazer Uygulama

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Bağdat Caddesi İstanbulSeyhan AdanaÇankaya AnkaraAtakent İstanbulAtaşehir İstanbulBakırköy İstanbulBeylikdüzü İstanbulEtiler İstanbulFulya İstanbulGaziantepKadıköy İstanbulKocaeliŞişli İstanbul

Saç ekimi

“Alexandrite Lazer Yorumları” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.