Atakent İstanbul

0
(0)

Daphne Atakent lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Atakent
0533 380 33 57
Atakent Daphne
WhatsApp

Atakent Lazer Merkezi

Daphne lazer Atakent şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmeti verilmektedir. Ayrıca bu merkezde buz lazer, alexandrite lazer ve Nd Yag lazer bulunmaktadır. Yani bir lazer kliniğinde bulunması gereken tüm lazerler bu merkezimizde mevcuttur.

Atakent Lazer Epilasyon, Alexandrite lazer epilasyon
Atakent Lazer Epilasyon, Alexandrite lazer epilasyon

Atakent Lazer Epilasyon

Bu merkezimizde Alexandrite, Diode ve Nd Yag Lazerleri kullanıyoruz. Bir klinikte bulunması gereken tüm lazerler bu merkezimizde var. Cilt tedavileri için Fraksiyonel karbondioksit lazer bulunuyor. Aynı zamanda Morpheus 8 Altın iğne uygulaması da bu merkezde bulunuyor. Yani özetle bu merkezimiz tam donanımlı bir kozmetik dermatoloji merkezidir. Dermatoloji bölümünde biri profesör, diğeri doçent olmak üzere üç dermatoloji uzmanı çalışıyor.

Diode lazerler buz lazer veya buz başlıklı lazerler olarak ün yaptılar. Lazerin cinsi kadar markası da önemlidir. Ayrıca diode lazer ile erkeklerde sırt bölgesinde çok iyi sonuç verir. Bu merkezde çok bilinen bir marka olan Lightsheer diode lazerle epilasyon yapılmaktadır.

Ayrıca en çok kullandığımız diğer bir lazer Apogee 5500 Cynosure Alexandrite lazerdir. Özellikle kadınlarda koltukaltı, bacak , bikini ve genital bölgede hızlı ve en etkili lazerlerden biridir. Fakat alexandrite lazer yüz bölgesinde ve kollarda kullanılmamalıdır.

Bir diğer avantaj bu merkezde uzman doktorlar tarafından ön görüşmelerin ücretsiz yapılmasıdır. Fakat öncelikle yukarıdaki telefondan ön görüşme randevusu almalısınız.

Atakent Lazer Epilasyon, Diode lazer epilasyon
Atakent Lazer Epilasyon, Diode lazer epilasyon

Atakent Fraksiyonel Lazer

Karbondioksit fraksiyonel lazer bu merkezimizde kullandığımız FDA onaylı lazerlerimizden bir diğeridir. İlave bu özellikleri sayesinde çok sayıda cilt lezyonu tedavi edilebilmektedir.

Dermatoloji uzmanı doktorlarımızın en çok kullandığı lazerlerden biri fraksiyonel lazerlerdir. Sivilce izlerinin lazerle yok edilmesinde kullanılan fraksiyonel lazer en hızlı ve etkili yöntemdir. Bir başka kullanım alanı ise çatlak tedavisidir. Ayrıca Kadınlarda oluşan ve tedavisi neredeyse olmayan çatlaklarda en iyi çözüm fraksiyonel karbondioksit lazerlerdir.

Bir başka kullanım alanı cildin yenilenmesidir. Yani karbondioksit lazer cildi gençleştirir. Özellikle kalıcı etkinliği ve yüksek kollojen oluşturma potansiyeli nedeniyle diğer yöntemlerden farklıdır. Bir diğer etkili olduğu tedavi çatlakların kalıcı olarak yok edilmesidir. Aslında Çatlak tedavisi için günümüzde en etkili yöntem fraksiyonel lazerdir.

Ksantelazma göz altlarında oluşan yağ ve kolesterol birikimleridir. Ksantelazmanın yok edilmesinde karbondioksit lazer cerrahi usullerle kullanılır. Fakat karbondioksit lazer ile seansta bile tamamen yok edilebilir.

Siringomlar ter bezlerinin iyi huylu tümörleridir. Aynı şekilde bu tümörleri yok etmenin en iyi yolu karbondioksit lazerdir.

Ayrıca detaylı bilgi almak ve ön ücretsiz görüşme yapmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Atakent lazer merkezi

Atakent Sivilce İzleri Tedavisi
Atakent Sivilce İzleri Tedavisi

Halkalı Merkez Mh Turgut Özal Bulvarı, Halkalı Cd No:16, 34303 Halkalı/İstanbul Türkiye

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Clinicante Saç Ekimi

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  5 (3) Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? … Devamını oku…


 • Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  5 (3) Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu? Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı … Devamını oku…


 • Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  5 (3) Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur? Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur? Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022 Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince … Devamını oku…


Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Tıklayın puan verin

Ortalama Puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz yorum yok. İlk oy veren siz olun!

“Atakent İstanbul” üzerine 3 yorum

Yorum yapın