Morpheus 8 Yaptıranlar

Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?
Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?

Morpheus 8 Yaptıranlar oldukça memnun. Bizim ve diğer doktorların öncesi sonrası fotoğraflarında göreceğiniz gibi oldukça başarılı bir uygulama. Fakat tabi ki uygulama prosedürleri her klinik için farklıdır. Kalıcı etkisi nedeniyle morpheus8 Altın iğne uygulamasını öneriyoruz.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat Caddesi, Bakırköy, Fulya , Atakent, Kadıköy, Ataşehir, Maslak

Telefonlarımız – Hemen Arayın

Bağdat Caddesi
0533 380 33 12

Bakırköy
0533 380 42 43

Fulya
0533 380 33 79

Kadıköy
05333803372

Maslak
(0212) 304 44 44

Ataşehir
(0216) 512 44 44

Atakent
0533 380 33 57

Morpheus8 Hakkında Sık Sorulanlar

Morpheus 8 Kaç Seans?

İlk seanstan itibaren sonuçları görmeye başlarsınız. Bu nedenle seans öncesi mutlaka fotoğraf çekilmeli ve değişim gözlenmelidir. Fakat biz genel olarak en az 3 seans öneriyoruz. Böylece ciltte komple bir toplanma ve gençleşme sağlayabiliyoruz. İhtiyaca göre daha fazla seans yapılabilir. Bu doktorumuzun size önerisine göre şekillenecektir.

Morpheus 8 etkisi ne kadar sürer?

Altın iğne Morpheus8 etkisini cilt altında elastikiyeti sağlayan yapıları etkileyerek gösterir. En çok kollajen yapımını tetikler ve yeniden yapılandırır. Cilt altına verilen radyofrekans enerjisi sayesinde dokunun yeniden yapılanması uyarılmış olur. Bu nedenle etkiler uzun süre kalıcıdır. En az bir yol etkili olur. Fakat bu etki daha uzun sürebilir.

Morpheus 8 ne işe yarar?

Cilt altına iğneler yardımıyla radyofrekans uygulayan bir cihazdır. Radyofrekans enerjisi cildin derin tabakalarında iyileşmeye neden olur. Bu etki ile cilt gençleşir, kırışıklıklar azalır. Daha gergin bir cilt oluşur. Ciltteki sarkmaları toparlar. Fotoğraflarda da görüleceği gibi ciltte topyekûn bir gençleşme sağlar.

Altın iğne mi Dermapen mi?

Hayır ikisi aynı şey değildir. Dermapen sadece iğnelerden oluşur. Cildi delerek reaksiyon oluşturur. Fakat altın iğne, radyofrekans enerjisini cilt altına ulaştıran iğnelere sahiptir. Altın iğne Morpheus8 çok gelişmiş bir teknoloji ile farklı modlarda ve seviyelerde radyofrekans enerjisi sağlar. Cildin derin katmanları etkilenebilir.

Altın iğne dolguları eritir mi?

Dolguya altın iğnenin doğrudan etkisi yoktur. Fakat tercihen aynı seansta yapmıyoruz.

Altın iğne işe yarıyor mu?

Morpheus8 ameliyatsız yüz germe işlemidir. Ameliyat olmadan bir seçenek olarak denenebilir. Bazen ameliyata destek olmak için de kullanılır. Cildi gençleştirir, kırışıklıklar düzleşir, leke ve izler azalır. Öncesi sonrası fotoğraflarda görüleceği gibi ciltte genel ve çok ciddi bir iyileşme sağlar.

Altın iğne sonrası nelere dikkat edilmeli?

Seanstan sonra nemlendirici kullanmak yeterli olur. Ilık su ile duş almakta sakınca yoktur. İlk 24 saatte kapatıcı makyaj yapılmamalıdır. Peeling gibi soyma işlemleri en az bir hafta ertelenmelidir.

Morpheus8 Yaptıranlar
Morpheus8 Yaptıranlar

Morpheus8 YaptıranlarAltın iğne Yaptıranların Yorumları

Morpheus 8 kalıcı mı?

Eve morpheus8 cildin alt tabakalarını etkiliyor. Bu nedenle etkisi uzun süre kalıcıdır. Özellikle Ciltteki sarkma ve kırışıklıkları azaltır kırışıklıklar azalır. Bunun yanında lekeler ve izlerde azalır.

Morpheus8 etkisi ne kadar sürer?

Cilt altına iğneler yoluyla verilen radyofrekans enerjisi uzun bir etki oluşturuyor. Bunun nedeni cildin Kollajen yapısındaki değişimdir. Cildin yeni Kollajen oluşumunu tetikliyor. Bu cihz FDA tarafından onaylanmıştır. Etkili olduğuna dair bilimsel yayınlar mevcuttur. Cildin yapısına göre farklılıklar gösterse bile uzun süre kalıcı olacağını söyleyebiliriz.

Morpheus8 işlemi nasıl yapılır?

İşlem öncesinde cilt dezenfektanla temizleniyor. Daha sonra lokal anestezik krem sürüyoruz. Bu halde 45 dakika bekliyoruz. Bir başlıkta yaklaşık 24 kılcal iğnesi vardır. Bu iğneler saniyeler içinde cilt altına batar. Bu esnada uçlarda bipolar radyofrekans enerjisini cilt altına verir. Tüm yüzün bu şekilde taranması 20 dakika kadar sürer.

Radyo frekans zararlı mı?

Morpheus8 son çıkan cihazlardan biridir. Oldukça gelişmiş bir teknolojik altyapısı var. Bipolar radyofrekans kullanıyor. Yani radyo frekansı vücuda dağıtmıyor. Bu nedenle güvenlidir. Ayrıca FDA onayı vardır.

Altın iğne tedavisi acıyor mu?

Bu işlem acısız diyemeyiz. Özellikle iğnelerin batması esnasında acı normaldir. Fakat biz bu acı için lokal anestezi yapıyoruz. Yani acı korkulacak kadar olmasa bile olur. Fakat seanstan sonra bir acı olmaz.

Morpheus 8 yorumlar nasıl?

Bizim merkezlerimizde Morpheus8 konusunda oldukça fazla deneyimimiz var. Fotoğraflardan da görüldüğü gibi morpheus 8 yaptıranlar mutlu.

Altın iğne yaptiranlar yorumlar nasıl?

Biz merkezlerimizde Morpheus8 Altın iğne kullanıyoruz. Başka merkezlerde farklı cihazlar kullanılıyor olabilir. Çünkü standarda uymayan çok fazla yöntem var maalesef. Yada amatörler tarafından yapılıyor. Biz merkezimizde FDA onaylı Morpheus8 Microneedling yani altın iğne teknolojisi kullanıyoruz. Bizim merkezlerimizde altın iğne yaptıranların yorumları çok olumlu. Bazı fotoğraflar bizim kendi vakalarımıza aittir.

Morpheus 8 Fiyat

Morpheus 8 fiyat almak istiyorum?

Bizim morpheus 8 için size özel paketlerimiz mevcut. İhtiyacınıza ve uzman doktorumuzun önerisine göre bir seans yada üç seans satın alabilirsiniz. Detaylar için bizi arayın. Örneğin 2023 fiyatı yüz 5740 TL dir.

Morpheus 8 altın iğne yaptiranlar yorumlar iyi mi?

Evet Morpheus 8 altıniğne tüm dünyada çok bilinen bir uygulamadır. Sadece biz kullandığımız için söylemiyoruz diğer ülkelerdeki yorumlarda çok iyi. Özellikle bir çok ünlünün Morpheus 8 yaptırdıktan sonra you tuube videoları var. Bunları da araştırabilirsiniz.

Morpheus 8 yüz fiyatı ne kadar?

Bizim merkezlermizde hem seans hem de 3 seans morpheus 8 paketleri var. Bizim bir seans yüz uygulamamız 5740 TL.

İletişim

Bağdat Caddesi
0533 380 33 12

Bakırköy
0533 380 42 43

Fulya
0533 380 33 79

Kadıköy
05333803372

Maslak
(0212) 304 44 44

Ataşehir
(0216) 512 44 44

Atakent
0533 380 33 57

Altın İğne Yaptiranlar Yorumlar

Altın iğne ne işe yarıyor?

Altıniğne aslında iğnelerle cilt altına radyofrekans enerjisi vermektir. Cilt gençleştirme, iz tedavisi, cilt sıkılaştırma, antieging, sivilce izi tedavisi, lekelerin azaltılması, çatlak tedavisi gibi bir çok işe yarıyor. Kılcal varisleri azaltıyor. Kırmızı yüzde bazı lazerlerle birlikte çok iyi sonuç veriyor.

Altın İğne Yaptiranlar öncesi sonrası fotoğrafları var mı?

Evet bu sayfadaki fotoğrafların bir kısmı bizim doktorlarımızın yaptıkları uygulamalar. Bir kısmı ise yurt dışında doktorların uygulamaları.

Altın iğne nasıl yapılıyor?

Aslında bir cihaz ve bir el aleti ile uyguluyoruz. Biz dünyada şu anda en çok tercih edilen Morpheus8 sistemini kullanıyoruz. Bir başlıkta 24 iğne var. Her atışta yaklaşık 1 cm2 çapındaki alana bu iğneler giriyor. Elbette bildiğimiz iğnelerden çok daha ince. Bu ednada radyofrekans enerjisi veriyor.

Altın iğne acıtır mı?

Maalesef azda olsa acı olur. İğneler batıp çıkarken hafif bir acı olur. Biz öncesinde özel bir uyuşturucu krem ile anestezi sağlıyoruz. Dayanılmayacak bir acı değildir. Çok ciddi rahatsızlık olmaz.

Altın iğne sonrası sivilce olur mu?

Çok nadirde olsa olur. Sakın panik yapmayın. Bu geçici bir cilt reaksiyonudur. Bir kaç gün içinde lokal antibiyotikli kremlerle zaten geçer. Doktorumuzla irtibata geçin.

Altın iğne zararları var mı?

Çok nadir görülen sivilcelenme, ciltte reaksiyon, ciltte ödem gibi yan etkiler olabilir. Fakat endişe edecek bir durum değildir. Bunların tümü geçicidir.

Altın iğne şikayet eden var mı?

Bizim kullandığımız morphesus8 altın iğne radyofrekans FDA onaylıdır. Yani bir çok testten geçerek onay almıştır. Bizim uyguladığımız kişilerin hemen hepsi çok memnun. Fakat şunu söylemekte fayda var bir kaç gün sonra olabilecek ufak geçici yan etkilerden dolayı şikayetler olmaktadır. Oysa ki doktorumuzla irtibatta olsalar nu tür şikayetler de yaşanmaz. Ama uzun dönem sonuçları çok yüz güldürücüdür.

Altın iğne Yaptıranların Yorumları

Atın iğne kanama yapar mı?

Evet işlem sırasında iğneler cilde batıyor. Aslında buradaki kılcal damarlarda ufak kanamalar normaldir. Fakat Cilde baskı uygulandığı zaman kendiliğinden durur. Ancak aşırı kanama beklenmeyen bir durumdur. Böyle bir şey olursa mutlaka bizi arayın. Ayrıca cilt altında ufak kanamalara bağlı geçici morluklar da olabilir.

hydrafacial mi altın iğne mi?

Bunun yanıtı çok açıktır. Kalıcı ve uzun vadeli sonuç için Altın iğne yaptırın. Geçici ve pratik bir çözüm için ise cilt bakımı yani hydrafacial olabilir. Bir çok cilt bakım yöntemi birbirine benzer. Fakat özellikle bizim kullandığımız Morpheus8 micro iğne sistemi FDA onaylı bir altın iğnedir.

Altın iğne en fazla kaç seans yapılmalı?

Bu kesinlikle kişiye göre değişir. 1 seans da yeterli olabilir 6 seans da gerekebilir. Tüm bu tedaviler bittikten sonra 1-2 senede bir ihtiyaca göre tekrar edilebilir. İlla gerekecek anlamına gelmez. Çünkü sonuçlar uzun sürelidir.

Altın iğne tedavisi kaç TL?

Bizim seans ücretimiz 5740 TL dir. Fakat biz FDA onaylı tüm dünyaca bilinen Morpheus8 Altın iğne radyofrekans yöntemini kullanıyoruz.

Altın iğne ne kadar sürede etkisini gösterir?

Bu yöntemin iyi tarafı etkilerin hemen işlem sonrası bile görülmeye başlamasıdır. Fakat belirgin etkiler birinci ayda görülmeye başlar. İyileşme süreci ise 6 ay devam eder.

Altın iğne ömrü ne kadardır?

Kişisel farklar olsa bile genel olarak 6 ay sonrasına kadar iyileşme sürer. Bu oluşan etkiler oldukça kalıcıdır. 1-2 yıl etkileri görünür şekilde devam eder.

Altın iğne hangi aylarda yapılır?

Bu yöntem derinin alt tabakalarına etki ediyor. Bu nedenle yaz aylarında bile uygulamada sakınca yoktur. Fakat iğne batan yerler iyileşene kadar güneş koruyucu ve nemlendirici krem öneriyoruz. Yazın yapılırsa riske girmemek için 15 gün güneşten korumanızı öneririz.

Morpheus8 yaptıranların yorumları

Morpheus8 Altın iğne kaç yaşında yapılır?

18 yaşından sonra herkes uygundur. Örneğin cilt çatlaklarına en çok ergenlikte rastlıyoruz. Çatlaklarda çok etkili bir yöntemdir. Biz hatta fraksiyonel lazer ile birlikte de kullanıyoruz. Yani ihtiyaca göre ergenlikten sonra her yaş altın iğne için uygundur.

Morpheus8 Altın iğne kimlere uygulanmaz?

Çok özel durumlarda uygulama yapmıyoruz. Örneğin kalp pili olanlarda uygulamıyoruz. Epilepsi hastalarında doktoru izin vermişse uygulama yapıyoruz. Örneğin uygulama bölgesinde aktif bir enfeksiyon varsa yapmayız. Uçuk gibi yada bakteriyel enfeksiyonlar gibi durumlarda erteliyoruz. Geçtikten sonra uygulama mümkündür.

Altın iğne tehlikeli mi?

İşlemde iğneler kullanıldığı için korkulsa bile korkacak bir şey yok gerçekte. En çok görülen yan etkiler kızarıklık ve şişliktir. Bunlar da bir iki saate kadar geçer. Nadiren sivilcelenme olur. Bununda tedavisi kolaydır.

Altın iğne den sonra nelere dikkat edilmeli?

Aslında dikkat edeceğiniz şey çok azdır. Çünkü iyileşme çok hızlıdır. Nemlendirici kremleri bir hafta kadar kullanmalısınız. Doktorlarımızın önerdiği size özel kremler de olabilir. Bazen 3-4 gün boyunca antibiyotikli krem önerebiliyoruz. Yine bir hafta kadar güneş koruyucu kullanmanızı 15 gün güneşlenmemenizi
öneriyoruz.

morpheus8 yaptiranlar ne diyor?

Aslında morpheus8 yaptiranlar kısa süre sonra ciltlerinin anlamlı derecede düzeldiğini söylüyor. Kırışıklıklar azalıyor. Cilt sıkılaşıyor. Bunun nedeni ise cilt altında kollajen yapımındaki artıştır.

Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?

Zeynep *** Yeşilköy İstanbul Mart 2022

Soru: Altın iğne yaptırmak istiyorum. Yaptıran arkadaşlarımın cildinde belirgin iyileşme var. Morpheus yaptıranların yorumları nasıl? Genel olarak altın iğne tedavisini öneriyor musunuz? Morpheus 8 Yaptıranlar memnun mu?

Daphne Lazer: Biz Morpheus8 tedavisini kesinlikle öneriyoruz. Cilt lekelerinde azalma, kırışıklıklarda azalma ve lekelerde azalma oluyor. Böylece cilt daha canlı ve daha genç görünüyor. Morpheus8 altın iğne yaptıranlar gerçekten memnun. Biz bunu hastanelerimizde yaptıran doktorlardan da görüyoruz. Yaptıran doktorlar kendi arkadaşlarına ve hastalarına öneriyor. Ayrıca altın iğne radyofrekans çok kolay uygulanan bir yöntem. İyileşme süreci de çok kısa. Morpheus8 yaptıranların yorumları oldukça pozitif.

Morpheus 8 yaptıranlar memnun mu?

Evet, Bunu çok rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Kliniklerimizde eterli sayıda tecrübeye ulaştık. Morpheus 8 uygulaması cilt kalitesinde çok büyük değişiklik sağlıyor. Kırışıklıklar azalıyor. Sarkmaları toparlıyor.

Altın iğne yaptiranlar öncesi ve sonrası var mı?

Evet var. Bu sayfadaki fotoğrafların bir kısmı kendi doktorlarımızın sonuçlarıdır. Ayrıca yayınlanmasını istemeyen bir çok morpheus 8 yaptıran kişinin fotoğrafları elimizde var.

morpheus 8 nedir?

Aslında bu yönteme mikro iğneler ile cilt altına radyofrekans enerjisi vermek diyebiliriz.Morpheus 8 altıniğne biraz daha karışık ve teknolojik bir yöntemdir. Bilgisayar ve yapay zeka destekli yazılımı ile çalışıyor. Bu yazılım sayesinde derinin istediğimiz katmanlarına aynı anda radyofrekans veriyoruz. Bu nedenle diğerlerinden farklı olarak tüm deri katmanında bir iyileşme sağlıyoruz.

Dermapen altın iğne yaptıranlar öncesi ve sonrası var mı?

Biz sadece morpheus uyguluyoruz. Bizim merkezlerimizdeki fotoğraflar öncesi morpheus8 iğne radyofrekansla elde edilen sonuçlardır. Dermapende radyofrekans enerjisi yoktur. Dolayısıyla kollajen uyarımı zayıftır. Etkisi morpheus8 ile kıyaslanmayacak düzeyde azdır.

Morpheus 8 Ne İşe Yarar?

Defne *** Ataköy İstanbul Mart 2022

Soru: İnternette araştırırken gördüm. Yüz bölgemde yaşa bağlı hafif kırışıklıklar başladı. Morpheus 8 kırışıklıklara faydalı mı? Morpheus 8 ne işe yarar?

Daphne Lazer: Morphesus 8 veya diğer adı ile mikro iğneli radyofrekans veya diğer sık kullanılan deyişle Altın iğne radyo frekanstır. Morpheus 8 diğerlerinden faklı olarak cildin saha derinlerine etki ediyor. Ayrıca üç aşamalı rayofrekans enerjisi sayesinde cilt altında istediğimiz etkinin daha güçlü ortaya çıkmasını sağlıyor. Aslında sorduğunuz sorunun tam karşılığı olan şikâyetler için kullanıyoruz bu yöntemi. Yani Morpheus 8 Altın iğne yöntemi cilt kırışıklık ve sarkmaları için en ideal tedavilerden biridir.

Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Hale *** Sarıyer İstanbul Mart 2022

Soru: Bazı yöntemler reklamlarda çok çıkınca etkiliyor herkesi. Fakat sonuçta ucuz yöntemlerde değil. Gerçekten Morpheus8 işe yarıyor mu? Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Daphne Lazer: Altın iğne morpheus8 cilt altında ve ciltte iğneler ardımı ile radyofrekans verme uygulamasıdır. Radyofrekans kollajen ve elastin proteinlerinin yapımını uyarır. Bu sayede cilt toparlanır ve gençleşir. Daha gergin ve daha lekesiz hale gelir. Bu nedenle Morpheus8 altın iğnenin gerçekten işe yaradığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yaptıranların öncesi sonrası gerçek fotoğrafları sayfamızda mevcuttur. Bunları incelemenizi öneririz.

 Altın İğne Tedavisi Kalıcı Mı?

Tansu *** Yeniköy İstanbul Mart 2022

Soru: Altın iğne yöntemi ne kadar süre kalıcı olur? En azından 1-2 yıl etkisi devam eder mi? Altın iğne tedavisi kalıcı mı?

Daphne Lazer: Morpheus altın iğne tedavisi cildin yapısındaki dokuları uyararak etki ediyor. Bu sayede cildin doku yenilenmesi oluşuyor. İşte bu nedenle sonuçlar kalıcıdır. Yani uzun süreçli bir etki yaratmaktadır. Bu yöntem günlük uygulanıp bir iki günde tamamen iyileşir. Yani aslında öğle arasında bile uygulatabileceğiniz bir işlem. Senede bir seans belki ihtiyaç olabilir.

Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?
Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu? Morpheus 8 Yaptıranlar

Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?

Meryem *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Soru: Sizin sitenizde gördüğüm fotoğraflar gerçekten mükemmel. İnsanın inanası gelmiyor. Fakat altında yapan doktorların adı bile yazıyor. Morpheus8 öncesi sonrası fotoğraflar Gerçek mi?

Daphne Lazer: Evet sitemizdeki fotoğrafların tümü gerçektir. Bunlar uzman doktorlar tarafından uygulanmış ve sonuç olarak saygın bilimsel makaleler olarak yayınlanmıştır. Biz zaten gerçek olmayan hiçbir fotoğrafı yayınlamayız. Bizim doktorlarımızın da benzer sonuçları var fakat hasta mahremiyeti nedeniyle izin almadan yayınlayamıyoruz Fotoğrafların tamamı geçektir.

morpheus8 nedir?

Altın iğne olarak biliniyor. Fakat aslında fractional microneddling radyofrekans yöntemidir. Yani mikro iğnelerle cilt altına radyofrekans veriyoruz. Bu nedenle cilt altı kollajen doku uyarılıyor. Uyarım sayesinde cilt gergin ve gençken olduğu kalitesine yaklaşıyor. Yani cilt yenileniyor ve gençleşiyor.

Morpheus8 radyofrekans öncesi ve sonrası fotoğraf var mı?

Evet var yukarıdaki fotoğrafların bir kısmı bizim uygulamalarımıza ait. Aslında çok fotoğraf var ama sadece izin verilenleri kullanabiliyoruz.

morpheus 8 fiyat ne kadar?

Bizim fiyatlarımız seans veya 3 seans paket şeklinde. İhtiyacınıza göre paket seçebilirsiniz. Yüz bölgesi Morpheus 8 fiyat 5740 TL dir. İsterseniz kredi karı ve taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

dermapen mi altın iğne mi?

Dermapen uygulamasında radyofrekans yoktur. Oysa radyofrekans çok önemlidir. Bu nedenle altın iğne radyofrekans uygulaması daha etkilidir.

Altın iğne yorumları nasıl?

Birçok altın iğne uygulamasından sonra fotoğraftakine benzer sonuçlar alıyoruz. Fakat size özel değerlendirme için öncelikle dermatoloji uzmanımız sizi görmeli. Öncelikle randevu alaıp ön görüşme yapın. Ön görüşmelerimiz ücretsizdir.

Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?

Melahat *** Maltepe İstanbul Mart 2022

Soru: Morpheus 8 altın iğne daha mı kalıcı? Ne kadar kalıcı olur? Altın iğne kalıcılığı ne kadar?

Daphne Lazer: Altın iğne 2-3 yıl kadar kalıcı sonuçlar elde ettiğimiz bir yöntem. Morpheus 8 diğer altın iğne yöntemlerine göre daha güçlü bir etki yaratır. Morpheus 8 şu anda bile netflix ve bir çok you tube kanalında yayınlanıyor. Oldukça ünlü Amerikalı doktorların bile tercih ettiği cihaz durumunda. Çok rahatlıkla uzun süreli kalıcı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebiliriz. morpeus 8 yaptıranların öncesi sonrası fotoğrafları bu sayfamızda mevcuttur.

Altın iğne yaptıranlar öncesi ve sonrası fotoğrafları var mı?

Evet sitemizdeki tüm altın iğne öncesi sonrası fotoğrafları Morpheus8 cihazı ile yapılmış uygulamalardır. Bazıları bizim kendi kliniğimizin sonuçlarıdır. Aslında sonuçlarla ilgili şüphe yok. Ayrıca MORPHEUS8 FDA onaylıdır.

Altın iğne uygulaması yaptıranlar memnun mu?

Aslında biz bu soruya sadece kendi kliniğimizin sonuçlarına bakarak evet memnun diyoruz. Fakat biz Morpheus8 gibi FDA onaylı bir cihaz kullanıyoruz. Ayrıca çok tecrübeli dermatoloji uzmanlarımız uygulama yapıyor. Yani cihaz ve uygulama prosedürü son derece önemlidir.

Microneedling yaptıranlar yorumları nasıl?

Aslında altın iğne bu yöntemin Türkçede yaygın kullanılan terimi haline geldi. Fakat doğru olan “Microneedling” yani çok küçük iğnelerle yapılan işlemdir. Bizim Microneedling yaptığımız kişilein çok memnun olduğunu söyleyebiliriz. Biz Microneedling cihazı olarak FDA onaylı Morpheus8 cihazını kullanıyoruz.

Altın iğne yaptiranlarin yorumları nasıl?

Biz morpheus 8 altın iğne cihazını kullanıyoruz. Çok etkili bir cihaz olup yaptıranların yorumları çok olumlu. Yukarıdaki fotoğraflardan kendiniz de değerlendirme yapabilirsiniz. Kırışıklıklar azalır, cilt kalitesi artar, lekeler ve izler azalır. Tüm bunlar önemli derecede bir memnuniyet sağlıyor.

Altın iğne yaptıranlar memnun mu?

Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Evet altın iğne FDA tarafından onaylanmış bir yöntemdir. Yani cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını, lekelerin azalmasını, kırışıklıkların azalmasını sağladığı onaylıdır.

Altın iğne ücreti ne kadar?

Merkezlerimizin hepsinde standart fiyat uyguluyoruz. Örneğin tüm yüz uygulaması 5700 TL. Ayrıca kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcut. Yine paket avantajları ile toplu alım yapabilirsiniz.

Altın iğne kaç yaşında yapılmalı?

Bu uygulama 18 yaşından sonra herkese yapılabilir. Fakat genellikle genç yaşlarda sivilce izleri için uygulanır. İleri yaşlarda ise kırışıklık, cilt sıkılaştırma, leke tedavisi, cilt sarkmalarının tedavisinde tercih sebebidir.

Altın iğne ömrü ne kadardır?

Bu uygulamanın ömrü uzun sürelidir. Ciltteki etkileri ortalama 1-2 yıl kadar sürer.

Altın iğne mi botoks mu?

Hayır ikisi birbirinden farklıdır. Botoks iğne ile uygulanan bir çeşit ilaçtır. Uyguladığımız alandaki kasları felç eder. Böylece kırışıklık azalır. Altın iğne ise ilaç kullanmadan yapılır. Cilde batan iğne uçlarından cilt altına radyofrekans enerjisi veriyoruz. Böylece ciltteki yenilenmeyi tetikliyoruz. Tüm bunlar uzun süre etkili bir cilt iyileşmesi sağlıyor.

Clinicante Hair Transplant