Morpheus 8 Yaptıranlar

Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?
Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?

Morpheus 8 Yaptıranlar oldukça memnun. Bizim ve diğer doktorların öncesi sonrası fotoğraflarında göreceğiniz gibi oldukça başarılı bir uygulama. Fakat tabi ki uygulama prosedürleri her klinik için farklıdır. Kalıcı etkisi nedeniyle morpheus8 Altın iğne uygulamasını öneriyoruz.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat Caddesi, Bakırköy, Fulya , Atakent, Kadıköy, Ataşehir

Morpheus8 Hakkında Sık Sorulanlar

Morpheus 8 Kaç Seans?

İlk seanstan itibaren sonuçları görmeye başlarsınız. Bu nedenle seans öncesi mutlaka fotoğraf çekilmeli ve değişim gözlenmelidir. Fakat biz genel olarak en az 3 seans öneriyoruz. Böylece ciltte komple bir toplanma ve gençleşme sağlayabiliyoruz. İhtiyaca göre daha fazla seans yapılabilir. Bu doktorumuzun size önerisine göre şekillenecektir.

Morpheus 8 etkisi ne kadar sürer?

Altın iğne Morpheus8 etkisini cilt altında elastikiyeti sağlayan yapıları etkileyerek gösterir. En çok kollajen yapımını tetikler ve yeniden yapılandırır. Cilt altına verilen radyofrekans enerjisi sayesinde dokunun yeniden yapılanması uyarılmış olur. Bu nedenle etkiler uzun süre kalıcıdır. En az bir yol etkili olur. Fakat bu etki daha uzun sürebilir.

Morpheus 8 ne işe yarar?

Cilt altına iğneler yardımıyla radyofrekans uygulayan bir cihazdır. Radyofrekans enerjisi cildin derin tabakalarında iyileşmeye neden olur. Bu etki ile cilt gençleşir, kırışıklıklar azalır. Daha gergin bir cilt oluşur. Ciltteki sarkmaları toparlar. Fotoğraflarda da görüleceği gibi ciltte topyekûn bir gençleşme sağlar.

Altın iğne mi Dermapen mi?

Hayır ikisi aynı şey değildir. Dermapen sadece iğnelerden oluşur. Cildi delerek reaksiyon oluşturur. Fakat altın iğne, radyofrekans enerjisini cilt altına ulaştıran iğnelere sahiptir. Altın iğne Morpheus8 çok gelişmiş bir teknoloji ile farklı modlarda ve seviyelerde radyofrekans enerjisi sağlar. Cildin derin katmanları etkilenebilir.

Altın iğne dolguları eritir mi?

Dolguya altın iğnenin doğrudan etkisi yoktur. Fakat tercihen aynı seansta yapmıyoruz.

Altın iğne işe yarıyor mu?

Morpheus8 ameliyatsız yüz germe işlemidir. Ameliyat olmadan bir seçenek olarak denenebilir. Bazen ameliyata destek olmak için de kullanılır. Cildi gençleştirir, kırışıklıklar düzleşir, leke ve izler azalır. Öncesi sonrası fotoğraflarda görüleceği gibi ciltte genel ve çok ciddi bir iyileşme sağlar.

Altın iğne sonrası nelere dikkat edilmeli?

Seanstan sonra nemlendirici kullanmak yeterli olur. Ilık su ile duş almakta sakınca yoktur. İlk 24 saatte kapatıcı makyaj yapılmamalıdır. Peeling gibi soyma işlemleri en az bir hafta ertelenmelidir.

Morpheus8 Yaptıranlar
Morpheus8 Yaptıranlar

Morpheus8 Yaptıranlar

Morpheus 8 kalıcı mı?

Eve morpheus8 cildin alt tabakalarını etkiliyor. Bu nedenle etkisi uzun süre kalıcıdır. Özellikle Ciltteki sarkma ve kırışıklıkları azaltır kırışıklıklar azalır. Bunun yanında lekeler ve izlerde azalır.

Morpheus8 etkisi ne kadar sürer?

Cilt altına iğneler yoluyla verilen radyofrekans enerjisi uzun bir etki oluşturuyor. Bunun nedeni cildin Kollajen yapısındaki değişimdir. Cildin yeni Kollajen oluşumunu tetikliyor. Bu cihz FDA tarafından onaylanmıştır. Etkili olduğuna dair bilimsel yayınlar mevcuttur. Cildin yapısına göre farklılıklar gösterse bile uzun süre kalıcı olacağını söyleyebiliriz.

Morpheus8 işlemi nasıl yapılır?

İşlem öncesinde cilt dezenfektanla temizleniyor. Daha sonra lokal anestezik krem sürüyoruz. Bu halde 45 dakika bekliyoruz. Bir başlıkta yaklaşık 24 kılcal iğnesi vardır. Bu iğneler saniyeler içinde cilt altına batar. Bu esnada uçlarda bipolar radyofrekans enerjisini cilt altına verir. Tüm yüzün bu şekilde taranması 20 dakika kadar sürer.

Radyo frekans zararlı mı?

Morpheus8 son çıkan cihazlardan biridir. Oldukça gelişmiş bir teknolojik altyapısı var. Bipolar radyofrekans kullanıyor. Yani radyo frekansı vücuda dağıtmıyor. Bu nedenle güvenlidir. Ayrıca FDA onayı vardır.

Altın iğne tedavisi acıyor mu?

Bu işlem acısız diyemeyiz. Özellikle iğnelerin batması esnasında acı hissedilir. Fakat biz bu acı için lokal anestezi yapıyoruz. Yani acı korkulacak kadar olmasa bile olur. Fakat seanstan sonra bir acı olmaz.

Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?

Zeynep *** Yeşilköy İstanbul Mart 2022

Soru: Altın iğne yaptırmak istiyorum. Yaptıran arkadaşlarımın cildinde belirgin iyileşme var. Morpheus yaptıranların yorumları nasıl? Genel olarak altın iğne tedavisini öneriyor musunuz? Morpheus 8 Yaptıranlar memnun mu?

Daphne Lazer: Biz Morpheus8 tedavisini kesinlikle öneriyoruz. Cilt lekelerinde azalma, kırışıklıklarda azalma ve lekelerde azalma oluyor. Böylece cilt daha canlı ve daha genç görünüyor. Morpheus8 altın iğne yaptıranlar gerçekten memnun. Biz bunu hastanelerimizde yaptıran doktorlardan da görüyoruz. Yaptıran doktorlar kendi arkadaşlarına ve hastalarına öneriyor. Ayrıca altın iğne radyofrekans çok kolay uygulanan bir yöntem. İyileşme süreci de çok kısa. Morpheus8 yaptıranların yorumları oldukça pozitif.

Morpheus 8 Ne İşe Yarar?

Defne *** Ataköy İstanbul Mart 2022

Soru: İnternette araştırırken gördüm. Yüz bölgemde yaşa bağlı hafif kırışıklıklar başladı. Morpheus 8 kırışıklıklara faydalı mı? Morpheus 8 ne işe yarar?

Daphne Lazer: Morphesus 8 veya diğer adı ile mikro iğneli radyofrekans veya diğer sık kullanılan deyişle Altın iğne radyo frekanstır. Morpheus 8 diğerlerinden faklı olarak cildin saha derinlerine etki ediyor. Ayrıca üç aşamalı rayofrekans enerjisi sayesinde cilt altında istediğimiz etkinin daha güçlü ortaya çıkmasını sağlıyor. Aslında sorduğunuz sorunun tam karşılığı olan şikâyetler için kullanıyoruz bu yöntemi. Yani Morpheus 8 Altın iğne yöntemi cilt kırışıklık ve sarkmaları için en ideal tedavilerden biridir.

Morpheus yaptıranların yorumları nasıl?
Morpheus8 Altın İğne yaptıranların yorumları nasıl?

Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Hale *** Sarıyer İstanbul Mart 2022

Soru: Bazı yöntemler reklamlarda çok çıkınca etkiliyor herkesi. Fakat sonuçta ucuz yöntemlerde değil. Gerçekten Morpheus8 işe yarıyor mu? Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Daphne Lazer: Altın iğne morpheus8 cilt altında ve ciltte iğneler ardımı ile radyofrekans verme uygulamasıdır. Radyofrekans kollajen ve elastin proteinlerinin yapımını uyarır. Bu sayede cilt toparlanır ve gençleşir. Daha gergin ve daha lekesiz hale gelir. Bu nedenle Morpheus8 altın iğnenin gerçekten işe yaradığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yaptıranların öncesi sonrası gerçek fotoğrafları sayfamızda mevcuttur. Bunları incelemenizi öneririz.

 Altın İğne Tedavisi Kalıcı Mı?

Tansu *** Yeniköy İstanbul Mart 2022

Soru: Altın iğne yöntemi ne kadar süre kalıcı olur? En azından 1-2 yıl etkisi devam eder mi? Altın iğne tedavisi kalıcı mı?

Daphne Lazer: Morpheus altın iğne tedavisi cildin yapısındaki dokuları uyararak etki ediyor. Bu sayede cildin doku yenilenmesi oluşuyor. İşte bu nedenle sonuçlar kalıcıdır. Yani uzun süreçli bir etki yaratmaktadır. Bu yöntem günlük uygulanıp bir iki günde tamamen iyileşir. Yani aslında öğle arasında bile uygulatabileceğiniz bir işlem. Senede bir seans belki ihtiyaç olabilir.

Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?
Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?

Meryem *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Soru: Sizin sitenizde gördüğüm fotoğraflar gerçekten mükemmel. İnsanın inanası gelmiyor. Fakat altında yapan doktorların adı bile yazıyor. Morpheus8 öncesi sonrası fotoğraflar Gerçek mi?

Daphne Lazer: Evet sitemizdeki fotoğrafların tümü gerçektir. Bunlar uzman doktorlar tarafından uygulanmış ve sonuç olarak saygın bilimsel makaleler olarak yayınlanmıştır. Biz zaten gerçek olmayan hiçbir fotoğrafı yayınlamayız. Bizim doktorlarımızın da benzer sonuçları var fakat hasta mahremiyeti nedeniyle izin almadan yayınlayamıyoruz Fotoğrafların tamamı geçektir.

Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?

Melahat *** Maltepe İstanbul Mart 2022

Soru: Morpheus 8 altın iğne daha mı kalıcı? Ne kadar kalıcı olur? Altın iğne kalıcılığı ne kadar?

Daphne Lazer: Altın iğne 2-3 yıl kadar kalıcı sonuçlar elde ettiğimiz bir yöntem. Morpheus 8 diğer altın iğne yöntemlerine göre daha güçlü bir etki yaratır. Morpheus 8 şu anda bile netflix ve bir çok you tube kanalında yayınlanıyor. Oldukça ünlü Amerikalı doktorların bile tercih ettiği cihaz durumunda. Çok rahatlıkla uzun süreli kalıcı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebiliriz.

Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?
Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?

Bağdat Caddesi Altın İğne

Clinicante Hair Transplant