Morpheus 8 Yaptıranlar

Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?
Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?

Morpheus 8 Yaptıranlar Memnun Mu?

Zeynep *** Yeşilköy İstanbul Mart 2022

Soru: Altın iğne yaptırmak istiyorum. Yaptıran arkadaşlarımın cildinde belirgin iyileşme var. Morpheus yaptıranların yorumları nasıl? Genel olarak altın iğne tedavisini öneriyor musunuz? Morpheus 8 Yaptıranlar memnun mu?

Daphne Lazer: Biz Morpheus8 tedavisini kesinlikle öneriyoruz. Cilt lekelerinde azalma, kırışıklıklarda azalma ve lekelerde azalma oluyor. Böylece cilt daha canlı ve daha genç görünüyor. Morpheus8 altın iğne yaptıranlar gerçekten memnun. Biz bunu hastanelerimizde yaptıran doktorlardan da görüyoruz. Yaptıran doktorlar kendi arkadaşlarına ve hastalarına öneriyor. Ayrıca altın iğne radyofrekans çok kolay uygulanan bir yöntem. İyileşme süreci de çok kısa. Morpheus8 yaptıranların yorumları oldukça pozitif.

Morpheus 8 Ne İşe Yarar?

Defne *** Ataköy İstanbul Mart 2022

Soru: İnternette araştırırken gördüm. Yüz bölgemde yaşa bağlı hafif kırışıklıklar başladı. Morpheus 8 kırışıklıklara faydalı mı? Morpheus 8 ne işe yarar?

Daphne Lazer: Morphesus 8 veya diğer adı ile mikro iğneli radyofrekans veya diğer sık kullanılan deyişle Altın iğne radyo frekanstır. Morpheus 8 diğerlerinden faklı olarak cildin saha derinlerine etki ediyor. Ayrıca üç aşamalı rayofrekans enerjisi sayesinde cilt altında istediğimiz etkinin daha güçlü ortaya çıkmasını sağlıyor. Aslında sorduğunuz sorunun tam karşılığı olan şikâyetler için kullanıyoruz bu yöntemi. Yani Morpheus 8 Altın iğne yöntemi cilt kırışıklık ve sarkmaları için en ideal tedavilerden biridir.

Morpheus yaptıranların yorumları nasıl?
Morpheus8 Altın İğne yaptıranların yorumları nasıl?

Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Hale *** Sarıyer İstanbul Mart 2022

Soru: Bazı yöntemler reklamlarda çok çıkınca etkiliyor herkesi. Fakat sonuçta ucuz yöntemlerde değil. Gerçekten Morpheus8 işe yarıyor mu? Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Daphne Lazer: Altın iğne morpheus8 cilt altında ve ciltte iğneler ardımı ile radyofrekans verme uygulamasıdır. Radyofrekans kollajen ve elastin proteinlerinin yapımını uyarır. Bu sayede cilt toparlanır ve gençleşir. Daha gergin ve daha lekesiz hale gelir. Bu nedenle Morpheus8 altın iğnenin gerçekten işe yaradığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yaptıranların öncesi sonrası gerçek fotoğrafları sayfamızda mevcuttur. Bunları incelemenizi öneririz.

 Altın İğne Tedavisi Kalıcı Mı?

Tansu *** Yeniköy İstanbul Mart 2022

Soru: Altın iğne yöntemi ne kadar süre kalıcı olur? En azından 1-2 yıl etkisi devam eder mi? Altın iğne tedavisi kalıcı mı?

Daphne Lazer: Morpheus altın iğne tedavisi cildin yapısındaki dokuları uyararak etki ediyor. Bu sayede cildin doku yenilenmesi oluşuyor. İşte bu nedenle sonuçlar kalıcıdır. Yani uzun süreçli bir etki yaratmaktadır. Bu yöntem günlük uygulanıp bir iki günde tamamen iyileşir. Yani aslında öğle arasında bile uygulatabileceğiniz bir işlem. Senede bir seans belki ihtiyaç olabilir.

Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?
Altın İğne Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?

Meryem *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Soru: Sizin sitenizde gördüğüm fotoğraflar gerçekten mükemmel. İnsanın inanası gelmiyor. Fakat altında yapan doktorların adı bile yazıyor. Morpheus8 öncesi sonrası fotoğraflar Gerçek mi?

Daphne Lazer: Evet sitemizdeki fotoğrafların tümü gerçektir. Bunlar uzman doktorlar tarafından uygulanmış ve sonuç olarak saygın bilimsel makaleler olarak yayınlanmıştır. Biz zaten gerçek olmayan hiçbir fotoğrafı yayınlamayız. Bizim doktorlarımızın da benzer sonuçları var fakat hasta mahremiyeti nedeniyle izin almadan yayınlayamıyoruz Fotoğrafların tamamı geçektir.

Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?

Melahat *** Maltepe İstanbul Mart 2022

Soru: Morpheus 8 altın iğne daha mı kalıcı? Ne kadar kalıcı olur? Altın iğne kalıcılığı ne kadar?

Daphne Lazer: Altın iğne 2-3 yıl kadar kalıcı sonuçlar elde ettiğimiz bir yöntem. Morpheus 8 diğer altın iğne yöntemlerine göre daha güçlü bir etki yaratır. Morpheus 8 şu anda bile netflix ve bir çok you tube kanalında yayınlanıyor. Oldukça ünlü Amerikalı doktorların bile tercih ettiği cihaz durumunda. Çok rahatlıkla uzun süreli kalıcı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebiliriz.

Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?
Morpheus8 Öncesi Sonrası Fotoğraflar Gerçek Mi?

Bağdat Caddesi Altın İğne

Clinicante Hair Transplant

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın