Altın İğne Yaptırdım

Morpheus8 Yaptırdım
Morpheus8 Yaptırdım

Altın İğne Yaptırmak İsteyenlerin Soruları

Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Bizim kullandığımız Morpheus8 Fraksiyonel Mikro iğne cihazı FDA onaylıdır. Bu nedenle etkinliği ile ilgili hiçbir şüphe yoktur. Ayrıca bu cihaz merkezlerimizde drmatoloji uzmanı doktorlar tarafından kullanılıyor. Profesyonel ellerde son derece etkili bir yöntemdir.

Altın iğne kaç günde iyileşir?

Uygulamadan saatler sonra bile cildinizdeki görünen kızarıklıklar kaybolur. Bazen iki gün kadar kızarıklık ve hafif ödem olabilir.

Altın iğne den sonra nelere dikkat edilmeli?

Aslında çok özel bir şey yok.. Nemlendirici kullanabilirsiniz. Kapatıcı makyaj yapmayın. Cildi tahriş edecek ürünler sürmeyin. Tercihen ilk 24 saat cildi yıkamayın.

Altın iğne sonrası iğne izleri nasıl geçer?

Normalde en fazla 72 saat içinde uygulamaya ait hiçbir iz kalmaz. Fakat bazen cilt aşırı reaksiyon verebilir. Bu durumda ilave ürünlerle cildin yatıştırılması gerekebilir. Bu durum çok nadir görülür. Böyle bir durum olursa dermatoloji uzmanımıza başvurmalısınız.

Altın iğne kaç yaş gençleştirir?

Bu tamamen cildin o anki durumuna ve yaşınıza bağlıdır. Kişisel farklar görülebilir. Fakat cildinizdeki kırışıklıklar azalır, gözenekler sıkılaşır, cilt parlak ve ışıltılı görünür. Kaç yaş gençleştiğinize öncesi sonrası fotoğraflarınıza bakarak kendiniz karar vermelisiniz. Fakat kesinlikle işe yarayan bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Altın iğne sonrası neden yüz yıkanmaz?

Çünkü ciltte mikro seviyede delikle oluşmuştur. Cildin bunu tamir etmesi yaklaşık 24 saat alır. Böylece enfeksiyon riski önlenmiş olur.

Altın iğne tehlikeli mi?

Cilde uygulanan invaziv bir işlemdir. Kesinlikle doktorlar dışında herhangi birinin yapması yasaktır. Aslında küçük bir cerrahi işlem sayılır. Bu nedenle sağlık kuruluşları dışında yaptırmak risklidir. Fakat kurallara uyularak yapılırsa bir tehlikesi yoktur.

Altın İğne Yaptırdım

Soru: Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda altın iğne yaptırdım. Gerçekten de bir seansta çok fark oldu. Şimdi ikinci seansımı bekliyorum. Sizin kullandığınız Morpheus8 altın iğne gerçekten çok etkili.

Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Öncelikle çok teşekkür ederiz. Fotoğrafınızı paylaşmamıza izin verdiniz. Altın iğne morpheus 8 çok güçlü etkisi olan bir cihaz. Bir seansta sizin gibi birçok kişide çok iyi sonuç aldık. Sizin cildiniz aslında biraz zor. Fakat buna rağmen bir seansta bile sonuç aldık. Özellikle akne izlerinizde belirgin düzelme oldu. Cildinizde çok büyük bir değişim yarattı. İkinci ve üçüncü seanstan sonra çok daha iyi olacak. Sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Morpheus 8 Altın İğne Yaptırdım

Soru: Sitenizdeki yazıları okudum. Fotoğraflar çok inandırıcı gelmemişti. Fakat yine de denemek istedim. Bağdat caddesindeki merkezinizde dermatoloji uzmanı doktor Mehtap Kıdır hanım yaptı. Çok mutluyum. Bir seansta bile farkı görüyorum. Size ve ekibinize teşekkür ederim

Ayfer*** Bağdat Caddesi İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Bizde size çok teşekkür ederiz. Bize güvendiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Öncelikle sitede yayınlanan tüm fotoğraflar gerçektir. Fakat elbette herkeste aynı sonuç elde edilemez. Çünkü her insan farklıdır. Bu nedenle daha iyi veya daha az sonuçta mümkündür. Fakat mutlaka sonuç alınır. Bunun asıl nedeni cihazın oluşturduğu etkilerdir. Aslında radyofrekans enerjisi cilt altında uyarım oluşturarak kollojen sentezini tetikler. Bu sayede cilt geriliyor. Yani morpheus8 bir başlangıç için gereklidir. İlk uyarımdan sonra kalıcı etkiler başlar.

Morpheus8 Yaptıranlar
Morpheus8 Yaptıranlar

Boynuma Altın İğne Yapılıyor

Soru: Sizin paylaştığınız fotoğraflardan çok ekilendim. İnternette biraz araştırma yaptım. Birçok yabancı sitede sizin Morpheus8 cihazından övgüyle söz ediliyor. Çünkü çok fazla altın iğne var. Fakat iyi ki size gelmişim. Boynumdaki derin çizgiler bir seansta yüze yelleşti. Yüzeysel çizgiler ise neredeyse yok oldu. Minnettarım.

Zeynep*** Caddebostan İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında boyundaki çizgilerde cerrahi dışında bir alternatif yoktu. Yani cildi cerrahi olarak germek gerekiyordu. Fakat günümüzde radyofrekans teknolojisi adeta bir devrim niteliğinde. Morpheus8 altın iğne ile boyundaki ve yüzdeki kırışıklıklar çok yüzeysel hale geliyor. İnce çizgiler ise kayboluyor. Sonuç olarak Morpheus8 altın iğne boyun kırışıklıkları için çok etkili bir yöntem. Ayrıca cildin daha pürüzsüz hale gelmesi diğer avantajı.

Karnıma Altın İğne Morpheus8 Yapıldı

Soru: Karnıma altın iğne yaptırıyorum. Gerçekten çok memnunum. Mehtap hanım bunu önerdiğinde biraz tereddüt ettim. Fakat ona güvendiğim için denemek istedim. Karın derimdeki gevşeklik çok azaldı. Daha ilk seansta bile çok etkili oldu. Üç seanslık paket almıştım. Çok mutluyum

Lale*** Suadiye İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Sizin memnun olmanız bizi de çok mutlu etti. Altın iğne morpheus memnuniyeti çok yüksek bir yöntem. Gerçekten de ilk seansta bile sonuçlar ortaya çıkıyor. Yaklaşık 3 hafta sonra net sonuç görüyoruz. Karın derisinde oluşan sarkmalarda çok etkili. Ayrıca kiloya bağlı yağ toplanmalarında faydası var. Cildi daha pürüzsüz ve gergin hale getiriyor.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat CaddesiBakırköyFulya AtakentKadıköyAtaşehir

Bağdat Caddesi Altın İğne

Clinicante Hair Transplant