Lumecca IPL

Lumecca IPl sistemi leke tedavisi, kılcal varislerin giderilmesi ve cilt gençleştirme için çok güçlü bir çözüm sunuyor. Dermatoloji uzmanlarımızın uyguladığı bu yeni yöntem hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Lumecca Yüz Gençleştirme
Lumecca Yüz Gençleştirme

Lumecca Nedir?

Ipl Lumecca nedir?

Aslında Lumecca yeni nesil IPL sistemidir diyebiliriz. Yani yeni nesil güçlendirilmiş yoğunlaştırılmış ışık enerjisi kullanır. İmmode yani Morpheus8 yaratıcı firması tarafından geliştirildi. Yüz gençleştirme, el gençleştirme, leke tedavisi, kılcal varis tedavisi için kullanıyoruz. Yaşlılık lekelerinin giderilmesinde en başarılı yöntemlerden biridir.

Lumecca IPL ağrılı mı?

Hayır özel safir başlığı sayesinde hiç acı duymazsınız. Lokal anesteziye bile gerek kalmaz.

Lumecca kaç seans gerekiyor?

Genellikle bir ile 3 seans yeterli olur. Uygulamayı 4-6 hafta arayla uyguluyoruz.

Kırmızı yüzde etkili mi?

Evet ince kılcalların yüzeysel olarak göründüğü kırmızı yüzde en etkili tedavi IPL uygulamasıdır. Yani Lumecca gibi güçlü IPL uygulaması kırmızı yüzde çok etkilidir.

Lumecca ile Yüz Gençleştirme

Lumecca Cilt Gençleştirme
Morpheus8 Lumecca Cilt Gençleştirme
Lumecca yüz gençleştirme yapar mı?

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi bu cihaz yüzdeki yaşlılık lekelerini azaltır. Cildin kendini onarmasına yardımcı olur bu sayede cilt gençleşir.

Lumecca Leke Tedavisi

Lumecca Leke tedavisi
inmode Lumecca Leke tedavisi
Lumecca lekeleri azaltır mı?

Evet bu ıpl sistemi lekeleri çok ciddi oranda azaltır. Bazılarını tamamen yok eder. Bazen bir seans bile yeterli oluyor.

Lumecca Çilleri tedavi ediyor mu?

Evet lumecca ile bir çeşit leke olan çilleri tamamen bile iyileştirmek olasıdır.

Lumecca ile yaşlılık lekeleri yok olur mu?

Aslında bu sorunun cevabı paylaştığımız fotoğraflarda mevcut. Yani Yaşlılık lekelerinde lumecca çok iyi bir tedavisidir.

Lumecca ile güneş lekeleri tamamen gider mi?

Evet güneş hasarına bağlı cilt sorunlarında lumecca çok iyi bir çözümdür.

Kılcal Varis Tedavisi

Lumecca kılcal varisleri tamamen yok eder mi?

Aslında bir seansta bile bazen kılcal varisler tamamen yok olur. Fakat bazı durumlarda 3 senas gerekir.

Kırmızı yüzde lumecca etkili mi?

Kırmızı yüz durumunda bir çok kılcal yüzde yüzeysel olarak bulunur. Bu kılcallar lumecca ile tamamen yok olur.

Kılcal varisler nasıl yok olur?

Aslında son yıllarda çıkan lazerler kılcal varislerin tedavisinde çok büyük kolaylık sapladı. İnmode firmasının ürettiği yeni IPL sistemi lazerler gibi etkili. Yaklaşık 1-4 seans uygulanarak kılcal varisleri tedavi ediyoruz.

Kılcal varislere ne iyi gelir?

Aslında varisleri oluşturan en önemli sebeplerden biri hareketsizliktir. Yani hareket etmek ve spor yapmak büyük oranda önler. Ancak özellikle sabit ve ayakta uzun süre durmak önemli bir nedendir. Yaş ve genetik yatkınlık da varis nedenlerindendir. Kılcal olan varisler için neyse ki bizim kullandığımız ıpl sistemleri çok etkili bir tedavi sağlıyor.

Bacaklardaki kılcal damarlar nasıl yok edilir?

Biz tüm merkezlerimizde kılcal varisler için en etkin tedavilerden olan lazerleri kullanıyoruz. Uzman doktorlarımız tarafından yapılan bu işlemlerin başarı oranı çok yüksektir.

Kılcal varisler geçer mi?

Evet aslında tamamen geçer. Yeni lazer ve ıpl teknolojilerimiz ile bir kaç seansta kılcal varislerden tamamen kurtulmanız mümkün.

Kılcal damar tedavi edilmezse ne olur?

Kılcal varislerin sağlığınıza bir zararı olmaz. Fakat sizi kozmetik olarak rahatsız edebilir. Tedavisi çok kolaydır. Bize ulaşın.

Kılcal damar kendiliğinden geçer mi?

Belki düzenli spor ve egzersizler faydalı olabilir. Fakat genellikle geçmez. Neyse ki lazerler sayesinde kolayca tedavi ediyoruz.

Varislere hangi vitamin iyi gelir?

Genel olarak c ve b vitaminleri elatisite anlamında damarları destekler. Fakat vitamin içerek kılcal varisler geçmez. Düzenli spor iyi gelebilir. Fakat kılcallar için ıpl ve lazerlerle tedavi söz konusudur. Üstelik Çok başarılıdır.

El Gençleştirme

El gençleştirme
Ipl El gençleştirme
El gençleştirme neden önemli?

Aslında ellerimiz en çok yaşımızı gösteren parçamızdır. Çünkü güneşten ve dış ortamdan ellerimiz çok etkilenir. Yani aslında ellerimiz yüzümüzden bile erken yaşlanır. Genç bir el cilt yenileme için şarttır.

Lumecca el gençleştirme yapar mı?

Evet lumecca ile fotoğraflarda gördüğünüz kadar ileri iyileşme ve gençleşme söz konusudur.

Ellerdeki lekeler nasıl geçer?

Yeni ıpl teknolojimiz ile ellerde çok ityi sonuçlar alırız. Yani eldeki lekelerin neredeyse tamamını geçirebiliyoruz. Yukarıdaki ve aşağıdaki fotoğraflarda bu örnekler var.

Ellerdeki yaşlılık lekeleri nasıl geçer?

Yaşlılığa bağlı özellikle ellerde güneş lekeleri oluşuyor. Çünkü ellerimiz en çok güneşe maruz kalan organlarımız. Neyse ki bu lekeleri neredeyse tamamen yok eden ışık sistemleri var. Ipl sistemleri bunlardan biridir. Bizim merkezlerimizde kullandığımız inmode ıpl çok güçlüdür. Bu nedenle sadece dermatoloji uzmanı doktorlarımız kullanıyor.

Elde çıkan lekelere ne iyi gelir?

Biz bu lekeler için IPL kullanıyoruz. Ayrıca altın iğne Morpheus8 ve Fraksiyonel karbondioksit lazerlerimiz var. Bunların kombinasyonları elinizdeki lekeleri geçirecektir. Ayrıca elleriniz daha genç bir görünüm alır.

El üstündeki kahverengi lekeler nasıl geçer?

Eldeki lekeler genellikle güneş hasarı ve yaşla oluşur. Bu lekeler kahverengi ve daha koyu tonlardadır. İşte bu lekelerin tedavisinde biz ıpl sistemleri, Altın iğne ve fraksiyonel co2 lazeri kullanıyoruz. Bunlar çok gelişmiş cihazlar olup tüm dünyada eldeki lekelerin tedavisinde kullanılıyor.

Elde çıkan lekeler neyin belirtisi?

Çoğu erkek ve kadında bu lekeler vardır. Nedeni ise sıklıkla güneşe maruz kalmaktır. Bu nedenle öncelikle elleriniz için güneş koruyucu kullanın. Fakat yaşla bu lekeler daha fazla oluşur. Bazen elde siğillerde leke şeklinde görünür. En doğrusu bir dermatoloji uzmanının lekelerinizi incelemesi olacaktır.

Eldeki lekelerin tedavisi
Eldeki lekelerin tedavisi

Çil Tedavisi

Çiller nasıl yok edilir?

Yeni ıpl teknolojisi lumecca ile çillerden tamamen kurtulmanız mümkün.

IPL