Buz Lazer Yaptıranların Yorumları

Light Sheer Diode Buz Lazer
Light Sheer Diode Buz Lazer

Buz Lazer Yaptıranların Yorumları ve sizden gelen soruları aşağıda okuyabilirsiniz.

Diode Buz Lazer

En iyi buz lazer hangisi?

Bize göre ve dünyadaki bir çok kozmetik dermatoloji hekimine göre en iyi buz lazer Light sheer diode lazerdir. Yıllardır bu lazer referans alınmıştır. Bir çok yeni üretilen lazer bu lazerin teknolojisini takip eder. Bizim tüm merkezlerimizde bu lazer bulunmaktadır.

Orjinal buz lazer hangisi?

Diode lazere bir firma buz lazer adı verdi. Bundan beri diode lazerler buz lazer diye de anılıyor. Fakat orjjinal en etkili buz lazer Light Sheer diode lazerdir.

Buz lazer hangi lazer tipi?

Buz lazer diye satılan lazer diode lazerdir. Diode lazer 810 nm bir lazerdir. FDA tarafından yıllar önce onay almıştır. Bizim uzun süredir kullandığımız Light Sheer diode lazer de FDA onaylıdır.

Buz lazer komple bitirir mi?

Bu lazer yani diode lazer çok etkili bir lazerdir. Profesyonel ellerde son derece başarılıdır. Doğru dozlarda uygulanmalıdır. Yani kıl köküne etki edecek yeterli doz kullanılmalıdır. Fakat bu arada cilde zarar verilmemelidir. İşte bu profesyonel bilgi ve tecrübe gerektirir. Doğru yapılırsa bitirir.

Buz lazer kılları tamamen yok eder mi?

Diode lazer yani diğer tabiri ile buz lazer kıl köklerini etkiler. Kıl kökü tam etkilenebilirse kıl tamamen yok olur. Bir daha çıkmaz. Uygun ve gerekli doz kullanılmalıdır. Aksi halde cihaz ne kadar iyi olursa olsun sonuç alamazsınız.

Buz lazer epilasyon kaç seansta biter?

Etkili dozlarda uygulanırsa 1.5 ay aralıklarla yaptığımız 6 seans yeterli olacaktır.

Diode buz lazer yaptıranların yorumları?

Bizim merkezlerimizde diode buz lazer yaptıranların yorumları son derece olumludur. Biz profesyonel ve doktorların çalıştığı merkezler olduğumuzdan etkin dozlarda lazer uyguluyoruz.

Diode lazer yorumları nasıl?

Bizim kullandığımız diode lazer FDA onaylıdır. Bu nedenle sonuçları objektif şekilde bellidir. Doğru dozlarda kullanılırsa sonuçları çok iyidir. Tabi ki diode lazer yorumlarının çok iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Buz Lazer Yaptıranların Yorumları İyi mi?

Soru: Buz lazer yaptıranların yorumları nasıl? Merak ediyorum. Çünkü memnun oldum diyen de var olmadım diyende. Buz lazer epilasyon yaptıranların yorumları sizce nasıl?

Belma*** Bakırköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Her şeyden önce buz lazer olarak pazarlanan lazer diode lazerdir. Fakat buz lazer adı altında IPL cihazları da pazarlanmaktadır. Çünkü bu cihazlar birbirine çok benziyor. Bu nedenle mutlaka bu ayrımı yapmalısınız. Aslında bunu anlamak çok güçtür. Sizin bunun farkına varmanız neredeyse imkansızdır. Bu nedenle gittiğiniz merkeze güveniniz tam olmalı. Profesyonel merkezler genellikle lazeri tercih eder. IPL kullanmazlar. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse buz lazer yani diode lazer etkili bir lazerdir. En önemlisi profesyonel merkezde yapılmasıdır. Yani doğru şekilde kullanılırsa yüz güldürücüdür.

Buz Lazer Ömür Boyu Kalıcı Mı?

Soru: Hangi lazeri yaptıracağıma karar veremiyorum. Alexandrite lazer kalıcı imiş. Bunu duydum. Fakat buz lazerden emin değilim. Buz lazer ömür boyu kalıcı mı?

Arzu*** Ataköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Sonuç olarak buz lazer diode lazerdir. Bir firma bunu bu şekilde pazarladığı için bu isimle anılıyor. Fakat diode lazer olarak isimlendirme daha doğru olur. Diode lazer yani diğer adıyla buz lazer kıl köklerine etki eder.  Bu nedenle sonuçları kalıcıdır. Yani etkilenen tüyler bir daha çıkmaz. Aynı şekilde alexandrite lazer de kalıcı epilasyon yapar. Bu arada bizim tüm merkezlerimizde bu iki lazer de var. Ancak öte yandan doktorlarımız size uygun lazeri seçer. Yani özetle söylemek gerekirse diode lazer veya buz lazer kalıcı epilasyon sağlar. Bu etki ömür boyu sürer.

Clinicante Saç Ekimi, Daphne Lazer Epilasyon

Light Sheer Diode Buz lazer
Light Sheer Diode Buz lazer

Buz Lazer Kesin Sonuç Mu?

Soru: Kesin sonuç alacağım bir lazer yöntemi arıyorum. Fakat lazer epilasyon yorumları çok farklı. Aslında çok memnun olan da var. Ama karar veremiyorum.Buz lazer kesin sonuç mu?

Buket*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Sonuç olarak lazer epilasyon kalıcı bir yöntemdir. Fakat profesyonel ellerde olursa kesin sonuç olur. Örneğin kullanılan lazer çeşidi çok önemlidir. Lazer gibi tanıtılan IPL yöntemi epilasyon için zayıftır. Aslında hiç sonuç alınamaz denemez. Fakat doğru şekilde kullanılmazsa tehlikeli bile olur. Buz lazer diğer adıyla diode lazerdir. Yani diode lazer bu şekilde anılıyor. Aslında diode lazer kesin sonuç sağlar. Fakat yine hatırlatmakta yarar var cihazın markası bile önemlidir. Ancak öte yandan uygun dozlar kullanılmalıdır. Yani kıl kökünü etkileyecek doz kesin sonuç sağlar. Aksi halde tüyler incelir ve kalır. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse buz lazer kesin sonuçtur. Fakat profesyonel bir merkezde yapılmalıdır.

Buz Lazer Neden Önerilmiyor?

Soru: Aslında kafam çok karışık. Buz lazer yaptırmaya karar verdim. Fakat bazı siteler önermiyor.  Buz lazer neden önerilmiyor?

Bengü*** Yeşilköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında bu tarz yazılar biraz kara propagandadır. Tüm lazerler doğru kullanılırsa etkilidir. Fakat tabi ki otoritelerden onay almış lazer markalarını kastediyoruz. Yani onayı olmayan bir lazer cihazı lazer bile olmayabilir. Yani IPL ışığı üretiyor olabilir. Bu nedenle böyle bir cihazla elbette sonuç alınmaz. Sonuç olarak lazer cihazının kaliteli olması gerekiyor. Aslında sizler tüketici olarak bilemezsiniz. Fakat profesyonel ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kuruluşlar bunu bilir. Hep söylediğimiz gibi biraz ucuz diye lütfen güven vermeyen bir merkeze gitmeyin. Sonuç olarak lazerin tipi, markası ve dozları yani her şey önemlidir.

Diode buz lazer yorumları elbette merkezden merkeze değişiyor. Çünkü her merkezşn kullandığı lazer farklı. FDA onaylı olan var olmayan var. Ayrıca ne kadar iyi bir lazere sahip olursanız olun doğru şekilde kullanmıyorsanız sonuç alamazsınız. Diode lazer yaptıranların yorumları

Laser Hair Removal

Hair Transplant