Buz Lazer Yaptıranların Yorumları

Buz Lazer Yaptıranların Yorumları
Buz Lazer Yaptıranların Yorumları – Light Sheer Diode Buz Lazer

Buz Lazer Yaptıranların Yorumları İyi mi?

Soru: Buz lazer yaptıranların yorumları nasıl? Merak ediyorum. Çünkü memnun oldum diyen de var olmadım diyende. Buz lazer epilasyon yaptıranların yorumları sizce nasıl?

Belma*** Bakırköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Her şeyden önce buz lazer olarak pazarlanan lazer diode lazerdir. Fakat buz lazer adı altında IPL cihazları da pazarlanmaktadır. Çünkü bu cihazlar birbirine çok benziyor. Bu nedenle mutlaka bu ayrımı yapmalısınız. Aslında bunu anlamak çok güçtür. Sizin bunun farkına varmanız neredeyse imkansızdır. Bu nedenle gittiğiniz merkeze güveniniz tam olmalı. Profesyonel merkezler genellikle lazeri tercih eder. IPL kullanmazlar. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse buz lazer yani diode lazer etkili bir lazerdir. En önemlisi profesyonel merkezde yapılmasıdır. Yani doğru şekilde kullanılırsa yüz güldürücüdür.

Buz Lazer Ömür Boyu Kalıcı Mı?

Soru: Hangi lazeri yaptıracağıma karar veremiyorum. Alexandrite lazer kalıcı imiş. Bunu duydum. Fakat buz lazerden emin değilim. Buz lazer ömür boyu kalıcı mı?

Arzu*** Ataköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Sonuç olarak buz lazer diode lazerdir. Bir firma bunu bu şekilde pazarladığı için bu isimle anılıyor. Fakat diode lazer olarak isimlendirme daha doğru olur. Diode lazer yani diğer adıyla buz lazer kıl köklerine etki eder.  Bu nedenle sonuçları kalıcıdır. Yani etkilenen tüyler bir daha çıkmaz. Aynı şekilde alexandrite lazer de kalıcı epilasyon yapar. Bu arada bizim tüm merkezlerimizde bu iki lazer de var. Ancak öte yandan doktorlarımız size uygun lazeri seçer. Yani özetle söylemek gerekirse diode lazer veya buz lazer kalıcı epilasyon sağlar. Bu etki ömür boyu sürer.

Clinicante Saç Ekimi, Daphne Lazer Epilasyon

Buz Lazer Ömür Boyu Kalıcı Mı?
Buz Lazer Ömür Boyu Kalıcı Mı? – Light Sheer Diode Buz Lazer

Buz Lazer Kesin Sonuç Mu?

Soru: Kesin sonuç alacağım bir lazer yöntemi arıyorum. Fakat lazer epilasyon yorumları çok farklı. Aslında çok memnun olan da var. Ama karar veremiyorum.Buz lazer kesin sonuç mu?

Buket*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Sonuç olarak lazer epilasyon kalıcı bir yöntemdir. Fakat profesyonel ellerde olursa kesin sonuç olur. Örneğin kullanılan lazer çeşidi çok önemlidir. Lazer gibi tanıtılan IPL yöntemi epilasyon için zayıftır. Aslında hiç sonuç alınamaz denemez. Fakat doğru şekilde kullanılmazsa tehlikeli bile olur. Buz lazer diğer adıyla diode lazerdir. Yani diode lazer bu şekilde anılıyor. Aslında diode lazer kesin sonuç sağlar. Fakat yine hatırlatmakta yarar var cihazın markası bile önemlidir. Ancak öte yandan uygun dozlar kullanılmalıdır. Yani kıl kökünü etkileyecek doz kesin sonuç sağlar. Aksi halde tüyler incelir ve kalır. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse buz lazer kesin sonuçtur. Fakat profesyonel bir merkezde yapılmalıdır.

Buz Lazer Neden Önerilmiyor?

Soru: Aslında kafam çok karışık. Buz lazer yaptırmaya karar verdim. Fakat bazı siteler önermiyor.  Buz lazer neden önerilmiyor?

Bengü*** Yeşilköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında bu tarz yazılar biraz kara propagandadır. Tüm lazerler doğru kullanılırsa etkilidir. Fakat tabi ki otoritelerden onay almış lazer markalarını kastediyoruz. Yani onayı olmayan bir lazer cihazı lazer bile olmayabilir. Yani IPL ışığı üretiyor olabilir. Bu nedenle böyle bir cihazla elbette sonuç alınmaz. Sonuç olarak lazer cihazının kaliteli olması gerekiyor. Aslında sizler tüketici olarak bilemezsiniz. Fakat profesyonel ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kuruluşlar bunu bilir. Hep söylediğimiz gibi biraz ucuz diye lütfen güven vermeyen bir merkeze gitmeyin. Sonuç olarak lazerin tipi, markası ve dozları yani her şey önemlidir.

İlginiz Çekecek Yazılar;

buz lazer mi alexandrite mı

“Buz Lazer Yaptıranların Yorumları” üzerine 4 yorum

Yorum yapın