Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları
Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Soru: Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek?

Filiz  *** Ataşehir İstanbul Ocak 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Merhaba memnun olduğunuza çok sevindik. Evet biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Bunun nedeni diode lazerin yüz bölgesinde en etkili lazer olmasıdır. Diğer lazerler gibi ince tüyler de artış yapmaz. Diode lazer 810 nm dalga boyunda lazerlerdir. Kıl köklerinde kalıcı etki yaratır. Bu lazerin ilk seanslardan itibaren etkili olacağını söyleyebiliriz. Fakat yüz bölgesinde kişisel farklılıklar olabilir.10 seansa kadar uzayabilir.

Yüz Bölgeme Aleksanderite Lazer Yaptılar

Soru: Bir güzellik salonuna gidiyorum. Yüz bölgeme Aleksanderite lazer yaptılar. Tüylerimde azalma bir yana artış oldu. Ne yapabilirim?

Burcu  *** Fulya İstanbul Şubat 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Maalesef birçok güzellik salonunda bilinçsiz bir şekilde bu lazerler kullanılmaktadır. Aslında güzellik salonlarında lazer kullanılması yasaktır. Aleksanderite lazeri hiçbir şekilde yüz bölgesinde uygulamayı önermiyoruz. Özellikle düşük dozlarında tüyler de artışa neden olabilir. Sizin durumunuzda ise şunu yapabiliriz: Bir süre lazere  ara verip kıl köklerinin normale dönmesini bekleyeceğiz. Daha sonra etkili dozlarda diode lazer uygulaması yapacağız. Bu konuda size doktorlarımız yardımcı olacaktır.

Soru: Sadece alexandrite lazer yapan bir merkezden hizmet aldım. Fakat ikinci seanstan sonra olmayan bölgelerde bile tüy çıktı. Bir doktor bunun alexandrite lazerden kaynaklanmış olduğunu söyledi. Bu doğru mu? Şimdi ne yapabilirim?

Özlem  *** Maslak İstanbul Mart 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Evet maalesef doğru. Alexandrite lazerden etrafa yansıyan küçükte olsa lazer ışığı olmayan yerlerdeki ince tüyleri tetikleyebilir. Özellikle boyun favori bölgesinde bazen ense bölgesinde bunu görüyoruz. Bu nedenle biz yüz bölgesine kesinlikle Aleksanderite lazer uygulanmasını önermiyoruz. Öncelikle bu uygulamaya son verin. Merkezlerimize başvurun. Doktorlarımız durumunuzu değerlendirsin. Sizin durumunuza göre en doğru yol haritasını belirleyebiliriz.

Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım
Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım

Yüz Bölgesi İçin Diode Lazere Gideceğim

Soru: Ben yüz bölgesi için diode lazere gideceğim. Arkadaşlarımız sizin merkezlerinizi önerdi. Çok başarılı olduğunuzu söylüyorlar. Hangi merkezinize gitmeliyim yüz bölgesi için?

Bahar  *** Ankara Nisan 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Bizim için memnuniyetiniz her zaman her şeyin önündedir. Arkadaşlarınızın aldığı hizmetten memnun olmasına çok sevindik. Bizim hastalarımız genellikle arkadaşlarının tavsiyesiyle merkezimize geliyor. Biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Buna bazıları buz lazer de diyor. Bizim tüm merkezlerimizde diode lazer mevcuttur. Bu nedenle iletişim sayfasındaki herhangi bir adrese başvurabilirsiniz. Telefonla randevu alıp ücretsiz ön görüşme için talep oluşturunuz. Doktorlarımız ön görüşmede size tüm detayları anlatır.

Yüz Bölgesine Lazer Yaptırdım

Soru: Yüz bölgesine lazer yaptırdım. Tüylerde bir miktar azalma oldu. Fakat daha çok incelme oldu. Bunun nedeni nedir?

Zeynep  *** Gebze  Mayıs 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüz bölgesinde ilk seanslardan itibaren etkili doz kullanılmalıdır. Aksi halde sonraki seanslarda kıllarda incelme olur. Daha sonra da bu ince tüyleri yok etmek zorlaşır. Profesyonel bir merkezi gitmenizi öneririm. Özellikle bizim gibi doktorlar tarafından değerlendirilebileceğiniz bir merkez olmalı. Biz ilk seanstan itibaren çok etkili dozlarda lazer kullanmanın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bunu salonlar değil ancak profesyonel merkezler yapabilir.

Yüzde Hangi Lazer Uygulanır?

Soru: Yüzde hangi lazer uygulanır? Ben yüzüm için bir salona gidiyorum. Kendilerinin en iyi lazere sahip olduğunu iddia ediyorlar. Fakat dört seans olmasına rağmen hiçbir fark görmüyorum. Sizce yüzüme hangi lazer uygulanmalı?

Gülizar  *** Adana Haziran 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Merhaba genellikle profesyonel olmayan merkezler kendilerinin en mükemmel lazere sahip olduğunu iddia ederler. Fakat sizde de olduğu gibi sonuçlar karşısında mahcup olurlar. Lazer profesyonel bir iştir ve sadece profesyonel merkezlerde yapılmalıdır. Sizin yüzünüze hangi cihazın uygulandığını bilmek pek zor. Ama size önerimiz diode lazer yaptırmanız. Bizim merkezlerimizde sadece diode lazer kullanıyoruz. Sadece diode lazer kullanılması yetmez. Lazerin markası ve size özel dozun da ayarlanması gerekir. Yüz hassas bir bölgedir. Her bakımdan önemlidir. Bu nedenle doktor kontrolündeki bir merkeze gitmelisiniz.

Yüzde hangi lazer uygulanır?
Yüzde hangi lazer uygulanır?

Yüze Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü?

Soru: Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü? Ben yüzüme diode lazer yaptırıyorum. Çok memnunum. Fakat bu kesin çözüm olacak mı? Yani yok olan kıllar tekrar çıkar mı sizce?

Zarife  *** Çekmeköy İstanbul Temmuz 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Lazer epilasyondan etkilenen kıl kökleri kalıcı olarak fonksiyonlarını durdurur. Yani bir daha kıl üretmezler. Bu nedenle yüzünüze yapılan lazer epilasyon sonucu da kalıcıdır. Yani lazer epilasyon yüz bölgesinde kesin çözüm sağlar.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptırmak Zararlı Mı?

Soru: Yüze lazer epilasyon yaptırmak zararlı mı? Epey zamandır lazer epilasyon yaptırıyorum. Fakat bir taraftan da tedirginim. İlerde cildime bir zararı olur mu?

Arzu  *** Beykoz İstanbul Ağustos 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Merhaba yüze yaptırılan lazer epilasyonun herhangi bir zararı yoktur. Fakat belli seanstan sonra tüyler etkilenmiyorsa bir aşamada durmak gerekir. Bu yüzden sizi yakından takip edebilecek, doğru takip edebilecek doktorların çalıştığı merkezleri tercih etmelisiniz. Bu sayede gereksiz uzayan ve fazla seanslardan kaçırmış olursunuz. Hem daha az risk almış hem de daha az para ödemiş olursunuz.

Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü
Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü

Yüze Lazer Yapılırken Jilet Kullanılır Mı?

Soru: Yüze lazer yapılırken jilet kullanılır mı? Gittiğim merkezde jilet kullanıyorlar. Bu nedenle tüylerim artmış gibi geliyor. Onlar bir zararın olmadığını söyledi. Bu doğru mu? Neden sonuç alamıyorum o zaman?

Rüya  *** Bağdat Caddesi İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Merhaba yüze lazer yapılırken jilet kullanılabilir. Hiçbir sakıncası yoktur. Sonuç alamamanızın sebebi jiletle ilgili değildir. Yanlış lazer ya da yanlış dozların uygulanması sonucu istediğiniz sonucu alamıyor olabilirsiniz. Gittiğiniz merkezi değiştirmenizi ya da gittiğiniz merkezde doktor varsa onunla görüşmenizi öneririz.

Lazer ile Yüzdeki Tüyler Biter Mi?

Soru: Lazer ile yüzdeki tüyler biter mi? Lazer epilasyona başladım. Yüzümdeki tüylerde ilk başta çok iyi azalma oldu. Fakat sonraki seanslarda beklediğim sonucu alamadım. Sizce tüyler tamamen biter mi?

Saime  *** Erenköy İstanbul Ocak 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Lazer epilasyon ile yüzdeki türlerin tamamen bitmesi yani sıfır olmasını iddia etmek biraz zor. Bunun nedeni yüz bölgesindeki tüylerin hormonlara çok hassas olmasındandır. Bu nedenle yüz bölgesinde maksimum seviyede bir azalma ilk hedefimizdir. İlerleyen seanslarda lazer doz artırılarak daha iyi bir sonuç alması sağlanabilir. Fakat size hangi dozların uygulandığını bilemeyeceğimiz için gittiğiniz merkezde irtibata geçmeniz daha doğru olacaktır. Bizim merkezlerimizi tercih ederseniz doktorlarımız size uygun tüm seçenekleri değerlendirebilir.

Ataşehir Lazer Epilasyon

Yorum yapın