Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları
Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Bu sayfa Yüze lazer yaptıranların yorumları hakkındadır. Yüze lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için bir kılavuz niteliğindedir. Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları sizden gelen sorularla zenginleşti.

Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor?

Yüze lazer epilasyon işe yarıyor mu?

Evet yarar. Özellikle diode lazer yapılırsa yüz tüylerinden kurtulabilirsiniz. Fakat doktorların çalıştığı profesyonel merkezlerde yaptırmalısınız. Çünkü yüksek dozlarda uygulama yapmak gerekir. Size özel dozların ayarlanması gerekir.

Yüz bölgesi için en iyi lazer hangisi?

Yüz için tartışmasız en etkili lazer diode lazerdir. Fakat etkili ve yüksek ayarlarda kullanılmalıdır. Bu nedenle profesyonel merkezlerde uygulama yapılmalıdır.

Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl?

Bizim merkezlerimizde yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları çok olumludur. Fakat biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Light sheer diode lazeri uzun yıllardır kullanmaktayız. Bu lazerle aldığımız sonuçlar gerçekten de çok iyi. Fakat sadece lazerden kaynaklanmıyor. Yıllardır oturttuğumuz uygulama prosedürü oldukça önemli. Ayrıca uzman doktorlarımızın tüm işlemleri takip ettiğini de eklemeliyiz.

Yüz Bölgesine Alexandrite Lazer Yaptılar sorun olur mu?

Öncelikle belirtmeliyiz ki yüze alexandrite yapılmasını kesinlikle önermeyiz. Çünkü alexandrite lazer ince tüylerde artışa neden olabilir. Yüz için en iyi lazer diode lazerdir.

Yüze alexandrite lazer yaptıranların yorumları nasıl?

biz yüz bölgesine kesinlikle Aleksanderite lazer uygulanmasını önermiyoruz. Öncelikle bu uygulamaya son verin. Merkezlerimize başvurun. Doktorlarımız durumunuzu değerlendirsin. Sizin durumunuza göre en doğru yol haritasını belirleyebiliriz.

Yüze lazer epilasyon yaptıranlar hangi merkezi öneriyor?

Bizim tüm merkezlerimizde diode lazer mevcuttur. Bu nedenle iletişim sayfasındaki herhangi bir adrese başvurabilirsiniz. Telefonla randevu alıp ücretsiz ön görüşme için talep oluşturunuz. Doktorlarımız ön görüşmede size tüm detayları anlatır.

Yüze lazer epilasyon yaptırsam tüyler incelir mi?

Evet incelebilir. Çünkü bazı merkezler ilk seanslarda problem çıkmasın diye yüze düşük doa lazer yapar. Bu nedenle kökler kısmi etkilenir. Bu seanstan sonra tüyler incelir. İncelen tüylere lazer daha zor etki eder. Bu nedenle profesyonel merkezlerde lazer yaptırın. İlk seanstan itibaren doğru doz kullanılırsa en iyi sonuç alırsınız. Aksi halde yıllarca lazere devam edersiniz.

Yüz Lazeri için Sorduklarınız

Yüzde hangi lazer uygulanır?

Yüzde tek seçenek diode lazerdir. Alexandrite lazer yüzde yan etkilere neden olabilir. Nd yag lazer ise bilinenin aksine etkili değildir. Nd Yag lazerin de yan etki ihtimali yüksektir.

Yüze lazer yapılırken jilet kullanılır mı?

Yüze lazer yapılırken jilet kullanılabilir. Hiçbir sakıncası yoktur. Aslında sonuç alamamanızın sebebi jiletle ilgili değildir. Yanlış lazer ya da yanlış dozların uygulanması sonucu istediğiniz sonucu alamıyor olabilirsiniz. Gittiğiniz merkezi değiştirmenizi ya da gittiğiniz merkezde doktor varsa onunla görüşmenizi öneririz.

Yüze lazer epilasyon yaptırmak zararlı mı?

Yüze lazerin bir zararı yoktur. Fakat doktor kontrolünde yapılmalıdır. Ayrıca diode lazerle yapılmalıdır. Köklere etkili maksimum dozla yapmak gerekir. Fakat uygulanan doz cilde zarar vermemelidir. Yani adres profesyonel bir merkezdir. İşlem sonrası mutlaka buz uygulaması yapılmalıdır.

Yüz lazeri işe yarıyor mu?


Evet yüz lazeri işe yarıyor. Özellikle profesyonel kişiler tarafından yapılırsa çok etkilidir. Altı seansta bile çok iyi sonuçlar alıyoruz. Biz yüz için diode lazer kullanıyoruz.

Lazer sonrası yüz tüyleri nasıl alınır?

Yüz lazer epilasyonundan hemen sonra uzayan tüyleri makasla kısaltabilirsiniz. İsterseniz jilet de kullanabilirsiniz. Jilet kullanmanın zararı olmaz. Fakat cımbız kullanmayın. Yada ağda yaptırmayın.

Lazer epilasyon yaptiranlarin yorumları nasıl?

Öncelikle lazer epilasyonun kalıcı bir yöntem olduğunu hatırlatmak isteriz. Yani lazer epilasyondan kalıcı sonuç alan herkes memnun olacaktır. Fakat cilde herhangi bir zarar gelmemelidir. Bu nedenle profesyonel merkezlerde lazer yaptıranlar memnundur.

Yüze diod lazer yaptıranlar ne diyor?

Biz tüm merkezlerimizde yüze diode lazer yapıyoruz. Yüze diod lazer yaptıranlar kesinlikle çok memnunlar. Fakat tiyi bir cihazla yapılması kaydıyla. Ayrıca uygun dozlarda kullanılması şarıltıyla.

Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü?

Lazer epilasyondan etkilenen kıl kökleri kalıcı olarak fonksiyonlarını durdurur. Yani bir daha kıl üretmezler. Bu nedenle yüzünüze yapılan lazer epilasyon sonucu da kalıcıdır. Yani lazer epilasyon yüz bölgesinde kesin çözüm sağlar.

Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Yüz lazer kaçıncı seansta sonuç verir?

İlk seanstan itibaren sonuç almaya başlarsınız. Yüz lazerinde uygun lazer kullanılması çok önemlidir. Biz merkezlerimizde bunun için diode lazer kullanıyoruz. Fakat burada önemli olan başka bir faktör de etkili ve güvenli dozların kullanılmasıdır. Bizim merkezlerimizde dozlara uzman doktorlar karar verir. Ayrıca tüm merkezlerimizde diode lazer var.

Yüze neden lazer yapılmaz?

Biz bu görüşe katılmıyoruz. İnce bile olsa yüz bölgesinde kullandığımız diode lazerden çok iyi sonuçlar alıyoruz. Biz doktorlarla çalışan profesyonel bir lazer merkeziyiz.

Yüz lazer kaç günde dökülür?

Aslında hemen seanstan sonra dökülür. Eğer dökülmeyenler varsa genellikle 1 hafta içinde dökülür. Bu nedenle koparmayınız.

Lazer yüzü kurutur mu?

Hayır kurutmaz. Lazerin cilde doğrudan etkisi yoktur. Sadece bir kaç gün nemlendirici kullanmanızı öneririz. Lazer sadece kıl köklerini etkiler. Aslında günlük nemlendiricinizi her zaman kullanmanızı öneriyoruz.

Yüz bölgesine lazer kaç günde bir yapılır?

Genellikle yüz lazerini 4-5 hafta aralarla yapıyoruz. Burada kıl döngüsü vücuda göre daha hızlıdır. Vücut bölgelerinde ortalama 6-8 haftada yapıyoruz.

Lazer yüzü beyazlatır mı?

Genellikle epilasyon lazerinden sonra bile ciltte bir ışıldama parlama olur. Fakat doğrudan beyazlatıcı etkisi çok azdır. Ancak cilt beyazlatma için bizim merkezlerimizde buna özel fraksiyonel karbondioksit lazer kullanıyoruz.

Yüz kılları lazerle biter mi?

Evet biter. Doğru dozlarda ve doğu lazerlerle yapılmalıdır. Biz tüm merkezlerimizde bunun için diode lazer kullanıyoruz. Yüz kıllarından kurtulmak için bizim gibi doktorların çalıştığı klinikleri öneriyoruz.

Lazerle yüz tüyleri biter mi?

Aslında bu sorunun cevabı evettir. Fakat profesyonel bir merkezde yapılması kaydı ile bu geçerlidir. Çünkü en baştan itibaren doğru lazerle doğru dozlar kullanmak şarttır. Bu taktirde lazerle yüz tüyleri biter.

Yüze lazer yaptıranların yorumları

Yüze buz lazer epilasyon yaptıranların yorumları nasıl?

Biz yüz bölgesinde diode lazer uyguluyoruz. Aslında buz lazer diye bir lazer çeşidi yok. Bu lazer diode lazerdir. Yüze diode lazer yaptıranlar çok memnun. Fakat bizim gibi profesyonel merkezlere gitmelisiniz.

Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptıranların yorumları?

Yüzde en çok çene, bıyık ve favori bölgesine lazer yapıyoruz. Bazen boyun bölgesi de eklenebiliyor. Yüz bölgesine lazer yaptıranlar çok iyi sonuçlar alıyor. Biz yüz bölgesinde sadece diode lazeri kullanıyoruz ve öneriyoruz.

Yüze lazer yaptiranlarin yorumları nasıl?

Biz tüm merkezlerimizde yüz için diode lazer kullanıyoruz. Bizim merkezlerimizde yüze diode lazer yaptıranların yorumları çok iyi. Merkezlerimizde light sheer diode lazer kullanıyoruz.

Yüze lazer epilasyon yaptiranlarin yorumları iyi mi?

Öncelikle yüze lazer epilasyon yaptiranlarin yorumları çok iyi. Fakat doğru lazerle ve doğru dozlarla yapılırsa bu memnuniyet söz konusudur. Özellikle diode lazer yüz için en iyi lazerdir. Fakat profesyonel merkezlerde yaptırmak gerekir.

Yüze buz lazer yaptıranların yorumları iyi mi?

Aslında buz lazer diye bir şey yoktur. Yani buz lazer diye söylenen şey diode lazerdir. Başlıktan soğutmalı olduğundan bu isim verilse de maalesef yanılgılara neden olmaktadır. Diode lazerler doğru şekilde kullanıldığında yüzde çok balşarılıdır.

Yüzde lazer epilasyon yorumları nasıl?

Genel olarak başarı oranı çok yüksektir. Bu nednle yorumlar çoğunlukla olumludur. Fakat salonlarda yaşanan mağduriyetlerde söz konusudur. Bu nedenle doktorların çalıştığı ve diode lazer bulunduran bir merkeze gitmeniz doğru olur.

Yüzdeki tüyler için lazer yaptıranlar memnun mu?

Lazer epilasyon kıldaki melanin miktarına göre etki eder. Yani bu şu anlama geliyor. Kılda melanin fazlaysa bir başka deyişle kıl siyah ise en çok etkileniyor. Fakat ince ve açık renk ise daha az etkileneyor. Diode lazerler yüzdeki tüylerde etkilidir. Fakat biraz yüksek dozlarda uygulanması gerekir. Bu nedenle profesyonellerin çalıştığı merkezlere gitmelisiniz.

Yüze Lazer

Yüze lazer yaptırmak doğru mu?

Aslında yüz bölgesi de diğer bölgeler gibidir. Yani sakıncası yoktur. Fakat yüz tüyleri biraz daha inatçıdır. Yani daha fazla seans gerekir. Ayrıca yaz aylarında güneşten korumak gerekir.

Yüzüne lazer yaptıranlar ne diyor?

Kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yüzde de kalıcı sonuç sağlıyor. Bu nedenle yani bir daha cımbız ağda gibi geçici yöntemlerden kurtulmak çok rahatlatıcıdır. Özetle Yüzüne Lazer yaptıranlar iyi şeyler söylüyor.

Yüz epilasyon yorumları?

Tüm yorumları burada açıklayamasak bile bizim en çok yaptığımız epilasyon uygulamasıdır. Bize yüz için yelenlerin %50 kadarı arkadaşları önerdiği için geliyor. Fakat biz profesyonel bir merkeziz ve doktorlar tarafından yönetiliyoruz. Yani her merkez için aynı yorumlar ve öneriler söz konusu değildir.

Yüz lazeri yaptıranlar sonuçları nasıl?

Aslında yüz lazeri profesyonel merkezlerin işidir. Yani doktor olmalı ve uygun dozda diode lazer kullanılmalıdır. Bu durumda istenen sonuç alınır.

Yüz bölgesi lazer yaptıranlar nasıl?

Genellikle yüzde tüm üz veya çene, favori, bıyık bölgelerine lazer yapıyoruz. Bu bölgelerin hepsinde diode lazer kullanıyoruz. Sonuçlarımız çok başarılı.

yüz için lazere gidenler nereye gitmeli?

Bizim tüm merkezlerimizde diode lazer var. Yüz için lazere gitmek isteyenlere tavsiyemiz diode lazer yaptırsınlar. Ayrıca mutlaka profesyonel bir merkeze gitsinler. Yani bizim gibi uzman doktorların çalıştığı yerlere gitmeliler.

Yüze Lazer Yaptıranlar

Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl?

Filiz  *** Ataşehir İstanbul Ocak 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Bizim merkezlerimizde yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları çok olumludur. Fakat biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Light sheer diode lazeri uzun yıllardır kullanmaktayız. Bu lazerle aldığımız sonuçlar gerçekten de çok iyi. Fakat sadece lazerden kaynaklanmıyor. Yıllardır oturttuğumuz uygulama prosedürü oldukça önemli. Ayrıca uzman doktorlarımızın tüm işlemleri takip ettiğini de eklemeliyiz.

Ayrıca memnun olduğunuza çok sevindik. Aslında evet biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Bunun nedeni diode lazerin yüz bölgesinde en etkili lazer olmasıdır. Diğer lazerler gibi ince tüyler de artış yapmaz. Diode lazer 810 nm dalga boyunda lazerlerdir. Kıl köklerinde kalıcı etki yaratır. Bu lazerin ilk seanslardan itibaren etkili olacağını söyleyebiliriz. Fakat yüz bölgesinde kişisel farklılıklar olabilir.10 seansa kadar uzayabilir.

Sakal Üstü Lazer Yaptıranların Yorumları nasıl?

Erkeklerde sakal üstü en çok tercih edilen bölgedir. Kıllar genellikle kalın olduğundan diode lazer ile çok iyi sonuç alıyoruz. Bir çok erkek hastanı sakal üstü lazer epilasyon yorumları çok iyidir.

Bıyık Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Bu bölgede biz diode lazeri tercih ediyoruz. Kıllar ince bile olsa çok iyi sonuç alıyoruz. Bıyık bölgesine lazer yaptıran bir çok kadın çok memnundur. Kalıcı sonuçlar sağlıyoruz.

Boyun Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Aslında boyunda lazer epilasyon için uygun dozlarda diode lazeri kullanmak gerekir. Bazen boyun tüyleri incedir. Bu nedenle bizim gibi profesyonel merkezlerde yapılırsa sorun yaşamazsınız.

Ense Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Erkeklerde ense tüyleri bazen istenmeyebilir. Çoğunlukla traş sırasında bu tüyleri makine ile kısaltır. Fakat kalıcı sonuç için diode lazer en uygundur. Enseye alexndrite lazer önermiyoruz.

Çene Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Kadınlarda çene ve altında çıkan siyah kıllar rahatsız edici olabilir. Bu nedenle biz bu tüylere lazer uyguluyoruz. Diode lazer uygun dozlarda yapıldığında kalıcı sonuç alıyoruz.

Yüz Bölgeme Aleksanderite Lazer Yaptılar

Soru: Yüze alexandrite lazer yapılır mı? Bir güzellik salonuna gidiyorum. Yüz bölgeme Aleksanderite lazer yaptılar. Tüylerimde azalma bir yana artış oldu. Ne yapabilirim?

Burcu  *** Fulya İstanbul Şubat 2021

Daphne Lazer: Öncelikle belirtmeliyiz ki yüze alexandrite yapılmasını kesinlikle önermeyiz. Çünkü alexandrite lazer ince tüylerde artışa neden olabilir. Yüz için en iyi lazer diode lazerdir.

Maalesef birçok güzellik salonunda bilinçsiz bir şekilde bu lazerler kullanılmaktadır. Aslında güzellik salonlarında lazer kullanılması yasaktır. Ayrıca alexandrite lazeri hiçbir şekilde yüz bölgesinde uygulamayı önermiyoruz. Özellikle düşük dozlarında tüyler de artışa neden olabilir. Sizin durumunuzda ise şunu yapabiliriz: Bir süre lazere  ara verip kıl köklerinin normale dönmesini bekleyeceğiz. Daha sonra etkili dozlarda diode lazer uygulaması yapacağız. Ayrıca bu konuda size doktorlarımız yardımcı olacaktır.

Soru: Yüze alexandrite lazer yaptıranlar ne diyor? Sadece alexandrite lazer yapan bir merkezden hizmet aldım. Fakat ikinci seanstan sonra olmayan bölgelerde bile tüy çıktı. Bir doktor bunun alexandrite lazerden kaynaklanmış olduğunu söyledi. Bu doğru mu? Şimdi ne yapabilirim?

Özlem  *** Maslak İstanbul Mart 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Evet maalesef doğru. Çünkü alexandrite lazerden etrafa yansıyan küçükte olsa lazer ışığı olmayan yerlerdeki ince tüyleri tetikleyebilir. Özellikle boyun favori bölgesinde bazen ense bölgesinde bunu görüyoruz. Bu nedenle biz yüz bölgesine kesinlikle Aleksanderite lazer uygulanmasını önermiyoruz. Öncelikle bu uygulamaya son verin. Merkezlerimize başvurun. Doktorlarımız durumunuzu değerlendirsin. Sizin durumunuza göre en doğru yol haritasını belirleyebiliriz.

Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım
Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım

Yüz Bölgesi İçin Diode Lazere Gideceğim

Soru: Yüze lazer epilasyon yaptıranlar hangi merkezi öneriyor? Ben yüz bölgesi için diode lazere gideceğim. Arkadaşlarımız sizin merkezlerinizi önerdi. Çok başarılı olduğunuzu söylüyorlar. Hangi merkezinize gitmeliyim yüz bölgesi için?

Bahar  *** Ankara Nisan 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Bizim için memnuniyetiniz her zaman her şeyin önündedir. Arkadaşlarınızın aldığı hizmetten memnun olmasına çok sevindik. Bizim hastalarımız genellikle arkadaşlarının tavsiyesiyle merkezimize geliyor. Ayrıca biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Aslında buna bazıları buz lazer de diyor. Bizim tüm merkezlerimizde diode lazer mevcuttur. Bu nedenle iletişim sayfasındaki herhangi bir adrese başvurabilirsiniz. Telefonla randevu alıp ücretsiz ön görüşme için talep oluşturunuz. Doktorlarımız ön görüşmede size tüm detayları anlatır.

Yüz Bölgesine Lazer Yaptırdım

Soru: Yüze lazer epilasyon yaptırsam tüyler incelir mi? Yüz bölgesine lazer yaptırdım. Tüylerde bir miktar azalma oldu. Fakat daha çok incelme oldu. Bunun nedeni nedir?

Zeynep  *** Gebze  Mayıs 2021

Daphne Lazer Yanıtı:

Evet incelebilir. Çünkü bazı merkezler ilk seanslarda problem çıkmasın diye yüze düşük doa lazer yapar. Bu nedenle kökler kısmi etkilenir. Bu seanstan sonra tüyler incelir. İncelen tüylere lazer daha zor etki eder. Bu nedenle profesyonel merkezlerde lazer yaptırın. İlk seanstan itibaren doğru doz kullanılırsa en iyi sonuç alırsınız. Aksi halde yıllarca lazere devam edersiniz.

Yüz bölgesinde ilk seanslardan itibaren etkili doz kullanılmalıdır. Aksi halde sonraki seanslarda kıllarda incelme olur. Daha sonra da bu ince tüyleri yok etmek zorlaşır. Profesyonel bir merkezi gitmenizi öneririm. Özellikle bizim gibi doktorlar tarafından değerlendirilebileceğiniz bir merkez olmalı. Biz ilk seanstan itibaren çok etkili dozlarda lazer kullanmanın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bunu salonlar değil ancak profesyonel merkezler yapabilir.

Yüzde Hangi Lazer Uygulanır?

Soru: Yüzde hangi lazer uygulanır? Ben yüzüm için bir salona gidiyorum. Kendilerinin en iyi lazere sahip olduğunu iddia ediyorlar. Fakat dört seans olmasına rağmen hiçbir fark görmüyorum. Sizce yüzüme hangi lazer uygulanmalı?

Gülizar  *** Adana Haziran 2021

Daphne Lazer Yanıtı:

Yüzde tek seçenek diode lazerdir. Alexandrite lazer yüzde yan etkilere neden olabilir. Nd yag lazer ise bilinenin aksine etkili değildir. Nd Yag lazerin de yan etki ihtimali yüksektir.

Genellikle profesyonel olmayan merkezler kendilerinin en mükemmel lazere sahip olduğunu iddia ederler. Fakat sizde de olduğu gibi sonuçlar karşısında mahcup olurlar. Lazer profesyonel bir iştir ve sadece profesyonel merkezlerde yapılmalıdır. Sizin yüzünüze hangi cihazın uygulandığını bilmek pek zor. Ama size önerimiz diode lazer yaptırmanız. Bizim merkezlerimizde sadece diode lazer kullanıyoruz. Sadece diode lazer kullanılması yetmez. Lazerin markası ve size özel dozun da ayarlanması gerekir. Yüz hassas bir bölgedir. Her bakımdan önemlidir. Bu nedenle doktor kontrolündeki bir merkeze gitmelisiniz.

Yüzde hangi lazer uygulanır?
Yüzde hangi lazer uygulanır?

Yüze Lazer Epilasyon Kesin Çözüm Mü?

Soru: Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü? Ben yüzüme diode lazer yaptırıyorum. Çok memnunum. Fakat bu kesin çözüm olacak mı? Yani yok olan kıllar tekrar çıkar mı sizce?

Zarife  *** Çekmeköy İstanbul Temmuz 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Lazer epilasyondan etkilenen kıl kökleri kalıcı olarak fonksiyonlarını durdurur. Yani bir daha kıl üretmezler. Bu nedenle yüzünüze yapılan lazer epilasyon sonucu da kalıcıdır. Yani lazer epilasyon yüz bölgesinde kesin çözüm sağlar.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptırmak Zararlı Mı?

Soru: Yüze lazer epilasyon yaptırmak zararlı mı? Epey zamandır lazer epilasyon yaptırıyorum. Fakat bir taraftan da tedirginim. İlerde cildime bir zararı olur mu?

Arzu  *** Beykoz İstanbul Ağustos 2021

Daphne Lazer:

Yüze lazerin bir zararı yoktur. Fakat doktor kontrolünde yapılmalıdır. Ayrıca diode lazerle yapılmalıdır. Köklere etkili maksimum dozla yapmak gerekir. Fakat uygulanan doz cilde zarar vermemelidir. Yani adres profesyonel bir merkezdir. İşlem sonrası mutlaka buz uygulaması yapılmalıdır.

Yüze yaptırılan lazer epilasyonun herhangi bir zararı yoktur. Fakat belli seanstan sonra tüyler etkilenmiyorsa bir aşamada durmak gerekir. Bu yüzden sizi yakından takip edebilecek, doğru takip edebilecek doktorların çalıştığı merkezleri tercih etmelisiniz. Bu sayede gereksiz uzayan ve fazla seanslardan kaçırmış olursunuz. Hem daha az risk almış hem de daha az para ödemiş olursunuz.

Yüze lazer yapılır mı?

Evet yüze lazer yapılır. Kıllar ve cilt uygunsa etkili dozlarda lazer iyi bir çözümdür. Bizim merkezlerimizde doktorlarımızın uygun gördüğü dozlarda lazer yapıyoruz. Bu arada yüz için en iyi lazerin diode lazer olduğunu belirtmekte fayda var.

Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü
Yüze lazer epilasyon kesin çözüm mü

Yüze Lazer Yapılırken Jilet Kullanılır Mı?

Soru: Yüze lazer yapılırken jilet kullanılır mı? Gittiğim merkezde jilet kullanıyorlar. Bu nedenle tüylerim artmış gibi geliyor. Onlar bir zararın olmadığını söyledi. Bu doğru mu? Neden sonuç alamıyorum o zaman?

Rüya  *** Bağdat Caddesi İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Jilet kullanmanın zararı yoktur. Tüyleri attırmaz. Ya da kalınlaştırmaz. Yanlış bir inanıştır.

Yüze lazer yapılırken jilet kullanılabilir. Hiçbir sakıncası yoktur. Aslında sonuç alamamanızın sebebi jiletle ilgili değildir. Yanlış lazer ya da yanlış dozların uygulanması sonucu istediğiniz sonucu alamıyor olabilirsiniz. Gittiğiniz merkezi değiştirmenizi ya da gittiğiniz merkezde doktor varsa onunla görüşmenizi öneririz.

Lazer ile Yüzdeki Tüyler Biter Mi?

Soru: Lazer ile yüzdeki tüyler biter mi? Lazer epilasyona başladım. Yüzümdeki tüylerde ilk başta çok iyi azalma oldu. Fakat sonraki seanslarda beklediğim sonucu alamadım. Sizce tüyler tamamen biter mi?

Saime  *** Erenköy İstanbul Ocak 2021

Daphne Lazer:

Evet biter. Şayet doğru dozlarda yapılırsa kıl kökleri kalıcı olarak etkilenecektir. Kökleri en iyi etkileyen diode lazerdir. Yüz bölgesinde biz diode lazeri kullanırız. Etkin dozlarla yapmak ve profesyonel merkezde bir yapılması en önemli konudur.”

Lazer epilasyon ile yüzdeki türlerin tamamen bitmesi yani sıfır olmasını iddia etmek biraz zor. Bunun nedeni yüz bölgesindeki tüylerin hormonlara çok hassas olmasındandır. Bu nedenle yüz bölgesinde maksimum seviyede bir azalma ilk hedefimizdir. İlerleyen seanslarda lazer doz artırılarak daha iyi bir sonuç alması sağlanabilir. Fakat size hangi dozların uygulandığını bilemeyeceğimiz için gittiğiniz merkezde irtibata geçmeniz daha doğru olacaktır. Bizim merkezlerimizi tercih ederseniz doktorlarımız size uygun tüm seçenekleri değerlendirebilir.

Yüze lazer yorumları hakkında merak ettiklerinizi toparlamaya çalıştık. Fakat daha fazla bilgi için merkezlerimizi arayınız. Ön görüşme için merkezimizi ziyaret ediniz. Yüze epilasyon nasıl yapılır? Tüm bunları profesyonellerden öğrenin.

Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları sayfasındaki tüm bilgiler uzman doktorlar tarafından yazıldı. Sizden yelen sorular yanıtlandı. Bilgi amaçlıdır. Size özel değerlendirme için lütfen bize ulaşın.

Yüz Lazeri Yaptıranlar

Diode lazer yüz bölgesine yaptıranlar memnun mu?

Evet bizim tüm merkezlerimizde diode lazer var. Biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz. Ayrıca çok başarılı sonuçlar aldığımızı söylemek isteriz. Yani yıllara dayanan tecrübemizle yüz bölgesinde doğru şekilde uygulanırsa diode lazer başarılıdır.

Yüz epilasyonu yaptıranlar ne diyor?

Bizim gözlemlerimiz doğru şekilde yüz lazeri yaptıranlar çok memnun. Yani bizim gibi profesyonel bir merkezde yapılmışsa ve diode lazer kullanılmışsa mutlaka başarı elde edilir. Ancak doğru dozlar ve uygulama çok önemlidir.

yüze lazer yaptırmak kolay mı?

Aslında çok kolay ve kısa bir işlemdir. Sadece 10-15 dakika vaktinizi alır. Başlık soğutma sayesinde acı duymazsınız. İşinize bile hemen dönebilirsiniz.

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon,