Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?
Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?
Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur

Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince tüylerde iyi sonuç verecektir.

Diode Lazer Sarı Tüyleri Görür Mü?

Hayır sarı tüyleri hiç bir lazer görmez. Çünkü sarı tüylerde daha azmelanin vardır. Sarı tüylerde lazer etkili olmaz

Buz lazer hangi tür tüylerde etkili?

Buz lazer aslında diode lazerdir. Yani diode lazerin etkili olduğu ince ve kalın kıllarda etkilidir.

Hangi kıl tipine hangi lazer?

Diode lazer hem kalın hemde ince kıllarda kullanılabilir. Fakat alexandrite lazeri ince tüylerde önermeyiz. Özellikle yüzde alexandrite önermiyoruz. Sırt tüyleri kalın bile olsa diode lazer öneriyoruz. Aynı şekilde kol ve omuzda da diode lazer en iyi çözümdür.

Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur?

Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince tüylerde iyi sonuç verecektir.

Yani diyot lazer hem kalın hem de ince tüylerde etkilidir. Fakat kullanılan dozlar ve cihaz çok önemlidir. Biz light sheer diode lazer ile bu iki kıl tipi içinde çok iyi sonuçlar alıyoruz. Bu nedenle başka merkezlerde çözüm alamamış birçok kişiye hizmet veriyoruz. Çünkü çok ileri teknoloji bir cihaz kullanıyoruz. Ayrıca profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Her şeyden önce Doktorlarımız sizi öncelikle görür. Sizin için en hızlı sonuç alacak şekilde plan yapıyoruz. Son olarak bizim merkezlerimizde tüylerinizin uygun olup olmadığına doktorlarımız karar veriyor.

Diode Lazer Sarı Tüyleri Görür Mü?

Soru: Yüzümdeki tüyler ince. Aslında tam sarı değil. Biraz sarıya dönük diyebilirim.  Diode lazer sarı tüyleri görür mü?

Mehtap*** Bağdat Caddesi İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Hayır sarı tüyleri hiç bir lazer görmez. Çünkü sarı tüylerde daha azmelanin vardır. Sarı tüylerde lazer etkili olmaz.

Maalesef sarı tüylerde melanin çok azdır. Aslında lazer melanin olmazsa çalışmaz. Örneğin beyaz kıllarda lazer etkisizdir. Fakat az da olsa melanin varsa lazer deneme seansı yapıyoruz. En azından test atışı yaparız. Şayet dökülme olmazsa etkilenmeyecek anlamına gelir. Bu nedenle sizi yakından görmek isteriz. Beklentilerinizi çok yüksek tutmamalısınız. Fakat bir deneme içinde size şans tanıyabiliriz. Fakat her şeyden önce doktorumuzun sizi yakından incelemesi şarttır.

Buz Lazer Hangi Tür Tüylerde Etkili?
Buz Lazer Hangi Tür Tüylerde Etkili?

Buz Lazer Hangi Tür Tüylerde Etkili?

Soru: Bu ara buz lazer çok popüler. Fakat sizin gibi bir profesyonel merkeze danışmak istedim. Çünkü yüzümde kalın siyah tüyler var. Buz lazer hangi tür tüylerde etkili?

Suzan*** Caddebostan İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Buz lazer aslında diode lazerdir. Yani diode lazerin etkili olduğu ince ve kalın kıllarda etkilidir.

Aslında buz lazer diye bir cihaz yok. Yani buz lazer denilen şey aslıda diode lazerdir. Öncelikle bunu belirtmekte yarar var. Fakat bu ad çok yaygın olarak kullanılıyor. Diode lazer veya buz lazer ince tüylerde etkilidir. Aynı zamanda kalın tüylere de etkilidir. Bu nedenle biz tüm merkezlerimizde alexandrite lazer yanında buz lazeri de kullanıyoruz. Sonuç olarak buz lazer ince tüylere de kalın siyah tüylere de etkili bir lazerdir. Kesinlikle profesyoneller tarafından kullanılması uygundur. Salonlarda ve kuaförlerde yasaktır.

Hangi Kıl Tipine Hangi Lazer?

Soru: Benim açık renk kıllarım var. Fakat koltukaltı bölgemde kalın kıllar var. Renkleri koyu kahverengi. Bunlara lazer etki eder mi? Hangi kıl tipine hangi lazer? Biraz aydınlatırsanız sevinirim.

Hatice*** Çankaya Ankara Mayıs 2022

Daphne Lazer: Diode lazer hem kalın hemde ince kıllarda kullanılabilir. Fakat alexandrite lazeri ince tüylerde önermeyiz. Özellikle yüzde alexandrite önermiyoruz. Sırt tüyleri kalın bile olsa diode lazer öneriyoruz. Aynı şekilde kol ve omuzda da diode lazer en iyi çözümdür.

Öncelikle belirtmek isteriz ki diode lazer tüm kıl tiplerine etkili. Fakat alexandrite lazerin de kendine göre avantajı çok. Aslında sizin için en doğrusu bizim gibi hem alexandrite hem de diode lazeri olan merkezler. Bu sayede sizin yerinize doktorlarımız bu sorunu düşünecek. Yani size en uygun cihazla işlem yapacak. Çankayada bulunan Ankara Daphne lazer merkezinde en bilinen alexandrite ve diode lazerleri kullanıyoruz. İletişim sayfasında detayları bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

buz lazer mi alexandrite mı

Clinicante Saç Ekimi

Yorum yapın