Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans Uygulaması Dr Mehtap Kıdır
Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans Uygulaması Dr Mehtap Kıdır
Morpheus 8 Altın İğne Yaptırdım - Dermatoloji Uzmanı Dr Mehtap Kıdır tarafından uygulanan Morpheus8 2 seans öncesi sonrası boyun ve yüz
Morpheus 8 Altın İğne Yaptırdım – Dermatoloji Uzmanı Dr Mehtap Kıdır tarafından uygulanan Morpheus8 2 seans öncesi sonrası boyun ve yüz. Altın iğne yaptıranlar
Yüzüme Morpheus8 Yaptırdım - Dermatoloji Uzmanı Dr Mehtap Kıdır Tarafından uygulandı sadece bir seans öncesi sonrası
Yüzüme Morpheus8 Yaptırdım – Dermatoloji Uzmanı Dr Mehtap Kıdır Tarafından uygulandı sadece bir seans öncesi sonrası. Altın iğne yaptıranlar

Altın iğne Morpheus8

Altın İğne Kaç Yaş Gençleştirir?
Altın İğne Kaç Yaş Gençleştirir?

Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Özellikle bunun için tasarlanmış çok ince iğneleri olan bir cihazdır. Böylece cildin alt tabakalarına kadar radyofrekans enerjisi iletebiliyoruz. Aslında radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Ayrıca kırışıklıklar düzleşir. Bunun nedeni aslında cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasıdır. Böylece cildin üst tabakaları gerilir ve düzleşir. Ek olarak cildin tonusu artarak konturlarda düzleşme olur. FDA bu cihazın deri kırışıklıkları, derideki sarkmaları düzelttiğini ve cildin gerginliğini arttırdığını onayladığını ayrıca belirtmek isteriz.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat Caddesi, Bakırköy, Fulya , Atakent, Kadıköy, Ataşehir, Maslak

Telefonlarımız – Hemen Arayın

Bağdat Caddesi
0533 380 33 12

Bakırköy
0533 380 42 43

Fulya
0533 380 33 79

Kadıköy
05333803372

Maslak
(0212) 304 44 44

Ataşehir
(0216) 512 44 44

Atakent
0533 380 33 57

Morpheus 8 fiyat – Morpheus8 İstanbul fiyat

Aslında bu uygulama için çeşitli fiyatlarımız söz konusudur. Yani ihtiyacınıza göre seans olarak veya 3 seans paket satın alabilirsiniz. Örneğin yüz için 2023 fiyatı yüz 5740 TL dir. Bu seans fiyatıdır. Fakat üç seans satın alırsanız indirimli fiyat uyguluyoruz. İşlemleri dermatoloji uzmanı yapar. Ayrıca Türkiye’nin en prestijli Hastanelerinde çalıştığımızda bilmenizi isteriz. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ek olarak Kartınızın özelliğine göre taksit seçenekleri de mevcuttur. Morpheus8 fiyat ve detaylar için bize ulaşın.

Morpheus 8 cilt sıkılaştırma ve yenilemede çok tercih ediliyor. Özellikle düzeltmesi zor olan alt yüz bölgesindeki sarkmalarda çok başarılıdır. Yani yüzü toplam olarak toparlıyor. Bir başka etkili olduğu bölge çene altı gıdı sarkmalarıdır. Ayrıca ciltteki kırışıklıklarda çok etkilidir. Ek olarak cilt lekeleri ve kılcal damarlar belirgin şekilde azalır. Yani tam bir cilt gençleştirme sağlar. Genellikle 1-3 seans yeterli olur.

Plastik Cerrahi ile birlikte Altın İğne Radyofrekans Morpheus 8 Netflix Videosu

Morpheus Nasıl Etki Eder?

Cilt kırışıklıkları, cilt sarkmaları, akne izleri ve genel cilt sıkılaştırma – gençleştirme uygulamaları bu cihazın kullanıldığı tedavilerdir. Cilt altına inen iğneleri sayesinde buradaki yağlı dokuya radyofrekans enerjisi veriyoruz. Enerji burada ısıya dönüşerek dokunun büzüşmesine ve toparlanmasına neden olur. Bu sayede üst bölümdeki cilt geriliyor ve düzleşiyor.

Morpheus Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Yüz ve çene bölgesindeki deri sarkmaları
  • Vücuttaki cilt sarkmaları
  • Ciltteki gevşekliklerin sıkılaştırması için
  • Boyundaki cilt sarkmaları
  • Boyundaki çizgiler
  • Dekolte çizgilerini giderme
  • Göz altı derisindeki sarkmalar
  • Cilt çatlaklarının giderilmesi (bazen fraksiyonel lazer ile birlikte)
  • Akne ve yara izleri

Morpheus8 Altın İğne Fiyatları

Güncel 2023 morpheus8 fiyatı 5740 TL dir. Kredi kartı ve taksit seçeneklerimiz de var. Ayrıca paket satın almalarda indirim yapılmaktadır.

Morpheus8 Altın İğne

Tedaviyi Kim Uygular?

Bu uygulama doktorlarımız tarafından yapılıyor. Öncelikle Morpheus altın iğne tedavisine uygun olup olmadığınıza Dermatoloji Uzmanlarımız karar veriyor. Doktorlarımız olası düzelme miktarı hakkında size tahmin yapabiliyor. Bu nedenle ücretsiz ön görüşme randevusu almalısınız.

Morpheus Altın İğne Rdyofrekans Nasıl Uygulanır?

Konforlu ve ağrısız bir uygulama için öncelikle bölge uyuşturuyoruz. Daha sonra oldukça basit olan ve yaklaşık 30 dakika kadar süren uygulamaya geçiyoruz.

Altın İğne Radyofrekans Sonrası Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Uygulamadan sonra enfeksiyon gelişmemesi için 12 saat uygulama bölgesine dokunulmaz veya başka bir işlem yapmamalısınız. Ayrıca Altın iğne radyofrekans uygulama sonrası yapacaklarınız hakkında daha detaylı bilgi kliniğimizde verilecektir.
Bazen ciltte kızarıklık ve hafif şişlik olabiliyor. Genellikle birkaç gün içinde kaybolur. Uygulamadan hemen sonra bile ciltteki gerilme fark yavaş yavaş fark ediliyor. Altın iğne Morpheus sonrası cilde nemlendiriciler ve doktorumuzun tavsiye ettiği kremler dışında uygulama yapmıyorsunuz. Sadece güneşli günlerde güneş koruyucu gerekirse kullanabilirsiniz.
Tedaviden 1-2 gün sonra makyaj yapabilirsiniz. Bir haftaya kadar nadirde olsa uzayan kızarıklıklar olabiliyor.

Altın iğne Sonuçları Ne Zaman Gözlenir?

Aslında yapılır yapılmaz ilk sonuçlar gözle fark edilebiliyor. Fakat asıl sonuçların görülmesi 2-3 haftayı bulur. Bu arada cildinizde Kolllajen ve elastin üretimi uyarılıyor. Bu yüzden sonuçların oturması ve daha belirgin olması için 3 aya ihtiyaç vardır. Yazın bile yapılıyor olması bu sistemin önemli avantajlarından biridir.

Altın iğne Kaç Seans Gerekli?

Doktor size özel bir değerlendirme yapacaktır. Fakat genellikle 3 seansta çok iyi sonuçlar elde ediyoruz. Fakat cildinizin özel durumuna bağlı olarak özel durumlarda seans sayısı artabiliyor. Genellikle 4-6 hafta arayla uygulamaktayız.

Altın iğne yaptıranların yorumları nasıl?

Bizim merkezlerimizde yaptığımız Morpheus8 Altın iğne sonuçlarından çok memnunuz. Bu nedenle bu yöntemin profesyonel ellerde çok başarılı oluğunu söyleyebiliriz.

Alrtıniğne Radyofrekans Morpheus
Alrtıniğne Radyofrekans Morpheus

Yüze Morpheus8 Yaptıranlar

Yüze Morpheus8 Yaptıranlar memnun mu?

Aslında son derece memnunlar. Hatta örnek olsun diye yukarıda bizim kliniğimizde yaptığımız ve bir seans sonrası bir sonucu paylaşmak isteriz. Bu morpheus8 altın iğne radyofrekans sadece bir seans uygulandıktan yaklaşık 1.5 ay sonraki sonuçtur. Ciltteki derin akne izlerinin ne kadar azaldığını, cildin kalitesinin artıp canlandığını görüyoruz. Ayrıca çizgilerdeki azalma çok dikkat çekicidir. Ciltteki sarkma toparlanmıştır. Biz bu hastamızda toplam 3 seans planladık. Üçüncü seans sonunda Çok daha iyi bir sonuca ulaşılacağı çok açık gözleniyor.

Morpheus 8 etkisi ne kadar sürer?

Genel olarak bu yöntemde cilt altı tüm tabakalarda bir iyileşme olur. Bu nedenle hem gençleşme, hem sıkılaşma görülür. Aslında bu etkiyi yapan kollajen ve alastin gibi dokuyu bir arada tutan proteinlerin yapımıdır. Bu proteinler ise uzun süre kalıcıdır. Yani ortalama 1-2 yıl kadar bir başka yönteme ihtiyaç duymazsınız.

Morpheus 8 Kaç Seans?

Genellikle bu duruma doktorumuz sizi muayene ettikten cildiniz inceledikten sonra karar veriyor. Yani seans ihtiyacı kişiye özeldir. Fakat genellikle ortalama 3 seans gerekli olmaktadır.

Morpheus 8 Etkili mi?

Aslında fazla söze hacet yok. Yukarıdaki fotoğraflara bakarak buna siz de karar verebilirsiniz. Ayrıca çok etkili bir yöntem olduğunu ve klinikteki doktorların bir çoğunun bu uygulamayı kendilerine yaptırdığını belirtmek isteriz.

Altın İğne Radyofrekans Nedir?

Morpheus 8 altın iğne yöntemi mi?

Evet fakat klasik altın iğne yöntemlerinden farkları var. Öncelikle ciltte daha derine inebbiliyor. Eğer doktor daha derin çalışmak isterse bu fırsatı veren bir cihazdır. Ayrıca FDA onayı olan bir altın iğne cihazıdır. Ayrıca aynı seansta farklı katmanlara etki etmek gibi bir avantajı var. Tüm bunlar Morpheus8 yöntemini daha başarılı kılıyor.

Altın iğne radyofrekans izleri geçirir mi?

Evet altıniğne radyofrekans yöntemi bir çok bilimsel çalışmada izleri iyileştirmiştir. Yara izleri, yanık izleri, sivilce izleri gibi inatçı sayılan izleri çeşitli derecelerde iyileştirmektedir.

Yüze radyofrekans yaptıranlar memnun mu?

Yukarıdaki fotoğraflarda sizin de göreceğiniz gibi çok memnunlar. Çünkü izlerde iyileşme, ciltte toparlanma, gözeneklerde daralma ve komple bir iyileşme sağlar.

Radyofrekans öncesi ve sonrası fotoğraflar var mı?

Aslında en üstteki fotoğraflar bizim kliniklerimize ait uygulamalar. Başka doktorların sonuçları da bu sayfada mevcut. Hepsinde belirgin bir iyileşme görünüyor. Morpheus8 balşarılı bir uygulamadır.

Altın iğne yaptiranlar öncesi ve sonrası fotoğrafları?

Bu sayfanın en üst kısminde ve diğer bölümlerinde öncesi sonrası fotoğraflar var. Bizim yaptığımız kişilerde bir seansta bile çok belirgin düzelme görüyoruz.

Morpheus8 yaptıranlar ne diyor?

Aslında fazla söz söylemeye gerek yok. Bu sayfadaki öncesi sonrası fotoğraflardan gördüğünüz gibi neredeyse yaptıranların tümü memnundur.

Morpheus8 yaptıranların yorumları?

Altıniğne Morpheus8 ciltte bütünsel bir iyileşme sağlıyor. Lekeler azalıyor, hatta çiller azalıyor. Cilt toparlanıp sıkılaşıyor. Boyun çizgilerine çok iyi geliyor. Kırışıklıklarda azalma bir seansta sonra bile gözle görülüyor. Bu nedenle Morpheus8 yaptıranların yorumları çok iyi.

morpheus8 nedir?

Aslında altın iğne olarak biliniyor. Makat asıl adı ingilizcede “microneedling radiofrequency”. Yani mikro iğnelerle cilde radyorfekans enerjisi vermedir.

morpheus8 öncesi sonrası fotoğraf var mı?

Evet var. Yukarıda Morpheus8 yapılmadan öce ve sonraki fotoğraflarımızı incelemenizi öneririz.

Morpheus 8 nedir?

Genel olarak altın iğne olarak bilinse bile diğerlerinden oldukça farklıdır. Özellikle FDA onayı olması bu cihazı öne çıkarıyor. Fakat farklı uygulama modları ve farklı derinlikler asıl kullanım avantajı sağlıyor. Böylece doktor size en uygun işlemi yapabiliyor.

Altın iğne Morpheus

morpheus 8 yaptıranlar memnun mu?

Yukarıda bizim bir iki seans uygulamalarımızın sonuçları var. Cildin toparlandığı, kırışıklıkların azaldığı, lekeler ve izlerde azalma çok net fark ediliyor. Morpheus 8 yaptıranların hepsinin memnun olduğunu söyleyebiliriz. Gerçekten çok iddialı ve beklenenin bile ötesinde yararlar sağlıyor.

Morpheus8 altın iğne istanbul‘da hangi merkezinizde var?

Bizim maslak, Bağdat caddesi, Bakırköy, Fulya, Atakent, Kadıköy ve Ataşehir merkezlerimizde morpheus 8 altın iğne var.

Morpheus 8 istanbul telefonlarınızı alabilir miyim?

Evet tabi ki. Ön görüşme için aşağıdaki telefonlardan randevu alın. Morpheus8 dermatoloji uzmanları tarafından yapılıyor. Ön görüşmenizi dedermatoloji uzmanımızla yapacaksınız. Bağdat Caddesi 0533 380 33 12 , Bakırköy 0533 380 42 43 , Fulya 0533 380 33 79, Kadıköy 05333803372, Maslak (0212) 304 44 44
Ataşehir (0216) 512 44 44, Atakent 0533 380 33 57

Morpheus8 istanbul fiyat ne kadar?

Altın iğne uygulamasını dermatoloji uzmanımız yapıyor. Bir seans veya 3 seans paket satın alabilirsiniz. Bir seans yüz uygulama fiyatı 5740 TL. İstanbuldaki tüm merkezlerimizde aynı fiyat uygulanır. Ayrıca kredi kartı seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Maslak, Bağdat Caddesi, Bakırköy, Fulya , Atakent, Kadıköy, Ataşehir

Clinicante Hair Transplant, altın iğne yaptiranlar yorumlar