Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

Morpheus 8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Cilt altına kadar uzanan iğneler sayesinde radyofrekans enerjisini cildin derin tabakalarına kadar iletebiliyoruz. Radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Kırışıklıklar düzleşir. Cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasını sağlar. Böylece cildin üst tabakaları gerilir ve düzleşir. Cildin tonusu artarak konturlarda düzleşme olur. FDA bu cihazın deri kırışıklıkları, derideki sarkmaları düzelttiğini ve cildin gerginliğini arttırdığını onaylamıştır.

Morpheus Altın İğne Radyofrekans
Morpheus Altın İğne Radyofrekans

Morpheus 8 cilt sıkılaştırma en çok alt yüz bölgesindeki sarkmalarda halk arasında söylendiği şekliyle gıdı bölgesindeki sarkmalarda, boyun bölgesindeki sarkma ve kırışıklıklarda en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Genellikle 1-3 seans yeterli olur.

Plastik Cerrahi ile birlikte Altın İğne Radyofrekans Morpheus 8 Netflix Videosu

Morpheus Nasıl Etki Eder?

Cilt kırışıklıkları, cilt sarkmaları, akne izleri ve genel cilt sıkılaştırma – gençleştirme uygulamaları bu cihazla yapılabilir. Cilt altına inen iğneleri sayesinde buradaki yağlı dokuya radyofrekans enerjisi verilir. Enerji burada ısıya dönüşerek dokunun büzüşmesine ve toparlanmasına neden olur. Bu sayede üst bölümdeki cilt gerilir.

Morpheus Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Yüz ve çene bölgesindeki deri sarkmaları
  • Vücuttaki cilt sarkmaları
  • Ciltteki gevşekliklerin sıkılaştırması için
  • Boyundaki cilt sarkmaları
  • Boyundaki çizgiler
  • Dekolte çizgilerini giderme
  • Göz altı derisindeki sarkmalar
  • Cilt çatlaklarının giderilmesi (bazen fraksiyonel lazer ile birlikte)
  • Akne ve yara izleri

Morpheus8 Altın İğne Fiyatları

Yüz ve Boyun Seans fiyatı 4041 TL olup paket avantajalar da sunulmaktadır.

Tedaviyi Kim Uygular?

Bu uygulama doktorlar tarafından yapılır. Öncelikle Morpheus altın iğne tedavisine uygun olup olmadığınıza karar verilir. Doktor olası düzelme miktarı hakkında size tahmin yapabilir. Bu nedenle ücretsiz ön görüşme randevusu almalısınız.

Morpheus Altın İğne Rdyofrekans Nasıl Uygulanır?

Konforlu ve ağrısız bir uygulama için öncelikle bölge uyuşturulur. Daha sonra oldukça basit olan ve yaklaşık 30 dakika kadar süren uygulamaya geçilir.

Altın İğne Radyofrekans Sonrası Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Uygulamadan sonra enfeksiyon gelişmemesi için 12 saat uygulama bölgesine dokunulmaz veya başka bir işlem yapılmaz. Altın iğne radyofrekans uygulama sonrası yapacaklarınız hakkında daha detaylı bilgi kliniğimizde verilecektir.

Alrtıniğne Radyofrekans Morpheus
Alrtıniğne Radyofrekans Morpheus

Bazen ciltte kızarıklık ve hafif şişlik olabilir. Genellikle birkaç gün içinde kaybolur. Uygulamadan hemen sonra bile ciltteki gerilme fark edilir boyuttadır.

Altın iğne Morpheus sonrası cilde nemlendiriciler ve doktorumuzun tavsiye ettiği kremler dışında uygulama yapılmaz. Güneş koruyucu gerekirse kullanılır.

Tedaviden 1-2 gün sonra makyaj yapabilirsiniz. Bir haftaya kadar uzayan kızarıklıklar olabilir.

Sonuçlar Ne Zaman Gözlenir?

Aslında yapılır yapılmaz ilk sonuçlar görülür. Fakat asıl sonuçların görülmesi 2-3 haftayı bulur. Kolllajen ve elastin üretimi uyarılır. Bu yüzden sonuçların oturması ve daha belirgin olması için 3 aya ihtiyaç vardır. Yazın bile yapılabilir olması bu sistemin önemli avantajlarından biridir.

Kaç Seans Gerekli?

Doktor size özel bir değerlendirme yapacaktır. Fakat genellikle 3 seansta çok iyi sonuçlar elde ediyoruz. Fakat özel durumlarda seans sayısı artabilir. Genellikle 4-6 hafta arayla uygulamaktayız.

Şimdilik Sadece Bakırköy ve Atakent merkezlerimizde

Yorum yapın