Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Cilt altına kadar uzanan iğneler sayesinde radyofrekans enerjisini cildin derin tabakalarına kadar iletebiliyoruz. Radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Kırışıklıklar düzleşir. Cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasını sağlar. Böylece cildin üst tabakaları gerilir ve düzleşir. Cildin tonusu artarak konturlarda düzleşme olur. FDA bu cihazın deri kırışıklıkları, derideki sarkmaları düzelttiğini ve cildin gerginliğini arttırdığını onaylamıştır.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat Caddesi, Bakırköy, Fulya , Atakent, Kadıköy, Ataşehir

Morpheus Altın İğne Radyofrekans
Morpheus Altın İğne Radyofrekans

Morpheus 8 cilt sıkılaştırma en çok alt yüz bölgesindeki sarkmalarda halk arasında söylendiği şekliyle gıdı bölgesindeki sarkmalarda, boyun bölgesindeki sarkma ve kırışıklıklarda en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Genellikle 1-3 seans yeterli olur.

Plastik Cerrahi ile birlikte Altın İğne Radyofrekans Morpheus 8 Netflix Videosu

Morpheus Nasıl Etki Eder?

Cilt kırışıklıkları, cilt sarkmaları, akne izleri ve genel cilt sıkılaştırma – gençleştirme uygulamaları bu cihazın kullanıldığı tedavilerdir. Cilt altına inen iğneleri sayesinde buradaki yağlı dokuya radyofrekans enerjisi veriyoruz. Enerji burada ısıya dönüşerek dokunun büzüşmesine ve toparlanmasına neden olur. Bu sayede üst bölümdeki cilt geriliyor ve düzleşiyor.

Morpheus Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Yüz ve çene bölgesindeki deri sarkmaları
  • Vücuttaki cilt sarkmaları
  • Ciltteki gevşekliklerin sıkılaştırması için
  • Boyundaki cilt sarkmaları
  • Boyundaki çizgiler
  • Dekolte çizgilerini giderme
  • Göz altı derisindeki sarkmalar
  • Cilt çatlaklarının giderilmesi (bazen fraksiyonel lazer ile birlikte)
  • Akne ve yara izleri

Morpheus8 Altın İğne Fiyatları

Yüz ve Boyun Seans fiyatı 4041 TL olup paket avantajalar da sunulmaktadır.

Tedaviyi Kim Uygular?

Bu uygulama doktorlarımız tarafından yapılıyor. Öncelikle Morpheus altın iğne tedavisine uygun olup olmadığınıza Dermatoloji Uzmanlarımız karar veriyor. Doktorlarımız olası düzelme miktarı hakkında size tahmin yapabiliyor. Bu nedenle ücretsiz ön görüşme randevusu almalısınız.

Morpheus Altın İğne Rdyofrekans Nasıl Uygulanır?

Konforlu ve ağrısız bir uygulama için öncelikle bölge uyuşturuyoruz. Daha sonra oldukça basit olan ve yaklaşık 30 dakika kadar süren uygulamaya geçiyoruz.

Altın İğne Radyofrekans Sonrası Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Uygulamadan sonra enfeksiyon gelişmemesi için 12 saat uygulama bölgesine dokunulmaz veya başka bir işlem yapmamalısınız. Ayrıca Altın iğne radyofrekans uygulama sonrası yapacaklarınız hakkında daha detaylı bilgi kliniğimizde verilecektir.

Alrtıniğne Radyofrekans Morpheus
Alrtıniğne Radyofrekans Morpheus

Bazen ciltte kızarıklık ve hafif şişlik olabiliyor. Genellikle birkaç gün içinde kaybolur. Uygulamadan hemen sonra bile ciltteki gerilme fark yavaş yavaş fark ediliyor

Altın iğne Morpheus sonrası cilde nemlendiriciler ve doktorumuzun tavsiye ettiği kremler dışında uygulama yapmıyorsunuz. Sadece güneşli günlerde güneş koruyucu gerekirse kullanabilirsiniz.

Tedaviden 1-2 gün sonra makyaj yapabilirsiniz. Bir haftaya kadar nadirde olsa uzayan kızarıklıklar olabiliyor.

Sonuçlar Ne Zaman Gözlenir?

Aslında yapılır yapılmaz ilk sonuçlar gözle fark edilebiliyor. Fakat asıl sonuçların görülmesi 2-3 haftayı bulur. Bu arada cildinizde Kolllajen ve elastin üretimi uyarılıyor. Bu yüzden sonuçların oturması ve daha belirgin olması için 3 aya ihtiyaç vardır. Yazın bile yapılıyor olması bu sistemin önemli avantajlarından biridir.

Kaç Seans Gerekli?

Doktor size özel bir değerlendirme yapacaktır. Fakat genellikle 3 seansta çok iyi sonuçlar elde ediyoruz. Fakat cildinizin özel durumuna bağlı olarak özel durumlarda seans sayısı artabiliyor. Genellikle 4-6 hafta arayla uygulamaktayız.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat Caddesi, Bakırköy, Fulya , Atakent, Kadıköy, Ataşehir

Bağdat Caddesi Altın İğne

Clinicante Hair Transplant