Yüzdeki İstenmeyen Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Yüzdeki Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Soru: Yüzümde ergenlikten sonra tüylenme oldu. Ne yaptıysam çözüm olmadı. Hatta biraz arttı sanki. Artık tamamen kurtulmak istiyorum. Yüzdeki istenmeyen tüyler nasıl yok edilir?

Şengül *** Üsküdar İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:  

Yanıt: İstenmeyen tüyleri yok etmenin en iyi yolu lazer epilasyondur. Ayrıca çok hızlı uygulanır ve çok kısa sürede sonuç alınır. Yüz bölgesi hassas bir bölgedir. Bu nedenle doğru dozlarda kullanılan bir lazer ile tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yüz bölgesinde önerdiğiniz cihaz diode lazerdir. Fakat profesyonel bir merkezde yapılmalıdır. Fakat yüzdeki tüyleri kalıcı olarak yok etmek için mutlaka profesyonel merkezleri tercih etmelisiniz. Güzellik salonlarında bu işi yaptırırsanız size zarar bile verme ihtimali yüksektir.

Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

Soru: Vücudumda ve yüzümde tüylenme oldu. Ama yüzümdeki tüylerden öncelikle kurtulmak istiyorum. Hangi merkeze başvurmalıyım? Yüzdeki istenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum?

Derya *** Kavacık İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en doğru yolu lazer epilasyondur. Ancak, yüz gibi hassas bir bölgede güzellik salonlarında lazer epilasyon yaptırmak çok kötü sonuçlara neden olur. Bu nedenle, profesyonel bir merkezde yaptıracağınız diode lazer uygulamasıyla istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Yüz bölgesinde en etkili cihaz diode lazerdir. Yani bu lazer uygun ve yeterli dozlarda kullanılırsa çok etkilidir. Lazer epilasyon yasal olarak sadece doktor kontrolündeki merkezlerde yapılmaktadır.

Yüz Lazer Kaç Ayda Biter?

Soru: Bir an önce yüz tüylerinden kurtulmak istiyorum. Fakat öğrenciyim ve zamanım az. Yüz lazer kaç ayda biter?

Candan *** Sıracevizler İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüz bölgesinde lazer seanslarını 30 gün ile 45 gün arasında bir yapıyoruz. Diğer vücut bölgelerinden biraz daha sık yapılmasının nedeni uzayan kılların yaptıran kişileri rahatsız etmesi ve kılların bu bölgede biraz daha hızlı büyümesinden kaynaklanır. Bazen çok hızlı sonuç alınır. Fakat genellikle vücut bölgelerinden daha uzun sürer.

Yüze Hangi Lazer Yapılır?

Soru: İnternette çok fazla bilgi var. Genellikle buz lazer veya diode lazer öneriyorlar. Siz hangi lazeri kullanıyorsunuz? Yüze Hangi lazer yapılır?

Ebru *** Taşkasap İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüze diod lazer uygulanır. Alexandrite lazer uygulamıyoruz. Çünkü Alexandrite lazer ince tüyler de artışa neden olur. Yüzünüz daha kötü hale gelir. Bu nedenle diode lazer uygulayan profesyonel bir merkeze gitmenizi öneririz. Bu lazerler sadece sağlık kuruluşlarında uygulanabilmektedir. Diode lazere buz lazer adı da verilmektedir. Fakat cihazın markası dahil nasıl kullanıldığı gibi bir çok etken başarıyı etkiler.

Lazerde Yüze Jilet Vurulur Mu?

Soru: Lazere başlayacağım fakat tereddütlerim var. Bazı merkezlerde yüze jilet yapılıyormuş. Sizce bu yapılabilir mi? Lazerde yüze jilet vurulur mu?

Semiha *** Vefa İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Aslında jiletle kısaltmanın yüz bölgesinde hiçbir yan etkisi ve sakıncası yoktur. Fakat çoğu kadın psikolojik olarak Jiletle kısaltma yapılmasından hoşlanmaz. Bu nedenle biz de merkezlerimizde lazer epilasyon öncesi mümkün olduğu kadar elektrikli traş makinasıyla kısaltma yapıyoruz. Fakat şunu da belirtmeliyiz ki jiletle kısaltmanın bir zararı olmaz.

Bağdat Caddesi Daphne Lazer Epilasyon Merkezi

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…

Yorum yapın