Yüzdeki İstenmeyen Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Yüzdeki İstenmeyen Tüyler Nasıl Yok Edilir?
Yüzdeki İstenmeyen Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Yüz lazeri için sık sorulanlar

Yüzdeki tüyler nasıl yok edilir kalıcı?

Aslında kalıcı epilasyon için tek çözüm lazer epilasyondur. Yüz tüylerinde en etkili lazer diode lazerdir. Diode lazer tüylerde tetikleme yapmadan kalıcı çözüm sağlar. Fakat profesyonel kişilerce uygun dozlarda uygulama yapmak gerekir.

Yüzde çıkan tüyler nasıl yok edilir?

Lütfen internetteki çeşitli bitkisel tariflere itibar etmeyin. Cildinize zarar verebilirsiniz. Modern epilasyon yöntemleri var. Kalıcı ve güvenli bir şekilde tüylerden kurtulabilirsiniz. Bizim doktorlarımız yüz tüyleri için diode lazeri öneriyor. Bize ulaşırsanız size detaylı bilgi verebiliriz.

Yanaklardaki tüyler nasıl yok edilir?

Yüz bölgesi ve yanaklarda en iyi lazer yöntemi diode lazerlerdir. Bizim merkezlerimizin tümünde FDA onaylı diode lazer kullanıyoruz.

Kadınlar yüz tüylerini nasıl almalı?

Yüz tüylerini alırken ağda gibi yöntemler uygulanırsa lekelere neden olabilir. Çünkü cildin üst tabakası hasar görür. Daha sonra güneş ve diğer etkenler leke oluşmasına neden olur. En doğru çözüm bizim gibi profesyonel merkezlerde lazer yaptırmaktır. Biz diode lazerle kalıcı sonuçlar elde ediyoruz.

Ünlüler yüz tüylerinden nasıl kurtuluyor?

Birçok ünlü yüz tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için diode lazer yaptırıyor. Erkek ünlüler bile sakal üstü bölgesinde lazer epilasyonu tercih ediyor.

Yüzdeki kılları ne döker?

Maalesef çok bilinen gazetelerde bile bu çeşit tarifler var. Kimileri bitkisel, kimileri ise geleneksel tarifler. Lütfen bu tariflere kulak asmayın. Günümüzde kalıcı olarak tüylerden kurtulabileceğiniz tek yöntem lazer epilasyondur.

Yüz tüyleri nasıl alınır?

Bu bölge oldukça hassastır. Bu nedenle yüzdeki tüyler hijyen kurallarına uyarak alınmalıdır. Yüzdeki tüyler için klasik yöntemler ağda, iple alma, cımbız gibi yöntemlerdir. Modern ve kalıcı yöntem ise lazer epilasyondur. Fakat yüze epilasyon sadece profesyonel merkezlerin işidir.

Yüzdeki Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Soru: Yüzümde ergenlikten sonra tüylenme oldu. Ne yaptıysam çözüm olmadı. Hatta biraz arttı sanki. Artık tamamen kurtulmak istiyorum. Yüzdeki istenmeyen tüyler nasıl yok edilir? Yüzdeki tüyler nasıl alınır?

Şengül *** Üsküdar İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:  

Yanıt: İstenmeyen tüyleri yok etmenin en iyi yolu lazer epilasyondur. Ayrıca çok hızlı uygulanır ve çok kısa sürede sonuç alınır. Yüz bölgesi hassas bir bölgedir. Bu nedenle doğru dozlarda kullanılan bir lazer ile tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yüz bölgesinde önerdiğiniz cihaz diode lazerdir. Fakat profesyonel bir merkezde yapılmalıdır. Fakat yüzdeki tüyleri kalıcı olarak yok etmek için mutlaka profesyonel merkezleri tercih etmelisiniz. Güzellik salonlarında bu işi yaptırırsanız size zarar bile verme ihtimali yüksektir.

Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?
Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

Soru: Vücudumda ve yüzümde tüylenme oldu. Ama yüzümdeki tüylerden öncelikle kurtulmak istiyorum. Hangi merkeze başvurmalıyım? Yüzdeki istenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum?

Derya *** Kavacık İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en doğru yolu lazer epilasyondur. Ancak, yüz gibi hassas bir bölgede güzellik salonlarında lazer epilasyon yaptırmak çok kötü sonuçlara neden olur. Bu nedenle, profesyonel bir merkezde yaptıracağınız diode lazer uygulamasıyla istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Yüz bölgesinde en etkili cihaz diode lazerdir. Yani bu lazer uygun ve yeterli dozlarda kullanılırsa çok etkilidir. Lazer epilasyon yasal olarak sadece doktor kontrolündeki merkezlerde yapılmaktadır.

Yüz Lazer Kaç Ayda Biter?
Yüz Lazer Kaç Ayda Biter?

Yüz Lazer Kaç Ayda Biter?

Soru: Bir an önce yüz tüylerinden kurtulmak istiyorum. Fakat öğrenciyim ve zamanım az. Yüz lazer kaç ayda biter?

Candan *** Sıracevizler İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüz bölgesinde lazer seanslarını 30 gün ile 45 gün arasında bir yapıyoruz. Diğer vücut bölgelerinden biraz daha sık yapılmasının nedeni uzayan kılların yaptıran kişileri rahatsız etmesi ve kılların bu bölgede biraz daha hızlı büyümesinden kaynaklanır. Bazen çok hızlı sonuç alınır. Fakat genellikle vücut bölgelerinden daha uzun sürer.

Yüze Hangi Lazer Yapılır?
Yüze Hangi Lazer Yapılır?

Yüze Hangi Lazer Yapılır?

Soru: İnternette çok fazla bilgi var. Genellikle buz lazer veya diode lazer öneriyorlar. Siz hangi lazeri kullanıyorsunuz? Yüze Hangi lazer yapılır?

Ebru *** Taşkasap İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Yüze diod lazer uygulanır. Alexandrite lazer uygulamıyoruz. Çünkü Alexandrite lazer ince tüyler de artışa neden olur. Yüzünüz daha kötü hale gelir. Bu nedenle diode lazer uygulayan profesyonel bir merkeze gitmenizi öneririz. Bu lazerler sadece sağlık kuruluşlarında uygulanabilmektedir. Diode lazere buz lazer adı da verilmektedir. Fakat cihazın markası dahil nasıl kullanıldığı gibi bir çok etken başarıyı etkiler.

Lazerde Yüze Jilet Vurulur Mu?

Soru: Lazere başlayacağım fakat tereddütlerim var. Bazı merkezlerde yüze jilet yapılıyormuş. Sizce bu yapılabilir mi? Lazerde yüze jilet vurulur mu?

Semiha *** Vefa İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Aslında jiletle kısaltmanın yüz bölgesinde hiçbir yan etkisi ve sakıncası yoktur. Fakat çoğu kadın psikolojik olarak Jiletle kısaltma yapılmasından hoşlanmaz. Bu nedenle biz de merkezlerimizde lazer epilasyon öncesi mümkün olduğu kadar elektrikli tıraş makinasıyla kısaltma yapıyoruz. Fakat şunu da belirtmeliyiz ki jiletle kısaltmanın bir zararı olmaz.

Bağdat Caddesi Daphne Lazer Epilasyon Merkezi