Alexandrite Lazer Epilasyon

alexandrite lazer epilasyon alt bacak uyulaması

 Alexandrite Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltuk altı alexandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatı325 TL
Genital  alexandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatı860 TL
Yarım Alt Bacaklar alexandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatı2000 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak  alexandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatı
3150 TL
Bacaklar Tüm  alexandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatı3275 TL

 Aleksandrite Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltuk altı aleksandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatları325 TL
Genital  aleksandrite  lazer epilasyon 6 seans paket fiyatları860 TL
Yarım Alt Bacaklar aleksandrite   lazer epilasyon 6 seans paket fiyatları2000 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak  aleksandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatları
3150 TL
Bacaklar Tüm  aleksandrite lazer epilasyon 6 seans paket fiyatları3275 TL
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon: Alexandrite lazer epilasyon ülkemizdeki en popüler lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Bizde merkezlerimizde alexandrite lazer ile epilasyon yapmaktayız. Biz farklı olarak gerektiği durumlarda diode lazerleri de kullanmaktayız. Alexandrite lazerin daha az başarılı olduğu durumlar için alternatif lazer olarak diode lazeri kullanıyoruz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite lazer epilasyon fiyatları aşağıdaki gibidir. Lazer epilasyon 6 seans gerektiğinden 6 seans paket fiyatları tercih etmenizi öneririz.

Alexandrite Lazer Epilasyon uygulaması

Alexandrite Lazer Epilasyon uygulaması

 

Alexndrite Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

 

Alexndrite Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Kampanya

Alexandrite Lazer Epilasyon Kampanya

Alexandrite lazer epilasyon fiyatları hakkında geniş bilgi için sağ üstteki formu doldurup bize yollayınız. En kısa zamanda size alexandrite lazer epilasyon paket ve epilasyon fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Alexandrite lazer için hemen randevu almak yada ön görüşme yapmak isterseniz lütfen bize ulaşın yada önerdiğimiz merkezi arayınız. Size en uygun merkez için ise merkezler bölümünü ya da kampanyalar sayfasını ziyaret ediniz. Alexandrite lazer epilasyon fiyatları ile diode lazer epilasyon fiyatları tüm merkezlerimizde aynıdır. Alexandrite lazer fiyatları uygulama yapılan bölgeye göre belirlenir. Vücudun simetrik iki yarısını da kapsar. Ayrıca bizim tüm merkezlerimizde 6 seans paket alexandrite lazer epilasyon fiyatları uygulanmaktadır. Tüm bunlar için lütfen bize mail yoluyla ulaşın. Hemen öğrenmek için ise çağrı merkezini arayınız.

Alexandrite Lazer Kimlere Önerilir?

Kişisel değerlendirme sonrası doktorlarımız hangi lazer ile epilasyona başlanacağına karar vermektedir. Lazer epilasyon için farklı alternatiflerin bulunması bir merkez için avantajdır. Alexandrite lazer cihazları teknik olarak, 755 nm dalga boyundaki lazer ışığını kullanırlar. Bu lazer ışığı, melanin dediğimiz boya maddesi tarafından çok iyi tutulur. Melanin tarafından iyi tutulan bu ışık, kıl kökünde kuvvetli epilasyon etkisi yaratabilir. Bu nedenle alexandrite iyi bir epilasyon lazeridir.

Alexandrite Lazer Kimlerde Önerilmez?

Melanin tarafından iyi tutulması bazı durumlarda ise dezavantajdır. Koyu cilt renkli kişilerde alexandrite kullanılamaz. Çünkü alexandrite tipi lazer koyu ciltteki melanin tarafından da tutulur. Cildin fazla enerji tutması ciltte aşırı reaksiyonlara ve olumsuz etkilere neden olur. Alexandrite epilasyon bu sebeple sadece açık cilt yapısına sahip kişilere uygulanabilir.

Alexandrite Lazer Hangi Tüylerde Etkili?

Diode lazer bölümünde de değindiğimiz gibi koyu cilt renkli kişilerde ise diode lazer kullanılmalıdır. Alexandrite lazerin ince tüylere etkisi yoktur. İnce tüylerin bulunduğu bölgelerde istenmeyen etkiler de oluşabilir. İnce tüylerde tetiklenmeye ve azalma yerine artışa neden olabilmektedir. Alexandrite lazerin bundan dolayı yüz bölgesinde bu lazerin kullanılmasını önermiyoruz. Hangi lazerin kimde kullanılacağına uzman ekipler karar vermelidir.

alexandrtite lazer epilasyon koltuk altı uygulama yapılırken

alexandrtite lazer epilasyon koltuk altı uygulama yapılırken

Alexandrite Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Alexandrite lazer uygulanacak alan önce tıraşlanır. Siz seanstan yaklaşık 3 – 4 gün önce evde traş yapabilirsiniz. Bölge temizlendikten sonra uygun doz ayarlanarak bölge lazer atışları ile taranır. Uygulama sırasında bölge özel cihazlarla sürekli soğutulur. Böylece cilde yan etki olması önlenir. Her atışan sonra kıl köklerinde kızarıklık ve şişme beklenen bir durumdur. Yaklaşık yarım saat içinde yok olur. Bir sonraki seansa 2 ay kadar sonra gelebilirsiniz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Nerede Yaptırabilirsiniz?

Lazerin işlem için kullanılan dozu da etkinlik açısından önemlidir. Bilindiği gibi günümüzde lazer epilasyon uygulamaları sadece hastane ve tıp merkezi gibi sağlık kuruluşları tarafından yapılabilmektedir. Uzman doktorların yönettiği bu gibi merkezlerde alexandrite lazer epilasyon uygulamalarınızı yaptırınız. Alexandrite lazer ile derin yerleşimli sırt kılları ve kol kıllarında da benzer sebeplerle istenen başarı elde edilemeyebilir. Biz sırt ve kol bölgesinde diode lazer uygulamalarını önermekteyiz. Alexandrite lazer uygulaması vücut bölgelerinde genellikle 6 seans yeterli olmaktadır.

Alexandrite Lazer Epilasyon merkezleri

Alexandrite Lazer Epilasyon merkezleri

Alexandrite Lazer Epilasyon Merkezleri

Bu lazerden en iyi sonuç almak için öncelikle doğru merkezi seçmelisiniz. Doğru merkezler Türkiye’de sağlık kuruluşlarıdır. Bu yöntem hastane ve tıp merkezlerinde kullanılabilmektedir. Başlangıçta kullanılan etkin dozlar ve ayarlar lazer epilasyonun başarısını etkiler. Bazen lazerin yanlış dozlarda kullanımı cilde zarar verebilir. Uygulama yerlerinde kabuklanma olabilir. Yanlış kullanım yanıklara neden olabilmektedir. Yanık sonrası renkte açılma yani hipopigmentasyon ve renkte kouyulaşma yani hiperpigmentasyona neden olabilir. Neyse ki lazer epilasyondan sonra oluşabilen bu tip zararlar 6 ay içinde iyileşir. Siz yine de işi garantiye alın ve bu işi profesyonel olarak yapan önerdiğimiz merkezleri tercih edin.

Alexandrite lazer epilasyon sonrası işlem yapılan yerde kızarıklık ve kıl köklerinde ödem gelişmesi beklenen bi,r durumdur. Bu durum geçici olup saatler hatta dakikalar içinde geçer. Aleksandrite lazer yapılan bölgeye buz veya soğuk kompres uygulaması gerekir. Bu uygulama sayesinde yan etkiler ve olası komplikasyonlar önlenmiş olur. Alexandrite lazer sonrası işlem yapılan vücut bölgesine nemlendirici krem sürülür. Bölgedeki kıllar kendiliğinden yavaş yavaş dökülür. Seans aralıklarında cımbız, ağda gibi kıl köklerini olumsuz etkileyen uygulamalardan kaçınmalısınız.

Alexandrite lazer epilasyon fırsatları ve kampanyalardan yararlanmak için önerdiğimiz merkezleri arayınız. Bu merkezlerde tüm vücut bölgeleri için ayrı ayrı ve bütün olarak paketler uygulanmaktadır. Paketler tek seanslara göre fırsat diyebileceğimiz oldukça makul fiyatlara dönüştürülmüştür. Alaxnderite lazer epilasyon yaptıranların yorumları doğru bölgeye ve doğru dozda yapılmışsa olumludur.

Alexandrite lazer yanlış bölgeye, yanlış cilt tipine ve yanlış dozda uygulanmışsa maalesef yaptıranların memnuniyetsizliği söz konusu olabilir. Lazer epilasyondan sonra kafanızın rahat etmesini istiyorsanız alexandrite lazer epilasyonu güvenli kuruluşlar olan sağlık kuruluşlarında yaptırmanızı öneririz. Lazerli epilasyon uygulamaları yapan tıp merkezi ve hastaneletden alexandrite lazer ile uygulama yapan merkezlere merkezlerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Alexandrite Laze