Alexandrite Lazer Epilasyon

0
(0)
Alexandrite Lazer Epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon

Bu lazer tipi çok başarılı ve uzun yıllardır kullanılan bir epilasyon lazeridir. Özellikle açık cilt rengine sahip ve koyu kıl rengi olan kişilerde çok hızlı sonuç verir. Bu nedenle koltukaltı, genital gibi bölgelerde sıklıkla kullanıyoruz. Fakat yüz bölgesi gibi ince tüylerin var olduğu bölgelerde önermiyoruz. Bu nedenle merkezlerimizde yüz bölgesinde alexandrite lazer epilasyon yerine diode lazerleri kullanıyoruz.

Alexandrite lazer epilasyon elbette profesyonel merkezlerde ve uzman kişilerce kullanılırsa hem güvenli hem de etkili olur. Bu nedenle öncelikle merkezlerimizden ön görüşme randevusu almanızı öneririz. Genellikle 6 seans uygulama yeterli olur. Alexandrite lazer fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

 Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Fiyatlar için arayınız;

Alexandrite Lazer Uygulama Videosu

Alexandrite lazer epilasyon

Sık Sorulan Sorular

Alexandrite Lazer Kimlere Önerilir?

Aslında bu lazer çeşidi daha çok cilt rengi açık ama kılları koyu olan kişilerde en başarılıdır. Genital, koltukaltı, bacak bibi bölgelerde hızlı olduğundan çok kullanılıyor. Ancak bu lazer sadece profesyonelller tarafından kullanılmalıdır. İnce tüylerde bu lazer önerilmez.

Alexandrite Lazer Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür?

Aslında alexandrite lazer kılları hemen döker. Yani buharlaştırır. Fakat azda olsa kalan tüyler 15 gün içinde dökülür. Ancak dökülmeyen tüyleri yolmak doğru değildir. Çok rahatsız olursanız jiletle kısaltın ama yolmayın. Aslında kısa sürede kendiliğinden dökülürler.

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları
Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Kimlere Önerilmez?

Özellikle yüz bölgesinde bu lazer önerilmez. Ayrıca cilt koyu ise bu lazerin kullanılması ciltte reaksiyonlara neden olacağından dolayı önermiyoruz. Bronz tenli kişilerde asla yapılmaz. Yanıklara neden olur. Bu lazer dikkatli kullanılması gereken güçlü bir lazerdir.

Alexandrite Lazer Epilasyonun Zararları

Lazerler güvenilir cihazlardır. Çok uzun zamandır kullanılan lazerlerdir. Fakat profesyonellerin kullanımına uygundur. Bu nedenle profesyonel merkezlerde işin uzmanları tarafından uygulanmalıdır. Aksi halde yanıklara ve lekelere neden olur. Uygun dozlarda kullanıldığı zaman çok etkilidir. Fakat gereğinden fazla dozlar sorunlara neden olur. Ayrıca kullanıcının yanlışlıkla üst üste yaptığı uygulama da bir başka yanlış kullanımdır.

Hangi lazer epilasyon yöntemi daha iyi?

Bazı bölgelerde alexandrite lazer daha iyi sonuç verirken bazı bölgelerde diode lazer daha iyi sonuç verir. Sadece bölge yetmez aynı zamanda cilt ve kıl analiziniz uzman kişilerce değerlendirilmelidir. Bu nedenle hangisi size uygun sorusu için en doğrusu profesyonel bir merkezde ön görüşme yapın. Bizim tüm merkezlerimizde bu iki lazerde vardır. Size en uygun hangisi ise onunla işlem yapıyoruz.

Alexandrite Lazer Yaptıranlar

Genellikle alexandrite lazer yaptıranlar uygulamadan memnun kalır. Fakat bronzken yapılmamalı, yüz bölgesine yapılmaz. Alexandrite uygulama sonrasında kıllar yüzeyden kaybolur. Bu nedenle bir çok kadın bu uygulamayı tercih ediyor. Fakat kıl ve cilt yapısı uygun olmalıdır. Buna bizim doktorlarımız karar veriyor.

Buz lazer mi Alexandrite lazer mi?

Bildiğiniz gibi buz lazer diode lazerdir. Alexandrite mi yoksa buz lazer yani diode lazer mi size uygun? Sorunun cevabı için uzmanlarımızın sizi görmesi gerekir. Bu iki lazerinde üstün ve zayıf olduğu alanlar vardır. Fakat buz lazer diye bahsedilen şey diode lazedir.

Lazer epilasyonda en iyi sonuç nasıl alınır?

Doğru doz ve doğru şekilde uygulama yapılırsa en iyi sonuç alınır. Fakat doğru lazer tipi de başarıda etkilidir. Fakat en önemli noktalardan biri doğru merkez seçimidir. Bildiğiniz gibi lazerler güzellik salonu yada kuaförlerde yasaklandı. BU nedenle sadece sağlık kurumları bu iş için yetkilidir. Profesyonellerin doğru dozlarda ve doğru şekilde uygulaması sayesinde en iyi sonca ulaşılır.

Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

Bu lazer uygulaması genellikle 6 seansta çok iyi sonuç verir.

İlginiz Çekebilir;

Clinicante Saç Ekimi

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  5 (3) Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? … Devamını oku…


 • Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  5 (3) Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu? Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı … Devamını oku…


 • Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  5 (3) Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur? Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur? Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022 Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince … Devamını oku…


Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Tıklayın puan verin

Ortalama Puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz yorum yok. İlk oy veren siz olun!