Yüz Bölgesi İçin En İyi Lazer Hangisi?

Hangi merkezde lazer yapılmalı
Hangi merkezde lazer yapılmalı

Yüz Bölgesi İçin En Etkili Lazer Hangisi?

Soru: Yüzüme lazer yaptırmaya karar verdim. Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumlarını okudum. Çoğu kişi diode lazeri öneriyor. Fakat emin olmak için soruyorum. Yüz bölgesi için en iyi lazer hangisi?

Hale *** Yeniköy İstanbul Nisan 2022

Daphne Lazer: Evet sizin de söylediğiniz gibi diode lazer yüz bölgesi için en iyi lazerdir.  Bu nedenle bizim merkezlerimizin tümünde Light Sheer  diode lazer ve Morpheus 8 Diolaze kullanıyoruz. Biz yüz bölgesinde sadece diode lazeri tercih ediyoruz. Bunun nedeni yüz bölgesinde en etkili lazerin diode lazer olmasıdır.  Ayrıca yan etki ihtimalinin en düşük lazer olmasından kaynaklanıyor.

Yüzdeki Tüyler İçin Hangi Lazer Daha İyi?

Soru: Birçok sitede yüz için lazer yaptıranların yorumlarını okudum. Aslında çok fazla yorum var. Fakat bazıları çok mutsuz. Yorumlarda doğru lazerle yapılmadığı için sonuç alınmadığı yazıyor. Tüylerinin arttığını söyleyenler bile var. Yüzdeki Tüyler İçin Hangi Lazer Daha İyi?

Leyla *** Ataköy İstanbul Nisan 2022

Daphne Lazer: Gerçekten de çok doğru yorumlar yapılmış. Çünkü yanlış lazerle yüze epilasyon yapılırsa tüyler artar. Ayrıca sadece doğru lazerle yapmakta yetmez. Buna ilave olarak doğru dozların da kullanılması gerekir. Bu nedenle doktorların yönettiği ve kontrol ettiği merkezleri tercih etmelisiniz. Yüz için doğru lazer diode lazerdir. Bu nedenle biz tüm merkezlerimizde yüz için diode lazeri kullanıyoruz. Aynı zamandabu marka Tüm dünyada altın standart olarak kabul edilir. Bu nedenle Light Sheer Diode lazerler bizim tercihimizdir. Ayrıca cihazlarımız FDA onaylı cihazlardır.

Light Sheer Diode Buz lazer
Light Sheer Diode Buz lazer

Yüz Tüyleri Kaç Seansta Biter?

Soru: Yüz yaptıranların yorumlarına baktım. Çok çeşitli seans sayıları var. Yirmi seans giden kişi bile okudum. Gerçekten de o kadar sürer mi?  Yüz Tüyleri Kaç Seansta Biter?

Sumru *** Etiler İstanbul Nisan 2022

Daphne Lazer: Aslında yüz bölgesinde seans sayısı vücut bölgelerinden biraz daha fazladır. Fakat yirmi seans çok fazla. Genellikle 10 seansta %90 sonuç alırız. Fakat bu durum her şey doğru yapıldığı zaman geçerlidir. Her şeyden önce profesyonel merkezlerde yüz epilasyonu yapılmalıdır.  Doğru lazer kullanılmalıdır. Bu da yetmez doğru doz uygulanmalıdır. Düşük dozlar ince tüylerde artışa neden olur. Ya da lazer etkisiz olur. Yüksek dozlar ciltte yanıklara neden olabilir. Bu nedenle yüz bölgesi gibi önemli bir bölgede riske girmeyin. Her şeyden önce doktor kontrolünde çalışan profesyonel merkezleri tercih edin.

Yüzdeki Tüyleri Hangi Lazerle Biter?

Soru: Yüzümdeki tüyler tamamen bitsin istiyorum Kaç seans sürerse sürsün önemli değil. Yeter ki bu tüylerden kurtulayım. Bana net bir seans sayısı söyleyebilir misiniz? Yüzdeki Tüyleri Hangi Lazerle Biter?

Zehra *** Bostancı İstanbul Nisan 2022

Daphne Lazer: Evet haklısınız. Birçok kadın yüzünde tüy görmeye tahammül edemez. Biz merkezlerimizde yüz için en etkili lazer olarak bilinen Lİght Sheer diode lazerleri kullanıyoruz. Diode lazer kıl köklerinde tam bir kalıcı epilasyon yapar. Fakat etkin ve güçlü dozlar kullanılmalıdır. Bu da profesyonellik ister. Cilt renginiz ve kıl özelliklerine göre en yüksek dozu belirliyoruz. Aynı zamanda kullanılan bu dozlar cildinizde herhangi bir yan etkiye sahip olmamalıdır. Bu nedenle birçok kere yazdığımız gibi lazer epilasyon sadece profesyonel merkezlerde yaptırılır. Salonlarda lazer epilasyon yaptırmayınız. Mağdur olursunuz.

Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Yüz İçin Daha İyi?
Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Yüz İçin Daha İyi?

Yüz İçin Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Soru: Yüzüme lazer yaptıracağım fakat korkuyorum. Yan etkisi en az olan lazer hangisi? Yüz İçin Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Hayriye *** Maltepe İstanbul Nisan 2022

Daphne Lazer: Şunu kesin olarak söylemeliyiz ki Alexandrite lazer yüze yapılmaz. Bunun nedeni çok açık olmamakla birlikte yüz tüylerini tetiklemesidir. Yani alexandrite lazer yüz tüylerini büyük olasılıkla azaltmaz tersine arttır. Bu nedenle sadece alxandrite lazer kullanan merkezler probleminizi çözemez. Aslında başka bölgelerde de sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bizim gibi hem alexandrite lazer ve hem de diode lazer kullanan merkezleri öneririz. Ayrıca bizim merkezlerimizde ikiz lazer olarak belirttiğimiz lazerlerde bulunuyor. Bu nedenlerle biz yüz bölgesinde sadece diode lazer kullanıyoruz.

Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Yüz İçin Daha İyi?

Soru: Kime sorsam farklı bir şey söylüyor. Sizin gibi doktorların çalışıp yönettiği bir merkeze danışmak istedim. En doğru bilgiyi sizden alacağımı düşünüyorum.  Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Yüz İçin Daha İyi?

Defne *** Şişli İstanbul Nisan 2022

Daphne Lazer: Yüz için tartışmasız en iyi yöntem diode lazerdir. Biz merkezlerimizde mümkün olan en etkin dozlarda diode lazer kullanıyoruz. Etkin doz kullanmak son derece önemlidir. Maalesef bazı salonlarda cihazı kullanamayan acemiler tarafından epilasyon yapılıyor. Sonuç alarak ya çözüm olmuyor ya da yan etki gelişiyor. Bu nedenle hekimlerin çalışıp yönettiği bizim gibi merkezlere başvurun. Sadece lazer epilasyon yönteminin doğru olması yeterli olmaz. Nasıl kullanıldığı da bir o kadar önemlidir. Yetkisiz salonlarda epilasyon yaptırmak her türlü riski göze almak anlamına gelir.

Yüz İçin Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?
Yüz İçin Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Yüze Lazer Yaptıranların Yorumları

Bağdat Caddesi İstanbulSeyhan AdanaÇankaya AnkaraAtakent İstanbulAtaşehir İstanbulBakırköy İstanbulBeylikdüzü İstanbulEtiler İstanbulFulya İstanbulGaziantepKadıköy İstanbulKocaeliŞişli İstanbul

Saç ekimi