Bacak Lazer Epilasyon Uygulaması

Bacaklar İçin Lazer Epilasyon

Bacak bölgesinde tüylenme bazı ırklarda erkek ve kadınlarda yoğun olarak gözlenmektedir. Bizim gibi Akdeniz bölgesinde yaşayan insanlarda bacaklarda erkek ve kadında tüylenme olur. Fakat tamamen genetik kökenlidir. Ayrıca , bacaklarda tüylenme nadiren hormonsal nedenlerle sonradan oluşur. Bacak lazer epilasyon uygulaması bu tüyleri kalıcı olarak yok eden modern bir yöntemdir.

Öteden beri kullanılan klasik ve geçici epilasyon yöntemleri günümüzde yerini lazerlere bıraktı. Ayrıca lazerler kalıcı epilasyon sağlayarak kökten bir çözüm sunmaktadır. Klasik yöntemleri kendi kendinize uygulayamadığınız gibi saatleriniz alır. Oysa bacak lazer epilasyon uygulaması çok kısa sürer. Her iki bacak lazer ile neredeyse 1-1.5 saatte biter.

Lazer Epilasyon, Alexandrite Lazer ile Bacak Uygulaması
Lazer Epilasyon, Alexandrite Lazer ile Bacak Uygulaması

Bacak Lazer Fiyatları 2022

Fiyatlar için arayınız;

Lazer Epilasyon Video

Sık Sorulan Sorular

Lazer epilasyon kaç seansta kesin sonuç verir?

Aslında lazer epilasyon ilk seanstan itibaren sonuç verir. Her seansta %20’lik bir azalma beklemelisiniz. Böylece yaklaşık altı seansta neredeyse tüylerin tamamı biter. Azda olsa kişisel farkların olacağı da hesaba katılmalıdır.

Tum bacak lazer nereleri kapsar?

Lazer epilasyonda tam bacak her iki bacağın uyluktan itibaren ayak uzuna kadar olan bölgeyi kapsar. Yani iki taraflıdır. Kasığa kadar yapılır.

Bacak lazer epilasyon kaç seansta biter?

Genellikle Ortalama 6 seans bacak kıllarından kurtulmak için yeterlidir.

Bacak için hangi lazer?

Bacak için iki lazer kullanıyoruz. Bunlar alexandrite ve diode lazerlerdir. Başka bir deyişle buz lazer. Hangisinin size uygun olacağına uzmanlarımız karar veriyor.

Bacak lazer ne kadar?

Fiyatlar için bizi arayın. Seans fiyatları yanı sıra paket fiyat avantajları da mevcuttur.

Bacak Lazer Epilasyon acıtır mı?

Genellikle lazer uygulamaları kolay tolere edilir. Buna tam olarak ağrı demesek bile bir miktar rahatsızlık yaratır. Fakat bu geçicidir ve atıştan sonra kaybolur. Çoğunlukla lokal anestezik krem bile gerekmez.

Bacak kılları kaç seansta biter?

Bu kıllardan tamamen kurtulmak için genellikle 6 seans yeterli olur. Fakat çok özel durumlarda birkaç ilave seans nadiren gerekir.

Lazer epilasyondan sonra tüyler ne zaman dökülür?

Lazer seansından sonra tüyler dökülmeye başlar. Fakat bu 15 gün kadar sürebilir. Bu nedenle kılları yolmayınız. Ayrıca kendiliğinden dökülmesi daha doğru olur.

Ağda mı daha iyi lazer mi?

Klasik yöntemler içinde sayılan ağda hem acı verici hem de geçici bir yöntemdir. Genellikle her ay yaptırmak gerekir. Fakat lazer epilasyon 6 seanstan sonra kalıcıdır. Yani tüyler bir daha çıkmaz.

Bacak Lazer Epilasyonun Zararları

Bilinen bir zararı yoktur. Hatta ilave fayda olarak batıkların tamamen iyileşmesi söz konusudur.

Lazer epilasyon Daphne Lazer Epilasyon Merkezi

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,