Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?

Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?
Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?

Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?

Soru: Aslında altın iğne yaptırmaya karar verdim. Sizin Bağdat caddesi şubenizde yaptıran bir arkadaşım çok mutlu. Cildindeki düzelmeyi bizde fark ettik. Fakat altın iğne sonuçları kalıcı mı? Altın iğne kalıcılığı ne kadar?

Buse *** Suadiye İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Öncelikle altın iğne sanılanın aksine uzun süreli kalıcıdır. Aslında bunun nedenini etki mekanizmasıyla kolayca anlatabileceğimizi düşünüyoruz. Altın iğne radyofrekans ile cilt gençleştirme yöntemidir. Cihazın başlığında 24 adet iğne var. İğneler çok incedir. Bu iğneler 3-4 mm derinliğe kadar batırıyoruz. Tam bu esnada cilt altına radyofrekans enerjisi veriyoruz. Bundan dolayı cilt altındaki kollojen dokusu uyarılıyor. Bundan dolayı cilt geriliyor. Böylece kırışıklıklar azalıyor. Ayrıca ciltte oluşan mikro delikleri vücut onarıyor. İlave olarak cilt daha pürüzsüz olur. Ayrıca gençleşir. Bu yüzden altın iğnenin sonuçları 1 yıl ile 5 yıl arasında kalıcı diyebiliriz.

Atın İğne Kalıcı mı?

Soru: Boynumda çok fazla kırışıklık var. Ameliyat olmam gerekiyormuş. Fakat ameliyat istemiyorum. Sonuçta ameliyatta kalıcı değil. Sizin altın iğne yöntemini denemek istiyorum. Atın İğne Kalıcı mı?

Elif *** Ulus İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Her şeyden önce sizin de söylediğiniz gibi ameliyata çok iyi bir alternatif. Aslında bu yöntemler ameliyatlara net alternatif amaçla gelişti. Çünkü her ameliyat risk içerir. Fakat morpheus8 altın iğne geçekten çok iyi bir alternatif. Kırışıklıklardaki sonuçları tek kelimeyle muhteşem. Sitemizdeki fotoğrafları inceleyin. Böylece sizde ameliyat kadar iyi sonuçlar aldığımızı göreceksiniz. Örneğin yukarıdaki sonuç sadece 2 seansta aldığımız bir sonuçtur. Ayrıca cilt altında dokuda yenilenme yaptığını belirtmeliyiz. Bu yüzden sizin sorunuzun cevabı evettir. Çünkü altın iğne sonuç itibarıyla kalıcı bir yöntemdir. İhtiyacınıza göre bir iki yıl sonra tekrar etmekte sakınca olmaz.

Atın İğne Kalıcı mı?
Atın İğne Kalıcı mı?

Altın İğne Ne Kadar Kalıcı?

Soru: Öncesi sonrası fotoğraflardan çok etkilendim. Yaşa bağlı kırışıklıklarım var. Ne kadar faydalı olur? Faydası olsa bile kalıcı olur mu? Altın İğne Ne Kadar Kalıcı?

Yasemin *** Caddebostan İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Öncelikle şöyle söyleyebiliriz Altın iğnenin kalıcılığı uzun sürer. Çünkü cilt altındaki cildin iskeleti sayılabilecek dokuları yenilenir. Aslında cildimizin altındaki dokular cildi gergin ve pürüzsüz yapar. Özellikle cilt altındaki kollajen doku cildi destekler. Altın iğne bu kollojen dokunun yapımını tetikler. İlave olarak dokuda yarattığı ısı etkisi buna katkı sağlar. Böylece kalıcı bir doku yenilenmesi söz konusudur. Yani bu oluşan doku yaşlanana kadar sonuçlar kalıcı olacaktır. Bu nedenle rahatlıkla 1-5 yıl arasında sonuçları görmek mümkündür. Fakat yıllar geçtikçe dokunun tekrar aynı yolla uyarılması gerekir. Yani ihtiyaca göre altın iğne tekrarlanır.

Altın İğne Ömür Boyu Mu?

Soru: Altın iğne ile çok pozitif duyumlar aldım. Özellikle sizin kullandığınız morpheus 8 çok ekili imiş. Yaptırdıktan sonra ne kadar kalıcı olur? Altın İğne Ömür Boyu Mu?

Zeynep *** Bağdat Caddesi İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer:  Öncelikle altın iğne sonuçları uzun sürer. Fakat ömür boyu kalıcı olmaz. Çünkü altın iğne ile biz kollojen dokunun uyarımınım sağlıyoruz. Kollajen doku zamanla yıpranan ve yenilenmesi gereken bir dokudur. Bu nedenle gerektiğinde altın iğne tekrar edilir. Her tekrarla yeniden benzer sonuçlara uylaşıyoruz. Ömür boyu olmasa da çok uzun süre etkili olan bir tedavidir.

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat CaddesiBakırköyFulya AtakentKadıköyAtaşehir

Bağdat Caddesi Altın İğne

Clinicante Hair Transplant