Etiler İstanbul

Daphne Etiler Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Etiler
0533 380 42 56
Etiler Daphne
WhatsApp

Etiler Daphne Lazer

Daphne lazer Etiler- Beşiktaş şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer ile kozmetik dermatoloji hizmetleri vermekteyiz. Alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapıyoruz. Aslında hangi lazerin size uygun olduğuna uzman doktorumuz karar veriyor. Ayrıca bu merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması yapıyoruz. Aşağıda bu uygulamaların detaylı listesini bulabilirsiniz.

Etiler Daphne Lazer Şubesinde aşağıdaki hizmetler verilmektedir;

Diode Lazer ile Epilasyon
Alexandrite Lazer ile Epilasyon
Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
Lazerle kılcal varis tedavisi
Botoks
Dolgu

Etiler Lazer Epilasyon
Etiler Lazer Epilasyon

Etiler Lazer Epilasyon

Her şeyden önce lazer epilasyonun başarısı için kullanılan lazerler önemlidir. Aslında en etkili epilasyon lazerleri alexandrite ve diode lazerlerdir. Bu nedenle bizim merkezimizde bu iki lazerde var. Ayrıca sadece doğru lazer tipi yeterli olmaz. Aynı şekilde cihazların marka olarak ta geçerli onayları olması önemlidir. Aynı zamanda bizim cihazlarımız FDA onaylıdır. Ayrıca sadece bunlarda yeterli olmaz. bununla birlikte lazerin kullanım ayarları da önemlidir. Sonuç olarak tüm bunları bu merkezimizde sizin hizmetinize sunuyoruz. Randevu almak için lütfen merkezimizi arayınız.

Lazer Epilasyon Etiler
Lazer Epilasyon Etiler

Etiler Fraksiyonel Lazer

Etiler, Karbondioksit Fraksiyonel Lazerin Kullanıldığı Tedaviler?

Aslında fraksiyonel karbondioksit lazer bir çok kozmetik sorun için kullanılıyor. Üstelik bu sorunların bir kısmının alternatif tedavisi yok. Bu nedenle fraksiyonel lazer gerçekten çok önemli bir buluştur. En önemlisi tabiki yüz güldürücü sonuçlarıdır. Örneğin akne izlerinin tedavisinde birinci seçenektir. Ayrıca çatlaklardaki başarısı çok şaşırtıcıdır. Yaşlılık lekeleri ve cilt gençleştirme çok etkili olduğu başka bir alandır.

Bunun yanında ksantelazma tedavisinde çok hızlı bir tedavi seçeneğidir. Çünkü sadece lokal anestezi yapılarak dakikalar içinde uyguluyoruz. Yani cerrahi bir müdahale yada dikiş yapılmıyor. Üstelik bir hafta içinde tamamen düzeliyor.

Aynı şekilde siringoma tedavisinde birinci seçenektir. Üstelik titizlikle uygulanırsa bir kaç seansta çözüm sağlar.

Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler
Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler

 Levent, Lazer Bölümü, Nispetiye Cd No: 40/8 D:Kat 4, 34340 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…


 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…


 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…


“Etiler İstanbul” üzerine bir yorum

Yorum yapın