Etiler İstanbul

Daphne Etiler Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Etiler
0533 380 42 56
Etiler Daphne
WhatsApp

Etiler Daphne Lazer

Daphne lazer Etiler- Beşiktaş şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer ile kozmetik dermatoloji hizmetleri vermekteyiz. Alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapıyoruz. Aslında hangi lazerin size uygun olduğuna uzman doktorumuz karar veriyor. Ayrıca bu merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması yapıyoruz. Aşağıda bu uygulamaların detaylı listesini bulabilirsiniz.

Etiler Daphne Lazer Şubesinde aşağıdaki hizmetler verilmektedir;

Diode Lazer ile Epilasyon
Alexandrite Lazer ile Epilasyon
Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
Lazerle kılcal varis tedavisi
Botoks
Dolgu

Etiler Lazer Epilasyon
Etiler Lazer Epilasyon

Etiler Lazer Epilasyon

Her şeyden önce lazer epilasyonun başarısı için kullanılan lazerler önemlidir. Aslında en etkili epilasyon lazerleri alexandrite ve diode lazerlerdir. Bu nedenle bizim merkezimizde bu iki lazerde var. Ayrıca sadece doğru lazer tipi yeterli olmaz. Aynı şekilde cihazların marka olarak ta geçerli onayları olması önemlidir. Aynı zamanda bizim cihazlarımız FDA onaylıdır. Ayrıca sadece bunlarda yeterli olmaz. bununla birlikte lazerin kullanım ayarları da önemlidir. Sonuç olarak tüm bunları bu merkezimizde sizin hizmetinize sunuyoruz. Randevu almak için lütfen merkezimizi arayınız.

Lazer Epilasyon Etiler
Lazer Epilasyon Etiler

Etiler Fraksiyonel Lazer

Etiler, Karbondioksit Fraksiyonel Lazerin Kullanıldığı Tedaviler?

 • Cilt yenileme
 • Cilt gençleştirme
 • İnce kırışıklıkları azaltma
 • Sivilce lekelerinin tedavisi
 • Yaşlılık lekelerinin tedavisi
 • Ksantelazma tedavisi
 • Siringoma Tedavisi
 • Siğil tedavisi
 • Tırnak ve el mantarı tedavisi
 • Lazerle Ben alma
 • Akne izi tedavisi

Aslında fraksiyonel karbondioksit lazer bir çok kozmetik sorun için kullanılıyor. Üstelik bu sorunların bir kısmının alternatif tedavisi yok. Bu nedenle fraksiyonel lazer gerçekten çok önemli bir buluştur. En önemlisi tabiki yüz güldürücü sonuçlarıdır. Örneğin akne izlerinin tedavisinde birinci seçenektir. Ayrıca çatlaklardaki başarısı çok şaşırtıcıdır. Yaşlılık lekeleri ve cilt gençleştirme çok etkili olduğu başka bir alandır.

Bunun yanında ksantelazma tedavisinde çok hızlı bir tedavi seçeneğidir. Çünkü sadece lokal anestezi yapılarak dakikalar içinde uyguluyoruz. Yani cerrahi bir müdahale yada dikiş yapılmıyor. Üstelik bir hafta içinde tamamen düzeliyor.

Aynı şekilde siringoma tedavisinde birinci seçenektir. Üstelik titizlikle uygulanırsa bir kaç seansta çözüm sağlar.

Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler
Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler

 Levent, Lazer Bölümü, Nispetiye Cd No: 40/8 D:Kat 4, 34340 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Morpheus8 Microneedling

  Cilt Gençleştirmeyi Yeniden Tanımlamak Genç ve ışıltılı bir cilt arayışında, teknolojik gelişmeler yenilikçi çözümler getirmiştir. Morpheus8 mikroiğneleme, cilt gençleştirme için dönüştürücü bir yaklaşım sunarak bu devrimin ön saflarında yer almaktadır. Bu makalede, Morpheus8 mikroiğnelemenin ne anlama geldiğini, nasıl çalıştığını, faydalarını ve bu son teknoloji prosedürden neler beklenebileceğini ele alıyoruz. Morpheus8 Microneedling nedir? Morpheus8, mikroiğnelemeyi radyofrekans…


 • Alexandrite Lazer Yaptıranların Yorumları

  Alexandrite Lazer Yorumları: Kullanıcıların Deneyimleri ve Etkililik Alexandrite lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmanın popüler bir yöntemidir ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ancak, bu lazerin gerçek kullanıcı deneyimleri ve etkililiği hakkında bilgi edinmek önemlidir. İşte Alexandrite lazer hakkında kullanıcı yorumları ve deneyimleri: Alexandrite Lazer Nedir? Alexandrite lazer, kıl köklerini hedef alarak tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini…


 • Etkili ve Kalıcı Tüy Alma Çözümü

  Lazer Epilasyon Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın birçok yolu bulunmaktadır, ancak bunların arasında en etkili ve kalıcı çözüm olarak bilinenlerden biri lazer epilasyondur. Bu yöntem, pürüzsüz ve tüysüz bir cilde sahip olmak isteyenler için popüler bir seçenektir. İşte lazer epilasyon hakkında bilmeniz gerekenler: Lazer Epilasyon Nedir? Lazer epilasyon, lazer ışığının kullanılmasıyla tüy köklerini hedef alarak kalıcı…


“Etiler İstanbul” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.