Etiler İstanbul

Daphne Etiler Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Etiler
0533 380 42 56
Etiler Daphne
WhatsApp

Etiler Daphne Lazer

Daphne lazer Etiler- Beşiktaş şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer ile kozmetik dermatoloji hizmetleri vermekteyiz. Alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapıyoruz. Aslında hangi lazerin size uygun olduğuna uzman doktorumuz karar veriyor. Ayrıca bu merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması yapıyoruz. Aşağıda bu uygulamaların detaylı listesini bulabilirsiniz.

Etiler Daphne Lazer Şubesinde aşağıdaki hizmetler verilmektedir;

Diode Lazer ile Epilasyon
Alexandrite Lazer ile Epilasyon
Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
Lazerle kılcal varis tedavisi
Botoks
Dolgu

Etiler Lazer Epilasyon
Etiler Lazer Epilasyon

Etiler Lazer Epilasyon

Her şeyden önce lazer epilasyonun başarısı için kullanılan lazerler önemlidir. Aslında en etkili epilasyon lazerleri alexandrite ve diode lazerlerdir. Bu nedenle bizim merkezimizde bu iki lazerde var. Ayrıca sadece doğru lazer tipi yeterli olmaz. Aynı şekilde cihazların marka olarak ta geçerli onayları olması önemlidir. Aynı zamanda bizim cihazlarımız FDA onaylıdır. Ayrıca sadece bunlarda yeterli olmaz. bununla birlikte lazerin kullanım ayarları da önemlidir. Sonuç olarak tüm bunları bu merkezimizde sizin hizmetinize sunuyoruz. Randevu almak için lütfen merkezimizi arayınız.

Lazer Epilasyon Etiler
Lazer Epilasyon Etiler

Etiler Fraksiyonel Lazer

Etiler, Karbondioksit Fraksiyonel Lazerin Kullanıldığı Tedaviler?

Aslında fraksiyonel karbondioksit lazer bir çok kozmetik sorun için kullanılıyor. Üstelik bu sorunların bir kısmının alternatif tedavisi yok. Bu nedenle fraksiyonel lazer gerçekten çok önemli bir buluştur. En önemlisi tabiki yüz güldürücü sonuçlarıdır. Örneğin akne izlerinin tedavisinde birinci seçenektir. Ayrıca çatlaklardaki başarısı çok şaşırtıcıdır. Yaşlılık lekeleri ve cilt gençleştirme çok etkili olduğu başka bir alandır.

Bunun yanında ksantelazma tedavisinde çok hızlı bir tedavi seçeneğidir. Çünkü sadece lokal anestezi yapılarak dakikalar içinde uyguluyoruz. Yani cerrahi bir müdahale yada dikiş yapılmıyor. Üstelik bir hafta içinde tamamen düzeliyor.

Aynı şekilde siringoma tedavisinde birinci seçenektir. Üstelik titizlikle uygulanırsa bir kaç seansta çözüm sağlar.

Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler
Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler

 Levent, Lazer Bölümü, Nispetiye Cd No: 40/8 D:Kat 4, 34340 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Alexandrite Lazer Epilasyon

  Sık Sorulan Sorular Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Sorduklarınız Alexandrite Lazer Nedir? Bu lazer tipi çok başarılı ve uzun yıllardır kullanılan bir epilasyon lazeridir. Özellikle açık cilt rengine sahip ve koyu kıl rengi olan kişilerde çok hızlı sonuç verir. Bu nedenle koltukaltı, genital gibi bölgelerde sıklıkla kullanıyoruz. Fakat yüz bölgesi gibi ince tüylerin var olduğu bölgelerde … Devamını oku…


 • Lazer Epilasyon Etkili Mi?

  En Etkili Lazer Epilasyon Hangisi? Lazer Epilasyon Hakkında Sık Sorulanlar Lazer Epilasyon Yaptırmak İstiyorum Lazer Etkili Mi? Soru: Lazer epilasyon gerçekten etkili mi? Lazeri epilasyon yaptırmayı düşünüyorum fakat bazı sitelerde şikayetler gördüm. Ayrıca çok memnun olduğunu yazan kişiler de var. Sizin gibi doktorların çalıştığı profesyonel bir merkeze danışmak istedim. Lazer Epilasyon Etkili Mi? Saniye *** … Devamını oku…


 • Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

  Lazer Epilasyon Ağrılı mı? Lazer Epilasyon Acıtır Mı? Soru:  Lazer epilasyon yaptıracağım fakat çok korkuyorum. Kimi arkadaşım hiç acımadı diyor kimisi ise çok acıdığını söylüyor. Lazer epilasyon acıtır mı? Burcu  *** Kozyatağı İstanbul Haziran 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Lazer epilasyon korkmanızı gerektirecek kadar ağrılı bir işlem değildir. Kıl köklerinde geçici bir acı hissi olur. Kıl … Devamını oku…


“Etiler İstanbul” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.