Etiler İstanbul

Daphne Etiler Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Etiler
0533 380 42 56
Etiler Daphne
WhatsApp

Etiler Daphne Lazer

Daphne lazer Etiler- Beşiktaş şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer ile kozmetik dermatoloji hizmetleri vermekteyiz. Alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapıyoruz. Aslında hangi lazerin size uygun olduğuna uzman doktorumuz karar veriyor. Ayrıca bu merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok kozmetik dermatoloji uygulaması yapıyoruz. Aşağıda bu uygulamaların detaylı listesini bulabilirsiniz.

Etiler Daphne Lazer Şubesinde aşağıdaki hizmetler verilmektedir;

Diode Lazer ile Epilasyon
Alexandrite Lazer ile Epilasyon
Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
Lazerle kılcal varis tedavisi
Botoks
Dolgu

Etiler Lazer Epilasyon
Etiler Lazer Epilasyon

Etiler Lazer Epilasyon

Her şeyden önce lazer epilasyonun başarısı için kullanılan lazerler önemlidir. Aslında en etkili epilasyon lazerleri alexandrite ve diode lazerlerdir. Bu nedenle bizim merkezimizde bu iki lazerde var. Ayrıca sadece doğru lazer tipi yeterli olmaz. Aynı şekilde cihazların marka olarak ta geçerli onayları olması önemlidir. Aynı zamanda bizim cihazlarımız FDA onaylıdır. Ayrıca sadece bunlarda yeterli olmaz. bununla birlikte lazerin kullanım ayarları da önemlidir. Sonuç olarak tüm bunları bu merkezimizde sizin hizmetinize sunuyoruz. Randevu almak için lütfen merkezimizi arayınız.

Lazer Epilasyon Etiler
Lazer Epilasyon Etiler

Etiler Fraksiyonel Lazer

Etiler, Karbondioksit Fraksiyonel Lazerin Kullanıldığı Tedaviler?

Aslında fraksiyonel karbondioksit lazer bir çok kozmetik sorun için kullanılıyor. Üstelik bu sorunların bir kısmının alternatif tedavisi yok. Bu nedenle fraksiyonel lazer gerçekten çok önemli bir buluştur. En önemlisi tabiki yüz güldürücü sonuçlarıdır. Örneğin akne izlerinin tedavisinde birinci seçenektir. Ayrıca çatlaklardaki başarısı çok şaşırtıcıdır. Yaşlılık lekeleri ve cilt gençleştirme çok etkili olduğu başka bir alandır.

Bunun yanında ksantelazma tedavisinde çok hızlı bir tedavi seçeneğidir. Çünkü sadece lokal anestezi yapılarak dakikalar içinde uyguluyoruz. Yani cerrahi bir müdahale yada dikiş yapılmıyor. Üstelik bir hafta içinde tamamen düzeliyor.

Aynı şekilde siringoma tedavisinde birinci seçenektir. Üstelik titizlikle uygulanırsa bir kaç seansta çözüm sağlar.

Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler
Fraksiyonel Lazer Tedavileri Etiler

 Levent, Lazer Bölümü, Nispetiye Cd No: 40/8 D:Kat 4, 34340 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Lumecca IPL

  Lumecca IPl sistemi leke tedavisi, kılcal varislerin giderilmesi ve cilt gençleştirme için çok güçlü bir çözüm sunuyor. Dermatoloji uzmanlarımızın uyguladığı bu yeni yöntem hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Lumecca Nedir? Lumecca ile Yüz Gençleştirme Lumecca Leke Tedavisi Kılcal Varis Tedavisi El Gençleştirme Çil Tedavisi IPL


 • Genital Lazer Epilasyonu

  Genital Lazer Epilasyon hakkında sorduklarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Özel bölge yada genital, vajina bölgesine lazer yapılır mı? Kadın ve erkekte bir fark var mı? Cinsel Bölge Lazer Epilasyonu Sorular Özel Bölge Lazer Epilasyonu Genital Bölge Lazer Epilasyonu Nedir? Genital bölgede tüylenme ergenlikle birlikte başlar. Bu bölge tümüyle hormonlara duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgedeki kıllarda…


 • Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

  Altın iğne Morpheus8 Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Özellikle bunun için tasarlanmış çok ince iğneleri olan bir cihazdır. Böylece cildin alt tabakalarına kadar radyofrekans enerjisi iletebiliyoruz. Aslında radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Ayrıca kırışıklıklar düzleşir. Bunun nedeni aslında cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasıdır. Böylece…


“Etiler İstanbul” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.