Çankaya Ankara

Daphne Ankara lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Ankara Lazer
0533 083 96 03
Ankara Daphne
WhatsApp
Ankara epilasyon merkezi, Daphne lazer merkezleri Ankara Şubesi

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın Ankara Lazer Fiyatları TL Aşağıdaki Telefonu arayınız
Koltukaltı 0533 083 96 03
Genital 0533 083 96 03
Yarım Bacak 0533 083 96 03
Tüm Yüz 0533 083 96 03
Tam Bacak0533 083 96 03
5. seanstan sonra her seans %5 ilave indirim yapılır

Ankara Daphne Lazer

Ankara Daphne lazer merkezimizde alexandrite ve diode lazerler ile lazer epilasyon, karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok cilt tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca daha fazla bilgi için lütfen yukarıda verdiğimiz harita talimatlarını takip edin.

Ankara Lazer Epilasyon

Daphne lazer epilasyon merkezimizde farklı lazer tipleri ile epilasyon yapıyoruz. Amacımız en etkili ve en hızlı sonuçları elde etmektir. Bu amaçla kullandığımız lazerler diode ve alexandrite lazerleridir. Fakat sadece farklı lazer tipleri kullanmak yeterli değildir. Dermatoloji Uzmanı doktorlardan oluşan profesyonel kadromuz sayesinde en doğru hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Lightsheer diode lazer epilasyon amacıyla kullandığımız lazerlerden biridir. Bir başka deyişle buz başlıklı lazer veya buz lazerleri epilasyon için kullanıyoruz. Diode lazer bilinen en etkili epilasyon lazerlerinden biridir. Ayrıca ince kıllara bile etkini olması büyük avantaj sağlar. Bir başka avantajı diode lazerin tün cilt tiplerinde kullanılmasıdır. Yani cildiniz koyu bile olsa diode lazerle işlem yapılabilir. Fakat bronz iseniz kesinlikle hiçbir lazer işlemi yaptırmayınız. Yani cilt koyuluğu bronz durumlar için geçerli değildir.

Bir başka popüler ve bilinen lazer alexandrite lazerdir. Bu lazerin en bilinen markası olan Apogee 5500 alexandrite lazer bu merkezimizde kullanılmaktadır. Aslında alexandrite lazer beyaz, açık renk ciltlerde kullanılabilen bir lazerdir. Bununla beraber tüm bölgelerde kullanılamaz. Ayrıca koyu ciltlerde tercih edilmez. Fakat koltukaltı, bacak ve genital bölge lazer epilasyonu için çok tercih edilen lazerlerdir. Ayrıca bu lazeri yüz bölgesinde kesinlikle önermeyiz. Bunun yerine yüz bölgesinde diode lazeri kullanıyoruz.

Ankara’daki lazer merkezimize gittiğinizde size en uygun lazer çeşidi ile işlem yapılır. Ayrıca lazer ön görüşmelerinden ücret alınmamaktadır. Fakat ön görüşme için önceden randevu almanız gerekmektedir. Çağrı merkezini veya yukarıdaki telefonu arayarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Fraksiyonel Lazer

Daphne lazer merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanmaktayız. Bu lazer FDA tarafından birçok cilt probleminin tedavisinde onay almıştır. Özellikle sivilce ve akne izlerinin kalıcı olarak yok edilmesinde en sık kullandığımız yöntemdir. Bir başka kullanım alanı Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisidir. Çatlakların kalıcı çözümünde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanıyoruz.

Fraksiyonel lazer cildi soyarak yeni cilt oluşumuna olanak sağlar. Böylece yeni oluşan cilt daha parlak, daha pürüzsüz ve daha gençtir. Cilt gençleştirme işlemlerinde çok başarılıdır.

Ksantelazma ve siringoma tedavisi için Ankara’daki lazer merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanmaktayız. Bu sayede bir seansta bile bu cilt sorunundan kurtulmanız olanaklıdır.

Fraksiyonel lazerle ilgili daha fazla için bize ulaşınız. Ayrıca ön görüşmelerden ücret alınmadığını hatırlatmak isteriz.

Ankara sivilce izleri için lazer tedavisi
Ankara sivilce izleri için lazer tedavisi

Dermatoloji Kliniği, Turan Güneş Bulvarı, 630. Sk, D:No:6 Kat -2, 06450 Çankaya/Ankara Türkiye

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

“Çankaya Ankara” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.