Lazer Epilasyon Fiyatları tüm vücut
Lazer Epilasyon Fiyatları tüm vücut

  

Yukarıdaki fiyatlar diode ve alexandrite lazer epilasyon fiyatlarıdır. “Bağdat Caddesi” “Bakırköy” “Beylikdüzü” “Beşiktaş” “Kadıköy” “Ataşehir” “Atakent” “Halkalı” “Etiler” “Taksim” “Bursa” “Kocaeli” “Ankara” “Kayseri” lazer merkezlerinde uygulanan fiyatlardır.

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Lazer epilasyondan en hızlı sonucu almak için önerimiz lazer epilasyon uygulayan profesyonel  merkezleri tercih edin.

Kampanya dahilinde 6 seans fiyatlar uygulanmaktadır. Kredi kartı ödeme imkanı mevcuttur. Lazer epilasyon fiyatları simetrik bölgeler için her iki bölgeyi de kapsar. Kredi kartınıza taksit seçenekleride mevcuttur. Taksit seçenekleri kart tipine göre değişebilir.

Daphne lazer epilasyon fiyatları hakkında daha fazla bilgi için sizi merkezlerimize bekliyoruz. Merkezlerimizde doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Alexandrite lazer epilasyon fiyatları ile diode lazer epilasyon fiyatları arasında fark yoktur. Doktorun ön gördüğü lazer ile uygulama yapılır. Buz lazer olarak reklam yapılan yöntem diode lazerdir. Diode lazer fiyatları ile buz lazer fiyatları arasında hiçbir fark yoktur.

Kampanya dahilinde 6 seans fiyatlar uygulanır. Paket ödeme yaparsınız ve gelen zamlardan etkilenmezsiniz. Paketinizi tüm vücut bölgelerinde iki ayda bir seansa gelerek altı kere yaptırabilirsiniz. Yüz bölgesinde ise ayda bir uygulama yapılır. Yaz aylarında uygulama yapmanızda yada paket satın almanızda sakınca yoktur. İşlemleriniz devam edecektir. Ayrıca puan kartlarınızda biriken puanlarınızı merkezlerimizde belli oranlarda kullanabilirsiniz. İlgili personele bunu hatırlatmanız yeterli olacaktır. Visa, Master card ve Amerikan american express gibi bir çok kredi kartı sistemimizde tanımlıdır. Bu şekilde ödeme yapabilirsiniz.


8 yorum

Bahar · Nisan 22, 2018 10:10 am tarihinde

Yüz v boyun için epilasyon düşünüyorum şuan gelsem uygun mu ?

  Daphne Lazer · Nisan 24, 2018 3:27 am tarihinde

  evet uygun sorun olmaz

İlayda yıldız · Mayıs 3, 2018 6:20 am tarihinde

Merhaba
Sirt ve karn bolgesi icin hangi cesit lazer uygun ve ortalama fiyat ogrenebilirmiyim

  Daphne Lazer · Mayıs 3, 2018 6:36 am tarihinde

  Erkek: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
  Sakal Üstü 330 TL
  Genital 2150 TL
  Sırt 2150 TL
  Kuyruk Sokumu 1444 TL
  Göğüs 2150 TL
  Bacaklar Tüm 2210 TL

mert · Haziran 6, 2018 12:04 pm tarihinde

Erkekler için fiyatlar nedir?

Çiğdem · Haziran 8, 2018 4:08 pm tarihinde

Koltukaltı genital ve yarım bacak altı seanslık paket fiyatı 2120₺ dediğiniz toplam fiyat değil mi? Toplam fiyat ise taksit yapabiliyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 7 =