Lazer Epilasyon Fiyatları, Paketleri

5
(3)
Koltukaltı Lazer Epilasyon Fiyatları
Koltukaltı Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları bir başka deyişle lazer fiyatları seans ve paket olarak aşağıdaki listede gösterildiği gibidir. Ayrıca istenirse farklı paketler birleştirilebilir.

Kadın

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Erkek

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Lazer Epilasyon Kampanyası
Lazer Epilasyon Kampanyası

Lazer Epilasyon Ücretleri

Fiyatlarımız aynı zamanda vücudun iki yanını kapsar. Fakat tek seans tercih edebileceğiniz gibi paket alarak da kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.

Diode lazer yani buz lazer bizim merkezlerimizde kullanılan bir lazer çeşididir. Ayrıca alexandrite lazeri de merkezlerimizde kullanıyoruz. Fakat uygulama ücretleri lazere göre değil bölgeye göre yani yapılan işe göre belirlenir. Bu nedenle paket kampanyalar oluşturulmuştur. Bir başka deyişle kesenize uygun farklı seçenekler sunulmaya çalışılmıştır.

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Yani lazer epilasyona daha az ücret ödemek istiyorsanız profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz. Hem zamandan hem de maliyetten kazançlı çıkarsınız. Cilt ve kıl tipinize uygun bir lazerle epilasyon yapılabilmesi için sizi görmemiz en doğrusu olacaktır. Öncelikle kalıcı lazer epilasyon ancak doğru lazer ve doğru dozlar uygulanırsa sağlanır bunu bilmenizi isteriz.

Ayrıca merkezlerimizde uzman doktorlarla yapacağınız ön görüşmeden ücret alınmaz. Ek olarak lazer uzmanlarımız sizi lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylı olarak bilgilendirir. Bu arada Fırsat ve kampanyalar hakkında satış danışmanlarından gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Genel olarak tüm vücut bölgelerinin ayrı ayrı paket programları bulunmaktadır. Ayrıca istenirse karışık paket program seçenekleri de mevcuttur. Son olarak bize hemen ulaşmak isterseniz iletişim bölümünde tüm merkezlerimin mobil erişim numaralarını bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşamazsanız whatsapp dan mesaj yazın biz sizi arayalım. Kısacası İstanbul, Ankara, Kocaeli, Gaziantep merkezlerimizden birini seçerek ararsanız size daha hızlı çözüm bulabiliriz. Bağdat Caddesi, Ataşehir, Kadıköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Fulya, Etiler, Şişli, Atakent, Ankara, Kocaeli, Gaziantep

Ödeme Seçenekleri

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatlarımız yukarıdadır. Ayrıca daha fazla detay için ön görüşme randevusu alınız. Tüm vücut için yüz dahil ve yüz hariç olarak seçenekler mevcuttur. Ayrıca merkezlerimizin tümünde buz lazerde bulunmaktadır. Fakat buz lazer ile Alexandrite lazer fiyatları aynıdır. Bir başka kolaylıkta kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Ayrıca kartınızın özelliğine göre taksit seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca yukarıdaki fiyatlarımız 2022 güncel fiyatlardır. Bir başka alternatif de her bölge için belirlenmiş 6 seans paketlerdir. Bu şekilde oluşturulmuş paketleri birlikte de satın alabilirsiniz.

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

  Daha fazla oku >>>

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  5 (3) Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? … Devamını oku…

  Daha fazla oku >>>

 • Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  5 (3) Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu? Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı … Devamını oku…

  Daha fazla oku >>>

 • Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  5 (3) Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur? Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur? Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022 Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince … Devamını oku…

  Daha fazla oku >>>

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Tıklayın puan verin

Ortalama Puan 5 / 5. Oy Sayısı: 3

Henüz yorum yok. İlk oy veren siz olun!

Yorum yapın