Lazer Epilasyon Fiyatları, Paketleri

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları bir başka deyişle lazer fiyatları seans ve paket olarak aşağıdaki listede gösterildiği gibidir. Ayrıca istenirse farklı paketler birleştirilebilir.

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın Lazer Fiyatları TLSeansPaket
Koltukaltı106 TL381 TL
Genital266 TL1009 TL
Yarım Bacak572 TL2348 TL
Tüm Vücut1425 TL6846 TL
Tüm Yüz293 TL1318 TL
Çene93 TL426 TL
Bıyık93 TL426 TL
Favori93 TL426 TL

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek Lazer Fiyatları TLSeansPaket
Sakalüstü106 TL479 TL
Ense106 TL479 TL
Boyun106 TL479 TL
Sırt692 TL3115 TL
Omuz359 TL1925 TL
Lazer epilasyon kampanya
Lazer epilasyon kampanya

Fiyatlarımız aynı zamanda vücudun iki yanını kapsar. Fakat tek seans tercih edebileceğiniz gibi paket alarak da kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.

Diode lazer yani buz lazer bizim merkezlerimizde kullanılan bir lazer çeşididir. Ayrıca alexandrite lazeri de merkezlerimizde kullanıyoruz. Fakat uygulama ücretleri lazere göre değil bölgeye göre yani yapılan işe göre belirlenir. Bu nedenle paket kampanyalar oluşturulmuştur. Bir başka deyişle kesenize uygun farklı seçenekler sunulmaya çalışılmıştır.

koltukaltı lazer epilasyon fiyatları
koltukaltı lazer epilasyon fiyatları

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Yani lazer epilasyona daha az ücret ödemek istiyorsanız profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz. Hem zamandan hem de maliyetten kazançlı çıkarsınız. Cilt ve kıl tipinize uygun bir lazerle epilasyon yapılabilmesi için sizi görmemiz en doğrusu olacaktır. Öncelikle kalıcı lazer epilasyon ancak doğru lazer ve doğru dozlar uygulanırsa sağlanır bunu bilmenizi isteriz.

Ayrıca merkezlerimizde uzman doktorlarla yapacağınız ön görüşmeden ücret alınmaz. Ek olarak lazer uzmanlarımız sizi lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylı olarak bilgilendirir. Bu arada Fırsat ve kampanyalar hakkında satış danışmanlarından gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Genel olarak tüm vücut bölgelerinin ayrı ayrı paket programları bulunmaktadır. Ayrıca istenirse karışık paket program seçenekleri de mevcuttur. Son olarak bize hemen ulaşmak isterseniz iletişim bölümünde tüm merkezlerimin mobil erişim numaralarını bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşamazsanız whatsapp dan mesaj yazın biz sizi arayalım. Kısacası İstanbul, Ankara, Kocaeli, Gaziantep merkezlerimizden birini seçerek ararsanız size daha hızlı çözüm bulabiliriz. Bağdat Caddesi, Ataşehir, Kadıköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Fulya, Etiler, Şişli, Atakent, Ankara, Kocaeli, Gaziantep