Lazer Epilasyon Fiyatları, Paketleri

Alexandrite lazer nasıl yapılır?
Alexandrite lazer nasıl yapılır?

Lazer epilasyon fiyatları bir başka deyişle lazer fiyatları seans ve paket olarak aşağıdaki listede gösterildiği gibidir. Ayrıca istenirse farklı paketler birleştirilebilir.

Kadın

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın. Lazer paket fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın. Lazer epilasyon paket fiyatları kredi kartıyla ödenebilir. Bazı kartlara taksit imkanı vardır.

Erkek

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Sizin Sorduklarınız

Lazer epilasyon fiyatları neye göre belirleniyor?

Fiyatlar genellikle bölgeye göre belirleniyor. Örneğin koltukaltı, bacak, genital veya yarım bacak gibi. Fakat bizim merkezimizde her bölge için 6 seans paket fiyatlar da uyguluyoruz.

Tüm vücut lazer epilasyon kaç TL?

Lazer fiyatları genellikle gittiğiniz merkeze göre değişir. Bunun nedeni kullanılan lazer tipi, hizmet kalitesi, güvenlik gibi nedenlerdir. Bizim gibi doktorların çalıştığı merkezlerde fiyatlar biraz daha fazladır. Fakat doğru lazerle, doğru dozlarda ve güvenli şekilde lazer işlemi yapılmış olur. Şu anda tüm vücut lazer fiyatları 2000-3000 TL arasında değişmektedir.

Lazer epilasyon fiyatları ne kadar?

Aslında fiyatlar çoğunlukla benzerdir. Burada fiyattan çok aldığınız hizmetin kalitesi önemlidir. Aldığınız hizmet sizin sorununuzu çözüyor mu? Bu çok önemlidir. Yoksa yıllardır lazere gidiyorsunuz ve hala sonuç alamadınız mı? Bizim gibi doktorların çalıştığı kliniklerde fiyatlar biraz daha fazla olsa bile en iyi sonuçları bizim gibi merkezlerde alabilirsiniz. Çok detaylı fiyatlar için bizi arayın.

Lazer Epilasyon Ücretleri

Fiyatlarımız aynı zamanda vücudun iki yanını kapsar. Fakat tek seans tercih edebileceğiniz gibi paket alarak da kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.

Diode lazer yani buz lazer bizim merkezlerimizde kullanılan bir lazer çeşididir. Ayrıca alexandrite lazeri de merkezlerimizde kullanıyoruz. Fakat uygulama ücretleri lazere göre değil bölgeye göre yani yapılan işe göre belirlenir. Bu nedenle paket lazer epilasyon kampanyaları oluşturulmuştur. Bir başka deyişle kesenize uygun farklı seçenekler sunulmaya çalışılmıştır.

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Yani lazer epilasyona daha az ücret ödemek istiyorsanız profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz. Hem zamandan hem de maliyetten kazançlı çıkarsınız. Cilt ve kıl tipinize uygun bir lazerle epilasyon yapılabilmesi için sizi görmemiz en doğrusu olacaktır. Öncelikle kalıcı lazer epilasyon ancak doğru lazer ve doğru dozlar uygulanırsa sağlanır bunu bilmenizi isteriz.

Ayrıca merkezlerimizde uzman doktorlarla yapacağınız ön görüşmeden ücret alınmaz. Ek olarak lazer uzmanlarımız sizi lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylı olarak bilgilendirir. Bu arada Fırsat ve lazer epilasyon kampanyaları hakkında satış danışmanlarından gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Genel olarak tüm vücut bölgelerinin ayrı ayrı paket programları bulunmaktadır. Ayrıca istenirse karışık paket program seçenekleri de mevcuttur. Son olarak bize hemen ulaşmak isterseniz iletişim bölümünde tüm merkezlerimin mobil erişim numaralarını bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşamazsanız whatsapp dan mesaj yazın biz sizi arayalım. Kısacası İstanbul, Ankara, Kocaeli, Gaziantep merkezlerimizden birini seçerek ararsanız size daha hızlı çözüm bulabiliriz. Bağdat Caddesi, Ataşehir, Kadıköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Fulya, Etiler, Şişli, Atakent, Ankara, Kocaeli, Gaziantep

Ödeme Seçenekleri

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatlarımız yukarıdadır. Ayrıca daha fazla detay için ön görüşme randevusu alınız. Tüm vücut için yüz dahil ve yüz hariç olarak seçenekler mevcuttur. Ayrıca merkezlerimizin tümünde buz lazerde bulunmaktadır. Fakat buz lazer ile Alexandrite lazer fiyatları aynıdır. Bir başka kolaylıkta kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Ayrıca kartınızın özelliğine göre taksit seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca yukarıdaki fiyatlarımız 2022 güncel fiyatlardır. Bir başka alternatif de her bölge için belirlenmiş 6 seans paketlerdir. Bu şekilde oluşturulmuş paketleri birlikte de satın alabilirsiniz.

Daphne Lazer Merkezleri Lazer epilasyon Fiyatları

Clinicante Saç Ekimi