Lazer Epilasyon Fiyatları, Paketleri

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları bir başka deyişle lazer fiyatları seans ve paket olarak aşağıdaki listede gösterildiği gibidir. Ayrıca istenirse farklı paketler birleştirilebilir.

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Kadın Lazer Fiyatları TLSeansPaket
Koltukaltı143 TL513 TL
Genital358 TL1359 TL
Yarım Bacak771 TL3162 TL
Tüm Vücut1919 TL9222 TL
Tüm Yüz394 TL1776 TL
Çene125 TL574 TL
Bıyık 125 TL 574 TL
Favori 125 TL 574 TL

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Erkek Lazer Fiyatları TLSeansPaket
Sakalüstü143 TL645 TL
Ense143 TL645 TL
Boyun 143 TL 645 TL
Sırt933 TL4198 TL
Omuz484 TL2188 TL
Lazer Epilasyon Kampanyası
Lazer Epilasyon Kampanyası

Fiyatlarımız aynı zamanda vücudun iki yanını kapsar. Fakat tek seans tercih edebileceğiniz gibi paket alarak da kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.

Diode lazer yani buz lazer bizim merkezlerimizde kullanılan bir lazer çeşididir. Ayrıca alexandrite lazeri de merkezlerimizde kullanıyoruz. Fakat uygulama ücretleri lazere göre değil bölgeye göre yani yapılan işe göre belirlenir. Bu nedenle paket kampanyalar oluşturulmuştur. Bir başka deyişle kesenize uygun farklı seçenekler sunulmaya çalışılmıştır.

Koltuk altı alexandrite lazer epilasyon uygulaması
koltukaltı lazer epilasyon fiyatları

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Yani lazer epilasyona daha az ücret ödemek istiyorsanız profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz. Hem zamandan hem de maliyetten kazançlı çıkarsınız. Cilt ve kıl tipinize uygun bir lazerle epilasyon yapılabilmesi için sizi görmemiz en doğrusu olacaktır. Öncelikle kalıcı lazer epilasyon ancak doğru lazer ve doğru dozlar uygulanırsa sağlanır bunu bilmenizi isteriz.

Ayrıca merkezlerimizde uzman doktorlarla yapacağınız ön görüşmeden ücret alınmaz. Ek olarak lazer uzmanlarımız sizi lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylı olarak bilgilendirir. Bu arada Fırsat ve kampanyalar hakkında satış danışmanlarından gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Genel olarak tüm vücut bölgelerinin ayrı ayrı paket programları bulunmaktadır. Ayrıca istenirse karışık paket program seçenekleri de mevcuttur. Son olarak bize hemen ulaşmak isterseniz iletişim bölümünde tüm merkezlerimin mobil erişim numaralarını bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşamazsanız whatsapp dan mesaj yazın biz sizi arayalım. Kısacası İstanbul, Ankara, Kocaeli, Gaziantep merkezlerimizden birini seçerek ararsanız size daha hızlı çözüm bulabiliriz. Bağdat Caddesi, Ataşehir, Kadıköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Fulya, Etiler, Şişli, Atakent, Ankara, Kocaeli, Gaziantep

Yorum yapın