Lazer Epilasyon Fiyatları, Paketleri

Koltukaltı Lazer Epilasyon Fiyatları
Koltukaltı Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları bir başka deyişle lazer fiyatları seans ve paket olarak aşağıdaki listede gösterildiği gibidir. Ayrıca istenirse farklı paketler birleştirilebilir.

Kadın

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Erkek

Merkezlerimiz sayfasından bize ulaşın

Lazer Epilasyon Kampanyası
Lazer Epilasyon Kampanyası

Lazer Epilasyon Ücretleri

Fiyatlarımız aynı zamanda vücudun iki yanını kapsar. Fakat tek seans tercih edebileceğiniz gibi paket alarak da kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.

Diode lazer yani buz lazer bizim merkezlerimizde kullanılan bir lazer çeşididir. Ayrıca alexandrite lazeri de merkezlerimizde kullanıyoruz. Fakat uygulama ücretleri lazere göre değil bölgeye göre yani yapılan işe göre belirlenir. Bu nedenle paket kampanyalar oluşturulmuştur. Bir başka deyişle kesenize uygun farklı seçenekler sunulmaya çalışılmıştır.

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Yani lazer epilasyona daha az ücret ödemek istiyorsanız profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz. Hem zamandan hem de maliyetten kazançlı çıkarsınız. Cilt ve kıl tipinize uygun bir lazerle epilasyon yapılabilmesi için sizi görmemiz en doğrusu olacaktır. Öncelikle kalıcı lazer epilasyon ancak doğru lazer ve doğru dozlar uygulanırsa sağlanır bunu bilmenizi isteriz.

Ayrıca merkezlerimizde uzman doktorlarla yapacağınız ön görüşmeden ücret alınmaz. Ek olarak lazer uzmanlarımız sizi lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylı olarak bilgilendirir. Bu arada Fırsat ve kampanyalar hakkında satış danışmanlarından gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Genel olarak tüm vücut bölgelerinin ayrı ayrı paket programları bulunmaktadır. Ayrıca istenirse karışık paket program seçenekleri de mevcuttur. Son olarak bize hemen ulaşmak isterseniz iletişim bölümünde tüm merkezlerimin mobil erişim numaralarını bulabilirsiniz. Ayrıca ulaşamazsanız whatsapp dan mesaj yazın biz sizi arayalım. Kısacası İstanbul, Ankara, Kocaeli, Gaziantep merkezlerimizden birini seçerek ararsanız size daha hızlı çözüm bulabiliriz. Bağdat Caddesi, Ataşehir, Kadıköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Fulya, Etiler, Şişli, Atakent, Ankara, Kocaeli, Gaziantep

Ödeme Seçenekleri

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatlarımız yukarıdadır. Ayrıca daha fazla detay için ön görüşme randevusu alınız. Tüm vücut için yüz dahil ve yüz hariç olarak seçenekler mevcuttur. Ayrıca merkezlerimizin tümünde buz lazerde bulunmaktadır. Fakat buz lazer ile Alexandrite lazer fiyatları aynıdır. Bir başka kolaylıkta kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Ayrıca kartınızın özelliğine göre taksit seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca yukarıdaki fiyatlarımız 2022 güncel fiyatlardır. Bir başka alternatif de her bölge için belirlenmiş 6 seans paketlerdir. Bu şekilde oluşturulmuş paketleri birlikte de satın alabilirsiniz.

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

  Daha fazla oku >>>

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

  Daha fazla oku >>>

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

  Daha fazla oku >>>

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

  Daha fazla oku >>>

Yorum yapın