Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Daha İyi?

Bu konuda sizin sorduklarınızı toparlamaya çalıştık. Şimdi gelin Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Daha İyi? sorusuna ve benzerlerine yanıt arayalım.

En İyi Lazer Hangisi?

En kaliteli lazer epilasyon hangisi?

Biz merkezlerimizde diode ve alexandrite lazerleri kullanıyoruz. Fakat burada en önemli şek lazeri etkin şekilde kullanmaktır. Yani etkin dozda kullanmak çok önemlidir. Ayrıca size uygun lazerle işlem yapmak da çok önemlidir. Merkezlerimizde uzman doktorlar bu süreçleri yönetiyor.

Buz lazer mi daha iyi yoksa normal lazer mi?

Aslında buz lazer diye bir şey yok. Bunların hepsi diode lazerdir. Diğer etkili lazer ise alexandrite lazerdir. İkisi de etkili lazerlerdir. Fakat doğru şekilde kullanmak gerekir. Bu da ancak profesyonel merkezlerde mümkündür. Yani sonuç için profesyonelleri seçmelisiniz.

Hangi lazer tercih edilmeli?

Bizim tercihimiz diode ve alexandrite lazerdir. Ayrıca bu lazerleri en etkili dozları ile uyguluyoruz. Yani seçim parametreleri en az lazerler kadar önemlidir.

Alexandrite mı diyot mu?

Biz merkezlerimizde iki lazeride kullanıyoruz. İkisi de çok etkili lazerlerdir. Doktorlarımız size uygun lazeri seçiyor. Ayrıca size uygun en etkili parametrelerle işlem yapıyoruz.

Buz lazer mi daha iyi Alexandrite mi?

İki lazerin de avantaj ve dezavantajları var. Biz bu nedenle iki lazeri de kullanıyoruz. Bazen aynı kişide iki lazeri farklı bölgelerde kullanmaktayız. Tüm bunlara uzman doktorlarımız karar veriyor.

Buz lazer mi iğneli epilasyon mu?

Tüm lazerler iğneli epilasyondan daha başarılıdır. Hem de daha pratiktir. İğneli epilasyon için çok zaman gerekir. Ayrıca el yeteneğine ihtiyaç duyar. İğneli epilasyon sadece beyaz ve açık renkli kıllar için en iyi çözümdür. Çünkü bu tür kıllara lazerler etkisizdir.

Hangi lazer daha iyi?

En iyi lazer hangisi?

Epilasyon için en iyi lazer Alexandrite ve Diode lazerdir. Fakat bunlarında FDA onaylı olanı tercih edilmelidir. En iyi lazerler daha çok batı kökenlidir. Özellikle Amerika, İsrail, Almanya gibi ülkeler bu teknolojide iyidir. Fakat güney Korede başarılı lazer cihazları yapar.

Hangi lazer epilasyon daha iyi?

En iyi ve etkili lazer epilasyon yöntemi diode ve alexandrite lazer yöntemleridir..

Hangi lazer daha iyi?

Biz Alexandrite apogee 5550 ve Light sheer diode lazer kullanıyoruz. Yıllardır kullandığımız bu lazerlerin çok başarılı olduğunu da biliyoruz. Uzun yıllardır sektörde farklı cihazlarla da çalışma fırsatımız oldu. Bu iki cihazı seçtik. Fakat sadece cihazın iyi olması yetmez. aynı zamanda ciddi bir tecrübe ve profesyonel eki gerekir.

Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Daha İyi?

Soru: İnternette forum sitelerine baktım. Lazer için hangi yöntem en iyi araştırıyorum. Fakat karar vermekte zorlanıyorum. Hangi lazer epilasyon yöntemi daha iyi?

Yağmur*** Ethem Efendi İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında kararsız kalmanız çok doğal. Herkes kendi lazerinin en iyi olduğunu söylüyor. Fakat lazer cihazı kadar önemli başka şeyler de var. Öncelikle sadece lazer cihazını iyi olması yetmez. Yani cihaz doğru kullanılmıyorsa sonuç alamazsınız. Çünkü bu cihazlar sadece profesyonellerin kullanması için yapılmıştır. Bu nedenle birçok parametresi vardır. Sonuç olarak sizin için en etkili doz hangisi? Bunu tespit edecek kişiler doktorlardır. Yasal olarak bu izin sadece doktorlara verilmiştir.  Çok iyi bir lazer cihazıyla bile kötü sonuçlar mümkündür. Profesyonellerin çalıştığı merkezler bunu çok iyi bilir. Bir merkezde hem diode hem de alexandrite lazerin bulunması sizin için iyidir. Fakat doğru şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca size uygun lazerle işlem yapılmalıdır.

En İyi Lazer Cihazı Hangisi?

Soru: Size göre en iyi lazer epilasyon yöntemi hangisi? Hangi lazerle en iyi sonuç alabilirim. En iyi lazer epilasyon cihazı hangisi?

Handan*** Şaşkınbakkal İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Öncelikle belirtmek isteriz ki lazerin tipi sonuç için önemlidir. Aslında en iyi diyebileceğimiz iki cihaz var. Bu lazerler diode ve alexandrite lazerlerdir. Ayrıca bu lazer tiplerinden en etkili olanları Amerikan ve İsrail kökenli lazerlerdir. Çünkü bu teknoloji ilk bu ülkelerde gelişti. Zaman içinde ise en etkili cihazlar üretildi. Bu ülkeler gerçekten bu konuda çok iyiler. Biz Apogee 5500 alexandrite lazer ve light sheer dide lazer kullanıyoruz. Aslında bu iki lazer de bu iki ülkenin ortak yapımıdır. Fakat sadece profesyonel kişiler kullanabilir. Bu nedenle bir klinik dışında lazer yaptırmanızı önermiyoruz.

En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi
En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi

Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?

Soru: Lazer epilasyon yaptırmayı çok istiyorum. Sizin gibi profesyonel bir merkeze danışmak istedim. İlk başta doğru başlangıç yapmak önemli. Hem zamanım hem de bütçem kısıtlı.  Hangi lazer epilasyon tavsiye edersiniz?

Banu*** Şişli İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında çok haklısınız. Hepimizin zaman ve para sıkıntısı var. Bir kere ödeme yapmak istiyoruz. Tüm bunları çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle doğru merkezde lazere başlamak en önemli adımdır. Hangi lazerden çok bu konuya dikkat edin. Profesyonel bir merkeze gidin. Onlar sizin için en iyi lazeri seçecektir. Fakat biz diode ve alexandrite lazerleri tavsiye ederiz. Fakat nasıl kullanıldığı çok önemlidir. Yani etkili dozlarda kullanılmalıdır. Aksi halde sonuç alamazsınız.

Diode Lazer Mi Alexandrite Mi?

Soru: Size daha özel bir soru sormak istiyorum. Ben iki seçenek arasında kaldım.Diode lazer mi Alexandrite mi?

Melahat*** Kadıköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Öncelikle bu iki lazerde etkili lazerlerdir. Fakat alexandrite lazer her bölgede kullanılmaz. Örneğin genital, bacak, koltukaltında çok etkilidir. Fakat yüz bölgesinde kullanılmaz. İnce tüylerde kullanılmamalıdır. Hatta ince tüylerde artış bile yapabilir. Ama çok hızlı bir lazerdir. Doğru kullanılırsa çok etkilidir. Tüyleri adeta buharlaştırır. Alexandrte lazerin koyu tenli kişilerde kullanımı kısıtlıdır. Diode lazer ince tüylere bile etkilidir. Fakat biraz daha yavaş uygulanır. Tüyler buharlaşmaz ama dökülür. Ayrıca bir avantajı da diode lazerin yüze uygulanabilmesidir. Sonuç olarak iki lazerde en etkili dozlarda kullanılmazsa sonuç vermez. Bunu sağlayacak olan lazer için gittiğiniz merkezdir. Yani öncelikle merkezi doğru seçmelisiniz.

adetten kaç gün önce lazer yapılır

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon