Seyhan Adana

Daphne Adana Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Adana Lazer
0539 573 71 79
Adana Daphne
WhatsApp
Adana epilasyon merkezi, Daphne lazer merkezleri Ankara Şubesi

Adana Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın Adana Lazer Fiyatları TL Seans Aşağıdaki Telefonu arayınız
Koltukaltı 0539 573 71 79
Genital 0539 573 71 79
Yarım Bacak 0539 573 71 79
Tüm Yüz 0539 573 71 79
Tam Bacak0539 573 71 79
5. seanstan sonra her seans %5 ilave indirim yapılır

Adana Daphne Lazer

Daphne lazer merkezimizde alexandrite ve diode lazerler ile lazer epilasyon, karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok cilt tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca daha fazla bilgi için lütfen yukarıda verdiğimiz harita talimatlarını takip edin.

Adana Lazer Epilasyon

Daphne lazer epilasyon merkezimizde farklı lazer tipleri ile epilasyon yapıyoruz. Amacımız en etkili ve en hızlı sonuçları elde etmektir. Bu amaçla kullandığımız lazerler diode ve alexandrite lazerleridir. Fakat sadece farklı lazer tipleri kullanmak yeterli değildir. Dermatoloji Uzmanı doktorlardan oluşan profesyonel kadromuz sayesinde en doğru hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Lightsheer diode lazer epilasyon amacıyla kullandığımız lazerlerden biridir. Bir başka deyişle buz başlıklı lazer veya buz lazerleri epilasyon için kullanıyoruz. Diode lazer bilinen en etkili epilasyon lazerlerinden biridir. Ayrıca ince kıllara bile etkini olması büyük avantaj sağlar. Bir başka avantajı diode lazerin tün cilt tiplerinde kullanılmasıdır. Yani cildiniz koyu bile olsa diode lazerle işlem yapılabilir. Fakat bronz iseniz kesinlikle hiçbir lazer işlemi yaptırmayınız. Yani cilt koyuluğu bronz durumlar için geçerli değildir.

Bir başka popüler ve bilinen lazer alexandrite lazerdir. Bu lazerin en bilinen markası olan Apogee 5500 alexandrite lazer bu merkezimizde kullanılmaktadır. Aslında alexandrite lazer beyaz, açık renk ciltlerde kullanılabilen bir lazerdir. Bununla beraber tüm bölgelerde kullanılamaz. Ayrıca koyu ciltlerde tercih edilmez. Fakat koltukaltı, bacak ve genital bölge lazer epilasyonu için çok tercih edilen lazerlerdir. Ayrıca bu lazeri yüz bölgesind kesinlikle önermeyiz. Bunun yerine yüz bölgesinde diode lazeri kullanıyoruz.

Adana’daki lazer merkezimize gittiğinizde size en uygun lazer çeşidi ile işlem yapılır. Ayrıca lazer ön görüşmelerinden ücret alınmamaktadır. Fakat ön görüşme için önceden randevu almanız gerekmektedir. Çağrı merkezini veya yukarıdaki telefonu arayarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

Adana Fraksiyonel Lazer

Daphne lazer merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanmaktayız. Bu lazer FDA tarafından birçok cilt probleminin tedavisinde onay almıştır. Özellikle sivilce ve akne izlerinin kalıcı olarak yok edilmesinde en sık kullandığımız yöntemdir. Bir başka kullanım alanı Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisidir. Çatlakların kalıcı çözümünde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanıyoruz.

Fraksiyonel lazer cildi soyarak yeni cilt oluşumuna olanak sağlar. Böylece yeni oluşan cilt daha parlak, daha pürüzsüz ve daha gençtir. Cilt gençleştirme işlemlerinde çok başarılıdır.

Ksantelazma ve siringoma tedavisi için Adana ‘daki lazer merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanmaktayız. Bu sayede bir seansta bile bu cilt sorunundan kurtulmanız olanaklıdır.

Fraksiyonel lazerle ilgili daha fazla için bize ulaşınız. Ayrıca ön görüşmelerden ücret alınmadığını hatırlatmak isteriz.

Döşeme, Cumhuriyet Cd. No:66, 01130 Seyhan/Adana Türkiye

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Alexandrite Lazer Epilasyon

  Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir? Neden Alexandrite Lazer Epilasyon? Konu hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Alexandrite lazer epilasyon nedir? Teknik olarak 755nm dalga boyunda bir lazerdir. Özellikle epilasyon için kullanıyoruz. Çok etkili bir lazerdir. FDA onaylı Apogee 5500 cynosure alexandrite lazer epilasyon cihazı kullanmaktayız. Alexandrite lazer fiyat listesi için iletişim bölümünden size en uygun merkezimize … Devamını oku…


 • Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Bütün Vücut Lazer Epilasyonu Hakkında Vücut lazer epilasyon neleri kapsar? Lazer epilasyon tüm vücut için kullandığımız bir yöntemdir. Fakat sadece göz bölgesine uygulamıyoruz. Genellikle tüm vücut lazer epilasyon için en çok tercih edilen bölgeler koltukaltı, bacak, yüz ve genital bölgedir. Eğer istenmeyen tüylerinizi tıraş etmekten, ağda yada epilatör ile yolmaktan ve en önemlisi acı çekmekten … Devamını oku…


 • Ksantelazma

  Ksantelazma nedir? Nasıl tedavi edilir? Ksantelazma Nedir? Soru: Göz kapaklarımda sarı noktalar oluştu. Doktora gittim ksantelazma hastalığı olduğu söylendi. Tedavisinin lazerle yapılabileceğini söyledi. Yine de tam olarak anlamak istiyorum. Ksantelazma nedir? Ahmet *** Kadıköy İstanbul Şubat 2022 Daphne Lazer:  Yanıt: Ksantelazma tıpta Ksantelazma palpebrarum adı verilen bir hastalıktır. Bu hastalıkta göz kapaklarının derisinde kolestetol birikir. … Devamını oku…


“Seyhan Adana” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.