Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Nedir?

Soru: Lazer hakkında çok yazı okudum. Çok çeşitli tarifler var. Bazıları biraz tıbbi. Daha sade olarak anlatırsanız sevinirim. Lazer epilasyon nedir?

Hülya  *** Suadiye İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında lazer kıl köklerini etkiler. Fakat etkilediği kıl köklerinde kalıcı etki yapar. Yani özetle lazer epilasyon kıl köklerinin lazerle etkilenmesidir. Köklerde kılı üreten hücreler var. Bu hücreleri lazerle yok ediyoruz. Böylece kıl fonksiyonunu göremiyor. Sonuç olarak kalıcı epilasyon sağlıyor. En önemlisi kalıcı etkili bir yöntem olmasıdır.

Lazer Epilasyon Tüyleri Tamamen Yok Eder Mi?

Soru: Lazere başlayacağım. Biraz endişeliyim. Gerçekten tam sonuç alacak mıyım? Lazer epilasyon tüyleri tamamen yok eder mi?

Merve *** Beşiktaş İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Her şeyden önce lazer kalıcı epilasyon sağlıyor. Fakat kılların tam etkilenmesi gerekiyor.  En önemlisi uygun lazerle işlem yapılmalıdır. Aksi halde tam sonuç alamazsınız. Sonuç olarak tüyleri tamamen yok ermek istiyorsanız merkez seçerken dikkatli olun. Örneğin Alexandrite ve diode lazerleri birlikte kullanan merkezler daha güvenlidir. Ayrıca doktorların yönettikleri merkezler iyidir. Aslında sadece bu merkezler lazer yapmaya yetkilidir. En önemlisi Lazer epilasyon salonlarda yasaktır. Kesinlikle kuaförler yapamaz. Tüm bunlara dikkat edin. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse Lazer epilasyon tüyleri tamamen yok eder.

Lazer Mi Daha İyi Ağda Mı?Lazer Mi Daha İyi Ağda Mı?
Lazer Mi Daha İyi Ağda Mı?

Tüm Vücut Lazer Kaç TL?

Soru: Bütçemi ayarlamaya çalışıyorum. Fakat lazer epilasyon fiyatlarını araştırıyorum. Tüm vücuduma lazer gerekecek.Tüm vücut lazer kaç TL?

Ayten *** Kadıköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında günümüz dünyasında herkes için bütçe önemli. Bu konuda gerçekten haklısınız. Fakat fiyattan önce kaliteye odaklanın. Çünkü çok ucuza aldığınız bitene kadar lazer seanslarından hiçbir fayda görmeyebilirsiniz.  Benzer şekilde birçok şikâyeti çeşitli sitelerde sizde okumuşsunuzdur. Aslında lazer hakkında hiçbir eğitimi olmayan kişiler lazer yapıyor. Bu nedenle hayal kırıklıkları yaşanıyor. Ayrıca zaman ve paranız boşa gidiyor. En önemlisi doğru yerde lazere başlamanız. Bu nedenle iyi düşünün. Bizim merkezlerimizde tüm vücut lazer için çeşitli alternatifler var. Şayet bizi ararsanız size çok detaylı bilgi verebiliriz.  

Lazer Mi Daha İyi Ağda Mı?

Soru: Uzun zamandır ağda yaptırıyorum. Çok sıkıldım. Bir ara epilatör kullandım. Tabi ki çok can yakıyor. Lazer mi daha iyi ağda mı?

Leyla *** Bostancı İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Aslında bu konuda hiçbir kuşkunuz olmasın.  Çünkü lazer kalıcı epilasyon sağlar. Oysaki ağda geçici çözümdür. Kesinlikle lazer tüm diğer yöntemlerden daha avantajlıdır. Çünkü kolay uygulanır. Ayrıca zararı yoktur. Ek olarak 6 seans sonra neredeyse hiç epilasyona ihtiyaç olmaz. Bu arada lazer epilasyon uzun dönem düşündüğünüzde tüm yöntemlerden ucuzdur. Ani lazer sonrası hem para hem zaman tasarrufu sağlarsınız. Ek olarak bittikten sonra hiçbir acı duymazsınız. Yani her ay ağda ya da epilatörün acısına katlanmayacaksınız.

Daphne Lazer Epilasyon

Clinicante Saç Ekimi

Yorum yapın