Beylikdüzü İstanbul

Daphne Beylikdüzü Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Beylikdüzü
0533 380 33 19
Beylikdüzü Daphne
WhatsApp

Beylikdüzü Lazer epilasyon merkezi, Daphne lazer merkezleri Beylikdüzü Şubesi

Beylikdüzü Daphne Lazer

Daphne lazer Beylikdüzü şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmetleri veriyoruz. Alexandrite ve diode lazerler bu merkezimizde epilasyon için kullandığımız cihazlardır. Ayrıca karbondiosit fraksiyonel lazer ile bir çok uygulama yapıyoruz.

Beylikdüzü Daphne Lazer Şubesinde aşağıdaki hizmetler verilmektedir;

Diode Lazer Epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon
Karbondioksit Fraksiyonel Lazer
Lazerle kılcal varis tedavisi
Botoks
Dolgu

Beylikdüzü Lazer Epilasyon
Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Daphne lazer Beylikdüzü merkezinde en son teknoloji kullanılarak lazer epilasyon yapılmaktadır. Alexandrite lazer, diode lazer bu merkezde kullanılan lazerlerdir.

Lazerlerin markası ve tipi elbette önemlidir. Bu nedenle biz bu merkezimizde iki farklı lazer tipi ile çalışıyoruz. Ayrıca kullanılan lazer cihazlarının belli onaylara sahip olması gerekir. Aslında en önemli konu lazerin ne şekilde doğru kullanıldığıdır. Yani lazer cihazınız iyi olsa bile doğru kullanılmazsa sonuç almak zordur. Bu nedenle yirmi yıla yaklaşan deneyimimizle tüm şubelerimizde aynı marka cihazlarla hizmet veriyoruz.

Lazer Epilasyon Beylikdüzü
Lazer Epilasyon Beylikdüzü

Beylikdüzü Fraksiyonel Lazer

Sivilce izi ergenlikle başlayan önemli bir cilt sorunudur. Özellikle sivilceler tedavisiz kalırsa oluşur. Ayrıca enfeksiyon şiddetini arttırır. Bu yüzden ciltte ciddi istenmeyen görünüm oluştururlar. Genellikle Cilt yüzeyinde pürüzler yada leke şeklindedirler. Akne izi olarak ta adlandırılan bu inatçı izlerden kurtulmanız mümkün. Eğer bu lazer, cilde uygulanırsa hasarlı cilt dokusunun bir kısmını buharlaştırmaktadır. Böylece buharlaşan cildin yerine yeni doku oluşturabiliriz. Yani cildimiz kendini daha pürüssüz ve lekesiz şekilde iyileştirir. Çünkü Fraksiyonel lazerle sivilce izi tedavisi günümüzdeki en iyi yöntemdir.

Beylikdüzü, Karbondioksit Fraksiyonel Lazerin Kullanıldığı Tedaviler?

Karbondioksit lazerler kozmetik dermatolojik uygulamalarda ve klasik dermatolojide de kullanıyoruz.

Fraksiyonel Lazer Beylikdüzü
Fraksiyonel Lazer Beylikdüzü

Ciltte özellikle kadınlarda oluşan çatlaklar önemli bir kozmetik sorundur. Aslında östrojen ve progesteron hormonları çatlakların ana nedenidir. Aslında , oldukça fazlaca tedavi denenmesine rağmen başarılı olmamıştır. Fakat günümüzde lazerle nerdeyse tam çözüm mümkündür. Fraksiyonel lazerle çatlak tedavisi için özellikle merkezimizde ön görüşme yapmanızı öneririz. Ayrıca eski veya yeni tüm çatlaklarda ve gebelik çatlaklarında etkili bir lazer sistemidir.

Yaşlılık lekeleri, ciltteki yaşlanma ve cildin cansız donuk görünümü bir başka kozmetik sorundur. Fraksiyonel lazerin ciltteki ölü dokuyu buharlaştırma özelliği sayesinde cilt gençleştirme işlemleri için kullanabiliyoruz. Fraksiyonel lazer seansından sonra cilt kendini onarma sürecine girer. Bu sayede oluşan cilt pürüssüz ve parlaktır. Ayrıca lekeler azalır.

Ksantelazma çok önemli bir estetik sorundur. Maalesef bu sorun bu güne kadar sadece cerrahi usullerle çözülebiliyordu. Fakat günümüzde cerrahi modda çalışan fraksiyonel lazer tek seansta bile ksantelazmayı tedavi etmektedir. Buna benzer bir diğer cilt sorunu olan siringomların tedavisi de aynı ksantelazma gibi yapılmaktadır.

Beylikdüzü; Barış, Atilla İlhan Cd. No:2, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Alexandrite Lazer Epilasyon

  Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir? Neden Alexandrite Lazer Epilasyon? Konu hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Alexandrite lazer epilasyon nedir? Teknik olarak 755nm dalga boyunda bir lazerdir. Özellikle epilasyon için kullanıyoruz. Çok etkili bir lazerdir. FDA onaylı Apogee 5500 cynosure alexandrite lazer epilasyon cihazı kullanmaktayız. Alexandrite lazer fiyat listesi için iletişim bölümünden size en uygun merkezimize … Devamını oku…


 • Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Bütün Vücut Lazer Epilasyonu Hakkında Vücut lazer epilasyon neleri kapsar? Lazer epilasyon tüm vücut için kullandığımız bir yöntemdir. Fakat sadece göz bölgesine uygulamıyoruz. Genellikle tüm vücut lazer epilasyon için en çok tercih edilen bölgeler koltukaltı, bacak, yüz ve genital bölgedir. Eğer istenmeyen tüylerinizi tıraş etmekten, ağda yada epilatör ile yolmaktan ve en önemlisi acı çekmekten … Devamını oku…


 • Ksantelazma

  Ksantelazma nedir? Nasıl tedavi edilir? Ksantelazma Nedir? Soru: Göz kapaklarımda sarı noktalar oluştu. Doktora gittim ksantelazma hastalığı olduğu söylendi. Tedavisinin lazerle yapılabileceğini söyledi. Yine de tam olarak anlamak istiyorum. Ksantelazma nedir? Ahmet *** Kadıköy İstanbul Şubat 2022 Daphne Lazer:  Yanıt: Ksantelazma tıpta Ksantelazma palpebrarum adı verilen bir hastalıktır. Bu hastalıkta göz kapaklarının derisinde kolestetol birikir. … Devamını oku…


“Beylikdüzü İstanbul” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.