Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

Yüze Diod Lazer Yaptıranlar
Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu?

Evet yüze diode lazer yaptıranlar genellikle çok memnundur. Biz yüzde light sheer diode lazer kullanıyoruz. Bu tip lazerlere buz lazer diyenlerde var. Fakat biz en bilinen markalardan biriyle diode lazer yapıyoruz.
Yüz İçin Hangi Lazer Etkili

Yüzüme Diod Lazer Yaptırdım

Yüze diode lazer sadece profesyonel merkezlerde yapılır. Diğer merkezlerde aldığınız sonuçlar yanlış uygulamalardan kaynaklanır. Doktorların çalıştığı yerlerde lazer yaptırın.

Yüze Diod Lazer Yaptıranlar mutlu mu?

Diode lazer yüzde en iyi sonuç veren cihazdır. Fakat unutmamanız gereken bir ayrıntı var. Kesinlikle sadece profesyonellerce uygulanmalıdır. Etkin dozlarda uygulanmazsa hiçbir lazer sonuç vermez. Doğru şekilde yapılırsa diode lazerden kesin sonuç alırsınız.

Diod Lazer Yüzde Etkili Midir?

Diode lazer yüzde en etkili lazer epilasyon cihazıdır. Cilde bitişik atış yapılır. Hafif bastırarak yapmakta fayda vardır. Bu sayede tüylerin köklerine kadar ulaşabiliyoruz. Diode lazerlerinde kendi içinde farklı markaları vardır. Randevu alarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Diode lazer ile kaç seansta biter?

Diode lazer ile epilasyon ortalama 6 seans sürer. Fakat yüz bölgesinde 10 seansa kadar çıkabilir. Ayda bir kere yapılır. Ayrıca profesyonel kişiler uygulama yapmalıdır. Uygulanabilecek en optimum doz kullanılmalıdır.

Diode Lazer Sorular

Diode lazer yüze uygulanır mı?

Evet aslında diode lazer yüzde en etkili lazerdir. Diode lazerin yüzdeki ince kıllarda bile etkili olduğunu söyleyebiliriz. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli nokta doğru merkezde yapılmasıdır. Doktorların çalıştığı merkezleri öneririz.
Yüzüme Hangi Lazer Yaptırmalıyım

Diode lazer kalıcı mı?

Diode lazer kalıcı epilasyon yapar. Kıl köklerini etkileyen güçlü bir lazerdir. Bizim tüm merkezlerimizde alexandrite lazerle birlikte diode lazer kullanıyoruz.
Lazerle Yüz Tüyleri Biter Mi?

Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu?

Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı yönlendireceğim.

Sevgi*** Suadiye İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Evet yüze diode lazer yaptıranlar genellikle çok memnundur. Biz yüzde light sheer diode lazer kullanıyoruz. Bu tip lazerlere buz lazer diyenlerde var. Fakat biz en bilinen markalardan biriyle diode lazer yapıyoruz.

Öncelikle nazik yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Her şeyden önce Bizim merkezlerimizde müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Ayrıca bizzat doktorlarımız ve yönetim bu memnuniyeti takip eder. Aynı zamanda light sheer diode lazer yüz bölgesindeki en etkili lazerlerdendir. Teknolojik olarak uzun yıllardır altın standart lazer yöntemi olarak öne çıkmıştır. Bu nedenle bizim tüm merkezlerimizde diod lazer bulunmaktadır. Cihazın markası ve menşei de elbette çok önemlidir. Aslında bu cihazın kalitesi ve teknolojisini belirler. Ek olarak hedefimiz en etkili cihazlarla en iyi sonuçlar almaktır. Biz yaklaşık 20 yıldır bu hizmetleri veren en eski lazer epilasyon merkezlerinden biriyiz. Bu kadar uzun süre bu işi yapabiliyor olmamızın asıl kaynağı bu misyondur.

Yüzüme Diod Lazer Yaptırdım

Soru: Yüzüme diode lazer yaptırdım. Fakat mutlu değilim. Çok az bir azalma oldu. Bu neden olur? Bu arada bir güzellik salonuna gidiyorum.

Ecem*** Ataköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Yüze diode lazer sadece profesyonel merkezlerde yapılır. Diğer merkezlerde aldığınız sonuçlar yanlış uygulamalardan kaynaklanır. Doktorların çalıştığı yerlerde lazer yaptırın.

Her şeyden önce yanlış bir merkezde lazere başlamışsınız. Çünkü güzellik salonlarının lazer epilasyon yapması yasaktır. Ayrıca kuaförlerde lazer epilasyon yapamaz. Bu tip merkezlerde maalesef sonuç almanız pek olası değil. Genellikle bu merkezlerde hiç eğitim almamış kişiler çalışıyor. Bir başka neden kalitesiz cihaz kullanımıdır. Hatta daha da vahimi bu merkezdeki cihaz muhtemelen lazer bile değildir. Tüm bu nedenlerle bu merkezi bırakmanız en doğrusu olur. Önerimiz yasal çalışan doktorların denetimindeki bir merkeze gitmeniz. Çünkü doğru şekilde uygulanırsa diod lazerden sonuç almamanız pek olası değildir.

Yüzüme Diod Lazer Yaptırdım
Yüzüme Diod Lazer Yaptırdım

Yüze Diod Lazer Yaptıranlar mutlu mu?

Soru: Yüz için en iyi lazer diode lazer diye duydum. Bu doğru mu? Yüze diod lazer yaptırsam kesin sonuç alır mıyım? Yüze diod lazer yaptıranlar ne diyor?

Ayşe*** Üsküdar İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Diode lazer yüzde en iyi sonuç veren cihazdır. Fakat unutmamanız gereken bir ayrıntı var. Kesinlikle sadece profesyonellerce uygulanmalıdır. Etkin dozlarda uygulanmazsa hiçbir lazer sonuç vermez. Doğru şekilde yapılırsa diode lazerden kesin sonuç alırsınız.

Aslında doğru bilgilere sahipsiniz. Bizim de önerimiz yüz için diod lazerdir. Çünkü diod lazer yüz için en iyi sonuç aldığımız lazerdir. Ayrıca ince tüylerde artış yapmaz. İlave olarak yüzdeki ince tüylere de etkilidir. Fakat unutulmaması gereken önemli noktalar var. Bunlardan ilki doğru dozların uygulanmasıdır. Doğru marka lazer cihazı kullanılması başka önemli bir noktadır. Yani bu işi profesyonel bir merkezde yaptırmalısınız. Yüz gibi hassas bir bölgede maceraya girmeyin. Doğrudan güvenebileceğiniz bir kliniğe başvurun.

Diod Lazer Yüzde Etkili Midir?

Soru: Sitenizi inceledim. Yüz için sadece diod lazer kullandığınızı anlıyorum. Bazı sitelerde sonuç alamadığını yazanlar da var. Diod lazer yüzde etkili midir?

Asuman*** Acıbadem İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Diode lazer yüzde en etkili lazer epilasyon cihazıdır. Cilde bitişik atış yapılır. Hafif bastırarak yapmakta fayda vardır. Bu sayede tüylerin köklerine kadar ulaşabiliyoruz. Diode lazerlerinde kendi içinde farklı markaları vardır. Randevu alarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikle diod lazerin yüzde çok etkili olduğunu belirtmek isteriz. Aslında doğru uygulanırsa mutlaka sonuç alınır. Sizin bazı internet sitesinde okuduklarınız da doğru. Güzellik salonlarında yasak olduğu halde maalesef lazer yapılıyor. Bu yerelde eğitimsiz hatta lazeri daha önce hiç kullanmamış kişiler lazer yapabiliyor. Bu nedenle maalesef çok kötü sonuçlar ortaya çıkıyor. Hatta yan etkiler ve mağduriyetler basına bile yansıyor.  Bazı güzellik salon ve kuaförlerde lazer adı altında lazer olmayan başka cihazlar da kullanılıyor. Tüm bu nedenlerle riske girmemenizi öneririz. Doğru merkezi bulun. Bu merkezler doktorların başında olduğu merkezlerdir.

Yüze Lazer Yaptıranların Yorumları

Clinicante Saç Ekimi

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın