Fulya İstanbul

Daphne Fulya Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Fulya
0533 380 33 79
Fulya Daphne
WhatsApp

Fulya Daphne Lazer

Fulya merkezimizde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazerle kozmetik dermatoloji uygulamaları yapmaktayız. Bu amaçla alexandrite lazer, diode lazer ve karbondioksit lazerler kullanıyoruz. Merkezimizden randevu almak için lütfen yukarıdaki numaradan bize ulaşınız. Merkezimizde özel otopark ve vale hizmeti mevcuttur.

Fulya Alexandrite Lazer Epilasyon
Fulya Alexandrite Lazer Epilasyon

Fulya Lazer Epilasyon

Günümüzde en çok yapılan kozmetik işlem lazer epilasyondur. Bilindiği gibi yetkili doktorların bulunduğu sağlık kuruluşlarında yapılabilmektedir. Ayrıca kullanılan lazer tipleri ve merkezin bu konudaki tecrübesi de önemlidir. Bu nedenle biz bu merkezimizde iki çeşit lazerle epilasyon yapıyoruz.

Özellikle belirtmeliyiz ki doğru lazerle işlem yapılması daha hızlı sonuç almanız için birincil şarttır. Fakat doğru parametrelerle ve doğru bir akış içinde profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Alexandrite lazerin çok bilinen USA menşeili Apogee 5500 tipi bu merkezlerimizdeki lazerlerden biridir. Bir diğeri ise diode lazer light sheer diğer adı ile buz lazer, buz başlıklı lazer veya ütüleme lazerdir.

Ortalama 6 seans lazer epilasyon sonrasında kalıcı epilasyon sağlanır. Özellikle hangi lazerin size uygun olduğu konusunda kafanız karışık ise merkezimizden randevu almanızı öneririz.

Fulya Buz lazer diode lazer
Fulya Buz lazer diode lazer

Fulya Fraksiyonel Lazer

Sivilce izlerinin tedavisinde günümüzdeki en etkili yöntemdir. Hem lekelerin hem de izlerin tedavisini aynı zamanda sağlar. Bir başka kılanım alanı çatlaklardır. Bildiğiniz gibi çatlakların etkili bir tedavisi yoktur. Fakat fraksiyonel lazer sayesinde çatlaklardan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır.

Ksantelazma göz kapaklarında oluşan kolesterol ve yağ birikimleridir. Tedavisinde cerrahi olarak aldırmaktan başka alternatif yoktur. Fakat fraksiyonel lazer ile bir seansta bile yok edilebilmektedir.

Siringoma iyi huylu ter bezi tümörüdür. Aslında ciddi yan etkisi olabilecek ilaçlarla bile tedavisi zordur. Fraksiyonel lazerle ile bunun tamamen tedavi edilebildiğini sevinerek söyleyebiliriz.

Cildin üst tabakasındaki ölü doku buharlaştırılarak yapılan cilt gençleştirme uygulaması kalıcı ve uzun etkisi ile önemli bir avantaj sağlar. Özellikle yaşla oluşa lekeleri ve izleri azaltmak için mekezimizde uzman görüşmesine bekliyoruz.

Sivilce izlerinin tedavisinde lazer
Sivilce izlerinin tedavisinde lazer

Dikilitaş, Hakkı Yeten Cd. No:23 D:Kat 2, 34349 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Her Lazer Öncesi Jilet Şart mı?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın popüler bir yöntemidir. Ancak, birçok kişi lazer epilasyon öncesinde jilet kullanmanın gerekip gerekmediğini merak eder. İşte bu konuda bilmeniz gereken her şey. Lazer Epilasyon Öncesi Jilet Kullanımı Lazer epilasyon öncesinde jilet kullanımı, tedavinin etkinliğini artırmak ve cilt sağlığını korumak için önemlidir. Lazer epilasyon işlemi sırasında, lazer ışınları kıl foliküllerine ulaşarak…


 • Lazer Epilasyon Kaç Ayda Biter?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın etkili ve popüler bir yoludur. Ancak, birçok kişi lazer epilasyon sürecinin ne kadar sürdüğünü merak eder. İşte lazer epilasyonun tamamlanma süresi hakkında bilmeniz gerekenler. Lazer Epilasyon Nedir? Lazer epilasyon, cildin altındaki kıl köklerini hedef alarak tüyleri kalıcı olarak yok eden bir yöntemdir. Lazer ışınları, kıl foliküllerine nüfuz ederek…


 • En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir?

  Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için en etkili yöntemlerden biridir. Ancak, bu tedaviyi yaptırmayı düşünenlerin aklındaki en büyük sorulardan biri, “En iyi lazer epilasyon cihazı hangisidir?” Bu makalede, piyasadaki en iyi lazer epilasyon cihazlarını, özelliklerini ve hangi cilt ve tüy tipleri için en uygun olduklarını inceleyeceğiz. Lazer Epilasyon Cihazları: Türleri ve Özellikleri…


2 thoughts on “Fulya İstanbul”

 1. Geri bildirim: Lazer Epilasyon Ne Kadar Sıklıkla Yapılmalıdır?

 2. Geri bildirim: Lazer Epilasyon Nedir? Lazer Epilasyon Tüyleri Tamamen Yok Eder Mi?

Yorumlar kapalı.