Fulya İstanbul

Daphne Fulya Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Fulya
0533 380 33 79
Fulya Daphne
WhatsApp

Fulya Daphne Lazer

Fulya merkezimizde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazerle kozmetik dermatoloji uygulamaları yapmaktayız. Bu amaçla alexandrite lazer, diode lazer ve karbondioksit lazerler kullanıyoruz. Merkezimizden randevu almak için lütfen yukarıdaki numaradan bize ulaşınız. Merkezimizde özel otopark ve vale hizmeti mevcuttur.

Fulya Alexandrite Lazer Epilasyon
Fulya Alexandrite Lazer Epilasyon

Fulya Lazer Epilasyon

Günümüzde en çok yapılan kozmetik işlem lazer epilasyondur. Bilindiği gibi yetkili doktorların bulunduğu sağlık kuruluşlarında yapılabilmektedir. Ayrıca kullanılan lazer tipleri ve merkezin bu konudaki tecrübesi de önemlidir. Bu nedenle biz bu merkezimizde iki çeşit lazerle epilasyon yapıyoruz.

Özellikle belirtmeliyiz ki doğru lazerle işlem yapılması daha hızlı sonuç almanız için birincil şarttır. Fakat doğru parametrelerle ve doğru bir akış içinde profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Alexandrite lazerin çok bilinen USA menşeili Apogee 5500 tipi bu merkezlerimizdeki lazerlerden biridir. Bir diğeri ise diode lazer light sheer diğer adı ile buz lazer, buz başlıklı lazer veya ütüleme lazerdir.

Ortalama 6 seans lazer epilasyon sonrasında kalıcı epilasyon sağlanır. Özellikle hangi lazerin size uygun olduğu konusunda kafanız karışık ise merkezimizden randevu almanızı öneririz.

Fulya Buz lazer diode lazer
Fulya Buz lazer diode lazer

Fulya Fraksiyonel Lazer

Sivilce izlerinin tedavisinde günümüzdeki en etkili yöntemdir. Hem lekelerin hem de izlerin tedavisini aynı zamanda sağlar. Bir başka kılanım alanı çatlaklardır. Bildiğiniz gibi çatlakların etkili bir tedavisi yoktur. Fakat fraksiyonel lazer sayesinde çatlaklardan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır.

Ksantelazma göz kapaklarında oluşan kolesterol ve yağ birikimleridir. Tedavisinde cerrahi olarak aldırmaktan başka alternatif yoktur. Fakat fraksiyonel lazer ile bir seansta bile yok edilebilmektedir.

Siringoma iyi huylu ter bezi tümörüdür. Aslında ciddi yan etkisi olabilecek ilaçlarla bile tedavisi zordur. Fraksiyonel lazerle ile bunun tamamen tedavi edilebildiğini sevinerek söyleyebiliriz.

Cildin üst tabakasındaki ölü doku buharlaştırılarak yapılan cilt gençleştirme uygulaması kalıcı ve uzun etkisi ile önemli bir avantaj sağlar. Özellikle yaşla oluşa lekeleri ve izleri azaltmak için mekezimizde uzman görüşmesine bekliyoruz.

Sivilce izlerinin tedavisinde lazer
Sivilce izlerinin tedavisinde lazer

Dikilitaş, Hakkı Yeten Cd. No:23 D:Kat 2, 34349 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

“Fulya İstanbul” üzerine 2 yorum

Yorum yapın