Fulya İstanbul

Daphne Fulya Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Fulya
0533 380 33 79
Fulya Daphne
WhatsApp

Fulya Daphne Lazer

Fulya merkezimizde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazerle kozmetik dermatoloji uygulamaları yapmaktayız. Bu amaçla alexandrite lazer, diode lazer ve karbondioksit lazerler kullanıyoruz. Merkezimizden randevu almak için lütfen yukarıdaki numaradan bize ulaşınız. Merkezimizde özel otopark ve vale hizmeti mevcuttur.

Fulya Alexandrite Lazer Epilasyon
Fulya Alexandrite Lazer Epilasyon

Fulya Lazer Epilasyon

Günümüzde en çok yapılan kozmetik işlem lazer epilasyondur. Bilindiği gibi yetkili doktorların bulunduğu sağlık kuruluşlarında yapılabilmektedir. Ayrıca kullanılan lazer tipleri ve merkezin bu konudaki tecrübesi de önemlidir. Bu nedenle biz bu merkezimizde iki çeşit lazerle epilasyon yapıyoruz.

Özellikle belirtmeliyiz ki doğru lazerle işlem yapılması daha hızlı sonuç almanız için birincil şarttır. Fakat doğru parametrelerle ve doğru bir akış içinde profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Alexandrite lazerin çok bilinen USA menşeili Apogee 5500 tipi bu merkezlerimizdeki lazerlerden biridir. Bir diğeri ise diode lazer light sheer diğer adı ile buz lazer, buz başlıklı lazer veya ütüleme lazerdir.

Ortalama 6 seans lazer epilasyon sonrasında kalıcı epilasyon sağlanır. Özellikle hangi lazerin size uygun olduğu konusunda kafanız karışık ise merkezimizden randevu almanızı öneririz.

Fulya Buz lazer diode lazer
Fulya Buz lazer diode lazer

Fulya Fraksiyonel Lazer

Sivilce izlerinin tedavisinde günümüzdeki en etkili yöntemdir. Hem lekelerin hem de izlerin tedavisini aynı zamanda sağlar. Bir başka kılanım alanı çatlaklardır. Bildiğiniz gibi çatlakların etkili bir tedavisi yoktur. Fakat fraksiyonel lazer sayesinde çatlaklardan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır.

Ksantelazma göz kapaklarında oluşan kolesterol ve yağ birikimleridir. Tedavisinde cerrahi olarak aldırmaktan başka alternatif yoktur. Fakat fraksiyonel lazer ile bir seansta bile yok edilebilmektedir.

Siringoma iyi huylu ter bezi tümörüdür. Aslında ciddi yan etkisi olabilecek ilaçlarla bile tedavisi zordur. Fraksiyonel lazerle ile bunun tamamen tedavi edilebildiğini sevinerek söyleyebiliriz.

Cildin üst tabakasındaki ölü doku buharlaştırılarak yapılan cilt gençleştirme uygulaması kalıcı ve uzun etkisi ile önemli bir avantaj sağlar. Özellikle yaşla oluşa lekeleri ve izleri azaltmak için mekezimizde uzman görüşmesine bekliyoruz.

Sivilce izlerinin tedavisinde lazer
Sivilce izlerinin tedavisinde lazer

Dikilitaş, Hakkı Yeten Cd. No:23 D:Kat 2, 34349 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Lumecca IPL

  Lumecca IPl sistemi leke tedavisi, kılcal varislerin giderilmesi ve cilt gençleştirme için çok güçlü bir çözüm sunuyor. Dermatoloji uzmanlarımızın uyguladığı bu yeni yöntem hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Lumecca Nedir? Lumecca ile Yüz Gençleştirme Lumecca Leke Tedavisi Kılcal Varis Tedavisi El Gençleştirme Çil Tedavisi IPL


 • Genital Lazer Epilasyonu

  Genital Lazer Epilasyon hakkında sorduklarınızı yanıtlamaya çalışacağız. Özel bölge yada genital, vajina bölgesine lazer yapılır mı? Kadın ve erkekte bir fark var mı? Cinsel Bölge Lazer Epilasyonu Sorular Özel Bölge Lazer Epilasyonu Genital Bölge Lazer Epilasyonu Nedir? Genital bölgede tüylenme ergenlikle birlikte başlar. Bu bölge tümüyle hormonlara duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgedeki kıllarda…


 • Morpheus8 Altın İğne Radyofrekans

  Altın iğne Morpheus8 Morpheus8 altın iğne radyofrekans sistemi özellikle cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için kullanılmaktadır. Özellikle bunun için tasarlanmış çok ince iğneleri olan bir cihazdır. Böylece cildin alt tabakalarına kadar radyofrekans enerjisi iletebiliyoruz. Aslında radyofrekans enerjisi cildi gererek sarkmaları düzeltir. Ayrıca kırışıklıklar düzleşir. Bunun nedeni aslında cilt altındaki kollojen ve elastin yapılarının remodelize olmasıdır. Böylece…


“Fulya İstanbul” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.