Buz Lazer

Buz Lazer Nedir?
Buzlu Lazer Nedir?
Buz lazer yaptıranların yorumları nasıl?

Buz lazer aslında diode lazerdir. Biz bütün merkezlerimizde diode lazer kullanıyoruz. Buz lazer yaptıranların yorumları bizim merkezlerimiz için çok olumludur. Her buz lazer iyi anlamına gelmez. Ayrıca lazerin nasıl kullanıldığı da çok önemlidir. Profesyonel olmayan kişiler buz lazer kullanamaz. Biz FDA onaylı diode buz lazer kullanıyoruz.

Diode buz lazer yaptıranların yorumları nasıl?

Tam olarak bizim kullandığımız lazer budur. Bizim müşterilerimizin bu lazer hakkındaki yorumları çok iyi. Biz hastane ve tıp merkezleri bünyesinde çalışan merkezleriz. Doktorlar tarafından yönetilen merkezleriz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu nedenle sonuçlarımız diğerlerinden daha iyi diye övgüler alıyoruz. Yani sade buz lazer olması yeterli olmaz. Kliniğin bu lazerle ilgili tecrübesi de çok önemlidir. Ayrıca bizim lümenis light sheer diode buz lazerimiz FDA onaylıdır.

Buz lazer yaptiranlar memnun mu?

Bizim merkezlerimiz için bunu söyleyebiliriz. Evet biz diode buz lazer kullanıyoruz ve yaptıranlar çok memnun. Ama maalesef internette salonlarla ilgili çok şikayet olduğunu da biliyoruz.

Buz Lazer Nedir?

Soru: Her tarafta buzlu lazer reklamları var. Buz lazer tam olarak ne demek? Gerçekten en iyi lazer buz lazer mi? Buz lazer nedir?

Şule *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında buz lazer diode lazerdir. Bu lazerleri cilde doğrudan bastırarak uyguluyoruz. Diode lazerlerin başlığında özel bir soğutma sistemi vardır. Eksi derecelere kadar soğuttuğu için buzlu lazer ya da “ice” lazer olarak biliniyor. Firma bu şekilde reklam yapıyor. Fakat özünde sonuç olarak bunların hepsi diode lazerdir. Diode lazerler 810 nm  dalga boyunda lazerlerdir. Bir lazerin en iyi lazer olduğunu söylemek çok iddialı bir söz olur. Fakat lazerin iyi bir firma tarafından üretilmiş olması önemlidir. Genellikle batıda üretilen lazer markaları daha iyidir. Bir lazer FDA onaylı ise tüketici daha fazla güven duyar. Bizim merkezlerimizdeki tüm lazerler FDA onaylıdır. Bu bir çeşit standardizasyondur. Yani TSE belgesi gibidir.

Buz Lazer Tüyleri Bitirir Mi?

Soru: Yüzümdeki tüyleri buzlu lazer faydalı olur mu? Gerçekten yüzde buz lazer etkili mi? Buz lazer tüyleri bitirir mi?

Sevim *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında buz lazer diode lazerdir. Bir firma bu ismi uygun görmüş ve bu şekilde tanıtım yapmaktadır. Buz lazerler yani diyot  lazerler ince ve kalın tüyler de etkilidir. Yüz bölgesinde bizim önerimiz diode lazerdir. Fakat lazerin markası ve teknolojisi önemlidir. Yine aynı zamanda lazer cihazı ne kadar iyi olursa olsun uygun dozlarda yapılmazsa lazerden istediğiniz sonucu alamazsınız. Bu nedenle sadece doktorların çalıştığı profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz.

Buz Lazerde En İyi Cihaz Hangisi?
Buz Lazerde En İyi Cihaz Hangisi?

Buz Lazer Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Soru: Ben buz lazerle ilgili çok reklam gördüm ve etkilendim. Buz lazer Yaptıranların yorumları nasıl? Buz lazer yaptıranlar memnun mu? Lazer kaç seansta sonuç verir?

Ayça *** Nişantaşı İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında lazer epilasyon da en iyi sonucu almak için bazı şartlar söz konusudur. Birincisi öncelikle lazere uygun musunuz?  Bunun tespit edilmesi gerekir. Bunu tespit edecek kişi klinikteki doktordur. İkincisi doğru bir lazer cihazı ile işleme başlanmalıdır. Üçüncüsü ise bu cihazın doğru şekilde kullanılmasıdır. Tüm bu parametreler yerine getirilirse lazer epilasyondan yaklaşık altı seans sonra çok iyi sonuç alırsınız. Genellikle buzlu lazer yaptıranların yorumları bu şartlar sağlanmışsa çok olumlu dur. Yani buzlu lazerle diode lazer aynıdır. Aynı lazer olduğundan diode lazer yaptıranların yorumları da olumlu dur. Biz Lümenis firmasının light sheer diode lazerini yani buz lazerini kullanıyoruz.

Buz Lazerin Farkı Nedir?

Soru: Bazı arkadaşlarım Aleksandrite lazer yaptırmak istiyor. Bazıları ise diode lazerlerin daha iyi olduğunu söylüyor. Bazıları da buzlu lazer öneriyor. Buz lazerin farkı nedir?

Suna *** Göztepe İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında haklısınız çok fazla reklam yapıldığı için herkesin kafası çok karışık. Alexandrite lazer ve diode  lazer birbirinden farklı lazerlerdir. Dalga boyları yani lazer kaynakları birbirinden farklıdır. Bu nedenle bu iki lazer birbirinden farklı tipte iki lazerdir. Aynı zamanda ikisin de lazer epilasyon için kullanıyoruz. Bizim kliniklerimizde bu iki lazer de bulunmaktadır. Fakat diode lazer ile buzlu lazer aynı şeydir. Bunlar başlıktan Soğutma yaptıkları ve cilde direk uygulandıkları için buzlu lazer diye de isimlendirilmektedir. Biz kliniklerimizde lumenis light sheer diode buz lazer kullanıyoruz.

Buz Lazerin Farkı Nedir?
Buzlu Lazerin Farkı Nedir?

Buz Lazer Kaç TL?

Soru: Ben yüz bölgeme buz lazer yaptırmaya karar verdim. Sizin merkezlerimizde light sheer diode buz lazer kullanılıyor muş. Buz lazer kaç TL?

Daphne Lazer: Evet doğru, biz merkezlerimizde light sheer diode buz lazer kullanıyoruz. Bu lazer lumenis firmasına ait olup çok etkili bir lazerdir. Aslında FDA onaylı olan ilk lazerlerden bir tanesidir. Her vücut bölgesine göre uygun fiyatlar ve paketlerimiz var. Fiyatlarımız TL cinsinden olup kredi kartı ile ödeme opsiyonları da bulunmaktadır. Merkezlerimiz sayfasından istediğiniz merkezimizi ararsanız size fiyatlar hakkında çok detaylı bilgi verebiliriz.

Buz Lazerde En İyi Cihaz Hangisi?

Soru: Çok çeşitli buzlu lazer markaları var. Şimdi yerli olanlar da çıkmış galiba. Kimileri de Çin malıymış. Siz hangi buz lazeri kullanıyorsunuz? Buz lazerde en iyi cihaz hangisi?

Daphne Lazer: Biz dünyaca ünlü lümenis firmasının light sheer diode lazerini kullanıyoruz. Diode lazer buz veya buzlu lazer diye de ifade edilebiliyor. Bizim diode lazerimiz yani buz lazerimiz FDA onaylıdır. Cihazın bu onayının olması bir çok standardı sağladığı ve güçlü bir cihaz olduğu anlamına gelir. Yani epilasyon için en üst otoriteden onay almış demektir. Biz uzun yıllardır bu cihazı kullanıyoruz. Gerçekten çok iyi sonuç alıyoruz. Müşterilerimiz bu uygulamadan çok memnun.

Buz Lazer Kaç TL?
Buz Lazer Kaç TL?

Bunlarada Göz Atın

Buz lazer yaptıranların yorumları

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri, Ataşehir Lazer Epilasyon

Bağdat Caddesi Daphne Lazer

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…

Yorum yapın