Buz Lazer

Buz Lazer Nedir?
Buzlu Lazer Nedir? Yüze diode lazer uygulaması

Buz lazer hakkında bilmek istedikleriniz; Buz Lazer Nedir? Sorularla açıklayalım.

Buz Lazer Hakkında

Diode lazer yani popüler tabir ile buz lazer hakkında sorduğunuz soruları yanıtlamaya çalışalım.

Buz lazer gerçekten işe yarıyor mu?

Buz lazer yani diode lazer gerçekten işe yarar. Yani etkilidir. Fakat doğru şekilde uygulanırsa bu geçerlidir. Doğru şekilde uygulama için doktorların çalıştığı bizim gibi merkezleri öneririz.

Buz lazer kıl kökünü uyutuyor mu?

Lazerin kıl kökünü uyutması diye bir şey söz konusu değildir. Fakat yanlış uygulamalar tüyleri inceltir. Acemi kişiler ve kurumlar yanlış dozlar uygulayarak tüylerin incelmesine sebep oluyor. Daha sonra kıllar tekrar güçleniyor. Yani doğru şekilde yapılırsa buz lazer yani diode lazer tüyleri uyutmaz kurtur.

Buz lazer ömür boyu kalıcı mı?

Buz lazer yani aslında doğru tabirle diode lazer kalıcı epilasyon sağlar. Kıl köklerine etki eden ve doğru şekilde yapılan diode lazer ömür boyu kalıcı epilasyon yapar.Buz lazer mi daha iyi Alex mi

Buz lazer yaptıranların yorumları nasıl?

Buz lazer aslında diode lazerdir. Biz bütün merkezlerimizde diode lazer kullanıyoruz. Buz lazer yaptıranların yorumları bizim merkezlerimiz için çok olumludur. Her buz lazer iyi anlamına gelmez. Ayrıca lazerin nasıl kullanıldığı da çok önemlidir. Profesyonel olmayan kişiler buz lazer kullanamaz. Biz FDA onaylı diode buz lazer kullanıyoruz.

Diode buz lazer yaptıranların yorumları nasıl?

Tam olarak bizim kullandığımız lazer budur. Bizim müşterilerimizin bu lazer hakkındaki yorumları çok iyi. Biz hastane ve tıp merkezleri bünyesinde çalışan merkezleriz. Doktorlar tarafından yönetilen merkezleriz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu nedenle sonuçlarımız diğerlerinden daha iyi diye övgüler alıyoruz. Yani sade buz epilasyon olması yeterli olmaz. Kliniğin bu lazerle ilgili tecrübesi de çok önemlidir. Ayrıca bizim lümenis light sheer diode buz lazerimiz FDA onaylıdır.

Buz lazer yaptıranlar memnun mu?

Bizim merkezlerimiz için bunu söyleyebiliriz. Evet biz diode buz epilasyon kullanıyoruz ve yaptıranlar çok memnun. Ama maalesef internette salonlarla ilgili çok şikayet olduğunu da biliyoruz.

Diode Lazer Yaptıranlar Memnun mu?

Buz lazer Acıtır mı?

Lazer enerjisi kıl köklerini etkileyerek epilasyon yapar. Kıl kökü lazerin ısı enerjisine dönüşmesiyle etkileniyor. Fakat ısı saniyeden daha kısa bir sürede hemen yok olur. Yani bu sadece kıl kökünde oluşan çok kısa süreli bir ısı enerjisidir. Maalesef bu esnada sinir kökleri uyarılarak acı olur. Fakat hafif ve geçici bir acıdır. Buz uygulaması acıyı azaltır.

Buz lazer yaptıranların yorumları neden birbirinden farklı?

Hep söylediğimiz gibi lazerin hem markası hem de tipi yani diode veya alexandrite olması önemlidir. Fakat sadece bu yetmez. Profesyonel ellerde kullanılmalıdır. Size özel dozlar ayarlanmazsa sonuç alamazsınız. Bu nedenle kimi kişiler buz lazerden memnun iken kimileri memnun değildir.

Diode Buz lazer yaptıranların yorumları daha mı iyi?

Buz epilasyon kavramı aslında diode lazerin bir markasının kendini farklı göstermek amacıyla yaptığı reklamlardan ibarettir. Yani buz lazer aslında diode lazerdir. Biz merkezlerimizde light ssheer buz diode lazer kullanıyoruz. Tüm dünyada en çok tercih edilen diode lazerlerden belki de en bilinenidir. 18 yıldır bu lazeri kullanıyoruz. Çok memnunuz.

Buz Lazer Nedir? Buz lazer yüz tüyleri bitirir mi?

Uygun dozlarda ve doğru teknikle yapılırsa elbette bitirir. Bizim tüm merkezlerimizde light sheer diode buz lazer bulunmaktadır. Doktor kontrolünde uygulama yapan merkezlerimiz profesyonel merkezlerdir. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe çok değerlidir.

Buz lazer yorumları nasıl?

Aslında çok farklı yorumlar görmek mümkün. Hatta çok memnuniyetsiz yorumlar da okuyabilirsiniz. Bunun nedeni buz lazer adının reklam amaçlı kullanımıdır. Bu lazer diode lazerdir. Bir çok marka vardır. Cihazların kalite ve teknolojisi önemlidir. Ancak daha önemlisi hangi merkezde yaptırdığınızdır. Profesyonel olmayan merkezlere güvenmeyin.

Buz Diode Lazer Nedir?

Soru: Her tarafta buzlu lazer reklamları var. Buz epilasyon tam olarak ne demek? Gerçekten en iyi lazer diode lazer mi? Buz epilasyon nedir?

Şule *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne : Aslında buz lazer diode lazerdir. Bu lazerleri cilde doğrudan bastırarak uyguluyoruz. Diode lazerlerin başlığında özel bir soğutma sistemi vardır. Eksi derecelere kadar soğuttuğu için buzlu lazer ya da “ice” lazer olarak biliniyor. Firma bu şekilde reklam yapıyor. Fakat özünde sonuç olarak bunların hepsi diode lazerdir. Diode lazerler 810 nm  dalga boyunda lazerlerdir. Bir lazerin en iyi lazer olduğunu söylemek çok iddialı bir söz olur. Fakat lazerin iyi bir firma tarafından üretilmiş olması önemlidir. Genellikle batıda üretilen lazer markaları daha iyidir. Bir lazer FDA onaylı ise tüketici daha fazla güven duyar. Bizim merkezlerimizdeki tüm lazerler FDA onaylıdır. Bu bir çeşit standardizasyondur. Yani TSE belgesi gibidir.

Buz Lazer Tüyleri Bitirir Mi?

Soru: Yüzümdeki tüyleri buzlu lazer faydalı olur mu? Gerçekten yüzde buz lazer etkili mi? Buz lazer tüyleri bitirir mi?

Sevim *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında buz lazer diode lazerdir. Bir firma bu ismi uygun görmüş ve bu şekilde tanıtım yapmaktadır. Buz lazerler yani diyot  lazerler ince ve kalın tüyler de etkilidir. Yüz bölgesinde bizim önerimiz diode lazerdir. Fakat lazerin markası ve teknolojisi önemlidir. Yine aynı zamanda lazer cihazı ne kadar iyi olursa olsun uygun dozlarda yapılmazsa lazerden istediğiniz sonucu alamazsınız. Bu nedenle sadece doktorların çalıştığı profesyonel merkezleri tercih etmenizi öneririz.

Buz Lazerde En İyi Cihaz Hangisi?
Buz Lazerde En İyi Cihaz Hangisi?

Buz Lazer Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Soru: Ben buz lazerle ilgili çok reklam gördüm ve etkilendim. Buz lazer Yaptıranların yorumları nasıl? Buz lazer yaptıranlar memnun mu? Lazer kaç seansta sonuç verir?

Ayça *** Nişantaşı İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında lazer epilasyon da en iyi sonucu almak için bazı şartlar söz konusudur. Birincisi öncelikle lazere uygun musunuz?  Bunun tespit edilmesi gerekir. Bunu tespit edecek kişi klinikteki doktordur. İkincisi doğru bir lazer cihazı ile işleme başlanmalıdır. Üçüncüsü ise bu cihazın doğru şekilde kullanılmasıdır. Tüm bu parametreler yerine getirilirse lazer epilasyondan yaklaşık altı seans sonra çok iyi sonuç alırsınız. Genellikle buzlu lazer yaptıranların yorumları bu şartlar sağlanmışsa çok olumlu dur. Yani buzlu lazerle diode lazer aynıdır. Aynı lazer olduğundan diode lazer yaptıranların yorumları da olumlu dur. Biz Lümenis firmasının light sheer diode lazerini yani buz lazerini kullanıyoruz.

Buz Lazerin Farkı Nedir?

Soru: Bazı arkadaşlarım Aleksandrite lazer yaptırmak istiyor. Bazıları ise diode lazerlerin daha iyi olduğunu söylüyor. Bazıları da buzlu lazer öneriyor. Buz lazerin farkı nedir?

Suna *** Göztepe İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Aslında haklısınız çok fazla reklam yapıldığı için herkesin kafası çok karışık. Alexandrite lazer ve diode  lazer birbirinden farklı lazerlerdir. Dalga boyları yani lazer kaynakları birbirinden farklıdır. Bu nedenle bu iki lazer birbirinden farklı tipte iki lazerdir. Aynı zamanda ikisin de lazer epilasyon için kullanıyoruz. Bizim kliniklerimizde bu iki lazer de bulunmaktadır. Fakat diode lazer ile buzlu lazer aynı şeydir. Bunlar başlıktan Soğutma yaptıkları ve cilde direk uygulandıkları için buzlu lazer diye de isimlendirilmektedir. Biz kliniklerimizde lumenis light sheer diode buz lazer kullanıyoruz.

Buz Lazerin Farkı Nedir?
Buzlu Lazerin Farkı Nedir?

Buz Lazer Kaç TL?

Soru: Ben yüz bölgeme buz epilasyon yaptırmaya karar verdim. Sizin merkezlerimizde light sheer diode buz lazer kullanılıyor muş. Buz epilasyon kaç TL?

Daphne : Evet doğru, biz merkezlerimizde light sheer diode buz epilasyon kullanıyoruz. Bu lazer lumenis firmasına ait olup çok etkili bir lazerdir. Aslında FDA onaylı olan ilk lazerlerden bir tanesidir. Her vücut bölgesine göre uygun fiyatlar ve paketlerimiz var. Fiyatlarımız TL cinsinden olup kredi kartı ile ödeme opsiyonları da bulunmaktadır. Merkezlerimiz sayfasından istediğiniz merkezimizi ararsanız size fiyatlar hakkında çok detaylı bilgi verebiliriz.

Buz Lazerde En İyi Cihaz Hangisi?

Soru: Çok çeşitli buzlu lazer markaları var. Şimdi yerli olanlar da çıkmış galiba. Kimileri de Çin malıymış. Siz hangi buz lazeri kullanıyorsunuz? Buz lazerde en iyi cihaz hangisi?

Daphne Lazer: Biz dünyaca ünlü lümenis firmasının light sheer diode lazerini kullanıyoruz. Diode lazer buz veya buzlu epilasyon diye de ifade edilebiliyor. Bizim diode lazerimiz yani buz lazerimiz FDA onaylıdır. Cihazın bu onayının olması bir çok standardı sağladığı ve güçlü bir cihaz olduğu anlamına gelir. Yani epilasyon için en üst otoriteden onay almış demektir. Biz uzun yıllardır bu cihazı kullanıyoruz. Gerçekten çok iyi sonuç alıyoruz. Müşterilerimiz bu uygulamadan çok memnun.

Buz epilasyon  Kaç TL?
Buz Lazer Kaç TL?

Bu sayfada buz lazer yorum ve soruları yanıtlamaya çalıştık. Daha fazla soru ve görüş için bize ulaşın. İletişim sayfamızda gördüğünüz üzere tüm merkezlerimizde diode lazer yani buz lazer var. Buz lazer epilasyon yorumları önemli fakat asıl önemli olan hangi buz lazerle yapıldı ve nerede yapıldı sorularıdır.

Bizim Buz lazer epilasyon yaptıranların yorumları için bizi arayın.

Bunlarda Göz Atın,

Buz lazer yaptıranların yorumları

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri

Bağdat Caddesi Daphne Lazer