Hangi Lazer Epilasyon Daha İyi?

Hangi Lazer Epilasyon Daha İyi?
Hangi Lazer Epilasyon Daha İyi?

Bu sayfada Hangi Lazer Epilasyon Daha İyi? Lazer epilasyon için en iyi merkez hangisi? En iyi cihaz? gibi sorulara yanıt vereceğiz.

En iyi Lazer

En iyi lazer epilasyon yöntemi hangisi?

Biz merkezlerimizde lazer epilasyonda en iyi olan iki cihazı tercih ediyoruz. Bunlar diode ve alexandrite lazerdir. Fakat bu lazerlerin markası da önemlidir. Yani cihazların teknolojileri farklıdır. Son olarak elbette profesyoneller kullanmalıdır.

Buz lazer mi daha iyi Alex mi?

Aslında buz lazer diode lazerdir. Diode lazerler çok etkili lazerlerdir. Burada cihazın markası ve köken aldığı ülke de önemlidir. Yani küçük ayrıntılar önemlidir. Alexandrite lazerde çok etkilidir. Fakat ince tüylerde önermiyoruz. Ayrıca koyu ciltlerde dikkatli olmak gerekir. Bu iki cihazda bizim kliniklerimizde var. Hangisi size uygun? Bizi arayın.

En iyi lazer epilasyon Yorumları?

Bir çok kişi lazer epilasyon hakkında iyi yorum yapmaktadır. Çünkü gerçekten sonuçlar çok iyidir. Fakat bazı profesyonel olmayan kuruluşlarda olumsuz sonuçlar oluşabilmektedir. Neyse ki bu durum çok nadirdir.

En kaliteli lazer epilasyon hangisi?

Epilasyon en etkili iki cihaz alexandrite ve diode lazerdir. Bu lazerler doğru şekilde kullanıldığında çok iyi sonuç alınır. Fakat profesyonel olmayan ellerde en iyi cihazla bile sonuç almak zordur. Hatta yanık, leke gibi risklere de girmiş olursunuz.

En iyi lazer epilasyon cihazı hangisidir?

Aslında cihazların kalitesi konusunda uluslararası sertifikalar vardır. Örneğin, bunlardan bir tanesi FDA onayıdır. Yani cihazlar denekler üzerinde denenip etkinlik ve güvenilirlikleri ispatlanmıştır. Genellikle, bu onay bir çok doktor tarafından önemsenmektedir. Ayrıca, Bizim merkezlerimizdeki diode lazerler ve Alexandrite lazerler FDA onaylıdır.

Lazer epilasyonda en iyisi hangisi?

Hangi lazer daha etkili?

Lazerin etkili olması için gerekli teknik donanıma sahip olması gerekir. Yani örneğin alexandrite lazer yeterli güçte 755 nm lazer üretmelidir. Bu çok teknik konu olsa bile bazı lazerler maalesef temel teknik özelliklere bile sahip değildir. Fakat bunun yanında lazerin yeterli güçte kullanılması da önemlidir. Fakat yüksek dozlarda cildi yakmamak gerekir. Tüm bu nedenlerle alt yapısına güvendiğiniz profesyonel bir merkez bulmalısınız.

Hangi lazer daha etkili?

Aslında en iyi lazer gerekli uluslararası onaylara sahip olmalıdır. Örneğin FDA onayı en çok bilinenidir. Gerekli teknolojiyi barındırmalıdır. Biz Amerikan ve Güney kore yapımı cihazları kullanıyoruz. Tüm bu cihazlar FDA onaylıdır. Her zaman söylediğimiz gibi sadece cihaz yeterli olmaz. Profesyonel bir ekip de gerekir.

Hangi Lazer Daha İyi?

Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Fakat karar veremiyorum. Hangi lazer epilasyon daha iyi?

Zeynep  *** Acıbadem İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Aslında Kararsızlığınız konusunda haklısınız. Çünkü bütün lazer merkezleri en iyi lazere sahip olduğu iddia ediyor. Lazer epilasyon için iki tip lazer kullanıyoruz. Bu lazerler alexandrite ve diode lazerlerdir. Açıkça bu iki lazerin en etkili lazerler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat sadece lazerin tipi değil markası bile önemlidir. Özellikle batı kökenli yüksek teknolojiye sahip lazer cihazları daha etkilidir. Ayrıca bu lazerin FDA onayı varsa daha güvenlidir. Sadece bunlarda yeterli olmaz. Aynı zamanda lazerin doğru şekilde kullanması gerekir. Lazer doğru dozlarda yapılırsa en iyi sonuç alırsınız. Bu nedenle mutlaka doktorların çalıştığı profesyonel merkezleri lazer epilasyon için tercih etmelisiniz.

Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi Daha İyi?

Soru: Kimileri buz lazerin daha etkili olduğunu kimileri ise Alexandrite lazerin daha etkili olduğunu söylüyor. Gerçekten hangisi daha etkili? Hangi lazer epilasyon yöntemi daha iyi?

Defne  *** Cerrahpaşa İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Alexandrite lazerde buz lazer de yani diode lazer de etkili lazerlerdir. Özellikle FDA onaylı olanlar bizim de merkezlerimizde kullandığımız lazerlerdir. Ayrıca lazerlerin kullanım ayarları da önemlidir. Yani dozları kişiye özel ayarlanır. Hangi dozda uygulanacağına ise bu işte tecrübeli profesyonel kişiler verebilir.

Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?
Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Soru: Bir çok sitede çeşitli reklamlar var. Hangi lazerin daha etkili olduğu konusunda kafam karıştı doğrusu. Hangi lazer daha iyi? Buz lazer mi daha iyi Alexandrite mi?

Tuğçe  *** Fındıkzade İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Buz lazer de Alexanderite lazerde etkili lazer tipleridir. Fakat son yıllarda Uzakdoğu’dan teknolojisi düşük lazerler de ülkemizde kullanılmaya başlamıştır. Lazer teknolojisi batı ülkelerinde daha gelişmiştir. Biz otoritelerden izin almış lazerleri kullanıyoruz. Fakat sadece iyi bir lazer cihazına sahip olmak lazer epilasyondaki sonucu garanti etmez. Ayrıca Doğru şekilde doğru dozlarda kullanması gerekir. Yani kullananların da profesyonel olması şarttır.

Epilasyonda Kesin Çözüm Hangisi?

Soru: Kesin çözüm olacak bir lazerle başlamak istiyorum. Tüylerden tamamen kurtulmak istiyorum. Epilasyonda kesin çözüm hangisi?

Cansel  *** Karaköy İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Buz lazer de yani diode lazerde Alexandrite lazerde doğru kullanılırsa ve etkin dozlarda yapılırsa kesin çözüm sağlar. Diode lazer ve Alexandrite lazer kesin çözüm yoludur. Aynı zamanda lazer epilasyon sonucu kalıcıdır. Sonuç ömür boyu sürer.

Lazer Epilasyon Aletinde Hangi Marka Daha İyi?

Soru: Birçok lazer cihaz markası görüyorum. Bu cihazlardan en iyisi hangisi? Hangi marka daha iyi? Lazer epilasyon aletinde hangi marka daha iyi?

Şengül  *** Nuruosmaniye İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Amerika, İsrail, Avrupa ülkeleri özellikle Almanya İspanya ve İtalya lazer teknolojilerinde oldukça iyi konumda ülkelerdir. Fakat İsrail ve Amerika’nın lazer sistemleri öncü pozisyondadır. Biz merkezlerimizde İsrail ve Amerika kökenli FDA onaylı lazer cihazlarını kullanıyoruz. Bunlardan en bilinenleri Light Sheer Buz lazer, diode lazer, Alexandrite Apoge 5500, Morpheus 8 cihazlarıdır.

Epilasyonda Kesin Çözüm Hangisi?
Epilasyonda Kesin Çözüm Hangisi?

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi Hangisi?

Soru: Lazer epilasyona başlamaya kesin kararlıyım. Fakat merkez seçmekte zorlanıyorum. Hangi yöntemi kullanan bir lazer merkezine gitmeliyim? En iyi lazer epilasyon yöntemi hangisi?

Tilbe  *** Taksim İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Dilode lazer yüz bölgesinde vazgeçilmez lazerdir. Erkek sırt kol bölgelerinde en etkili lazer diode lazerdir. Alexandrite lazer yüz bölgesine uygulanmaz. Bu nedenle bu iki lazerin de bulunduğu bizim gibi bir merkezi öneririz.

Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Soru: Buz lazerin çok reklamı yapılıyor? Fakat bir ara Aleks android lazer çok popülerdi? Hala bazı arkadaşlarım Aleks android lazer öneriyor.?Bazıları da buz lazer diyor. Buz lazer mi daha iyi Alexandrite mi?

Üstün  *** Ahırkapı İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: İkisi de etkili lazerlerdir. Fakat lazerin etkili olması yetmez. Doğru dozlarda kullanması da gerekir. Yani cildinize zarar vermeden sadece kıl köklerini etkileyecek doğru dozların kullanılması gerekir. Aşırı yüksek dozlar cildinizde yanıklara sebep olur. Düşük doz varsa köklerini etkilemeyeceği için lazer epilasyondan sonuç alamazsınız. Bu nedenle bizim gibi doktorların çalıştığı merkezleri tercih edin. Çünkü en doğru uygulamalar yasal olan bu merkezlerde yapılmaktadır.

Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?
Buz Lazer Mi Daha İyi Alexandrite Mi?

Hangi lazer daha iyi sonuç verir?

Soru: Alexandrite lazer mi daha iyi sonuç verir yoksa diode lazer mi. Hangi lazer daha iyi sonuç verir?

Mehtap  *** Cevizlibağ İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: İki lazerde kullanım yerine göre iyi sonuç verir. Lazer epilasyon öncesinde doktorlarımız sizi cildinizi ve kıl yapınızı değerlendirir. Size uygun bir lazerle ve uygun dozlarla lazer epilasyona başlıyoruz. Yani sadece lazerin tipi değil aynı zamanda nasıl kullanıldığı da önemlidir. Doğru kullanılan lazer en iyi sonuç verir.

Alexandrite  Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Soru: Alexandrite  Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Solmaz  *** Fıstıkağacı İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Alexandrite lazer koyu kılları olan ve açık cilt rengine sahip olan kişilerde çok etkilidir. Hızlı olduğu için bacak genital koltuk altı gibi bölgelerde çok kolay uygulanır. Fakat Alexandrite lazer yüzde uygulanmaz. Uygulanırsa ince tüylerde tetiklemeye neden olur.

Buz Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Soru: Buz lazer hangi kıl tipine uygundur?

Derya  *** Karanfilköy İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Buz lazer hem kalın hem de ince kıl tipine uygundur. Yüz bölgesinde çok etkili bir lazerdir. Biraz daha derine indiği için erkek sırtı ve kolunda da tercih edilen lazer tipidir. Diğer lazerler gibi açık ve sarı kıllar da etkili değildir.

Buz Lazer İnce Tüyleri Görür Mü?

Soru: Buz lazer ince tüyleri görür mu?

Ekin  *** Okmeydanı İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Evet uygun dozlar yapılırsa diode lazer ya da buz lazer ince tüyleri de etkilidir. Yüz gibi hassas bölgelerde ince tüy çoktur. Bu nedenle profesyonel kirşlerce uygulanmalıdır.

Laser Hair Removal

Hair Transplant