Yüz Lazer Epilasyon Uygulaması

Yüz Lazer Epilasyonu
Yüz Lazer Epilasyonu

Hangi lazer yüzde uygulanır? Nelere dikkat edilmeli? Yüz Lazer Epilasyon uygulaması hakkında bilinmesi gerekenler.

Yüz Lazer Epilasyonu için Sık Sorulanlar

Lazerle yüz tüyleri biter mi?

Evet biter. Fakat doğru şekilde yapılırsa biter. Yani uygun dozlarda ve doğru lazer kullanılmalıdır. Diode lazer yüz için en uygun lazerdir. Ama bu lazerinde bir çok çeşidi vardır. Bunları sizin ayırt etmeniz zordur. Çünkü çok fazla teknik önemli ayrıntı var. Bu nedenle en doğrusu güvendiğiniz bizim gibi doktorlarla çalışan kliniklerde yüzünüze lazer yaptırın.

Yüze lazer kaç TL?

Enflasyon nedeniyle fiyatlar değişmiş olabilir. Bu nedenle lütfen aşağıda size uygun olan merkezimizi arayın. Size detaylı olarak yüz, çene, bıyık, yanak, boyun tüm fiyatları bildirelim.

Yüz bölgesi için hangi lazer kullanılmalı?

En etkili lazer yüz bölgesi için diode lazerdir. Fakat diode lazerin en doğru şekilde kullanılması gerekir. Yüksek dozlar cildinizi yakabilir. Düşük dozlar ise hiçbir çözüm sağlamaz. Bu nedenle cilt ve kıl yapısına en uygun parametrelerle lazer uygulanmalıdır. Yani yüz lazerini profesyonel ve güvendiğiniz bir merkezde yaptırın. Profesyonel merkezler bizim gibi doktorlarla çalışan merkezlerdir.

Yüz lazer epilasyon Kaç Seans?

Ortalama 10 seans sürmektedir. Normalde vücut bölgelerinde süre daha kısadır. Fakat yüz bölgesindeki tüy yapısı nedeniyle on seans ortalama seans sayısıdır.

Yüze lazer epilasyon sivilce yapar mı?

Normalde lazer epilasyonun böyle bir yan etkisi yoktur. Aslında akne tedavisinde de lazer kullanılmaktadır. Fakat lazer sonrası çok nadiren kıl köklerindeki reaksiyon nedeniyle sivilce benzeri bir reaksiyon olabilir. Bu bir kaç gün içinde geçer.

Yüze lazer kaç dakika sürer?

Tüm yüzün lazerle taranması 5-10 dakika sürer. Lazer epilasyon çok hızlı bir yöntemdir.

Yüze lazer epilasyon acıtır mı?

Lazer epilasyon ağrılı bir işlem değildir. Fakat kıl köklerinin etkilendiği esnada iğne batması gibi geçici bir acı hissedilebilir. Bizim kullandığımız diode lazerin başlığındaki soğutma sayesinde ağrı en az düzeydedir.

Yüz İçin Lazer

Yüz bölgesi için en iyi lazer hangisi?

En iyi yüz lazeri diode lazerdir. İnce ve kalın tüm tüylere etkilidir. Diğer lazerlerin kullanılamayacağı ciltlerde bile kullanılabilir. Bizim kliniklerimizin tümünde diode lazer var. Doktorlarımızdan ücretsiz ön görüşme randevusu alınız.

Yüze lazer epilasyon zararlı mı?

Hayır, lazer epilasyonun cilde bir zararı olmaz. Sadece köklere etkili olduğundan cilde zarar vermez. Fakat bilinçsiz ve yanlış lazer uygulamaları ciltte leke ve yanıklara neden olabilir. Bu nedenle doktorların çalışıp yönettiği profesyonel lazer merkezlerini tercih edin.

Yüz lazer fiyatları ne kadar?

Tüm yüz için ve ayrıca yüz bölgeleri için seans ve paketler uyguluyoruz. Tüm yüz fiyatları için telefon numaralarımızdan bizi arayın.

Yüz epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum?

Size detaylı bilgi vermek isteriz. Çünkü çok çeşitli fiyat seçenekleri var. Bu nedenle en doğrusu merkezimize gelmeniz. Fakat isterseniz size uygun merkezimizi aşağıdaki telefonlardan arayınız.

Yüz Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

Yüz Lazer Epilasyon Uygulaması; Kadınlarda yüz bölgesinde tüy şeklinde kıl kökleri doğuştan itibaren vardır. Aslında tüylerin bulunması normal bir durumdur. Fakat tüyler bazı hormonsal etkilerle kıla dönüşür. Özellikle Hormonsal etki ile oluşan tüylenme daha çok çene, bıyık ve favori bölgelerinde olur. Hormonsal etki ortadan kalktıktan sonra bile tüylenme devam eder.

Daphne yüz lazer epilasyon fiyatları, paketler ve kampanya bilgileri için size en yanın merkezimizi arayın. Uzmanlarımız size detaylı bilgi verecekler. Fiyatlar için arayınız;

Yüz Lazer Epilasyon Videosu

Sık Sorulan Sorular

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Yukarıda bahsettiğimiz kurallara uygun yapılırsa yüz lazer epilasyonu çok başarılıdır. Ayrıca, yorumlarda gördüğümüz şikayet sitelerinde en çok yakınma tüylerde artış olmasıdır. Veya hiç tüy olmayan yerde tüy çıktı şeklindeki yakınmalardır. Bu şikayet genellikle alexandrite lazer ile yüz epilasyonu yapılırsa gözlenir. Alexandrite lazer yüz için uygun değildir. Yaptırmayınız. Yüz bölgesine diode lazer yaptıranların yorumları çoğunlukla olumludur.

Yüze Diode Lazer Uygulamasi
Yüze Diode Lazer Uygulamasi

Lazer ile yüzdeki tüyler biter mi?

Aslında bu sorunun cevabı net olarak evettir. Başlangıçta doğru lazer ve doğru dozlarda yapılırsa yüzdeki tüyler biter. Yani profesyonel bir merkezde yaptırmalısınız. Yüz bölgesinde en etkili lazer diode lazerdir. Bu nedenle diode lazer yaptırmalısınız. Yüz lazerinden önce hormon dengesizliğinden şüphe ediliyorsa mutlaka tahlil yapılarak kontrol edilir.

Yüze Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Hepimizin bildiği gibi lazer günümüzdeki en iyi epilasyon yöntemidir. Bu nedenle yüz bölgesi lazer epilasyonu da oldukça başarılıdır. Fakat yüz bölgesi diğer bölgelerden farklıdır ve biraz daha zorlu bir bölgedir. Çünkü yüz bölgesindeki kılların hormonsal duyarlılığı yüksektir. Bu nedenle en hızlı büyüyen vücut kılları yüz bölgesindedir. Ayrıca kılların kökleri daha derinde ve kalındır. Ayrıca kalın kılların yanında ince tüylerde vardır. Bu nedenle etkin dozlarda ve doğru lazerlerle epilasyon yapılmaz ise olumsuz yan etkiler olur. Örneğin ince tüyler artar.

Bu nedenle bu tür kötü sürprizlerle karşılaşmamak için ilk dikkat etmeniz gereken şey doğru merkeze gitmenizdir. Diğer önemli bir nokta ise gittiğiniz merkezde doktor değerlendirmesidir. Doktor sizi değerlendirmeli ve lazer için uygun doza karar vermelidir. Ayrıca tecrübelerimize dayanarak rahatlıkla söyleyebileceğimiz, yüz bölgesi için en iyi lazer diode lazerdir.

Yüz bölgesinde en etkili lazer diode lazerdir. Bunun nedeni cildin derinlerine inebilmesidir. Ayrıca Diode lazer kalın kılları etkilediği gibi ince kılları da etkiler. Bu yüzden yüzün lazer epilasyonu için diode lazer bulunan bir kliniği tercih ediniz. Özellikle, Yüz de alexandrite lazer uygulanmasını doğru bulmuyoruz. Bu lazerle tetikleme sonucu tüylerde artış sık görülmektedir. Ayrıca Diode lazer son yıllarda buz lazer, buz başlıklı lazer adları ile de söylenmektedir.

Yüz Lazer Epilasyon Sonuçları Kalıcı Mı?

Evet kalıcıdır. Kıl köklerine yeterince etki edilirse lazer sonuçları kalıcıdır. Yani lazer yapılan bölgeden bir daha kıl çıkmaz.

Yüze Lazer Kaç Seans Yapılıyor?

Yüze lazer genellikle 6 – 10 seans yapmak yeterli sonuca ulaştırır. Doğru lazer çeşidi ve dozları ile yapılırsa uygulama maksimum 10 seansa kadar uzar. Burada önemli nokta epilasyona başlamadan önce doktorların sizi değerlendirmesidir. Hormonsal bozukluk varsa epilasyona başlarken hormonsal bozukluğu düzeltici tedavide beraberinde başlanmalıdır. Yüz uygulaması yaptırıyor ve uzun süredir sonuç alamıyorsanız mutlaka uzman doktorların çalıştığı bir merkeze gitmelisiniz. Bu durum bir şeylerin yanlış yapılıyor anlamına gelir.

Yüz için En İyi Lazer Hangisi?

Bizim bu sektördeki uzun yıllarda edindiğimiz tecrübemiz sonucu şunu net olarak söyleyebiliriz ki diode lazerler yüz için en iyi lazerlerdir. Fakat, doğru kişiler tarafından ve doğru teknikle uygun dozlarda yapılırsa kalıcı epilasyon sağlar. Yukarıda da bahsettiğimiz nedenlerle yüz için en uygun lazer diode lazerlerdir. Alexandrite lazer yüz bölgesinde kesinlikle önermediğimiz bir lazerdir. Alexandrite lazer yüz bölgesinde tetikleme yani azaltacağı yerde tüyleri arttırır. Bu nedenle en iyi yüz epilasyonu cihazı diode lazerlerdir. Ayrıca, diode lazerler yüzde ince kıllara da etkilidir.

Yüz ‘de Lazer Epilasyonu Kesin Çözüm mü?

Yüz bölgesi lazer epilasyon uygulamaları çok başarılıdır. Ayrıca, sonuçlar kalıcıdır. Genellikle hormon bozukluğu olan kişilerde bu durumun tedavisi yapılırsa kıllar tekrar çıkmaz. Yüz bölgesi lazer epilasyon tüm yüze yapılır. Ayrıca yüzün değişik bölgelerine örneğin, çene, yanak, boyun, favori epilasyon uygulaması yapılabilir.

Kadınlarda Yüz Lazeri Öncesi tahlil gerekir mi?

Kadınlarda hormonsal tüylenme bazı hastalıkların sonucu olarak oluşmaktadır. Bunlardan Polikistik over sendromu ya da hastalığı denen durum en sık gözlenen tüylenme nedenidir. Bu hastalıkta yumurtalıklarda küçük kistler vardır. Bu kistler bolca erkeklik hormonu üretirler. Bu hormonun adı testesterondur. Fakat Testesteron kadında yüzde tüy artışına neden olur. Özellikle, İnce tüyler kalınlaşır ve kıl halini alır. Polikistik over hastalığının tedavisi vardır. Genel şeker metabolizmasını da etkilediğinden mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Ultrasonografi ve kan tahlilleri yapılır. Yani, bu hastalığın tedavisi ile birlikte yüze lazer işlemine başlanırsa başarı artar. Bu nedenle yüzünde tüylenme olan kadınlar mutlaka hastane veya tıp merkezine gitmelidir. Doktor bu açıdan değerlendirip gerekirse tedavi başlar. Daha sonra Yüze lazer epilasyon uygulanır.

Yüze Lazer Epilasyon’un Yan Etkileri Var mı?

Doğru dozlarda ve doğru cihazlarla yüze lazer uygulanırsa hiçbir sorun çıkmaz. Özellikle uzman doktorların çalıştığı yerler güvenlidir. Yani hastane ve tıp merkezlerini öneririz.

Yüze Lazer Epilasyonun Zararı var mı?

Yüz lazer epilasyon uygulamasının yüz bölgesindeki cilde zarar vermez. Doğru dozlarda ve bizim önediğimiz lazerlerle yapılırsa sorun çıkmaz. Fakat, Yüze lazer epilasyon yapan merkez profesyonel bir kuruluş olmalıdır. Lazerlerin cilde zararı olmadığı gibi bir miktar biositimulasyon etkisi vardır. Yani lazerler cildi iyileştirici ve toparlayıcı etki yaparlar. Bu nedenle bir sürede olsa yüz lazer epilasyonundan sonra cildiniz daha parlak, gergin ve yumuşak olur.

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,