Çatlak Tedavisi

Cor Fraksiyonel Lazer tedavileri
Cor Fraksiyonel Lazer tedavileri

Çatlak tedavisi için günümüzde en çok kullanılan lazer fraksiyonel lazerlerdir. Bu nedenle biz merkezlerimizde çatlaklar için karbondioksit fraksiyonel lazerleri kullanıyoruz. İlk seanstan başlayarak hemen sonuç alınan bir uygulamadır. Genellikle 3 seans yeterli olur. Fakat bazen 6 seans gerekir.

Sık Sorulan Sorular

Çatlak tedavisi fiyat ne kadar?

Yukarıda çatlak lazerle tedavisinin fiyatlarını görebilirsiniz. Fakat aslola sizin doktorumuzla görüşmenizdir. Çatlak tedavi fiyatları bölgenin genişliğine göre değişmektedir. Uygulama uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Çatlak tedavisi nedir?

Çatlaklar özellikle ergenlikle başlayan cilt sorunlarıdır. Daha fazla kadınlarda görülmesi hormonal etkilerle oluşması sebebiyledir. Özellikle gebelik çatlak oluşumunun en önemli nedenidir. Hızlı kilo alıp vermek hem kadında hem de erkekte çatlaklara neden olur. Aslında çatlak alanlarında derinin elastikiyet sorunu oluşmuş ve cilt çatlamıştır. Çatlak tedavisi için günümüzde en çok kullanılan lazer fraksiyonel lazerlerdir. Bu nedenle biz merkezlerimizde çatlaklar için karbondioksit fraksiyonel lazerleri kullanıyoruz. İlk seanstan başlayarak hemen sonuç alınan bir uygulamadır. Genellikle 3 seans yeterli olur. Fakat bazen 6 seans gerekir.

Vücut çatlakları geçer mi?

Genellikle kendiliğinden geçmez. Fakat renkleri açılıp sizi rahatsız etmeyecek kadar silik bir görünüme dönüşebilir. Fakat bunun garantisi yoktur. Yani kişisel farklar olur bu durum doğaldır. Örneğin gebelik çatlakları başlangıçta mor ve kırmızıdır. Gebelikten sonra zamanla renkleri solar. Bir çok kişi bu halinden bile rahatsızlık duyar. Böyle bir rahatsızlığınız var ise bizi arayın.

Beyaz çatlaklar geçer mi?

Evet karbondioksit lazer ile beyaz veya kırmızı fark etmeksizin çatlakları tedavi eder. Kaç seans gerekeceği ise kişisel farklar gösterir. Bir seansta bile gözle görülür değişimler oluşur.

Vücut çatlakları nasıl yok edilir?

Çatlaklar su içmekle, spor yapmakla, doğru beslenmekle yok olmaz. Sadece şiddeti yatışıp görüntü daha makul hale gelebilir. Fakat kesin çözüm isteniyorsa bizim önerimiz lazer tedavisidir.

Bacaklardaki çatlaklar nasıl yok olur?

Biz bu çatlaklar için karbondioksit lazer kullanıyoruz. Bacak çatlaklarının en etkili tedavisi lazerlerdir.

En iyi çatlak tedavisi hangisi?

Çatlakların en iyi ve etkili tedavisi lazerlerdir. Lazerler ciltte mikron çaplı ısı hasarı oluşturur. Bu nedenle cilt bu hasarı tamire çalışır. Sonunda oluşan yeni cilt dokusu kollajen ve elastin liflerden zengin yeni bir dokudur. Böylece her seansta bir miktar iyileşme olur.

Fraksiyonel lazer Tedavisi Dermatoloji Uzmanı
Fraksiyonel lazer Tedavisi Dermatoloji Uzmanı

Çatlak Nedir?

Çatlaklar özellikle ergenlikle başlayan cilt sorunlarıdır. Daha fazla kadınlarda görülmesi hormonal etkilerle oluşması sebebiyledir. Özellikle gebelik çatlak oluşumunun en önemli nedenidir. Hızlı kilo alıp vermek hem kadında hem de erkekte çatlaklara neden olur. Aslında çatlak alanlarında derinin elastikiyet sorunu oluşmuş ve cilt çatlamıştır.

Çatlaklar genellikle ilk oluştuğunda cilt yüzeyinde kırmızı, mor çizgiler şeklindedir. Zaman içinde renkleri açılır ve gri, beyaz renk alırlar. Tüm bu aşamaların hepsinde lazer tedavisi etkilidir.

Lazer Çatlak Tedavisi Fiyatları 2022

BölgeSeans3 seans Paket
Küçük Alan1202 TL
Orta Alan2382 TL5721 TL
Büyük Alan3584 TL8594 TL
karbondioksit fraksiyonel lazer ile çatlak tedavi fiyatları

Lazer Çatlak Giderme Video

Lazerle Çatlak Tedavisi

lazerle çatlak tedavisi