Alexandrite Lazer Yaptırdım

0
(0)
Alexandrite Lazer Yaptırdım
Alexandrite Lazer Yaptırdım

Bağdat Caddesi Şubenizde Alexandrite Lazer Yaptırdım

Soru: Bağdat caddesindeki merkezinize gittim. Burada alexandrite lazere uygun olduğum için doktorunuzun tavsiyesiyle başladım. Genital bölgeme alexandrite lazer yaptırdım tekrar çıkar mı? Toplam altı seans sürdü. Gerçekten çok iyi sonuç aldım. Teşekkür ederim. Bir daha epilasyona ihtiyacım kalmadı diye düşünüyorum.

Simge *** Bağdat Caddesi İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Öncelikle sizin ve ekibimiz adına biz de çok mutlu olduk. Biz merkezlerimizde maliyetlere bakmaksızın en iyi cihazları kullanıyoruz. Uzman doktorların kontrolündeki merkezlerimizde en iyi sonuçları almaya çalışıyoruz. Genellikle genital bölge için 6 seans yeterli oluyor. Ayrıca Alexandrite lazer kıl köklerinde kalıcı ekilidir. Bu nedenle sonuçlar kalıcı olacak ve bir daha epilasyona ihtiyacınız olmayacak. Bu nedenle müşterilerimize paket satın almalarını öneriyoruz. Böylece hem ekonomik hem de en hızlı şekilde sonuç alırsınız.

Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım

Soru:  Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım sonuç kalıcı mı? Ataşehir şubenizde alexandrite lazere gittim. Aslında en iyi alexandrite lazer hangisi diye araştırıyordum. Sizin merkeziniz karşıma çıktı. Ataşehirde oturduğum için sizinle irtibata geçtim. Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım. Gerçekten çok memnun kaldım. Sonuçlar kalıcı diye söylendi. Fakat sizden de bir kere daha duymak istedim. Size ve ekibinize teşekkür ederim.

Aysu *** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Bizde bu güzel geribildirim için size çok teşekkür ederiz. Aslında alexandrite lazer koltuk altında çok hızlı sonuç verir. Fakat bizim gibi profesyoneller tarafından kullanılırsa geçerlidir. Çünkü cihaz ne kadar kaliteli olursa olsun nasıl kullanıldığı çok önemlidir. Örneğin düşük dozlarda uygulanırsa etkili olmaz. Ya da gereğinden yüksek dozda cildi yakar. Gerçekten de biz en etkili alexandrite lazer cihazını kullanıyoruz. Bu nedenle hızlı sonuç alıyoruz.

Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım
Koltuk altı için Alexandrite Lazer yapıldı

Bacaklarıma Alexandrite Lazer Yapıldı

Soru: Bacaklarıma alexandrite lazer yaptırdım sonuç? Etilerde bir lazer merkezi arıyordum. Sizi tavsiye eden bir arkadaşım sayesinde buldum. Dermatoloji uzamanızın olması beni rahatlattı. Çünkü benim cildim çok hassas.  Bacaklarıma alexandrite lazer yaptırdım. Sonuç mükemmel. Teşekkürler Daphne Lazer.

Ayla *** Etiler İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Bizim merkezlerimizin hepsinde profesyoneller çalışıyor. Bununla birlikte en etkili ve çağdaş lazerleri kullanıyoruz. Ayrıca dermatoloji uzmanlarımız lazer konusunda çok tecrübelidir. İyi sonuç almak için tecrübe çok önemlidir. Çünkü lazerin nasıl kullanıldığı en önemli faktörlerden biridir. Bizim gibi kliniklerde lazer yaptırmak en doğru seçenektir. Geribildiriminiz için tekrar teşekkür ederiz. Ayrıca bizim merkezlerimizde diode lazerde bulunmaktadır. Yani her türlü ihtiyacı karşılayacak tam bir lazer merkeziyiz.

İyi ki Sizin Merkezinizde Alexandrite Lazer Yaptırdım

Soru: Aslında biz arkadaşımla birlikte lazer yaptırmaya karar verdik. Fakat o biraz daha ucuz olduğu için güzellik salonuna gitti. Ben sizi daha güvenilir buldum. Sizin merkezinize başladım. Arkadaşım hem sonuç alamadı hem de koltukaltlarında yanıklar oldu.  İyi ki Sizin Merkezinizde Alexandrite Lazer Yaptırdım. Çok iyi sonuç aldım. Hem de hiçbir sorun yaşamadım.

Ayşe  *** Kadıköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Her şeyden önce bilmenizde fayda var; “Lazer epilasyon Güzellik salonlarında yasaklandı”. Ayrıca kuaförlerde de lazer epilasyon yasaktır. Bu nedenle ucuz bile olsa bu merkezlere gitmeyin. Sizin arkadaşınız gibi birçok kişi çeşitli mağduriyetler yaşıyor. İnternet sitelerinde o kadar çok şikâyet var ki. Fakat maalesef bir şekilde bu merkezler hala bu işleri yapıyor. Aslında normalde yasal olarak yasak.

Bağdat Caddesi Daphne Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  5 (3) Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? … Devamını oku…

 • Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  5 (3) Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu? Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı … Devamını oku…

 • Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  5 (3) Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur? Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur? Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022 Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince … Devamını oku…

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Tıklayın puan verin

Ortalama Puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz yorum yok. İlk oy veren siz olun!

Yorum yapın