Alexandrite Lazer Yaptırdım

Alexandrite Lazer Yaptırdım
Alexandrite Lazer Yaptırdım

Alex Lazer Epilasyon Yaptırdım?

Alexandrite lazerden sonra ne yapılmalı?

Aslında alexandrite lazerden sonra çok bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece bir kaç gün nemlendirici krem kullanın. Banyo yapmanızda hiçbir sakınca yok. Tüyler hemen kaybolur. Bu nedenle sizi rahatsız etmez. Dökülmeyenler ise bir hafta içinde kendiliğinden dökülecektir.

Alexandrite lazer sonrası kıllar ne zaman dökülür?

Öncelikle lazer seansı esnasında kıllar yok olur. Yani buharlaşır. Fakat nadiren kalan kıllar yaklaşık bir hafta içinde dökülür. Hafif uzar gibi olabilir. Bu normaldir. Cımbız veya ağda kullanmayın. Kendiliğinden dökülmeyi bekleyin. Şayet atlanmış yani lazer yapılmamış bölge varsa lazer yapan kliniğe başvurun. Bu bölgelere tekrar alexandrite lazer uygulanır.

Alexandrite lazer epilasyon iyi mi?

Biz FDA onaylı Apogee 5550 alexandrite lazer kullanıyoruz. Müşterilerimiz sonuçlardan çok memnun. Bizde memnunuz. Çünkü biz profesyonellerin çalıştığı bir kurumuz. Bu nedenle uyguladığımız dozlar en etkili olacak şekilde ayarlanıyor.

Alexandrite lazer en fazla kaç seansta biter?

Normal şartlar altında 6 seans yeterlidir. Fakat etkili ve olabildiğince yüksek dozlar kullanılmalıdır. Seans sayısı çok uzunsa bir gariplik vardır. Cihazın markası, kullanılan doz ve profesyonel kullanım hepsi önemlidir. İyi sonuç için doğru kliniği seçmelisiniz.

Alexandrite lazer yaptıranlar ne diyor?

Biz alexandrite lazeri yüz hariç bir çok bölgede kullanıyoruz. Alexandrite lazerin sonuçlarından yaptıranların çok mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Fakat koyu ciltlerde yapılmaz. Bronz ciltte asla uygulanmaz. Ayrıca ince tüylere uygulanmaz. Kol ve yüz bölgesinde önermiyoruz. Erkek sırtında diode lazer tercih ediyoruz. Fakat kontrollü olarak bazen alexandrite lazer kullanıyoruz.

Bağdat Caddesi Şubenizde Alexandrite Lazer Yaptırdım

Soru: Bağdat caddesindeki merkezinize gittim. Burada alexandrite lazere uygun olduğum için doktorunuzun tavsiyesiyle başladım. Genital bölgeme alexandrite lazer yaptırdım tekrar çıkar mı? Toplam altı seans sürdü. Gerçekten çok iyi sonuç aldım. Teşekkür ederim. Bir daha epilasyona ihtiyacım kalmadı diye düşünüyorum.

Simge *** Bağdat Caddesi İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Öncelikle sizin ve ekibimiz adına biz de çok mutlu olduk. Biz merkezlerimizde maliyetlere bakmaksızın en iyi cihazları kullanıyoruz. Uzman doktorların kontrolündeki merkezlerimizde en iyi sonuçları almaya çalışıyoruz. Genellikle genital bölge için 6 seans yeterli oluyor. Ayrıca Alexandrite lazer kıl köklerinde kalıcı ekilidir. Bu nedenle sonuçlar kalıcı olacak ve bir daha epilasyona ihtiyacınız olmayacak. Bu nedenle müşterilerimize paket satın almalarını öneriyoruz. Böylece hem ekonomik hem de en hızlı şekilde sonuç alırsınız.

Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım

Soru:  Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım sonuç kalıcı mı? Ataşehir şubenizde alexandrite lazere gittim. Aslında en iyi alexandrite lazer hangisi diye araştırıyordum. Sizin merkeziniz karşıma çıktı. Ataşehirde oturduğum için sizinle irtibata geçtim. Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım. Gerçekten çok memnun kaldım. Sonuçlar kalıcı diye söylendi. Fakat sizden de bir kere daha duymak istedim. Size ve ekibinize teşekkür ederim.

Aysu *** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Bizde bu güzel geribildirim için size çok teşekkür ederiz. Aslında alexandrite lazer koltuk altında çok hızlı sonuç verir. Fakat bizim gibi profesyoneller tarafından kullanılırsa geçerlidir. Çünkü cihaz ne kadar kaliteli olursa olsun nasıl kullanıldığı çok önemlidir. Örneğin düşük dozlarda uygulanırsa etkili olmaz. Ya da gereğinden yüksek dozda cildi yakar. Gerçekten de biz en etkili alexandrite lazer cihazını kullanıyoruz. Bu nedenle hızlı sonuç alıyoruz.

Koltuk altı için Alexandrite Lazer Yaptırdım
Koltuk altı için Alexandrite Lazer yapıldı

Bacaklarıma Alexandrite Lazer Yapıldı

Soru: Bacaklarıma alexandrite lazer yaptırdım sonuç? Etilerde bir lazer merkezi arıyordum. Sizi tavsiye eden bir arkadaşım sayesinde buldum. Dermatoloji uzamanızın olması beni rahatlattı. Çünkü benim cildim çok hassas.  Bacaklarıma alexandrite lazer yaptırdım. Sonuç mükemmel. Teşekkürler Daphne Lazer.

Ayla *** Etiler İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Bizim merkezlerimizin hepsinde profesyoneller çalışıyor. Bununla birlikte en etkili ve çağdaş lazerleri kullanıyoruz. Ayrıca dermatoloji uzmanlarımız lazer konusunda çok tecrübelidir. İyi sonuç almak için tecrübe çok önemlidir. Çünkü lazerin nasıl kullanıldığı en önemli faktörlerden biridir. Bizim gibi kliniklerde lazer yaptırmak en doğru seçenektir. Geribildiriminiz için tekrar teşekkür ederiz. Ayrıca bizim merkezlerimizde diode lazerde bulunmaktadır. Yani her türlü ihtiyacı karşılayacak tam bir lazer merkeziyiz.

İyi ki Sizin Merkezinizde Alexandrite Lazer Yaptırdım

Soru: Aslında biz arkadaşımla birlikte lazer yaptırmaya karar verdik. Fakat o biraz daha ucuz olduğu için güzellik salonuna gitti. Ben sizi daha güvenilir buldum. Sizin merkezinize başladım. Arkadaşım hem sonuç alamadı hem de koltukaltlarında yanıklar oldu.  İyi ki Sizin Merkezinizde Alexandrite Lazer Yaptırdım. Çok iyi sonuç aldım. Hem de hiçbir sorun yaşamadım.

Ayşe  *** Kadıköy İstanbul Mayıs 2022

Daphne Lazer: Her şeyden önce bilmenizde fayda var; “Lazer epilasyon Güzellik salonlarında yasaklandı”. Ayrıca kuaförlerde de lazer epilasyon yasaktır. Bu nedenle ucuz bile olsa bu merkezlere gitmeyin. Sizin arkadaşınız gibi birçok kişi çeşitli mağduriyetler yaşıyor. İnternet sitelerinde o kadar çok şikâyet var ki. Fakat maalesef bir şekilde bu merkezler hala bu işleri yapıyor. Aslında normalde yasal olarak yasak.

Bağdat Caddesi Daphne Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın