Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?

Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?
Hangi Lazer Epilasyon Tavsiye Edersiniz?

Hangi lazer epilasyon tavsiye edersiniz?

Soru: İnternette birçok lazer epilasyon yönteminden bahsediliyor. Fakat bunlardan hangisini seçeceğime şaşırdım. Sizin çok kaliteli bir merkez olduğunuzu biliyorum. Ayrıca sizin merkezinizde lazer yaptıracağım. Fakat ön bilgi almak istiyorum. Hangi lazer epilasyon tavsiye edersiniz?

Ayşe *** Bakırköy İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Çok teşekkür ederiz. Biz sektörün en eski firmalarından bir tanesiyiz. Öncelikle doktorlarla çalıştığımızdan yöntem seçiminde çok hassas davranıyoruz. Sadece bilimsel kanıtları olan yöntemleri kullanıyoruz. Bu nedenle merkezlerimizde diode ve alexandrite lazerler kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız lazerlerin FDA onaylı olması bizim için önemli. Fakat lazer epilasyon yöntemi kadar merkezin tecrübesi de önemlidir. Bu çok önemlidir. Seçim yaparken lütfen dikkate alın. Bizim merkezlerimizde kullandığımız lazerlerin hangisi olacağını doktorlarımız seçer. Bu nedenle size en uygun cihaz ile epilasyon yapıyoruz. Ayrıca elbette cihazın dozları da önemlidir.

En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?

Soru: Hangi siteye baksam en iyi cihaz bizim ki sloganı var. Gerçekten hangisine inanalım? Sadece en iyi cihazı kullanmak yeterli mi? En iyi sonuç için başka ne gerekir? En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?

Neşe *** Ataköy İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Aslında çok güzel sorular sormuşsunuz. Kesinlikle sadece en iyi lazer epilasyon cihazı yeterli olmaz. Bu cihazı en iyi şekilde kullanmakta önemlidir. Örneğin dünyanın en iyi arabasını acemi bir şoför kullanabilir mi? Kullansa bile ya kaza yapar ya da gerektiği gibi kullanamaz. Bu nedenle lazerleri de işin uzmanı, eğitimli kişiler kullanmalıdır. Bizim kullandığımız lazerler diode ve alexandrite lazerlerdir. Rahatlıkla en iyi lazer cihazlarını kullandığımızı söyleyebiliriz. Ayrıca cihazlarımız FDA onaylıdır. Fakat en önemli farkımız çok profesyonel bir ekip olmamızdır. Yani sadece lazer cihazı bir anlam ifade etmez. Daha önemlisi nasıl kullanıldığıdır. Nerede ve kimin tarafından kullanıldığı en önemli noktadır.

En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?
Epilasyon da En İyi Sonuç Nasıl Alınır?

Epilasyon da en iyi sonuç nasıl alınır?

Soru: Bazı sitelerde lazerden sonuç alamamış kişilerin yazıları var. Özellikle güzellik salonlarında çok mağduriyet yaşayanları okudum. Hatta bazıları senet imzalamış. Memnun olmasa da ödemek zorunda kalmış. Ben bu hataya düşmek istemiyorum. Epilasyon da en iyi sonuç nasıl alınır?

Deniz *** Yeşilköy İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Çok haklısınız öncelikle lazer merkezi seçili çok önemli. Maalesef bu tür mağduriyetler yaşanıyor. İlk olarak yasal çalışan merkezleri tercih edin. Lazer epilasyon yasal olarak sadece sağlık kuruluşlarında yapılıyor. Özellikle hekimin başında bulunduğu bir merkez bulun. Bizim merkezlerimiz böyledir. Uzman doktorlarla çalışıyoruz. Yani uygulamayı yapan merkez tüm prosedüre hâkim olmalıdır. Size en uygun doz seçilmeli ve düzgün şekilde uygulanmalıdır. Tüm bunlara ilave olarak tabi ki iyi cihazlar kullanılmalıdır. Sonuç olarak Tüm bunlar doğru şekilde yapılırsa epilasyondan çok iyi sonuç alırsınız. Lazer epilasyonu kullanırken doz çok önemlidir. Lazer dozu kıl ve cilt yapısına göre ayarlanır. Yani herkes için etkili doz farklıdır. Bu nedenle merkezin deneyimi son derece önemlidir.

Lazer epilasyon için kıllar ne kadar uzun olmalı?

Soru: Yarın Bağdat caddesindeki merkezinize geleceğim. İlk seansım olacak. Aslında arkadaşlarım biraz bahsetti. Fakat sizden de öğrenmek istedim. Lazer epilasyon için kıllar ne kadar uzun olmalı?

Deniz *** Yeşilyurt İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aslında ilk seansa gelirken kıllara hiç dokunmayın. Çünkü doktorumuz o haliyle sizi görsün. Size uygun lazer cihazını seçsin. Aynı şekilde size uygun dozları ayarlasın. Bundan sonraki seanslarınızda 3-4 gün önceden kısaltma yapmanızı isteyeceğiz. Alexandrite lazer için kılların hafif görünecek kadar olması yeterlidir. Fakat diode lazerde tam sıfır kısaltma gerekir. Aslında jilet yapmak kılları çoğaltmaz. Çünkü jilet kıl köklerini etkilemez. Gerekirse kullanmakta hiç sakınca yoktur. Evde kendinizde kısaltma yapabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Bizim en çok kullandığımız cihazlar diode ve alexandrite lazerlerdir. Fakat bu tip lazerlerin teknolojisi de önemlidir. Özellikle batı kaynaklı cihazlar daha etkilidir. Aynı zamanda standart hizmet sunar. Bu nedenle etkili bir epilasyon için daha çok bu cihazlar tercih ediyoruz. Lazerin gerekli enerjiyi üretebilmesi gerekir. Bu nedenle içerdiği teknoloji önemlidir. Bunu bilgisayarlardaki işlemci gücü gibi düşünebilirsiniz. Fakat her şeyden önemlisi elbette kullanım şeklidir. Tecrübeli ve bilgi sahibi kişiler lazeri kullanmalıdır. Bunun için adres profesyonel merkezlerdir. Ülkemizde sadece sağlık kurumlarında lazer yapılmaktadır.

Hangi Lazerleri Kullanıyoruz?

Biz merkezlerimizde iki tip lazer kullanırız. Bunlar alexandrite Apogee 5500 Cynosure Amerikan malı olup FDA onaylıdır. Diğer cihazımız ise diode lazerdir. Bu lazerde Amerikan malı olup FDA onaylıdır. Biz Lümenis marka Light Sheer Diode lazer kullanıyoruz. Bu lazerler standardı çok yüksek lazerlerdir. Fakat en önemlisi bizim bunları doğru şekilde kullanacak ekibimizin olmasıdır. Biz sağlık kurumlarında uzman doktorlar tarafından yönetilen ekiplere sahibiz. Uzun yıllardır süregelen tecrübemizle Ankara, İstanbul, Kocaeli, Adana, Gaziantepte hizmet veriyoruz.

Hangi Diode Lazer Epilasyon Daha İyi?

Biz Lümenis light sheer diode lazer kullanıyoruz. Çok uzun yıllardır bu lazerin en iyi diode lazer olduğunun farkındayız. Ütüleme sistemi olmayan bir lazerdir. Bu lazerle ince tüylerde bile çok iyi sonuç alıyoruz. Bu lazerler başlıktan soğutmalı olduğundan buz lazerde deniyor. Fakat asıl olarak diode lazerdir. Bizim tüm merkezlerimizde aynı diode lazer cihazı mevcuttur. Fakat tabiki cihaz profesyonellerce kullanılırsa etkili olur.

Hangi Alexandrite Lazer Cihazı Daha İyi?

Biz bütün merkezlerimizde aynı lazer epilasyon markasını kullanıyoruz. Alexandrite lazerde tercihimiz Apogee 5500 alexandrite lazerdir. Bu lazer Amerikan Cynosure firmasının ürettiği bir lazerdir. Uzun zamandır sadece bu alexandrite lazeri tercih ediyoruz.

İlginizi Çekebilir;

Buz lazer yaptıranların yorumları

Ataşehir Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.


 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…


 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…


 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…