Morpheus8 Öncesi Sonrası

Altın İğne Kalıcılığı Ne Kadar?
Morpheus8 Öncesi Sonrası

Morpheus8 Öncesi Sonrası

Soru: Sitenizde Morpheus8 öncesi sonrası fotoğrafları gördüm. Bende yaptırmaya karar verdim. Ne yapmam gerekiyor. Altın iğne aynı gün yapılabiliyor mu?

Hülya *** Bakırköy İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Morpheus8 çok etkili bir altın iğne cihazıdır. Aslında sonuçların ortaya çıkması bir ay kadar sürer. Morpheus8’i aynı gün yapabiliriz. Öncelikle dermatoloji uzmanımız sizinle ön görüşme yapacak. Cildinizin ihtiyacına göre karar verecek. Daha sonra lokal anestezik krem uyguluyoruz. Yaklaşık 45 dakika bekledikten sonra altın iğne işlemine başlıyoruz. Ortalama işlem süresi 45 dakika kadardır. İlk başta ciltte bir kızarıklık olur. Fakat kısa süre sonra geçer. Bundan bir gün kadar sonra neredeyse fark edilmeyecek düzeye gelir.

Altın İğne Yaptırdım
Morpheus8 Öncesi Sonrası

Morpheus 8 Ne İşe Yarar?

Soru: Sizin sitenizde biraz inceledim. Aslında yurt dışında da çok popüler bir yöntem. Fakat tam olarak ne işe yarıyor. Morpheus 8 ne işe yarar?

Hatice *** Bağdat Caddesi İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Morpheus8 oldukça fazla kullanım alanı olan bir yöntemdir. Mekanizması özetle şu şekildedir: Morpheus 8 mikro çapta iğneleri olan bir cihazdır. Bir seferde yaklaşık 24 adet mikro altın iğne cilt altına batar. Bu nedenle adı altın iğne olarak da benimsenmiştir. İğneler cilde batar batmaz cilt altına istenen derinlikte radyofrekans veriyoruz. Böylece cilt altı dokulara ısı enerjisi iletiyoruz. Bu ısı enerjisi burada yoğun şekilde kollojen doku uyarısı yapar. Bu uyarı cildin elastikiyetini sağlayan bu dokuların yeniden yapılmasına neden olur. Böylece cilt altı dokuyu yeniler. Bu sayede ciltte gerilme, canlanma olur. Cilttki çukur izler dolmaya başlar.

Tüm bu nedenlerle ciltteki kırışıklıklar için morpheus8 kullanıyoruz. Yeniden yapılanma cilt lekelerini azaltır. Ayrıca cilt altındaki dokular yenilendiği için çukur alanlar dolar. Cilt izleri azalır. Yani aslında morpheus8 tam bir cilt yenileme ve gençleştirme yapar.

Atın İğne Kalıcı mı?
Morpheus 8 Ne İşe Yarar?

Morpheus8 Body Nedir?

Soru:  Vücut için de morpheus8 kullanılıyor. Fakat tam olarak ne için kullanıyorsunuz? Sanırım bu morpheus8 vücut uygulaması. Morpheus8 body nedir?

Burcu *** Caddebostan İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Aslında cildimiz de yaşımızla birlikte yaşlanmaktadır. Cilt altında cildin gergin ve elastik olmasını sağlayan proteineler var. Bu protein yapılar azalma ve yıpranma söz konusudur. Bu nedenle biz elastin ve kollojen ismindeki bu yapıları tekrar yerine koyabilirsek problemi çözmüş oluruz. Burada başka bir önemli made de hiyalüranik asittir. Ayrıca bu maddede cildin sağlıklı yapısı için gereklidir. En azından makul bir gerginlik ve yenileme sağlarız. İşte bu dokuları cilt altında uyaran yeni bir yöntem var. Bunun adı altın iğne yöntemi. Fakat morpheus8 altın iğne biraz daha farklı. Öncellikle bu yöntemde iğne sayısı ve sıklığı daha fazla. Ayrıca daha derine inebiliyor. Bir başka farkı da değişik derinliklere birden fazla enerji vermemize müsaade ediyor.

Yukarıda saydığımız nedenlerle Morpheus8 vücutta da kullanılıyor. Buna morpheus8 Body diyenlerde var. Vücuttaki sarkan derilerin toparlanmasında çok önemli fayda sağlar. Ameliyatsız cilt germe yöntemi diye de geçiyor. Ayrıca radyofrekansın bir etkiside ciltteki portakal görünümünü düzeltmesidir. Ciltte oluşan portakal kabuğu görünümü yağ dağlımınım bozuk olmasından olur. Ayrıca doku aralarında ödem vardır. Cilt altının yeniden yapılanması ödemi ve yağ dağılımını düzeltir.

Morpheus8 Öncesi Sonrası
Morpheus8 Öncesi Sonrası

Morpheus Cihazı Nedir?

Soru: Bu ara çok karşıma çıkıyor. Çok güzel sonuçlar görüyorum. Aslında yaptırmayı düşünüyorum. Morpheus cihazı nedir?

Berna *** Kalmış İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Aslında Morpheus8 cihazı tam bir cilt yenileme cihazıdır. Cilt gençleştirmede tüm katmanları ile cildi gençleştiren bir yöntemdir. Fakat aslında diğer altın iğnelerden oldukça farklı fonksiyonları vardır. Bu nedenle birçok doktor bu cihazı tercih ediyor. Başlığında özel polimer yapıda iğneleri mevcut. Titanyum olan bu iğneler daha az travma ile cilde batar. Ciltte farklı derinliklerde aynı anda radyofrekans verir. Bu nedenle tüm katmanlarda uyarıcı etki yapar.

Aslında tüm katmanlarda bu etki çok değerlidir. Yani cildi komple bir yenilemeye zorlar. Sonuç olarak yaklaşık bir ay sonra sonuçlar gözle görülür hale gelir. Ciltteki kırışıklıklar azalır. Gıdı bölgesindeki sarkma azalır. Yanaklardaki sarkma azalır. Boyun kırışıklıkları düzleşir. Aslında 3 seans sonrası düzelme gerçekten çok tatmin edicidir. Kalıcılığının çok uzun sürmesi çok önemlidir. Bu nedenle diğer yöntemlerden çok farklıdır. Uzman doktor tarafından yapılmalıdır. Lokal anestezi altında uyguluyoruz.

Morpheus8 Öncesi
Morpheus8 Öncesi
Morpheus8 Sonrası
Morpheus8 Sonrası

Bağdat Caddesi Morpheus8 Altın İğne

Clinicante Hair Transplant

Morpheus8 Altın iğne uygulayan merkezlerimiz Bağdat CaddesiBakırköyFulya AtakentKadıköyAtaşehir