Lazer Epilasyondan Sonra Tüyler Tekrar Çıkar Mı?

Lazer Epilasyondan Sonra Tüyler Tekrar Çıkar Mı?
Lazer Epilasyondan Sonra Tüyler Tekrar Çıkar Mı?

Lazer Epilasyondan Sonra Tüyler Tekrar Çıkar Mı?

Soru: Lazere başlayacağım. Fakat merak ettiğim şeyler var. Lazer kılları tam olarak bitiriyor mu?  Lazer epilasyondan sonra tüyler tekrar çıkar mı?

Nalan *** Bağdat Caddesi İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Lazer epilasyon kalıcı epilasyon yöntemidir. Yani lazer kıl köklerine etki eder. Bu etkilenme kalıcı epilasyona neden olur. Fakat her seansta belli bir miktar köke ulaşıyoruz. Bu nedenle lazer epilasyonu aralıklarla tekrar uygularız. Özetle yaklaşık 6-8 seans sonra amacımıza ulaşırız. Sorunuza gelecek olursak. Lazer epilasyon ile istenen sonuç elde edildiğinde sonuç kalıcıdır. Bir daha kıl çıkmaz.

Lazerde Tüyler Tekrar Çıkar mı?

Soru: Sizin merkezinizde alexandrite lazer yaptırdım. Çok memnunum. Son seansım kaldı. Tüylerden neredeyse tamamen kurtuldum. Lazer yaptırdığım bölgede tekrar kıl çıkar mı? Lazerde tüyler tekrar çıkar mı?

Gül *** Suadiye İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Hizmetimizden memnun kalmış olmanız bizim için çok önemli. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Lazer epilasyon profesyonel bir iştir. Bu nedenle bizim gibi sağlık kurumlarında yapılmalıdır. Lazer epilasyon kılı üreten kıl köküne etki eder. Aslında kökteki kıl üretimini tamamen durdurur. Fakat kıl kökü tam etkilenmelidir. Bu nedenle kullanılan doz ve cihazlar önemlidir. Lazerin tipi ve size uygun dozlar uygulanmalıdır. Eğer seanslarınız bitmiş ve sonuç başarılı ise bir daha tüyler çıkmaz. Yani lazer epilasyon tüyler için kalıcı çözümdür.

Lazerde Tüyler Tekrar Çıkar mı?
Lazerde Tüyler Tekrar Çıkar mı?

Lazer Epilasyon Tamamen Bittikten Sonra Kalan Tüyler Nasıl Alınır?

Soru: Lazer epilasyon yaptırdım. Tamamen bitti. Fakat nadirde olsa birkaç tüy çıkıyor. Bunlar için ne yapabilirim?  Lazer epilasyon tamamen bittikten sonra kalan tüyler nasıl alınır?

Cansu *** Caddebostan İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Lazer epilasyon bittikten sonra aslında genellikle tüy kalmaz. Fakat bazen nadirde olsa incelen tüyler kalır. Çünkü lazer bunlara daha az etki eder. Bu nedenle çıkan ince tüyleri jilet ile kısaltmakta hiçbir sakınca olmaz. Jilet tüyleri arttırmaz. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Tamamen Bitiriyor Mu?

Soru: Lazer yaptıracağım. İyi bir lazer merkezi arıyorum. Fakat tüylerin tamamen bitmesini istiyorum. Lazer gerçekten tüyleri tamamen bitirir mi? Lazer epilasyon tamamen bitiriyor mu?

Fatma *** Erenköy İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Lazer tüyleri neredeyse tamamen bitirir. Tüy yapısı ve cilt rengi alacağınız sonuçta önemli oranda etkilidir. Fakat en önemlisi lazeri profesyonellerin uygulamasıdır. Teknik donanımı iyi olan bir merkez bulun. Bu merkezde hem alexandrite hem de diode lazer olmalıdır. Bizim önereceğimiz merkezler sağlık kurumlarıdır. Lazer epilasyon için sağlık profesyonellerinin çalıştığı merkezler uygundur . Yani lazer doğru uygulandığında tüyleri bitirir. Ayrıca sonuç kalıcıdır.

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alex Lazer Mi Buz Lazer Mi?

  Alexandrite Lazer Mi Buz Lazer Mİ? Soru: Lazer epilasyona başlamak istiyorum. Çevremde kimileri buz lazer yaptır diyor, kimileri de Alexanderite lazer öneriyor. Sizce hangisi daha iyi? Alex lazer mi buz lazer mi? Ayşe  *** İstinye İstanbul haziran 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Bu soru bize her zaman soruluyor. Aslında buz lazer yani diğer adıyla diode lazer … Devamını oku…

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? Filiz  *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyona Ara Verilirse Sonuç Değişir Mi?

  Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi? Soru: Lazer Epilasyona ara verilirse sonuç değişir mi? Aslında lazer epilasyona başladım ve hamilelik araya girdi. Yaklaşık iki yıl ara vermiş oldum. Tekrar baştan mı başlayacağım? Ayşe   *** Üsküdar  İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım Merhaba, gerçekten çok önemli bir soru. Birçok kadın hamilelik nedeniyle ara vermek zorunda … Devamını oku…

Yorum yapın