Lazer Epilasyondan Sonra Tüyler Tekrar Çıkar Mı?

Lazer Epilasyondan Sonra Tüyler Tekrar Çıkar Mı?

Soru: Lazere başlayacağım. Fakat merak ettiğim şeyler var. Lazer kılları tam olarak bitiriyor mu?  Lazer epilasyondan sonra tüyler tekrar çıkar mı?

Nalan *** Bağdat Caddesi İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Lazer epilasyon kalıcı epilasyon yöntemidir. Yani lazer kıl köklerine etki eder. Bu etkilenme kalıcı epilasyona neden olur. Fakat her seansta belli bir miktar köke ulaşıyoruz. Bu nedenle lazer epilasyonu aralıklarla tekrar uygularız. Özetle yaklaşık 6-8 seans sonra amacımıza ulaşırız. Sorunuza gelecek olursak. Lazer epilasyon ile istenen sonuç elde edildiğinde sonuç kalıcıdır. Bir daha kıl çıkmaz.

Lazerde Tüyler Tekrar Çıkar mı?

Soru: Sizin merkezinizde alexandrite lazer yaptırdım. Çok memnunum. Son seansım kaldı. Tüylerden neredeyse tamamen kurtuldum. Lazer yaptırdığım bölgede tekrar kıl çıkar mı? Lazerde tüyler tekrar çıkar mı?

Gül *** Suadiye İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Hizmetimizden memnun kalmış olmanız bizim için çok önemli. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Lazer epilasyon profesyonel bir iştir. Bu nedenle bizim gibi sağlık kurumlarında yapılmalıdır. Lazer epilasyon kılı üreten kıl köküne etki eder. Aslında kökteki kıl üretimini tamamen durdurur. Fakat kıl kökü tam etkilenmelidir. Bu nedenle kullanılan doz ve cihazlar önemlidir. Lazerin tipi ve size uygun dozlar uygulanmalıdır. Eğer seanslarınız bitmiş ve sonuç başarılı ise bir daha tüyler çıkmaz. Yani lazer epilasyon tüyler için kalıcı çözümdür.

Lazerde Tüyler Tekrar Çıkar mı?
Lazerde Tüyler Tekrar Çıkar mı?

Lazer Epilasyon Tamamen Bittikten Sonra Kalan Tüyler Nasıl Alınır?

Soru: Lazer epilasyon yaptırdım. Tamamen bitti. Fakat nadirde olsa birkaç tüy çıkıyor. Bunlar için ne yapabilirim?  Lazer epilasyon tamamen bittikten sonra kalan tüyler nasıl alınır?

Cansu *** Caddebostan İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Lazer epilasyon bittikten sonra aslında genellikle tüy kalmaz. Fakat bazen nadirde olsa incelen tüyler kalır. Çünkü lazer bunlara daha az etki eder. Bu nedenle çıkan ince tüyleri jilet ile kısaltmakta hiçbir sakınca olmaz. Jilet tüyleri arttırmaz. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Tamamen Bitiriyor Mu?

Soru: Lazer yaptıracağım. İyi bir lazer merkezi arıyorum. Fakat tüylerin tamamen bitmesini istiyorum. Lazer gerçekten tüyleri tamamen bitirir mi? Lazer epilasyon tamamen bitiriyor mu?

Fatma *** Erenköy İstanbul Haziran 2022

Daphne Lazer: Lazer tüyleri neredeyse tamamen bitirir. Tüy yapısı ve cilt rengi alacağınız sonuçta önemli oranda etkilidir. Fakat en önemlisi lazeri profesyonellerin uygulamasıdır. Teknik donanımı iyi olan bir merkez bulun. Bu merkezde hem alexandrite hem de diode lazer olmalıdır. Bizim önereceğimiz merkezler sağlık kurumlarıdır. Lazer epilasyon için sağlık profesyonellerinin çalıştığı merkezler uygundur . Yani lazer doğru uygulandığında tüyleri bitirir. Ayrıca sonuç kalıcıdır.

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alexandrite Lazer Epilasyon

  Sık Sorulan Sorular Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Sorduklarınız Alexandrite Lazer Nedir? Bu lazer tipi çok başarılı ve uzun yıllardır kullanılan bir epilasyon lazeridir. Özellikle açık cilt rengine sahip ve koyu kıl rengi olan kişilerde çok hızlı sonuç verir. Bu nedenle koltukaltı, genital gibi bölgelerde sıklıkla kullanıyoruz. Fakat yüz bölgesi gibi ince tüylerin var olduğu bölgelerde … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Etkili Mi?

  En Etkili Lazer Epilasyon Hangisi? Lazer Epilasyon Hakkında Sık Sorulanlar Lazer Epilasyon Yaptırmak İstiyorum Lazer Etkili Mi? Soru: Lazer epilasyon gerçekten etkili mi? Lazeri epilasyon yaptırmayı düşünüyorum fakat bazı sitelerde şikayetler gördüm. Ayrıca çok memnun olduğunu yazan kişiler de var. Sizin gibi doktorların çalıştığı profesyonel bir merkeze danışmak istedim. Lazer Epilasyon Etkili Mi? Saniye *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

  Lazer Epilasyon Ağrılı mı? Lazer Epilasyon Acıtır Mı? Soru:  Lazer epilasyon yaptıracağım fakat çok korkuyorum. Kimi arkadaşım hiç acımadı diyor kimisi ise çok acıdığını söylüyor. Lazer epilasyon acıtır mı? Burcu  *** Kozyatağı İstanbul Haziran 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Lazer epilasyon korkmanızı gerektirecek kadar ağrılı bir işlem değildir. Kıl köklerinde geçici bir acı hissi olur. Kıl … Devamını oku…