Lazer Epilasyon Yaptıranlar

0
(0)
Lazer Epilasyon Yaptıranlar
Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Lazer Epilasyon Yaptıranlar Çok Memnun

Soru: Öncelikle çok teşekkür ederim. İyi ki Daphne lazerde epilasyon yaptırdım. Sizde Lazer epilasyon yaptıranlar çok memnun. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle size geldim. Sonuçlar çok iyi. Harcadığım paraya değdi.

Meltem *** Bostancı İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Bu güzel geri bildirim için teşekkür ederiz. Bizim merkezimize müşterilerimiz çoğunlukla arkadaş tavsiyesi ile geliyor. Aslında işlem yaptığımız kişilerin mutlu olması bizim misyonumuz. Ne kadar hızlı sonuç alırsak o kadar iyi. Bu nedenle en iyi cihazları kullanıyoruz. Yaklaşık 20 yıldır bu alandaki tecrübemizi kullanıyoruz. Uzman doktorların denetimindeki merkezlerimiz tamamen başarıya odaklıdır. Aslında lazer epilasyon uzun vadede kesin çözüm olan tek yöntem. Kalıcı sonuçları sayesinde aynı zamanda ekonomik bir çözüm. Merkezlerimizle ilgili detaylı bilgi iletişim sayfasında bulunmaktadır.

Alexandrite Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Soru: Merkezinizde Alexandrite lazer yaptırdım. Çok etkili oldu. Alt bacak için epilasyon yaptırıyorum. Sonuç muhteşem. Üç seansta bile %60 bitti. Bu çok iyi. Gerçekten cihazlarınız kaliteli.

Meltem *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Öncelikle bu nazik güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Aslında uyguladığımız dozlardan dolayı çok hızlı sonuç alıyoruz. Yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz var. Bu nedenle işlemlerle ilgili çok oturmuş protokollere sahibiz. Ayrıca bildiğiniz gibi dermatoloji uzmanlarıyla çalışıyoruz. Fakat bir başka faktörde en iyi cihazlarla çalışıyor olmamız. Böylelikle tüm bunlar birleşince güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Bu hem bizi hem de müşterilerimizi mutlu ediyor. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederiz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Yaptıranlar
Alexandrite Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Diode Lazer Yaptıranlar

Soru: Sizin merkezinize yüzüme diode lazer yaptırdım. İddia ettiğiniz gibi light sheer diode gerçekten çok etkili. İnce tüylerde çok azaldı. Çok mutluyum. Çok profesyonel çalışıyorsunuz. Teşekkür ederim.

Berna *** Ataşehir İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Çok teşekkür ederiz. Aslında kullandığımız diode lazer halen dünyada en kaliteli diode lazer olarak kabul görüyor. Yani Teknolojik üstünlüğü halen devam ediyor. Bunun nedeni kıl köküne ulaşacak yeterli lazer enerjisi üretebilmesidir. Özellikle yüz gibi hassas bölgelerde bu çok önemlidir. Bizim tüm merkezlerimizde bu nedenle light sheer diode lazer var. Yüz bölgesinde ve ince kıllarda en etkili lazer diode lazerdir. Ayrıca uzman ve profesyonel kadromuz için olumlu yorumlarınız bize güç veriyor. Çok teşekkür ederiz.

Buz Lazer Yaptıranlar

Soru: Aslında birçok buz lazer ilanı görmüştüm. Fakat ben sizin merkezinizi tercih ettim. Light Sheer Buz Diode lazer diye yazıyordu sanırım. Muhteşem bir sonuç oldu. Böyle başarılı merkezler oluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

Elif *** Ataköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Bu şekilde güzel geribildirimler bize güç veriyor. Aslında biz sadece profesyonelliğin gereğini yapıyoruz. Yani yasalara uygun, doktorların yönettiği klinikleriz. Ayrıca en etkili ve modern cihazları seçiyoruz. Sonuç olarak çok iyi sonuçlar alıyoruz. Bu nedenle sizin gibi birçok kişiden övgü alıyoruz. Sizler tavsiyelerinizle bizi destekliyorsunuz. Bunun için hepinize teşekkür etmek isteriz.

İlginizi Çekecek sayfalar:

Buz lazer yaptıranların yorumları

buz lazer mi alexandrite mı?

Bakırköy Daphne Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

  5 (3) Lazer Epilasyon Yaptıranlar Ne diyor? Diğer Sık Sorulanlar Yüze Diode Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Soru: Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını merak ediyorum. Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım. Dördüncü seanstayım. Oldukça başarılı oldu. Siz diode lazer yapılmasını önermiştiniz. Bu nedenle size teşekkür ederim. Sizce daha kaç seans gitmem gerekecek? Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları nasıl? … Devamını oku…

 • Yüze Diod Lazer Yaptıranlar

  5 (3) Yüz için Diode Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu? Soru: Sizin internet sitenizi inceledim. Yüze Diod Lazer Yaptıranlar memnun mu diye size sormuştum. Yaklaşık 5 ay kadar önce lazere başladım. Sizin tavsiyelerinizle light sheer diod lazere başladım. Yüze diod lazer yaptıran biri olarak çok memnunum. Size teşekkür etmek istedim. Arkadaşlarımı … Devamını oku…

 • Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

  5 (3) Diyot Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur? Soru: Diode lazer yaptırmak istiyorum. Fakat gittiğim merkez tüylerimin uygun olmadığını söyledi. Diyot lazer hangi kıl tipine uygundur? Filiz*** Ataşehir İstanbul Mayıs 2022 Daphne Lazer: Diode lazer hem ince hem de kalın kıllarda etkili bir lazerdir. Siyah ve kalın kökler daha çok etkilenir. Yeterli dozlarda uygulanırsa ince … Devamını oku…

Bu Sayfa Size Yardımcı Oldu mu?

Tıklayın puan verin

Ortalama Puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz yorum yok. İlk oy veren siz olun!

Yorum yapın