Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Lazer Epilasyon Yaptıranlar
Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Lazer Epilasyon Yaptıranlar Çok Memnun

Soru: Öncelikle çok teşekkür ederim. İyi ki Daphne lazerde epilasyon yaptırdım. Sizde Lazer epilasyon yaptıranlar çok memnun. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle size geldim. Sonuçlar çok iyi. Harcadığım paraya değdi.

Meltem *** Bostancı İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Bu güzel geri bildirim için teşekkür ederiz. Bizim merkezimize müşterilerimiz çoğunlukla arkadaş tavsiyesi ile geliyor. Aslında işlem yaptığımız kişilerin mutlu olması bizim misyonumuz. Ne kadar hızlı sonuç alırsak o kadar iyi. Bu nedenle en iyi cihazları kullanıyoruz. Yaklaşık 20 yıldır bu alandaki tecrübemizi kullanıyoruz. Uzman doktorların denetimindeki merkezlerimiz tamamen başarıya odaklıdır. Aslında lazer epilasyon uzun vadede kesin çözüm olan tek yöntem. Kalıcı sonuçları sayesinde aynı zamanda ekonomik bir çözüm. Merkezlerimizle ilgili detaylı bilgi iletişim sayfasında bulunmaktadır.

Alexandrite Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Soru: Merkezinizde Alexandrite lazer yaptırdım. Çok etkili oldu. Alt bacak için epilasyon yaptırıyorum. Sonuç muhteşem. Üç seansta bile %60 bitti. Bu çok iyi. Gerçekten cihazlarınız kaliteli.

Meltem *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Öncelikle bu nazik güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Aslında uyguladığımız dozlardan dolayı çok hızlı sonuç alıyoruz. Yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz var. Bu nedenle işlemlerle ilgili çok oturmuş protokollere sahibiz. Ayrıca bildiğiniz gibi dermatoloji uzmanlarıyla çalışıyoruz. Fakat bir başka faktörde en iyi cihazlarla çalışıyor olmamız. Böylelikle tüm bunlar birleşince güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Bu hem bizi hem de müşterilerimizi mutlu ediyor. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederiz.

Diode Lazer Yaptıranlar

Soru: Sizin merkezinize yüzüme diode lazer yaptırdım. İddia ettiğiniz gibi light sheer diode gerçekten çok etkili. İnce tüylerde çok azaldı. Çok mutluyum. Çok profesyonel çalışıyorsunuz. Teşekkür ederim.

Berna *** Ataşehir İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Çok teşekkür ederiz. Aslında kullandığımız diode lazer halen dünyada en kaliteli diode lazer olarak kabul görüyor. Yani Teknolojik üstünlüğü halen devam ediyor. Bunun nedeni kıl köküne ulaşacak yeterli lazer enerjisi üretebilmesidir. Özellikle yüz gibi hassas bölgelerde bu çok önemlidir. Bizim tüm merkezlerimizde bu nedenle light sheer diode lazer var. Yüz bölgesinde ve ince kıllarda en etkili lazer diode lazerdir. Ayrıca uzman ve profesyonel kadromuz için olumlu yorumlarınız bize güç veriyor. Çok teşekkür ederiz.

Buz Lazer Yaptıranlar

Soru: Aslında birçok buz lazer ilanı görmüştüm. Fakat ben sizin merkezinizi tercih ettim. Light Sheer Buz Diode lazer diye yazıyordu sanırım. Muhteşem bir sonuç oldu. Böyle başarılı merkezler oluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

Elif *** Ataköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Bu şekilde güzel geribildirimler bize güç veriyor. Aslında biz sadece profesyonelliğin gereğini yapıyoruz. Yani yasalara uygun, doktorların yönettiği klinikleriz. Ayrıca en etkili ve modern cihazları seçiyoruz. Sonuç olarak çok iyi sonuçlar alıyoruz. Bu nedenle sizin gibi birçok kişiden övgü alıyoruz. Sizler tavsiyelerinizle bizi destekliyorsunuz. Bunun için hepinize teşekkür etmek isteriz.

İlginizi Çekecek sayfalar:

Buz lazer yaptıranların yorumları

buz lazer mi alexandrite mı?

Bakırköy Daphne Lazer Epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın