Tüm Vücut Lazer

Tüm Vücut Lazer Nasıl Yapılır?
Tüm Vücut Lazer

Tüm Vücut Epilasyon Nasıl Yapılır?

Soru: Tüm vücuduma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Fakat nasıl yapıldığını merak ediyorum. Biraz detaylı bilgi almak istiyorum. Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır?

Nermin *** Ankara Şubat 2022

Daphne Lazer: 

Yanıt: Lazer epilasyon için biz Aleksander ve diode lazer kullanıyoruz. Lazer epilasyon göz, kulak içi ve burun içi hariç tüm cilde uygulanıyor. Dudak mukozası ve genital bölgede ise vajen gibi mukoza içeren ama zaten kıl olmayan bölgelere uygulamıyoruz. Genital bölgede kıl olan yerlere uyguluyoruz. Başlamadan önce derideki kılları öncelikle kısaltıyoruz. Daha sonra lazer cihazları ile bölge tamamen tarıyoruz. Kıl köklerine etki eden lazer kalıcı epilasyon sağlar. Tüm vücuda yaklaşık altı seans altı haftada bir kere uygulamak yeterli olur.

Lazerde Tüm Vücut Nereleri Kapsar?

Soru: Tüm vücut lazer epilasyon denilince hangi bölgeleri anlamalıyız? Hangi bölgeler dahil ediliyor? Yüz bölgesi mesela dahil mi? Lazerde tüm vücut nereleri kapsar?

Arzu *** Kocaeli Şubat 2022

Daphne Lazer: 

Yanıt: Tüm vücut lazer epilasyon tüm bacak, koltuk altı, tüm genital bölge, alt kolu kapsar. Yüz bölgesi ilave olarak dahil değildir. Ayrıca bunun için ekstra ücretlendirme yapıyoruz.

Lazerde Tüm Vücut Nereleri Kapsar?
Lazerde Tüm Vücut Nereleri Kapsar?

Vajina Bölgesine Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Genital bölge tam olarak vajen bölgesi mi oluyor? Vajina bölgesine lazer epilasyon nasıl yapılır?

Naciye *** Etiler İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer: 

Yanıt: Hayır, aslında vajen bölgesine lazer epilasyon yapmıyoruz. Aslında Sanırım vajen bölgesi ile genital bölgeyi kastediyorsunuz. Evet, genital bölge üst kısımları kast ediyorsanız kıl olan bu bölgeye lazer uyguluyoruz. Vajen bölgesi mukoza içerdiği için ve kıl içermediği için bu bölge zaten lazer epilasyon yapmaya gerek yoktur. Anladığımız kadarıyla siz genital bölgeyi kast ediyorsunuz. Evet genital bölgeye yani kıl olan bütün bölge lazer epilasyon yapıyoruz. Ayrıca çok da başarılıdır. İlk olarak bölgedeki kılları kısaltıyoruz. Daha sonra alexndrite veya diode lazer ile veya ikisini birlikte içeren ikiz lazer ile uygulama yapıyoruz.

Yüz dahil Komple Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
Tüm Vücut Lazer

Komple Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Soru: Tüm vücut lazer yapılıyor mu? Komple lazerden sonuç alır mıyım? Fakat merak ediyorum komple lazer epilasyon yapıyor musunuz? Komple lazer epilasyon nasıl yapılır?

Hatice *** Fatih İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer: 

Yanıt: Evet komple epilasyon yapıyoruz. Tüm vücut yani komple vücut lazer epilasyonu tüm merkezlerimizde alexandrite ve diode lazerlerle yapıyoruz. Komple lazer epilasyon için biz diyot ve Alexandrite lazerle kullanıyoruz. Yani, Komple epilasyon koltuk altı genital, tam bacak, alt kol bölgelerini kapsar. Ayrıca yüzünüzün de lazere ihtiyacı varsa bunun için ayrı ücretlendirme yapılarak o da dahil edilip aynı seansta yüzünüzde de lazer epilasyon yapabiliyoruz.

Lazer Epilasyonda En İyi Sonuç Nasıl Alınır?

Soru: Biraz kararsızım ama lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. En iyi lazer epilasyon hangisi? Hangi merkezde yaptırsam en iyi sonuç alırım? Lazer epilasyonda en iyi sonuç nasıl alınır?

Esra *** Adana Şubat 2022

Daphne Lazer: 

Yanıt: Aslında birincil olarak bilmeniz gereken şey Lazer epilasyon da en iyi sonucu elde etmek için profesyonel merkez bulmalısınız. Ayrıca Lazer epilasyon sadece doktor kontrolünde yapılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle doktorların çalıştığı hastane tıp merkezi gibi kurumlarda ya da doktorların özel muayenehanelerinde lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Sadece doğru merkezi seçmek yetmez. Bu merkez aynı zamanda tecrübeli de olmalıdır. Ayrıca tabi ki, Hangi cihazı ve hangi dozda uygulaması gerektiğini uygulayıcılar bilmelidir. Bu yüzden merkezin doğru seçilmesi çok önemlidir.

Komple Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
Komple Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer Hangi Durumlarda Yapılmaz?

Soru: Benim cildim çok hassas. Vitiligo hastalığım var. Lazer yaptırmam sakıncalı mı? Lazer Hangi Durumlarda Yapılmaz?

Ayşe *** Ankara Şubat 2022

Daphne Lazer: 

Yanıt: Aslında ergenlik çağından sonra herkese lazer epilasyon yapıyoruz. Fakat cildi ışığa karşı aşırı hassas olan kişilerde, yani ışığına alerjisi olan kişilerde lazer epilasyon yapamıyoruz. Sizin gibi vitiligo hastalarında lazer epilasyon maalesef uygulayamıyoruz. Bir başka cilt hastalığı olan psöriazis de uygulama yapmıyoruz. Bronz ciltlerde de hiçbir lazer uygulamıyoruz. Bazı ışık hassasiyeti yaratan ilaçlar vardır. Bu ilaçları kullanan kişilerde de tedavi bittikten sonra uygulama yapıyoruz. Bu yüzden, Sürekli kullandığınız ilaçları ön görüşmede bize bildirmeniz gerekmektedir.

Daphne lazer epilasyon Kadıköy Bağdat Caddesi Lazer epilasyon

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Alexandrite Lazer Epilasyon

  Sık Sorulan Sorular Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Sorduklarınız Alexandrite Lazer Nedir? Bu lazer tipi çok başarılı ve uzun yıllardır kullanılan bir epilasyon lazeridir. Özellikle açık cilt rengine sahip ve koyu kıl rengi olan kişilerde çok hızlı sonuç verir. Bu nedenle koltukaltı, genital gibi bölgelerde sıklıkla kullanıyoruz. Fakat yüz bölgesi gibi ince tüylerin var olduğu bölgelerde … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Etkili Mi?

  En Etkili Lazer Epilasyon Hangisi? Lazer Epilasyon Hakkında Sık Sorulanlar Lazer Epilasyon Yaptırmak İstiyorum Lazer Etkili Mi? Soru: Lazer epilasyon gerçekten etkili mi? Lazeri epilasyon yaptırmayı düşünüyorum fakat bazı sitelerde şikayetler gördüm. Ayrıca çok memnun olduğunu yazan kişiler de var. Sizin gibi doktorların çalıştığı profesyonel bir merkeze danışmak istedim. Lazer Epilasyon Etkili Mi? Saniye *** … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

  Lazer Epilasyon Ağrılı mı? Lazer Epilasyon Acıtır Mı? Soru:  Lazer epilasyon yaptıracağım fakat çok korkuyorum. Kimi arkadaşım hiç acımadı diyor kimisi ise çok acıdığını söylüyor. Lazer epilasyon acıtır mı? Burcu  *** Kozyatağı İstanbul Haziran 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Lazer epilasyon korkmanızı gerektirecek kadar ağrılı bir işlem değildir. Kıl köklerinde geçici bir acı hissi olur. Kıl … Devamını oku…