Yüzdeki Tüyler Lazerle Biter mi?

Yüzdeki Tüyler Lazerle Biter mi?
Yüzdeki Tüyler Lazerle Biter mi?

Yüz Tüyleri Lazerle Biter mi?

Soru: Yüzüme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Hem korkuyorum hem de gerçekten bitiyor mu? Ergenlikten sonra oldu. Hormon bozukluğum da yok. Yüzdeki tüyler lazerle biter mi?

Nevin *** Bağdat Caddesi İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer: Yüzdeki tüyler için en iyi çözüm lazer epilasyondur. Gerçekten doğru lazerle yani diode lazerle yapılırsa biter. Ayrıca tabi ki etkili dozlarda yapılması gerekir. Bu yüzden profesyonel işini bilen bir merkezde yaptırmalısınız. Doktorların yönettiği merkezleri tercih etmelisiniz. Yüzdeki tüylere tıbbi bir yaklaşım gereklidir. Bazen yüz tüyleri hormon bozukluğunun ilk belirtisidir. Yine aynı şekilde bilmediğiniz insülin direncinin ilk belirtisi yüzdeki tüylenmedir. Ya da adet düzensizliği ile beraber olan bir polikistik over hastası olabilirsiniz. Bu yüzden doktor kontrolünde çalışan bir lazer merkezine başvurun. Daphne Lazer uzman doktorlarla çalışan bir kuruluştur.

Yüzdeki Tüyler Kaç Seansta Biter?
Yüzdeki Tüyler Kaç Seansta Biter?

Yüzdeki Tüyler Kaç Seansta Biter?

Soru: Hormon bozukluğum var. Yüz lazer epilasyonuna başladım. Sizin önerdiğiniz gibi diode lazer yaptırıyorum. Biraz uzun süreceğini söylediler. Yüzdeki tüyler kaç seansta biter?

Hacer *** Kadıköy İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:   Yüz için ortalama 10 seans kadar diode lazer genellikle yeterli olur. Fakat hormon bozukluğu olan kişilerde biraz daha fazla seans gerekir. Genellikle bu durumda bile 15 seansı geçmez. Hormon bozukluğunu da lazere başladığınız anda tedavi etmeye başlıyoruz. Bu konuda bir şüphe varsa uzman doktorumuz gerekli tahlilleri sizden ister. Ayrıca gerekiyorsa tedavi başlar.

Yüzdeki Tüyler İçin Hangi Lazer?

Soru:  Epilasyon için genellikle alexandrite ve diode lazeri öneriyorlar. Sizin diode lazer önerdiğinizi okudum. Bana ne önerirsiniz? Yüzdeki tüyler için hangi lazer?

Şemsi *** Vezneciler İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:  Yüzdeki tüyler için en iyi lazer diode lazerdir. Çünkü diode lazer hem kesin çözüm sağlar hem de ince tüyleri tetikleyip arttırmaz. Fakat diode lazer uygun dozlarda ve şekilde yapılıyorsa sonuç alabilirsiniz. Bu yüzden doktor kontrolünde çalışan bir lazer merkezini tercih etmenizi öneririz.

Yüzdeki Tüyler İçin Hangi Lazer?
Yüzdeki Tüyler İçin Hangi Lazer?

Lazer Kılları Tamamen Bitirir mi?

Soru: Yüzüme sizin merkezinizde lazere başladım. Oldukça iyi gidiyor. Gözle görünür bir sonuç aldım. Fakat merak ediyorum. Lazer kılları tamamen bitirir mi?

Defne *** Yeşilköy İstanbul Şubat 2022

Daphne Lazer:  Biz merkezlerimizde diode lazer ile yüz epilasyonu yapıyoruz. Yüz için en etkili lazer diode lazerdir. Kesine yakın sonuç sağlar. Bu nedenle doğru tercih yapmışsızınız. Çok iyi sonuç alacaksınız. Fakat seans sayısı yüz bölgesinde değişkendir. Genellikle 10 seans yeterli olur.

Yüz Lazer Kaç Ayda Biter?

Soru: Yüz için lazere başlamak istiyorum. Ne kadar süre sonra sonuç alırım? Yüz lazer kaç ayda biter?

Hatice *** Sarıyer İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Yüz lazerini ayda bir kere uyguluyoruz. Yüzde en etkili lazer diode lazer olduğu için bu lazeri kullanıyoruz. Ortalama bir hesapla bir yıl sonra tüm seanslarınız bitecektir. Planınızı bu şekilde yapabilirsiniz. Ara vermek zorunda kalsanız bile sorun olmaz. İlk seanstan itibaren yüz tüylerinizde azalma başlar. Sonuçları hemen görmeye başlarsınız.

Lazer İle Yüzdeki Tüyler Biter Mi?
Lazer İle Yüzdeki Tüyler Biter Mi?

Lazer İle Yüzdeki Tüyler Biter Mi?

Soru: Bazı arkadaşlarım yüzde kesin sonuç alınmadığını söylüyor. Bu doğru mu? Hatta bir arkadaşımın tüyleri azalacağına artmış. Lazer ile yüzdeki tüyler biter mi?

Saliha *** Suadiye İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer:  Yüzdeki tüyler lazer ile biter. Fakat bunun şartları var. Birincisi profesyonel lazer merkezinde yaptırmanız. Bizim gibi uzman doktorların kontrolündeki lazer merkezlerini kastediyorum. İkincisi ise doğru lazerle işlem yapılmasıdır. Üçüncüsü ise uygun dozlarla işlem yapılmalıdır. Tüm bunlar doğru yapılıyorsa lazer ile yüzdeki tüyler biter. Fakat örneğin alexandrite lazer ile yapılırsa yüzdeki tüylerde artış bile olur.

Daphne lazer epilasyon Etiler, Daphne lazer epilasyon Atakent

adetten kaç gün önce lazer yapılır

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın