19
- Ağustos
2017
Posted By : Daphne Lazer
Lazer Epilasyonun Sonuçları

Lazer Epilasyon Sonuçları

Lazer Epilasyon Sonuçları; Lazer epilasyon sonuçları gelişen lazer teknolojileri sayesinde çok iyi bir noktaya gelmiştir. Birçok lazer tipi üretilmiştir. En iyi sonuçlar hedeflenmektedir. Lazer tipleri kıl ve cilt yapısına göre maksimum etkiyi yaratmak için tasarlanmaktadır. Teknoloji bu yönde hızlı ilerlemiştir.

 Kıl kökünde en güçlü etki ile kalıcı epilasyon sağlanmaya çalışılmaktadır. Bunun yanında cildin ve başka dokuların korunmasına da en üst seviyede önem verilmektedir. Teknoloji güvenlik yönünde de ilerlemiştir. Bilimsel gelişmede hiçbir zaman son nokta yoktur. Elbette gelecekte daha yeni ve daha iyi teknolojiler geliştirilecektir. Fakat günümüz teknolojisi oldukça tatmin edici bir noktadadır. Lazer epilasyon sonuçlarında en iyiyi yakalamak için başka şartlarda gereklidir. Bunlardan biri işlem yapılacak kişinin özellikleridir. Uygulanacak kişinin cilt ve kıl yapısı önemlidir. En iyi aday seçimi konunun uzmanı doktorlar tarafından yapılabilir. Bu nedenle lazer epilasyon işleminizi doktorların bulunduğu hastane veya tıp merkezlerinde yaptırmanızı önermekteyiz.

Koltuk altı lazer epilasyonun sonuçları
Koltuk altı lazer epilasyonun sonuçları

Lazer Epilasyon Sonuçları Nelere Bağlıdır?

Kişisel faktörlerde lazer epilasyon sonuçlanı etkiler. Bunların başında kıl tipi ve rengi gelir. Koyu siyah kıllar lazer epilasyona en iyi yanıt verir. Açık beyaz kıllar lazer epilasyondan etkilenmez. İnce kıllar kısmen etkilenir. Diode lazerler ince kıllarda etkilidir. Sarı kıllarda maalesef lazer epilasyondan etkilenmemektedir. Bir başka bireysel değişken de cilt rengidir. Cilt rengi açık ise lazer epilasyon uygulaması daha başarılıdır. Koyu cilt tiplerinde etkinlik azalır. Diode lazer epilasyon koyu ciltlerde uygulanabilir. Lazer epilasyonun sonuçlarını etkileyen bir başka etkende uygulanan lazer dozudur. Lazer dozu ne kadar yüksekse başarı o kadar artar. Fakat yüksek dozlarda cilt etkilenebilir. Lazer epilasyon için, profesyonelliğine güvendiğiniz ve uzman doktorların başında olduğu klinikleri öneriyoruz. Bu merkezlere merkezler ve fiyatlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyonun Sonuçları
Yüze lazer Lazer Epilasyonun Sonuçları

Önerilen Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon fiyatları da sonuçları etkiler. Ne alakası var denebilir. Fakat alakası vardır. Şöyle ki; Lazer epilasyon işlemi lazerlerle yapılır. Lazerlerin farklı marka ve çeşitleri vardır. Etkin lazer cihazları pahalı ve sarf masrafları olan cihazlardır. Kaliteli merkezler etkinliğini ispatlamış lazerlerle epilasyon yapmaktadırlar. Bir merkez çok ucuz fiyatlara lazer epilasyon uyguluyorsa kaliteden ödün verip vermediğini sorgulamalısınız. Doktorların çalışmadığı ucuz maliyetli bitene kadar kampanyalar gibi sözler duyduğunuz merkezlere güvenmeyiniz. Bu tip merkezler yasal değildir. Ayrıca bu gibi merkezlere gidip sonuç almamış birçok kişiyle karşılaşmaktayız. Lazer epilasyon için sadece hastane, tıp merkezi gibi sağlık kuruluşlarını öneriyoruz.

Lazer Epilasyon

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın