Beylikdüzü İstanbul

Daphne Beylikdüzü Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Beylikdüzü
0533 380 33 19
Beylikdüzü Daphne
WhatsApp

Beylikdüzü Lazer epilasyon merkezi, Daphne lazer merkezleri Beylikdüzü Şubesi

Beylikdüzü Daphne Lazer

Daphne lazer Beylikdüzü şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmeti veriyoruz. Alexandrite ve diode lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Ayrıca Karbondioksit fraksiyonel lazer kozmetik dermatolojik uygulamalar yapmaktayız.

Uzman doktorların yönettiği merkezimizde uzmanlarımızla profesyonel hizmet sunmaktayız. Beylikdüzünde merkezi konumdaki merkezimizden randevu alınız. Aynı zamanda Ön görüşmeden ücret alınmamaktadır.

Beylikdüzü Alexandrite Lazer Epilasyon
Beylikdüzü Alexandrite Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Daphne lazer Beylikdüzü merkezinde en son teknoloji kullanılarak lazer epilasyon yapılmaktadır. Alexandrite lazer, diode lazer bu merkezde kullanılan lazerlerdir.

Buz lazer olarak adlandırılan diode lazerler en etkili epilasyon lazeridir. Bir başka deyişle Buz başlıklı lazer olarak adlandıranlarda vardır. Bir başka adlandırma ütüleme lazerdir. Her nasıl adlandırılırsa adlandırılsın tümü diode lazerdir. Diode lazerler koyu ciltlerde uygulanabilir. Bu lazer ince tüylerde çok etkilidir. Bu nedenle yüz lazeri de denmektedir. Yüz bölgesinde çok etkili olan diode lazerin lightsheer markasını kullanıyoruz. Aynı zamanda Başlıktan soğutmalı olduğu için ağrısızdır. Çünkü başlıktaki buz etkisi sinir uçlarını uyuşturur.

Alexandrite lazer tüm vücut bölgelerinde etkili bir lazerdir. Fakat yüz bölgesi ve ince tüylere uygulanamaz. Aynı zamanda Uygulandığı alanda kılları yok eder. Seans sonrası kılsız ve temiz bir cilt istenen bir durumdur. Bu nedenle genital, koltukaldı, bacak lazer epilasyonunda çok fazla uygulanır. Çok bilinen markalardan Apogee 5500 Alexandrite lazer Beylikdüzünde kullandığımız lazerdir. Ek olarak lazer epilasyon ön doktor görüşmesi ücretsizdir.

Beylikdüzü Buz lazer diode lazer epilasyon
Beylikdüzü Buz lazer diode lazer epilasyon

Beylikdüzü Fraksiyonel Lazer

Karbondioksit lazerler kozmetik dermatolojik uygulamalarda ve klasik dermatolojide kullanılır. Beylikdüzü lazer merkezinde FDA onaylı bu cihaz da bulunmaktadır.

Sivilce izi ergenlikle başlayan önemli bir cilt sorunudur. Özellikle sivilceler tedavisiz kalırsa oluşur. Ayrıca enfeksiyon şiddetini arttırır. Bu yüzden ciltte ciddi istenmeyen görünüm oluştururlar. Genellikle Cilt yüzeyinde pürüzler yada leke şeklindedirler. Akne izi olarak ta adlandırılan bu inatçı izlerden kurtulmanız mümkün. Eğer bu lazer, cilde uygulanırsa hasarlı cilt dokusunun bir kısmını buharlaştırmaktadır. Böylece buharlaşan cildin yerine yenidoku oluşturabiliriz. Yani cildimiz kendini daha pürüssüz ve lekesiz şekilde iyileştirebilir. Bir şekilde bu izlerden kurtulmak istiyorsanız dermatoloji uzmanımızdan randevu almanızı öneririz. Çünkü Fraksiyonel lazerle sivilce izi tedavisi günümüzdeki en iyi yöntemdir.

Sivilce izleri için tedaviler
Sivilce izleri için tedaviler

Ciltte özellikle kadınlarda oluşan çatlaklar önemli bir kozmetik sorundur. Aslında östrojen ve progesteron hormonları çatlakların ana nedenidir. Oldukça fazlaca tedavi denenmesine rağmen başarılı olmamıştır. Fakat günümüzde lazerle nerdeyse kesin çözüm mümkündür. Fraksiyonel lazerle çatlak tedavisi için özellikle merkezimizde ön görüşme yapmanızı öneririz. Ayrıca eski veya yeni tüm çatlaklarda ve gebelik çatlaklarında etkili bir lazer sistemidir.

Yaşlılık lekeleri, ciltteki yaşlanma ve cildin cansız donuk görünümü bir başka kozmetik sorundur. Fraksiyonel lazerin ciltteki ölü dokuyu buharlaştırma özelliği sayesinde cilt gençleştirme işlemleri için kullanabiliyoruz. Fraksiyonel lazer seansından sonra cilt kendini onarma sürecine girer. Bu sayede oluşan cilt pürüssüz ve parlaktır. Ayrıca lekeler azalır.

Ksantelazma çok önemli bir estetik sorundur. Maalesef bu sorun bu güne kadar sadece cerrahi usullerle çözülebiliyordu. Fakat günümüzde cerrahi modda çalışan fraksiyonel lazer tek seansta bile ksantelazmayı tedavi etmektedir. Buna benzer bir diğer cilt sorunu olan siringomların tedavisi de aynı ksantelazma gibi yapılmaktadır. Beylikdüzü

Barış, Atilla İlhan Cd. No:2, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul Türkiye

Yorum yapın