En Etkili Lazer Epilasyon

En etkili lazer epilasyon yöntemi hangisi? Son zamanlarda en çok sorulan sorular arasında. Haklı olarak herkes hızla istemediği tüylerden kurtulmak istiyor. Lazer epilasyon uygulamasından hızlı sonuç alınması her bakımdan önemli.

Etkili lazer epilasyon uygulaması hem zamandan hem de parasal açıdan tasarruf sağlar. Bildiğimiz en etkili lazerler diode ve alexandrite lazerlerdir. Son yıllarda farklı markalar adı altında reklam yapılsa bile aslında bir çok lazer içerik olarak benzerdir. Örneğin diode lazer buz lazer olarak da reklam yapılmaktadır. Ütüleme lazer olarak taktim edilen lazerler yine diode lazerlerdir.

Hatta köken aldıkları lazerinde dışına çıkarak çok havalı isimler verilmektedir. Bunlar aslında bildiğimiz lazerlerden başka bir şey değildir. Alexandrite lazerler içinde aynı şey söz konusudur.

En etkili lazer epilasyon yöntemi
En etkili lazer epilasyon yöntemi

O halde En iyi lazer cihazı ve en iyi lazer epilasyon yöntemi hangisidir? Şunu tecrübelerimiz doğrultusunda rahatlıkla söyleyebiliriz ki en iyi lazer cihazları Amerikan ve İsrail menşeilidir. Biz merkezlerimizde Amerikan ve İsrail menşeili diode ve alexandrite lazerleri kullanıyoruz.

Son yıllarda Güney Kore ve Avrupa kökenli firmalarda iyi cihazlar üretmeye başlamıştır. Fakat henüz bu iki ülkenin cihazlarının kalitesine ulaşamamışlardır.

Çin’de de ciddi sayıda cihaz üreticisi mevcuttur. Fakat henüz kalite anlamında yukarıdaki ülkelerle yarışacak durumda değildir. IPL yani lazer olmayan cihazlarda önemli miktarda bir çok ülke tarafından üretilmektedir. Ipl nispeten daha ucuz bir teknoloji olup birçok salon bu tip cihazları kullanmaktadır. Bu cihazların epilasyon etkinliği düşüktür.

En İyi Lazer Epilasyon Hangisi?

Yukarıda anlattığımız gibi Lazer epilasyon cihazlarının kalitesi ve menşei önemlidir. Fakat en az bunun kadar önemli olan doğru şekilde kullanılmasıdır. Lazer epilasyon uygulaması ancak doğru dozda yapılırsa en etkili ve hızlı sonuç alınabilir. Lazer epilasyon merkezinin tecrübesi ve uyguladığı prosedürler, dozlar işte bu nedenle önemlidir.

En etkili lazer epilasyon cihazı
En etkili lazer epilasyon cihazı

Doktorların gözetiminde olan sağlık kuruluşlarında yapılan bilinçli lazer epilasyon uygulamaları sizi istediğiniz sonuca kısa yoldan ulaştıracaktır. İyi bir lazer epilasyon uygulaması hem zaman hem de maddi anlamda sizin için kazanç olacaktır.

En iyi lazer

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın