Diode Lazer Epilasyon

Yüz Bölgesi İçin En Uygun Lazer Hangisi?
Yüz Bölgesi İçin En Uygun Lazer Hangisi?

Diode Lazer

Her şeyden önce diode lazer en etkili epilasyon yöntemlerinden biridir. Bu nedenle diode lazer cihazları bizim merkezlerimizin tümünde kullanılmaktadır. Kimilerinin deyimiyle diode lazerler buz lazerlerdir veya buz başlıklı lazerlerdir. Böylece Diode lazer epilasyon cilde dokunarak uygulandığı ve başlık -5 dereceye kadar soğuk olabildiği için bu isim verilmektedir. Ayrıca ciltte buz etkisi yarattığı için bu tip lazerlere buz lazer denilmektedir.

Çünkü diode lazer ciltte kıl köklerinin derinlerine kadar ulaşır. Ayrıca koyu ciltlerde uygulanabilir. Bu yüzden ince tüylerde bile güçlü etkinlik gösterir.

Her şeyden önce Bu özelliklerinden dolayı yüz bölgesinin vazgeçilmez lazeri diode lazerlerdir. Özellikle kısa atımlı diode tipleri ince tüyleri bile etkileyerek mükemmel epilasyon sağlar. Bir başka deyişle çene, bıyık, yanak ve boyunda en etkili lazer diode lazerdir. Ayrıca belirtmeliyiz ki Alexandrite lazer yüz bölgesinde kullanılmamalıdır.

Bir diğer kullanım alanı da erkek epilasyonudur. Özellikle erkeklerde sırt, kol, omuz ve sakal üstü bölgesinde biz diode lazeri tercih etmekteyiz. Çünkü bu bölgelerde en etkili lazer diode lazerdir.

 Buz Lazer Epilasyon Fiyat Listesi 2023

Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız;

Erkek Diode Buz Lazer Epilasyon Fiyat Listesi 2023

Aslında Diode lazer epilasyon fiyatları seans olarak belirlenir. Fakat altı seanslık diode lazer paket fiyatları da uygulanmaktadır. Böylece almak isteyenlere indirim için fırsat sunmaktayız. Ayrıca diod lazer ön görüşmesinden ücret alınmaz.

Buz Lazer Epilasyon Videosu

diode lazer video

Sık Sorulan Sorular

Diode lazer nedir?

Diode lazer 810 nm dalga boyunda lazer enerjisi kullanan lazerlerdir. Bu dalga boyunu epilasyonda çok etkili olduğu için kullanıyoruz. Bizim tüm merkezlerimizde light sheer diode lazer var.

Diode lazer kaç seans uygulanıyor?

Bizim merkezlerimizde vücut bölgeleri için çoüunlukla 6 seans yeterli oluyor. Sadece yüz bölgesi biraz daha uzun sürebilir.

Diode lazer mi daha etkili alexandrite lazer mi?

Aslında her ikisinin de tercih edildiği durumlar vardır. Örneğin Diode lazer yüz bölgesinde açık ara daha etkilidir. Genellikle erkek sırt omuz ve kollarda da diode lazer uygulamaktayız.

Diode lazer yaptıranlar memnun mu?

Evet bizim merkezlerimizde diode lazer yaptıranlar oldukça memnun. Çünkü biz bu cihazı profesyonel şekilde kullanıyoruz. Yani gerektiği şekilde kullanıyoruz.

Ütüleme epilasyon ne demek?

Aslında ütüleme epilasyon diode lazerlerle yapılan işlemdir. Fakat, cilt yüzeyine jel sürüp cilde dokunarak bir çeşit cildi ütüler gibi işlem yapıldığı için bu ad verilmiştir. Ayrıca birazda pazarlama amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle diode lazer demektense ütüleme epilasyon demeyi daha Türkçe olduğundan söyleyenlerde vardır.

Diode buz lazer hangi kıl tipinde daha etkili?

Kısaca özetlemek gerekirse Sarı ve beyaz kıllar hariç tüm kıl tiplerinde etkilidir. Hatta ince tüylerde bile etkilidir.

Diode buz lazer hangi bölgelere uygulanır?

Aslında Tüm vücut bölgelerine diode lazer uygulanabilir. Örneğin alexandrite lazerin uygulanamadığı yüz bölgesinde uygulanabilir. Bu yüzden diode lazer bir klinikte mutlaka bulunmalıdır.

Diode lazer öncesi nelere dikkat etmeliyim?

İlk olarak uygulamadan önce bronz olunmaması önemlidir. Çünkü hiçbir lazer yöntemi bronz tende uygulanmamaktadır. Ayrıca Epilasyon öncesinde kılların ağda, cımbız, epilatör gibi yöntemlerle alınmamış olması önemlidir.

Tüm Yüz Lazer Nereleri Kapsar?
Tüm Yüz Lazer Nereleri Kapsar?

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,