Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon: Lazer epilasyon tüm vücuda uygulanabilir. Tek uygulanmayan yer göz bölgesidir. Kaş ortasına uygulanabilir. Kaşları şekillendirmek için lazer epilasyon yapılmamaktadır.

Lazer epilasyon uygulaması sırasında gözleri koruyucu gözlükler takılmalıdır. Burun içi kıllar için lazer epilasyon uygulamıyoruz. Lazer epilasyon tüm vücut için bir sensta uygulanabilir. Bu uygulama hızlı ve pratiktir.

 Biz tüm vücutta aynı lazeri kullanmıyoruz. Bazı vücut bölgelerinde alexandrite lazer, bazı bölgelerde diode lazer tercih edebiliyoruz.

Hangi Lazerler Kullanılıyor?

Diode lazeri tüm vücuda uygulamakta sakınca yoktur. Alexandrite lazeri ise bazı vücut bölgelerinde önermiyoruz. Ayrıca koyu tenlilerde diode lazer uygulamasını önermekteyiz.

Uygulama yapılabilecek merkezler sağlık kuruluşları ile sınırlanmıştır. Bu nedenle doktorların yönettiği merkezlerde lazer epilasyon yaptırmalısınız.

Kaç Seans Yapılıyor?

Lazer epilasyon vücut bölgelerinde genelde 6 seans uygulanan bir yöntemdir. Tüm vücut lazer epilasyon uygulamalarında Kullanılan lazer tipinden uygulanacak doza kadar birçok parametre başarıyı etkiler. Bu nedenle profesyonel merkezler dışındaki merkezlerde epilasyon yaptırmayınız.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon
Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları

Tüm vücut bitene kadar lazer epilasyon fiyatı bildiren ve reklam veren kuruluşlar vardır. Bunların çoğu yaptıkları işin bilincinde olmayan merkezlerdir.

Tüm vücut lazer epilasyon Bitene kadar lazer epilasyon diye bir şey olamaz. Bunun nedeni doğru yapılan bir epilasyon uygulaması ile ortalama 6 seansta zaten sonuç alınmasıdır.

Sınırsız, bitene kadar lazer epilasyon

Sınırsız lazer epilasyon uygulamasının bir yararı yoktur. 10 seans etkin dozlarla lazer epilasyon uygulandığı halde istediğiniz sonuç alınamamışsa daha fazla bir sonuç almak olanaksızdır. Yapılan sınırsız uygulamanın size yararı yoktur.

Lazer epilasyon ile sıfır kılsızlık elde etmek olası değildir. Buna yakın sonuçlar elde edilebilir. Fakat bireysel farklar her zaman olur.

İnce tüylerde etkili mi?

İlerleyen seanslarda az miktarda kalan ince kıl lazerden etkilenmeyebilir.

Bu tüylere lazer epilasyon yapmanın bir mantığı ve faydası yoktur. Üstelik sınırsız lazer epilasyon uygulaması finans mantığına da aykırıdır. Birçok kişiye sınırsız paket satıp kapanan merkezler ve mağdur olan müşterileri görmek bizi üzmektedir. Bu nedenle lazer epilasyon fiyatları veya kampanyalarından daha önemlisi gideceğiniz merkezin kalitesidir.

Size Vaat edilen işlemleri gerçekleştirebileceğine inandığınız merkezleri tercih etmelisiniz. Güvenilir birçok merkez de 6 seanslık paket alımlarında indirimler yapmaktadır.

Bizim uyguladığımız  lazer epilasyon paket fiyatları için lütfen bize mail yollayınız. Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları ‘nı seans ve paket olarak size bildirelim.

Kadın Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Ankara 0533 083 96 03
Atakent 0533 380 33 57
Ataşehir 0533 380 33 02
Bağdat caddesi 0533 380 33 12
Bakırköy 0533 380 42 43
Beylikdüzü 0533 380 33 19
Etiler 0533 380 42 56
Fulya 0533 380 33 79
Kadıköy 0533 380 33 72
Kocaeli 0533 083 96 28
Şişli 0538 445 17 17
Üsküp +389 2 309 9500
Sofya +359 877585664
Erbil +964 7502491800

Bacak Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Ankara 0533 083 96 03
Atakent 0533 380 33 57
Ataşehir 0533 380 33 02
Bağdat caddesi 0533 380 33 12
Bakırköy 0533 380 42 43
Beylikdüzü 0533 380 33 19
Etiler 0533 380 42 56
Fulya 0533 380 33 79
Kadıköy 0533 380 33 72
Kocaeli 0533 083 96 28
Şişli 0538 445 17 17
Üsküp +389 2 309 9500
Sofya +359 877585664
Erbil +964 7502491800

TÜM VÜCUT LAZER EPİLASYON UYGULAMALARI

Lazer Hangi vücut bölgelerine  Yapılır?

Tüm Vücut Lazer Epilasyon; Bu bölümde epilasyon yapılan bölgeler hakkında özet bilgi vereceğiz. Lazer epilasyon göz bölgesi hariç tüm vücuda yapılabilen bir uygulamadır. Vücutta bazı bölgeler epilasyon için daha çok tercih edilmektedir.

Kadınlarda Tüm Vücut

Özellikle kadınlarda koltuk altları, genital, bikini bölgesi, bacaklar, yüz en çok epilasyon yapılan bölgelerdir. Erkekler ise daha çok sakal üstü, boyun, sırt ve göğüs bölgelerinde epilasyon uygulamasını tercih etmektedir.

Hangi Lazer Kullanılır?

Tüm vücut bölgelerinde aynı lazer tipi ile epilasyon yapılması doğru değildir. Bazı bölgelerde örneğin yüzde kalın kılların yanında ince tüylerde vardır. Bu nedenle diode lazer uygulaması önerilir.

Erkeklerede Tüm Vücut

Sırt, kol gibi derin yerleşimli tüylerde yine diode lazer kullanılan lazer türüdür. Genital bölgede pratikliği nedeniyle alexandrite lazer uygulaması daha kolay olabilir. Bizim önerimiz bu iki lazeri de bulunduran lazer epilasyon merkezlerine gitmenizdir.

Bizim merkezlerimiz bu iki lazeri hatta nd yag lazerleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Bunun yanında doktorların yönettiği klinikleri tercih ediniz. Çünkü kılların lazer epilasyona uygun olup olmadığına doktor karar vermelidir. Bu kilinkilerde lazer tipini ve dozlarını doktorlar belirler.

Aşağıdaki başlıklara tıklayarak ilgilendiğiniz vücut bölgesi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sağ taraftaki iletişim kutularını doldurup gönder yazan yere basarsanız bize mail yollayabilirsiniz.

En Popüler Vücut Bölgeleri

Koltuk Altı;

En çok lazer uygulanan bölgedir. Lazer epilasyona çok iyi yanıt verir. Uygulama hızlı ve pratiktir.

Genital bölge,

Klasik epilasyon yöntemleri zor uygulandığından lazer epilasyonun en çok istendiği bölgelerdendir. Sanıldığı gibi ağrılı bir işlem değildir.

Bacak;

Bacak geniş yüzeyi nedeniyle klasik yöntemlerden bıkmış kişilerin sıklıkla uygulama istediği bir bölgedir. Başlangıçta pahalı gibi görünse de, lazer epilasyon kalıcı etkinliği nedeniyle uzun dönemde ucuz bile sayılır. Klasik yöntemlere harcanan para toplamda daha yüksektir. Rahatlığı ise en lazer epilasyonun önemli kardır.

Yüz;

Hormonsal sorunlarla yüzünde tüylenme olan kişiler için en iyi epilasyon yoludur. Özellikle diode lazer uygulamaları yüzde çok başarılıdır.

Diğer Vücut Bölgeleri

 • Göğüs; Genetik tüylenmeden rahatsız olan erkekler için iyi bir çözümdür. Ayrıca hormonsal nedenlerle tüy oluşmuş kadınlar için göğüs lazer epilasyonu iyi bir çözümdür.
 • Sırt; Sırt aşırı tüylenme olan erkekler için iyi bir çözümdür. Birçok erkek kılların azalmasına da razıdır.
 • Kol;Özellikle kadınlar tarafından istenen bir lazer epilasyon bölgesidir. Bazı aşırı kıllı erkelerde kol lazer epilasyonunu istemektedirler. Özellikle diode lazerlerle başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Kadınlarda Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Kadınlarda lazer epilasyon çok başarılıdır. Bilindiği gibi kılların oluşumunu ve güçlenmesini erkeklik hormonları sağlar.

Kadınlarda erkeklik hormonu seviyesi erkekten daha azdır. Az miktarda bulunması kemiklerin ve kasların sağlamlığı için gereklidir. Kadınlarda gözlenen istenmeyen tüylenme genelde genetik kökenlidir. Özellikle bacak ve kollarda özlenen kıllar genetiktir. Bu nedenle tüm vücut lazer epilasyon uygulandığında kalıcı olarak epilasyon sağlanır.

Genital bölgeye lazer

Genital ve koltuk altı bölgesi kılları normalde her kadında vardır. Normal fizyolojik bir süreç sonrasında oluşur. Geleneksel ve hijyenik nedenle kalıcı epilasyon bu bölgelerde de uygulanmaktadır. Bu bölgeye lazer epilasyon uygulaması kişisel seçimdir.

Klasik yöntemlerden ağda ve epilatörler bu bölgede ağrılıdır. Uygulaması zordur. Bu nedenle ve kalıcı etkisinden dolayı lazer epilasyon tercih edilmektedir. Lazer epilasyon iyonize ışın içermez. Bu nedenle yumurtalıklara ya da lenf bezlerine bir zararı yoktur.

Hormon Bozukluğu ve Lazer Epilasyon

Kadınlarda yüz bölgesinde tüylenme genelde hormonsal etkilerle olur. Hormon bozukluğuna neden olan hastalıklarda tüylenme oluşabilir. Hormonsal hastalık varsa tedavi edilir. Lazer epilasyon tedaviyle birlikte başlanabilir.

Bu tip hormonsal tüylenmeklerde iyi sonuç almak için sağlık kuruluşlarını seçmelisiniz. Hem hormonsal durumun tedavisi yapılmalı hem de lazer epilasyon başlanmalıdır.

Gebelikte lazer yapılır mı?

Gebelik sırasında lazer epilasyon uygulanmaz. Ayrıca gebelik gibi geçici hormon değişimleri de tüylenmeye neden olabilmektedir. Hamilelik sonrası lazer epilasyon uygulanabilir. Hamilelik sırasında lazer uygulanmaz. Çeşitli sakıncaları vardır.

Bayanlarda hangi lazerler kullanılır?

Biz kadınlarda alexandrite ve diode lazer sistemlerini birlikte kullanıyoruz. İki lazerde ortalama 6 seans uygulanmaktadır. Başarı oranları yüksektir. Kadın lazer epilasyonu için en çok tercih edilen bölge koltuk altıdır. Bu bölgeyi genital bölge lazer epilasyonu izler.

En sık yapılan üçüncü bölge ise bacak lazer epilasyonudur. Yüz bölgesi hormonsal nedenlerle en çok epilasyon yapılan bölgedir.

Kadın Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları, Kampanyalar

Kadınlarda lazer epilasyon fiyatları bölgeye göre belirlenmektedir. Tüm vücut kadın lazer epilasyonu için indirimli paket fiyatlar uygulanmaktadır. Bu fiyatlar için bize mail yollarsanız size en kısa zamanda geri dönüp fiyatları bildirebiliriz.

Bayan Bitene Kadar Lazer

Bitene kadar lazer kampanyası uygulamıyoruz. Bu uygulama etik değildir. Çünkü altı seans uygulamayla zaten istenen sonuca ulaşılır. Etkin dozla yapılan lazer epilasyona rağmen istenen sonuca ulaşılamıyorsa bir şeyler yanlıştır. Daha fazla lazer uygulamanın bir anlamı yoktur.

Belli seans sayısından sonra kıllar çok incelmiş ve etkilenmiyorsa daha fazla uygulamanın anlamı yoktur. Gideceğiniz merkezi iyi seçmelisiniz. Seçeceğiniz bu merkezler sağlık kuruluşu olmalıdır. Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları hakkında daha fazla bilgi için iletişim bölümündeki telefonlardan bizi arayınız.

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkek lazer epilasyonu son yıllarda gün geçtikçe daha fazla talep edilmektedir. Bazı erkekler için lazer epilasyon bir ihtiyaçtır. Bu erkekler vücutlarında aşırı kıl olan kişilerdir.

Sırt ve göğüs bölgesindeki aşırı tüylenmeyi azaltmak amacıyla lazer epilasyon yapılabilmektedir. Bu bölgelerde aşırı tüylenme genetik nedenlerle oluşmaktadır. Kıl köklerinde testesteron hormonuna genetik olarak hassasiyeti tüylenmede etkili olmaktadır.

Erkeklerde Kaç Seans

Aşırı kılları yaklaşık 6 seansta azaltmak mümkündür. Erkek lazer epilasyonunda hormonsal etkiler nedeniyle sıfır kılsızlık beklenmemelidir. Makul derecede azalma kabul edilir bir sonuçtur.

Genellikle %70’lere varan sonuçlar başarılı sonuç olarak nitelenebilir. Erkek lazer epilasyon uygulamasının gerekli olduğu başka bir durum kıl dönmeleridir. Erkekte vücudun her yerinde batık oluşabilir. Batıklar bazen kıl kökü iltihabına neden olur.

Kıl Dönmesi ve Lazer Epilasyon

Kıl dönmeleri apseleşmeye yol açabilir. Ayrıca kist dermoid sakral denen kuyruk sokumu bölgesinde görülen bir hastalıkta da lazer epilasyon kullanılır. Apse ve kist oluşmuş ise tedavi cerrahidir. Hastalığın tekrarını önlemek için bölgeye lazer epilasyon yapılabilir. Batıklarda lazer epilasyon tedavi edicidir. Genital bölgeye de benzer sebeplerle lazer epilasyon uygulanmaktadır.

Erkek Genital

Erkek genital lazer epilasyon uygulamasının zararı yoktur. Yumurtalıklara zarar vermez. Kısırlığa neden olmaz. Boyunda ve sakal bölgesindeki batıklarda lazer epilasyon en iyi çözümdür.

Batık problemi

Batıklar ortadan kalkar. Böylece ciltte leke ve iltihap oluşumu önlenir. Lazer epilasyonun erkeklerde bir başka kullanım nedeni kozmetiktir. Kozmetik amaçla lazer epilasyon en çok sakal üstü bölgesine uygulanır.

Sakal Çizgisi

Sakal çizgisi oluşturmak isteyenler için yapılmaktadır. Ayrıca kaş arası için lazer epilasyon kozmetik amaçlı uygulanabilir. Kaş şekillendirme ve kaş inceltme için lazer epilasyon yapılmaz. Boyun ve ensede kozmetik amaçlı lazer epilasyon uygulanan diğer bölgelerdir.

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları, Kampanyalar

Erkek lazer epilasyon fiyatları seans ve paket şeklinde belirlenmiştir. Bu konudaki detayları bize mail göndererek öğrenebilirsiniz. Altı seans için oluşturulmuş paket fiyatlar vardır. Birde birleştirilmiş bölge fiyatları söz konusudur. Örneğin sırt-omuz veya göğüs-omuz lazer epilasyon fiyatları belirlenmiştir. Fiyatlardan da önemli olan başka bir şey gidilecek lazer epilasyon merkezidir.

Erkek lazer epilasyon uygulaması yapan merkezlerde bizce mutlaka diode lazer bulunmalıdır. Bizim gözlemimiz diode lazerin kalın ve derinde yerleşmiş erkek kıllarına en etkili lazer olduğudur. Diode lazerin etkin dozlarda uygulanması erkek lazer epilasyonu için en iyi sonuçları sağlayacaktır.

Erkek Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Ankara 0533 083 96 03
Atakent 0533 380 33 57
Ataşehir 0533 380 33 02
Bağdat caddesi 0533 380 33 12
Bakırköy 0533 380 42 43
Beylikdüzü 0533 380 33 19
Etiler 0533 380 42 56
Fulya 0533 380 33 79
Kadıköy 0533 380 33 72
Kocaeli 0533 083 96 28
Şişli 0538 445 17 17
Üsküp +389 2 309 9500
Sofya +359 877585664
Erbil +964 7502491800

 

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Ankara 0533 083 96 03
Atakent 0533 380 33 57
Ataşehir 0533 380 33 02
Bağdat caddesi 0533 380 33 12
Bakırköy 0533 380 42 43
Beylikdüzü 0533 380 33 19
Etiler 0533 380 42 56
Fulya 0533 380 33 79
Kadıköy 0533 380 33 72
Kocaeli 0533 083 96 28
Şişli 0538 445 17 17
Üsküp +389 2 309 9500
Sofya +359 877585664
Erbil +964 7502491800

Bunlar da hoşunuza gidebilir

10 Yorum

  1. Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları
   Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
   Koltukaltı 6 Seans Paket Fiyatı 220 TL
   Genital 6 Seans Paket Fiyatı 575 TL
   Yarım Alt Bacaklar 6 Seans Paket Fiyatı 1325 TL
   Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 6 Seans Paket Fiyatı 2120 TL
   Bacaklar Tüm 6 Seans Paket Fiyatı 2210 TL

  2. Merhaba bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz,
   Kampanyalarımız devam ediyor.
   Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımızla
   Daphne Lazer Merkezleri
   Ankara 05330839603
   Ataşehir 05333803302
   Atakent 05333803357
   Bağdat Cd 05333803312
   Bakırköy 05333804243
   Beylikdüzü 05333803319
   Bursa 0533089608
   Etiler 05333804256
   Fulya 05333803379
   Kadıköy 05333803372
   Kocaeli 05330839628

   https://www.daphnelazer.com/

  3. Merhaba bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz,
   Kampanyalarımız devam ediyor.
   Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımızla
   Daphne Lazer Merkezleri
   Ankara 05330839603
   Ataşehir 05333803302
   Atakent 05333803357
   Bağdat Cd 05333803312
   Bakırköy 05333804243
   Beylikdüzü 05333803319
   Etiler 05333804256
   Fulya 05333803379
   Kadıköy 05333803372
   Kocaeli 05330839628

   https://www.daphnelazer.com/

  1. Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları
   Aşağıdaki fiyatlar 6 seans fiyatlarıdır
   Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
   Koltukaltı 220 TL
   Genital 575 TL
   Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
   Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
   Bacaklar Tüm 2210 TL
   Tüm Yüz 909 TL
   Çene 294 TL
   Bıyık 294 TL

  2. Merhaba bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz,
   Kampanyalarımız devam ediyor.
   Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımızla
   Daphne Lazer Merkezleri
   Ankara 05330839603
   Ataşehir 05333803302
   Atakent 05333803357
   Bağdat Cd 05333803312
   Bakırköy 05333804243
   Beylikdüzü 05333803319
   Etiler 05333804256
   Fulya 05333803379
   Kadıköy 05333803372
   Kocaeli 05330839628

   https://www.daphnelazer.com/

  1. Merhaba bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz,
   Kampanyalarımız devam ediyor.
   Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımızla
   Daphne Lazer Merkezleri
   Ankara 05330839603
   Ataşehir 05333803302
   Atakent 05333803357
   Bağdat Cd 05333803312
   Bakırköy 05333804243
   Beylikdüzü 05333803319
   Etiler 05333804256
   Fulya 05333803379
   Kadıköy 05333803372
   Kocaeli 05330839628

   https://www.daphnelazer.com/

Yorumlara kapalı.