Yüz İçin Hangi Lazer Daha İyi?

Yüz İçin Hangi Lazer Etkili
Yüz için hangi lazer daha iyi?

Yüz İçin Hangi Lazer İyi?

Soru: Yüz için en etkili lazer hangisi? Benim cildim açık renkli. Önceden yüzümde ince tüyler vardı. Fakat ağda yaptırdıktan sonra kalınlaştı. Bir lazer merkezi arıyorum. Yüz için hangi lazer daha iyi?

Kübra *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer:  Yüz için en etkili lazer diode lazerdir. Bu lazer ince ve kalın tüylere etkilidir. Profesyonel bir merkezde uygulanmalıdır. Uygun teknikle uygulanırsa çok başarılıdır. Ayrıca açık renkli cilde sahip olmanız bir avantaj sağlayacaktır. Daha yüksek dozlar uygulayabileceğiz. Daha hızlı sonuç alacaksınız. Fakat koyu tenli kişiler üzülmesin. Çünkü diode lazer koyu tenlilerde de uygulanabiliyor. Yani özetle yüz epilasyonu hassas bir iştir. Bu nedenle profesyonel bir merkeze gitmelisiniz. Bizim gibi uzman doktorların çalıştığı merkezler yasal merkezlerdir. Lazer merkezi seçerken doktorların çalıştığı bir merkez olmasına dikkat edin. Böylece mağduriyet yaşamazsınız. Ayrıca sonuca daha hızlı ve güvenli ulaşırsınız.

Yüz İçin Lazer Epilasyon Etkili Mi?

Soru: internette biraz araştırma yaptım. Yüzüne epilasyon yaptırmış olanların yorumlarını okudum. Bazıları tüylerin arttığını söylüyor. Hatta kalınlaştığını söyleyen var. Genellikle Alexandrite lazer yaptıranlar bundan şikayetçi. Bu nedenle biraz tereddüt ediyorum. Yüz için lazer epilasyon etkili mi?

Saniye *** İçerenköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: tereddüt etmekte son derece haklısınız. Gerçekten yanlış lazer uygulamaları yapan merkezler var. Gerçekten de yanlış uygulama tüyleri azaltacağı yerde artırır. Lazerin yüz bölgesinde etkili olması için uygun dozlarda kullanılması gerekir. Yüksek dozda uygulanırsa cildi yakabilir. Fakat düşük dozlarda uygulanırsa  tüyleri arttırabilir. Bu nedenle profesyonel bir merkezde yaptırmalısınız. Profesyonel merkezler doktorların çalıştığı merkezlerdir. Bizim merkezlerimizde uzman doktorlar tarafından yönetilmektedir. Ayrıca yüz bölgesine alexandrite lazer uygulanmaz. Bu nedenle biz yüz için en etkili lazer olan diode lazeri uyguluyoruz. Tüm merkezlerimizde diode lazer var. Bizim merkezlerimizden ön görüşme alarak doktorlarımız da görüşebilirsiniz.

Yüz Epilasyonu Zararlı Mı
Yüz Epilasyonu Zararlı Mı

Yüz Epilasyonu Zararlı Mı?

Soru: Yüz bölgesi olduğu için çekiniyorum. Yüze lazer epilasyonun bir zararı olur mu? Yüz epilasyonu zararlı mı?

Şengül *** Ataşehir İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Çekinmekte haklısınız. Yetkisiz merkezlerde yapılan uygulamalar nedeniyle mağduriyetler yaşanıyor. Aslında yüz bölgesi olunca herkes tereddüt ediyor. Fakat lazer epilasyonun yüz bölgesine bir zararı olmaz. Ayrıca doğru dozlarda kullanılırsa ciltte leke yada yanığa sebep olmaz. Bizim gibi çalışan profesyonel merkezlerde dozlara uzman doktor karar verir. Bu nedenle doz seçimi cildinizin rengine ve kıl yapınıza göre belirleniyor. Diode lazer leke ve yanık ihtimali oldukça düşük olan bir lazerdir. Bizim merkezlerimizde yüz bölgesinde diode lazer kullanıyoruz.  Çünkü diode lazer yüz için en etkili lazerdir. Ayrıca tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Yüze Lazer Epilasyon Zararlı Mı?

Soru: Hassas bir bölge olduğu için merak ediyorum. Yüzüme lazer yaptıracağım. Fakat zararlı mı bilmek istiyorum. Yani yan etki olur mu? Yüze lazer epilasyon zararlı mı?

Tülin *** Sarıyer İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Uygun lazerle doğru şekilde yapılırsa yüzde lazerin hiçbir zararı olmaz. Yüz bölgesi en çok epilasyon yapılan bölgelerden biridir. Özellikle hormonal problemi olan hanımlar da sıklıkla yapılmaktadır. Ayrıca çene, favori gibi bölgelerde oluşan tüylenmelerde de çok etkilidir. Erkeklerde de sakal üstünde epilasyon sık yapılmaktadır. Biz yüz epilasyonunda  diode lazer kullanıyoruz. Diode lazer yüzde çok etkili bir lazerdir. Ayrıca yan etki ihtimali de çok düşüktür. Fakat tabii ki profesyonel merkezlerde doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Lazer Epilasyon Cildi Yaşlandırır Mı
Lazer Epilasyon Cildi Yaşlandırır Mı

Lazer Epilasyon Cildi Yaşlandırır Mı?

Soru: Lazer cildi yaşlandırır mı? Bazı internet sitelerinde tam tersi yazıyor. Lazer epilasyon cildi yaşlandırır mı?

Ayşe *** Pendik İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Lazerlerin cildi yaşlandırmak gibi bir yan etkisi yoktur. Hatta tam tersi biz lazerlerle cilt gençleştirme yapıyoruz. Aslında lazerlerin bio stimülasyon etkisi 1950 yılından beri bilinmektedir. Lazer enerjisi ciltte kollajen yapımını uyarmaktadır. Ayrıca lazerlerin ciltteki yara iyileşmesini hızlandıran etkileri vardır. Tüm bu nedenlerle lazer epilasyon cildi gençleştirir. Lazer sonrası sizin de fark edeceğiniz gibi ciltte bir parlama, hafif gerilme ve gençleşme olur. Yani lazer epilasyon cildi yaşlandırmaz. Üstelik tam tersine bir miktar da olsa belki gençleştirme sağlar.

Yüze Lazer Kaç TL?

Soru: Bütçemi ayarlamak için soruyorum. Kaç seans gelmem gerekir? Yüz epilasyonu bana toplam kaç TL’ye mal olur? Paket alsam daha mı avantajlı? Yüze lazer kaç TL?

Sinem *** Beykoz İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer:  Yüz epilasyonu oldukça uygun fiyatlıdır. Yüz için paket uygulamamızda var. Ayrıca her bölge için seans ve paket fiyatları mevcut. Örnek verecek olursak tüm yüz lazer seans fiyatı 394 TL dir. Böylece siz yüzünüze uygun en uygun paketi satın alabilirsiniz. Erkekler için sakal üstü uygulamaları içinde paketlerimiz var. Ayrıca belirtmeliyiz ki biz yüz bölgesinde diode lazer kullanıyoruz. Aslında diode lazer en etkili ve en hızlı sonuç alınan lazerdir. Hızlı sonuç sizin için en ekonomik seçenek olacaktır.

Yüze Lazer Kaç TL
Yüze Lazer Kaç TL

Atakent Lazer Epilasyon , Daphne Lazer Epilasyon

Yüze Lazer Yaptıranların Yorumları

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Şart Mıdır?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneş Koruyucu Kullanmak Gerekir Mi? Soru: Lazer epilasyon sonrası güneş koruyucu kullanmak gerekir mi? Merve *** Beylikdüzü İstanbul Ocak 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Merve Hanım Merhaba, lazer epilasyon sonrası genellikle çok kısa bir süre için güneş koruyucu önermekteyiz. Sadece güneşe maruz kalan yüz bölgesi gibi bölgeler için güneş koruyucu şarttır. Fakat kapalı … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

  Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Şart mı? Soru: Merhaba, bazı merkezler kontrol seansı yaparken bazıları ise önermiyor. Bu konuda kafam karıştı. Sizin fikriniz nedir. Yani sizce yapılmalı mı yapılmamalı mı? Ayşe *** Kadıköy İstanbul Aralık 2020 Daphne Lazer: Yanıt: Ayşe Hanım merhaba, seansınız dikkatli bir şekilde profesyonel kişilerce yapılmışsa kontrol seansına ihtiyaç olmaz. Fakat nadiren büyük … Devamını oku…

 • Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi?

  Lazer Epilasyondan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir Mi? Soru: Genital bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Altı seans paket satın aldım. Bugün ilk seansım yapıldı. Sanırım Alexandrite lazer uygulandı. Lazer epilasyon sonrası yapılacaklar hem sözlü hem yazılı olarak bana anlatıldı. Fakat cinsel ilişkiye girip girmemekle ilgili bir bilgi yoktu. Ben de biraz utangaç olduğum için soramadım. Lazer Epilasyondan … Devamını oku…

Yorum yapın