Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nereleri Kapsar?

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nereleri Kapsar?

Soru: Tüm vücut lazer epilasyon nereleri kapsar? Tüm vücuduma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Fakat tam olarak hangi bölgeleri kapsadığını bilmiyorum. Bazıları yüz dahil diyor bazıları ise kolu hariç tutuyor. Sizin görüşünüz nedir? Tüm vücut lazer epilasyon neleri kapsar?

Sevgi   *** Etiler İstanbul Haziran 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Genellikle tüm vücut lazer epilasyon koltuk altı genital ve tüm bacağı kapsar. Birçok merkezde yarım alt kol buna dahil edilir. Yüz bölgesi genellikle tüm vücut lazer epilasyonun dışındadır. Bizim merkezlerimizde tüm vücut denildiğinde koltuk altı, genital, tüm bacak, alt kol anlaşılır. Ayrıca yüz bölgesinin dahil olduğu tüm vücut paketimiz de mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen merkezlerimizi arayın.

Tüm Vücut Fiyatları Ne Kadar?

Soru: Tüm vücut fiyatları ne kadar? Neye göre belirleniyor?

Hayriye  *** Arnavutköy  İstanbul Temmuz 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Tüm vücut fiyatları kadın ve erkek fiyatları olarak ayrılmaktadır. Kapsadığı bölgeler ise her iki cinste aynı değildir. Genellikle tüm vücut genital, koltuk altı, tüm bacak, yarım alt kolu kapsar. Erkeklerde buna sırt ve göğüs dahil edilir. Bu nedenle erkek tüm vücut lazer epilasyon fiyatı biraz daha yüksektir.

Bitene kadar tüm vücut lazer epilasyon satın almak mantıklı mı?
Bitene kadar tüm vücut lazer epilasyon satın almak mantıklı mı?

Bitene Kadar Tüm Vücut Lazer Epilasyon Satın Almak Mantıklı Mı?

Soru: Bitene kadar tüm vücut lazer epilasyon satın almak mantıklı mı? Bir güzellik salonunun sıklıkla ilanını görüyorum. Ayrıca çok fazla ilan var fakat aynı zamanda şikayet sitelerinde çok da fazla şikayet var. Sizin görüşünüzü almak istedim.

Berna   *** Ataköy İstanbul Ağustos  2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Öncelikle güzellik salonlarının lazer epilasyon yapması yasaklanmıştır. Bu nedenle güzellik salonu, kuaför gibi merkezleri tercih etmeniz ve paket almayınız. Daha sonra mağduriyet yaşayabilirsiniz. Bitene kadar lazer epilasyon paketleri bir dönem çok moda idi. Zaten lazer epilasyon altı seansta çok başarılı olan bir uygulamadır. Bu nedenle bitene kadar lazer satın almanıza zaten gerek yok.

Çok uzun süre lazere gitmeniz gerekiyorsa öncelikle o lazer merkezinin oldukça başarısız olduğunu da gösterir. Bitene kadar lazer epilasyon ucu açık bir kavramdır. Bu nedenle size daha kısa sürede ve belli seansta tüylerinizi büyük oranda yok etmeyi garanti eden profesyonel merkezlerde lazer epilasyon yaptırmalısınız. Lazer epilasyonun sonuçlarını azda olsa kişisel farklılıklar göstereceğini unutmayınız. Ayrıca bitene kadar lazer epilasyon satan salonların daha sonra müşterilerine genellikle çok yoğun olduklarını bahane ederek randevu vermediklerini biliyoruz. Çoğunlukla sonuç alamayıp bizim gibi profesyonel merkezlere başvurduklarını da belirtmek isteriz.

Tüm vücut lazer neleri kapsar?
Tüm vücut lazer neleri kapsar?

Tüm Vücut Lazer Epilasyona Göbek Bölgesi Dahil Mi?

Soru: Tüm vücut lazer epilasyona göbek bölgesi dahil mi?

Saliha  *** Sarıyer İstanbul Eylül 2021

Daphne Lazer:

Yanıt: Tüm vücut lazer epilasyon sınırlı bir göbek bölgesi dahildir. Fakat tüm karın yapılmaz.

Tüm Vücut Lazer Epilasyona Tüm Kol Dahil Midir?

Soru: Tüm vücut lazer epilasyona tüm kol dahil midir?

Defne *** Maslak  İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Hayır tüm vücut lazer epilasyona sadece alt kol dahildir. Üst kola zaten lazer epilasyon önermiyoruz.

Tüm vücut lazer epilasyona sırt bölgesi dahil midir?

Soru: Tüm vücut lazer epilasyona sırt bölgesi dahil midir?

Samime  *** Levent İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Kadında lazeri epilasyona sırt bölgesi dahil değildir. Fakat erkekte sırt bölgesine lazer epilasyona dahildir. Bu nedenle erkek tüm vücut lazer epilasyon biraz daha pahalıdır.

Tüm vücut lazer nereleri kapsar erkek?
Tüm vücut lazer nereleri kapsar erkek?

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Soru: Tüm vücut lazer epilasyon kaç seans sürer? Kimileri 6 seans kimileri 8 seans kimileri çok daha uzun seans sayısı veriyor. Tüm vücut için kaç seans gerekli?

Azize *** Beşiktaş İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Tüm vücut lazer epilasyon için çoğunlukla 6 seans yeterlidir. Nadiren daha fazla seans gerekir. Kişisel farklar olsa bile genellikle en fazla 10 seansa kadar uzar. Bu kritik seans sayısı geçilmişse nedeni sorgulanmalıdır.

Tüm Vücut Lazer Nereleri Kapsar Erkek?

Soru: Tüm vücut lazer nereleri kapsar erkek?

Mehmet *** Cihangir İstanbul Ocak 2022

Daphne Lazer:

Yanıt: Erkekte tüm vücut lazer epilasyon tüm bacak, koltukaltı, göğüs, sırt ve alt kolu kapsar. Genital bölge ayrıca fiyatlandırılır.

Lazer Epilasyon Daphne Lazer Merkezleri