Koltuk Altı Lazer

Koltuk Altı Lazer Yaptıranlar Memnun Mu?
Koltuk Altı Lazer Yaptıranlar Memnun Mu?

Koltuk Altı Lazer Yaptıranlar Memnun Mu?

Soru: Lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarım genellikle memnun. Koltuk altı diode lazer yaptıranlar memnun mu? Koltuk altı Alexandrite yaptıranlar memnun mu? Genel olarak, Koltuk altı Lazer yaptıranlar memnun mu?

Cansu *** Maslak İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Lazer epilasyon çok etkili bir epilasyon yöntemidir. Genellikle altı seansta sonuca ulaşıyoruz. Koltuk altı bölgesi kıl yapısının özelliğinden kaynaklanan sebeplerle lazere en iyi cevap veren bölgelerin başında gelir. Koltuk altı en hızlı sonuç aldığımız bölgedir diyebiliriz. Bu nedenle koltuk altı epilasyon yaptıranlar gerçekten çok memnunlar. Ağda veya epilatör gibi acılı yöntemlerden kurtulmanın en iyi yolu kalıcı epilasyon sağlayan lazer epilasyondur.

Koltuk Altı Lazer Kaç TL?

Soru: Koltuk altı için o kadar çok farklı fiyat var ki gerçekten kafa karışıklığı yaratıyor. Bazı merkezler çok ucuz. Bazı merkez derse daha pahalı pahalı. Koltuk altı lazer kaç TL?

Aycan *** Ataköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Haklısınız. Yasal ve usulüne uygun çalışan merkezlerin fiyatları biraz daha fazla. Aslında bunun haklı bir nedeni var.  Her şeyden önce kullanılan lazer kalitesi, lazer tipi, merkezde doktorun bulunup bulunmaması çok önemlidir. Sadece tıp merkezi hastane veya muayenehane gibi doktorların çalıştığı yerler lazer yapmaya yetkilidir. Bu nedenle lazer epilasyonun fiyatından ziyade gideceğiniz merkeze tam olarak güvenmelisiniz. Ayrıca güzellik salonlarının lazer epilasyon yapma yetkisi yoktur. Lazer epilasyondan sonuç almak istiyorsanız yasal merkezleri tercih etmelisiniz. Fiyattan daha çok kaliteye odaklanın. Bizim merkezlerimizde koltuk altı için ücreti seans olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz altı seanslık avantajlı paket satın alabilirsiniz. Sonuç olarak Altı seanslık paketlerimizin fiyatları oldukça uygundur.

Koltuk Altı epilasyon Kaç Ayda Biter?
Koltuk Altı epilasyon Kaç Ayda Biter?

Koltuk Altı Lazer Kaç Ayda Biter?

Soru: Ben üniversite öğrencisiyim. Çok zamanım yok. Ne kadar aralıklarla yapılır? Koltuk altı epilasyona kaç kere gitmeliyim? Koltuk altı epilasyon kaç ayda biter?

Tülin *** Yeniköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Koltuk altı lazer epilasyon ortalama 45 günde bir yapılır. Son seanslara doğru bu aralık biraz daha uzar. Genellikle altı seans yapılan koltuk altı epilasyon yeterli olur. Başka bir deyişle, böyle hesap ettiğimiz zaman ufak aksamalar da dikkate alarak ortalama bir yıl içerisinde koltuk altı lazer epilasyon biter.

Koltuk Altı İçin Hangi Lazer Yapılır

Soru: Koltuk altına epilasyona başlayacağım. Hangi lazer en etkili? Hangi lazeri yaptırmalıyım? Koltuk altı için hangi lazer yapılır?

Sinem *** Yıldız İstanbul Mart 2022

Daphne : Biz merkezlerimizde koltuk altı için Alexandrite veya diode kullanıyoruz. Bu iki lazerde koltuk altında çok etkili lazerlerdir. İkisinin de sonuçları birbirine benzerdir. Fakat kılları incitmeden bitirmek önemlidir. Çünkü incelen kıllara daha sonra lazer etki etmez. Bu nedenle profesyonel gerçekten bu işte uzmanlaşmış doktorların çalıştığı bir lazer merkezine gitmenizi öneririz. Bu sayede hem vakit hem de paradan tasarruf edersiniz.

Koltuk Altına yapılan  Lazer Epilasyon Acıtır Mı?
Koltuk Altı Epilasyon Acıtır Mı?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Acıtır Mı?

Soru: Lazer epilasyona henüz başlamadım. Fakat çok az bir ağrı hissedildiğini söyleyenler var? Bazıları biraz fazla acıdı diye yakınıyor. Gerçekten koltuk altı epilasyon ağrılı mı? Koltuk altı epilasyon acıtır mı?

Fatoş *** Kuruçeşme İstanbul Mart 2022

Daphne : Sanılanın aksine koltuk altı epilasyon çok ağrılı değildir. Kıl köklerinde iğne batması ya da cildinize elastik çarpması gibi bir his olur. Bazı kişiler bu ağrıyı biraz daha fazla hissettiğini söylüyorlar bu doğru. Fakat Koltuk altı epilasyon 2- 3 dakika sürer. İşlemden sonra ağrı devam etmez. Yani sadece atış yapıldığı anda hafif bir acı hissediliyor. Bunun nedeni de kıl köklerini etkilenmesidir. Bu nedenle endişe etmenize gerek yok. Koltukaltı lazer ağrılı bir işlem değildir.

Koltuk Altı Kılları Kaç Seansta Biter?

Soru:  Çok başlamak istiyorum. Ağda yaptırmaktan sıkıldım. Canım da çok yanıyor. Koltuk altı epilasyon süreci tam olarak ne kadar? Yani kaç seans sürüyor? Koltuk altı kılları kaç seansta biter?

Hayriye *** Fenerbahçe İstanbul Mart 2022

Daphne : İlk seanstan itibaren koltuk altı epilasyon da sonuç alırsınız. Her seferinde bir miktar azalma olur. Toplamda altı seans Sonrasında lazer epilasyon biter. Yaklaşık 1,5-2 ayda bir seansa gelmeniz yeterlidir.

Koltuk Altı epilasyon İçin Hangi Lazer Yapılır
Koltuk Altı İçin Hangi Lazer Yapılır

Daphne merkezleri; Kadıköy Lazer Epilasyon

Saç Ekimi