En İyi Çatlak Tedavisi Nedir?

En İyi Çatlak Tedavisi Nedir?
En İyi Çatlak Tedavisi Nedir?

En İyi Çatlak Tedavisi Hangisi?

Soru: Gebelikten sonra vücudumda çok fazla tak çatlak oluştu. Gerçekten de çözüm bulamıyorum. Bir çok krem denedim faydası olmadı. En iyi çatlak tedavisi nedir?

Fatma *** Bağdat Caddesi İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet maalesef medikal tedavilerin, kremlerin çatlaklar da bir etkisi yok. Çatlak tedavisi için önerilen birçok krem de gerçekten etkisiz. Aslında, günümüzde en iyi çatlak tedavisi nedir diye baktığımızda lazerlerin ön plana çıktığını görüyoruz. Biz çatlak tedavisinde fraksiyonel lazerleri birinci seçenek olarak kullanılıyoruz. Bir başka yöntem de Altın iğne radyo frekans yöntemidir. Bu nedenle biz kliniklerimizde bu iki tedaviyi de uyguluyoruz. Çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Ayrıca eski ve yeni tüm çatlaklara bu iki tedavi de etkilidir. Uzman doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için doktorlarımızla görüşmenizi öneririz.

Vücut Çatlakları Geçer Mi?

Soru: Birçok tedavi denedim. Fakat çatlaklara çözüm bulamıyorum. Gerçekten etkili bir tedavi var mı? Çatlaklar nasıl geçer? Vücut çatlakları geçer mi?

İlknur *** Kadıköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Vücut çatlakları cildin elastikiyet kaybı sonucunda oluşur. Genellikle aşırı kilo alma sırasında oluşur. Kilo verdikten sonra daha belirginleşirler. Deri gelir ve bazı noktalarda elastikiyetini kaybeder. Çatlaklar oluşur. Çatlaklar ilk başta kırmızı veya mor renklidir. Daha sonra renkleri açılıyor. Yine de kozmetik olarak rahatsız edici olurlar. Gerçekten çatlaklar için en etkili tedavi lazerler ve Altın iğne Radyo Frekanstır. Bu iki tedaviyi birlikte de kullanıyoruz. Bizim merkezlerimizde lazer ve radyo frekans ile çok iyi sonuçlar alıyoruz. Çatlakların tamamen bile geçtiğini görebiliyoruz. Cildinizin yapısına göre kısmen veya tamamen iyileşme olur. Ama en asgari sonuç bile tatmin edicidir.

Lazerle Çatlaklar Gider Mi?
Lazerle Çatlaklar Gider Mi?

Çatlaklar İçin Kesin Çözüm Nedir?

Soru: Vücudumdaki çatlaklar beni çok rahatsız ediyor. Kesin bir çözüm arıyorum. Kesin bir çözümü var mı? Çatlaklar için kesin çözüm nedir?

Sonay *** Etiler İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet çatlakların tedavisi gerçekten zordur. Kremler, kozmetik losyonlar maalesef çok da işe yaramıyor. Bilimsel olarak tedavi de kanıtlanmış bir krem henüz yok. Fakat lazerlerle yıpranmış olan bu deriyi iyileştirmek mümkün. Lazer ciltte mikro delikler açarak cildin kendini onarmasını fırsat veriyor. Ayrıca biz merkezlerimizde çatlaklar için radyo frekans da kullanıyoruz. Altın iğne radyo frekans da cilt altında sıkılaşma ve yenilenme sağlıyor. Yani cildin alt tabakası da üst tabakası da bu iki tedavi ile yenileniyor. Bu sayede çatlaklar iyileşiyor. Ayrıca çatlakların eski veya yeni olması fark etmiyor. Tüm çatlaklarda etkili oluyor.

Kilodan Oluşan Çatlaklar Nasıl Geçer?

Soru: Bir ara çok kilo almıştım. Zayıflayınca karın bölgemde ve basenlerimde çatlaklar oluştu. Ben genç bir kızım.  Bu çatlaklar psikolojimi bozdu. Kilodan oluşan çatlaklar nasıl geçer?

Leyla *** Yeniköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Genellikle çatlaklar ergenlik çağında aşırı kilo alıp vermeye bağlı oluşuyor. Aslında bir çok genç kız maalesef bir sorunla uğraşıyor. Çatlakların tedavisinde kremler veya ilaçlar etkili değil. Çünkü çatlaklar derinin bir sebeple yıpranmış olmasından kaynaklanıyor. Özellikle ergenlikte hormonlar buna neden oluyor. Kilo almaya bağlı oluşabiliyor. Aşırı girilen deri zayıfladıktan sonra toparlanamıyor. Bu nedenle çatlaklar oluşuyor. Biz çatlaklar için en çok fraksiyonel lazerleri kullanıyoruz. Lazerler cilt yüzeyinde mikro delikler açıyor. Cildiniz bu dediklerin normal dokuyla tekrar tamir ediyor. Bu sayede çatlak her seansta biraz daha düzeliyor. Ayrıca lazere ilave olarak Morpheus8 Altın iğne radyo frekans yöntemini kullanıyoruz. Altın iğne aynı şekilde ciltte hem delikler açıp hem de cilt altındaki kollajeni yeniliyor. Bu iki etki çatlak tabakasının komple bir düzelmesini sağlıyor.

Kilodan Oluşan Çatlaklar Nasıl Geçer?
Kilodan Oluşan Çatlaklar Nasıl Geçer?

Lazerle Çatlaklar Gider Mi?

Soru: Lazerle çatlak tedavisi yaptıranların yorumları çok iyi. Tamamen düzeldiğini söyleyenler var. Fakat kısmen iyileşti diyenlerde var. Gerçekten lazerler çatlak tedavisi  işe yarıyor mu? Lazerle çatlaklar gider mi?

Havva *** Beyoğlu İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Evet gerçekten çatlaklar için lazer çok iyi bir çözümdür. Cildin en üst tabakasındaki yıpranan kısmını iyileştirir. Ayrıca lazerler yeni ya da eski fark etmez tüm çatlaklar da etkilidir. Genellikle üç seansta iyi sonuçlar alıyoruz. Fakat bazen altı seans yapmamız gerekebiliyor. Aslında ilaçlarla ya da kremle tedavisi olmayan bu durumdan kurtulmak için denemenizi öneririz. Çünkü günümüzde etkili diyebileceğimiz başka çözüm yok. Çatlaklar için en iyi çözüm fraksiyonel karbon dioksit lazerdir. Biz merkezlerimizde lazere ilave olarak çatlak tedavisi için altın iğne Radyo Frekans da kullanıyoruz. Cildin tüm tabakalarına etki ederek komple bir çözüm sağlamaya çalışıyoruz. Tüm bu uygulamalar uzman doktorlar tarafından yapılıyor. Detaylar için uzman doktorumuzla ön görüşme randevusu almanızı öneririz.

Çatlak Lazer Tedavisi Kaç Seans?

Soru: Ben lazerle çatlak tedavisi yaptırmak istiyorum. Fakat ne kadar mal olur merak ediyorum. Kaç seans gelmem gerekir? Çatlak tedavisi kaç TL?  Çatlak lazer tedavisi kaç seans?

Yeşim *** Yeşilköy İstanbul Mart 2022

Daphne Lazer: Lazerle çatlak tedavisinde ilk seanstan itibaren sonuç alırız. Fakat tam sonuç için en az üç seans gerekir. Bazen altı seansa kadar da uzayabilir. Genellikle biz merkezlerimizde çatlaklar için en çok fraksiyonel karbondioksit lazeri kullanıyoruz. İlave olarak bazen altın iğne Radyo Frekans ekliyoruz. Bu sayede cildin tüm tabakalarına etki ederek güçlü bir sonuç elde ediyoruz. Küçük bir bölge için lazerle çatlak tedavisi fiyatı 1200 TL dir. Altın iğne tedavisi tercih edilirse seansı 3000 TL dir. Ayrıca paketlerde indirimler yapılmaktadır.

Çatlak Lazer Tedavisi Kaç Seans?
Çatlak Lazer Tedavisi Kaç Seans?

Daphne Lazer epilasyon merkezleri, Fraksiyonel Lazer, Morpheus 8 Altın İğne