Saç Ekimi Daphne

Fue, DHI Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ektirme fiyatları birçok merkezde birbirine yakındır. Fiyatlar genel olarak saç ekimi yapacak hastane veya tıp merkezinin genel fiyat politikası dışındadır. Çünkü bu kozmetik bir uygulamadır. Bu nedenle saç ekim fiyatlarının birçok merkezde birbirine yakın fiyatlar olduğunu görebilirsiniz. Genelde hesaplar ekilen saç kökü sayısına göre verilse de paket fiyatlar uygulanmaktadır. Ortalama saç ekim sayısı 3000 kök şeklindedir. Bu nedenle işiteceğiniz fiyatla hep bu kök sayısı üzerinden verilir.
saç ekimi fiyatları
saç ekimi fiyatları
Bu nedenle saç ekimi fiyatlarından ziyada hangi merkezin size en uygun merkez olduğuna karar vermeniz daha önemlidir. Saç ekimi güzellik merkezi, güzellik salonu veya muayenehanelerde yapılamaz. Aynı zamanda polikliniklerde ve cerrahi olmayan tıp merkezlerinde de saç ekimi yapılamamaktadır. Bu nedenle saç ekimi uygulayan hastane ve cerrahi tıp merkezlerini arayarak fiyat alabilirsiniz. Size önerdiğimiz merkezlere yukarıdaki telefonlardan hemen ulaşabilirsiniz.
saç dökülmesi
saç dökülmesi

Saç EKİMİ işlemi sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

Saç ektirdikten sonraki ilk 48 saat önemlidir. Çünkü ekilen köklerin açılan kanallara kaynaması bu süreçte gerçekleşir. Bu nedenle bu kritik günlerde saç ekimi ekibinin size önerdiği şeylere sıkı bir şekilde uymanız gerekir. Ekibin uzman doktorları tarafından size bir reçete verilir. Bu reçetede ödem önleyici ilaçlar, antibiyotikler ve ağrı kesiciler bulunur. Bu ilaçları düzenli kullanmalısınız. İk günlerde başı öne eğmeye bağlı alın ve bazen göz kapaklarına kadar inen ödem oluşabilir. Bu nedenle başınızı öne eğerek yapılan işlerden sakınmalısınız. Bu tür işlerin başında uzun süre bilgisayar kullanmak vardır. Baş yukarIda tutulur. Yatarken yüksek yastık veya ilave yastık kullanmanız gerekir. Yoğun ve yorucu bir işiniz varsa önerimiz işe gitmemenizdir. Özellikle ilk 48 saati evde dinlenerek geçirseniz iyi olur. Saç ekimi ekibi sizi yıkama için 48 saat sonra çağırabilir. Kontrol maksatlı yapılan bu uygulamaya katılmanızı öneririz. Böyle bir olanak yoksa saçlarınızı önerildiği şekilde ve zamanda temizleyebilirsiniz. Saç bakımı için önerilen şampuan ve losyonları kullanırsanız iyileşme hızlanır. Başarı artar. İlk günlerde ekim yapılan alan kapatılmaz. Şapka gibi şeyler giyilmesi önerilmez. Fakat kullanılacaksa şapka ekibe gösterilmelidir.

Saç ekimi sonrası antibiyotik öneriyor musunuz?

Evet, biz yumuşak dokulara da etki eden amoksosilin gurubu antibiyotikleri 5 gün ağızdan kullanmayı öneriyoruz.

Saç ekimi sonrası reçete verilir mi?

Evet, verilir, ağrı ve ödemi azaltmak için ağrı kesici öneriyoruz. Ayrıca bir süre antibiyotik kullanımı enfeksiyonu önler

Saç ekimi sonrası ödem, göz kapaklarında olur mu?

Evet olabilir. Ödem geçicidir. Ödem oluşmasın diye başı çevreleyen sargı yapılır. Ayrıca öne eğilmemeniz gerekir. İlk günlerde dik oturmak ve sırt üstü yatmak ödem oluşumunu önler.

Saç ekimi sonrası reçete verilir mi?

Yukarıda söylenenlere uyup istirahat etmenizi öneririz. İlaçlarınızı düzenli kullanın. Mümkünse evden çıkmayın. İşe gitmeyin.

Saç ekimi sonrası şampuan öneriniz nedir?

Önerimiz sadece medikal şampuanların kullanımıdır. Günlük şampuanları kullanmayınız.

Saç ekimi sonrası şapka giyilir mi?

Saç ekimi sonrası şapka önermiyoruz. Ekim alanının hava alması iyileşmeyi ve ekilen köklerin tutmasını kolaylaştırır.

Saç ekimi sonrası resimleri, fotoğraflarınız var mı?

Saç ekimi öncesi sonrası fotoğraflarımız var fakat yayınlamak yasak olduğundan bunları yayınlayamıyoruz.

Saç ekimi sonrası saçlar ne zaman çıkar?

Saçlar saç ekiminden sonra 6 ay içinde çıkar.

Saç ekimi sonrası iyileşme süreci kaç gündür?

Saç ekiminden sonraki ilk 15 günde saçlar büyük oranda tutar ve iyileşme tamamlanır. Tam iyileşme ve sonuç 6 ayda ortaya çıkar.

Saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler, saç ekiminden sonra ekibimizin önerisi dışında bir uygulama yapmamalısınız.

Saç ekimi sonrası süreç hakkında bilgi alabilir miyim?

Saç ekimi sonrası size vereceğimiz broşürden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saç ekimi fiyatları ne kadar?

Burada saç ekimi fiyat bilgisi veremiyoruz. Fakat bize mail atarak yada arayarak bilgi alabilirsiniz.

Saç ekimi forum siteleri doğru bilgiler verir mi?

Saç ekimi forum sitelerinden maalesef birçok yanlış bilgi edinebilirsiniz. Kişisel deneyimden çok doktorlarımızla ön görüşme yaparak bilgi edinmenizi öneririz.

Saç ekimi videonuz var mı?

Evet, var fakat yayınlayamıyoruz.

Saç ekimi sonrası yıkama görüntülerinizi seyredebilir miyiz?

Maalesef hayır. Fakat biz ilk yıkamayı merkezlerimizde yapıyoruz. Size bu yolla Saç ekimi sonrası yıkamayı öğretiyoruz. Bundan sonraki yıkamaları kendiniz evde yapabilirsiniz. Yıkama çok basittir.

Saç ekimi sonrası ağrı olur mu?

Saç ekimi sonrası ağrı Çok olmamakla birlikte olabilir. Ağrı kesici kullanmakla geçer.

Saç ekimi sonrası bakım nasıl yapılır?

Saç ekimi sonrası bakım Size verdiğimiz broşürde bakım detayları bulunmaktadır. Fakat çok özel bir bakım gerekmediğini söyleyebiliriz

Saç ekimi sonrası sivilcelenme olur mu?

Saç ekimi sonrası sivilcelenme Olamaz. Kıl kökü iltihabı yanlışlıkla sivilce sanılmaktadır. Kıl köklerinde görülen bu durum tedavi gerektirir. Mutlaka doktorumuza başvurunuz.

Saç ekimi sonrası kaşıntı normal mi?

Yara iyileşmesine bağlı ilk günlerde hafif bir kaşıntı nadirde olsa olabilir. Fakat ciddi ve uzun süren kaşıntı olmaz. Doktorumuza başvurmanızı öneririz. Acıbadem Saç Ekimi Acıbadem Saç Ekimi Fiyatları
Tıkla ve Oyla!
[Total: 1 Average: 5]