Etiler İstanbul

Daphne Etiler Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Etiler
0533 380 42 56
Etiler Daphne
WhatsApp

Etiler Daphne Lazer

Daphne lazer Etiler- Beşiktaş şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer ile kozmetik dermatoloji hizmetleri vermekteyiz. Çok bilinen Apogee 5500 alexandrite lazer ve yine çok bilinen diode lazerlerden lightsheer diode lazerler bu merkezimizde kullanılıyor. Ayrıca bu merkezde dermatoloji uzmanlarımızla ücretsiz görülmeniz mümkündür. Öncelikle lütfen bizi arayıp randevu alınız.

Etiler Alexandrite lazer epilasyon
Etiler Alexandrite lazer epilasyon

Etiler Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon bilindiği gibi kıl köklerine etki eden bir yöntemdir. Böylece kıl köklerinden kıl bir daha çıkmaz. Bu yüzden kökleri etkileyecek güçlü cihazlar kullanılmalıdır. Sonuç olarak lazerler kendini ispatlamış en etkili cihazlardır. Bu nedenle merkezlerimizde sadece lazer epilasyon yapmaktayız. Yani sadece lazer cihazları ile epilasyon yapmaktayız.

Eğer doğru cihazlar ve doğru prosedür izlenirse lazer epilasyon kalıcı epilasyon yapar. Sadece kalıcı epilasyon değil en hızlı şekilde sonuç almayı hedefliyoruz. Bu nedenle FDA onaylı lazerleri kullanıyoruz.

Üstelik bu merkezimizde iki farklı lazer çeşidi de bulunmaktadır. Alexandrite lazerin en bilinen markası Apogee 5500 bu merkezde kullandığımız cihazdır. Ek olarak diode lazerde mevcuttur. Diode lazerin başlıktan soğutma ile çalışması nedeniyle buz lazer, buz başlıklı lazer veya ütüleme lazer diyenlerde vardır.

Yani özetle bu merkezde ince veya kalın tüylere, koyu veya açık tüm ciltlere hitap edecek en etkili lazerler mevcuttur.

Etiler Buz lazer Diode Lazer Epilasyon
Etiler Buz lazer Diode Lazer Epilasyon

Etiler Fraksiyone Lazer

Sivilce ve akne izlerinin tedavisinde, cilt çatlaklarının tedavisinde, cilt yenilemede en iyi sonuçların alındığı lazer türü fraksiyonel lazerdir. Ek olarak bir çok kozmetik dermatolojik uygulamada kullanılmaktadır.

Ayrıca tedavisinin neredeyse mümkün olmadığı bazı durumlarda fraksiyonel lazer neredeyse tek çözümdür. Örneğin ksantelazma ve siringoma tedavisi çok zor iki deri hastalığıdır. Bunların tek seansta bile tedavisi mümkün olabilmektedir.

Cilt gençleştirme için ayda bir kere yapılan üç ardışık uygulama ciltte önemli bir fark yaratır. Cilt çatlakları özellikle kadınlarda görülen bir cilt sorunudur. Krem, ,ilaç bir çok madde denenmiştir. Fakat fraksiyonel lazer kadar etkili bir yöntem henüz yoktur.

Sivilce izleri ergenlikte çıkan tedavi edilmeyen veya enfekte olan sivilceler sonrası kalan izlerdir. Bundan dolayı bu izler tedavisi zor kalıcı izlerdir. Fraksiyonel karbondioksit lazerle bazen neredeyse tamamına yakını yok edilebilmektedir. Bu nedenle dermatoloji uzmanımızla görüşmeniz ve daha net fikir edinmenizi öneriyoruz. Etiler Beşiktaş

Sivilce izleri lazer ile tedavi edilebilir mi?
Sivilce izleri lazer ile tedavi edilebilir mi?

 Levent, Lazer Bölümü, Nispetiye Cd No: 40/8 D:Kat 4, 34340 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

Yorum yapın